X7 IPERFORMANCE KONCEPTAS.

Erdvė įkvėpimui.

X7 IPERFORMANCE KONCEPTAS.

Erdvė įkvėpimui.

X7 IPERFORMANCE KONCEPTAS.Erdvė įkvėpimui.

BMW konceptas X7 iPerformance yra automobilių prabangos kvintesencija. Novatoriškas dizainas, įkvepianti išvaizda, neįtikėtinai daug erdvės ir komforto. Sukurtas grandioziniam pasirodymui.

PASIRENGĘS GRANDIOZINIAM PASIRODYMUI.

Išvaizda – tai charizmos klausimas. BMW konceptas X7 iPerformance tai demonstruoja visais atžvilgiais. Nepaisant pakankamai didelių gabaritų, jo įspūdingos formos kuria grakštumo ir ypatingo manevringumo įspūdį. Tai pavyko pasiekti siauru galinės dalies dizainu ir dinamiškomis linijomis, kurios sukuria veržlumo pojūtį. Kartu su dėmesį prikaustančiomis stačiomis BMW būdingos formos radiatoriaus grotelėmis, galingos oro įleidimo angos ir elegantiškai išryškinti paviršiai kuria šiuolaikišką ir autoritetingą bendrą įvaizdį, kuris spinduliuoja tikrą didingumą ir kilmingumą.

„BMW konceptas X7 iPerformance savo subtiliu stiliumi ir ypač tiksliomis detalėmis kuria prabangos ir šiuolaikiškumo įspūdį.”
Adrian van Hooydonk, BMW Group dizaino vadovas

ERDVĖ ĮKVĖPIMUI.

X7 koncepto iPerformance interjeras.

ERDVĖ ĮKVĖPIMUI.

X7 koncepto iPerformance interjeras.

Vos atvėrus duris viena tampa akivaizdu: BMW konceptas X7 iPerformance nustato naujus standartus visais atžvilgiais. Keleivius pasitinka interaktyvus aplinkos apšvietimas, kuris juos lydi visos kelionės metu. Platūs langai ir panoraminis stiklinis stogas, besitęsiantis nuo priekinio lango iki galo, sukuria dar didesnio erdvumo pojūtį, kuris pasižymi išskirtinumu ir atvirumu.

STILIAUS KLAUSIMAS.

Vieta, kuri galbūt sukurta kaip tik Jums: patirkite naują prabangos ir pažangos lygį su BMW konceptu X7 iPerformance. Interjeras su savo tobulo rankų darbo elementais kviečia keleivius mėgautis komfortu ir dar didesniu erdvumu, kur jie besėdėtų. Šiuolaikiško, aiškaus dizaino, aukštos kokybės medžiagų ir kokybiškos odos derinys sukuria didingą atmosferą.

VISKAS VIENOJE VIETOJE. VISAPUSIS RYŠYS SU PASAULIU.

BMW koncepto X7 iPerformance skaitmeninės paslaugos.

VISKAS VIENOJE VIETOJE. VISAPUSIS RYŠYS SU PASAULIU.

BMW koncepto X7 iPerformance skaitmeninės paslaugos.

BMW konceptas X7 iPerformance turi aiškią ateities viziją ir nustato naujus standartus ryšio funkcijų ir skaitmeninių paslaugų srityje. Novatoriška naudotojo sąsaja užtikrina keleivių ryšį tiek su išoriniu pasauliu, tiek tarpusavyje per individualius ekranus. Vienas išskirtinis akcentas: pranešimų perdavimą iliustruoja sąveikaujančios šviesos juostelės, kurios juda per visą saloną nuo galo link priekio išilgai durų.

ATRASK BMW LIUKSO KLASĘ.

ATRASK BMW LIUKSO KLASĘ.