UNITED FORCES.

All BMW Plug-in Hybrid models.

BMW iPerformance

UNITED FORCES.

All BMW Plug-in Hybrid models.

The mobility demands of tomorrow in the BMW models of today: thanks to state-of-the-art technology and powerful lithium-ion high-performance batteries, the iPerformance models inspire with a constant, tremendous torque and sustainable efficiency. They thus combine future-oriented mobility with tremendous driving fun.
 

UNITED FORCES.All BMW Plug-in Hybrid models.

The mobility demands of tomorrow in the BMW models of today: thanks to state-of-the-art technology and powerful lithium-ion high-performance batteries, the iPerformance models inspire with a constant, tremendous torque and sustainable efficiency. They thus combine future-oriented mobility with tremendous driving fun.
 

Read more

BMW 5 SERIJOS IPERFORMANCE.

Užburiančiai neįprastas. BMW 530e iPerformance elektrinio variklio ir 4 cilindrų TwinPower Turbo benzininio variklio derinys sukuria itin efektyvią BMW eDrive įkraunamo hibrido sistemą. Tokiu būdu trumpas atkarpas galite važiuoti vien elektra be jokios emisijos į vietinę aplinką ir išnaudodami dinamines šio BMW savybes, o pasinaudodami 4 cilindrų benzininiu varikliu – įveiksite ilgus atstumus.

BMW 530e iPerformance (1)(3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,1 iki 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 49 iki 44
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 14,1 iki 13,1

BMW X5 iPERFORMANCE.

Dėl galingo BMW „TwinPower Turbo“ variklio ir ypač efektyvaus elektrinio variklio BMW X5 xDrive40e iPerformance tiesiog veržiasi pirmyn, o BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema garantuoja geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga ir išskirtinį manevringumą. Ši transporto priemonė sujungia grynai elektrinį važiavimą trumpais atstumais be jokios emisijos į vietinę aplinką su dinamiškomis važiavimo savybėmis ir optimalia trauka.

BMW X5 xDrive40e iPerformance degalų sąnaudos ir CO2 emisija(1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 3,4 iki 3,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 78 iki 77
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 15,4 iki 15,3

BMW 7 SERIJOS iPERFORMANCE.

Prabangios klasės BMW limuzino degalų sąnaudos tokios pat kaip ir kompaktiško automobilio. BMW 7 serijos modelis su eDrive – prabangus sprendimas siekiant tvaraus ateities mobilumo. Elektrinis variklis ir vidaus degimo variklis sudaro tobulą derinį, kurio pagrindas – pažangus energijos valdymas. Rezultatas – įkvepianti dinamika ir stulbinantis tausumas.

BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos ir CO2 emisija(1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,5 iki 2,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 56 iki 45
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,9 iki 12,5

BMW 3 SERIJA iPERFORMANCE.

BMW 330e iPerformance modelyje elektrinio variklio ir BMW „TwinPower Turbo“ variklio derinys sujungia geriausia iš abiejų pasaulių. Įspūdinga važiavimo dinamika, maksimalus tausumas ir derama pagarba ekologijai aplinkos neteršiančio variklio dėka. Tai unikali koncepcija, tobulai pritaikyta BMW 3 serijos privalumams.


BMW 330e iPerformance degalų sąnaudos ir CO2 emisija(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,1 iki 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 49 iki 44
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 11,9 iki 11,0

BMW 2 SERIJOS iPERFORMANCE ACTIVE TOURER.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer su BMW eDrive ir BMW „TwinPower Turbo“ varikliu sujungia elektrinę važiavimo patirtį ir neribotą mobilumą. Pažangi abiejų važiavimo sistemų sąveika suteikia elektriniam xDrive išskirtinumo. Sistema reguliuojama automatiškai ir užtikrina geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga, manevringumą bet kokioje važiavimo situacijoje, optimalias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,7–2,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 61–52
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,4

BMW i MODELIAI.

Elektrinis automobilis: BMW i – tai visapusiška tvaraus į į ateitį orientuoto mobilumo koncepcija. Su elektriniu BMW i3 – sistemingo ir tvaraus dizaino aplinkos neteršiančiu miesto automobiliu arba BMW i8 – ateities sportiniu automobiliu, BMW i stebina savo dinamika, važiavimo teikiamu malonumu ir tvarumu.

BMW i3 (94 Ah) elektros energijos sąnaudos ir CO2 emisija(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6* / 13,1**
 

BMW i3 (94 Ah) (3) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0* / 13,0**
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 11,9* / 11,5**
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): : 0,6
 

BMW i8 degalų sąnaudos, elektros energijos sąnaudos ir CO2 emisija(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
 

* Ratlankiai 1: 19 colių ratlankiai
** Ratlankiai 2: 20 colių ratlankiai, žieminės padangos

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html