M PERFORMANCE ŠEIMA.

Išdailintas dizainas, stulbinantis galios agregatas, įstabi važiavimo dinamika.

BMW MPerformance
M PERFORMANCE ŠEIMA. Išdailintas dizainas, stulbinantis galios agregatas, įstabi važiavimo dinamika.

Išskirtinis BMW M GmbH pasiūlymas – M Performance automobiliai, sujungiantys geriausias šios BMW serijos modelių savybes su dinamiškais BMW M genais. Taigi, sukuriamas tiesiog geriausias BMW savo klasėje. Bekompromisis sportinio charakterio, tinkamumo naudoti kasdien ir komforto derinys tiesiog tobulai atsispindi kiekviename M Performance automobilyje: pradedant kompaktiškuoju BMW M140i, universaliais X modeliais ir baigiant unikaliu BMW M760Li xDrive. Visi šie modeliai išsiskiria savo atviru požiūriu į intensyvaus važiavimo malonumą.

Skaityti daugiau

BMW M140i penkiadurio (1)techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: nuo 7,8 iki 7,1 l/100 km
CO2 emisijamišriu režimu: nuo 179 iki 163 g/km

BMW M140i tridurio(1) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: nuo 7,8 iki 7,1 l/100 km
CO2 emisijamišriu režimu: nuo 179 iki 163 g/km

Skaityti daugiau

ŽAIDIMAS PAGAL JŲ PAČIŲ TAISYKLES.

M Performance – tobula grynos dinamikos, puikiausių eksploatacinių savybių ir unikalaus komforto sintezė. Rezultatas – adrenalino kupina ir BMW M įkvėpta važiavimo M Performance automobiliais teikiama sportinė patirtis. Pajuskite M Performance sensaciją filme. Jį pamačius kelio atgal nebebus

Skaityti daugiau

BMW M240i Coupé (1) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: nuo 7,8 iki 7,1 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: nuo 179 iki 163 g/km

BMW M760Li xDrive (1) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 12,8 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: 294 g/km

BMW X4 M40i (2)(3) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 8,6 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: 199 g/km

Skaityti daugiau

M PERFORMANCE AUTOMOBILIŲ DIZAINAS.

M Performance automobiliai standartiškai papildomi M Sport paketu. Be M sportinės pakabos šiuose modeliuose taip pat montuojamas ir M aerodinaminis paketas. Į paketą taip pat įeina didesnės priekiniame buferyje integruotos oro įleidimo angos varikliui aušinti ir kontrastingos spalvos galinio difuzoriaus įdėklas. Ir tai dar ne visi M Performance automobilių išskirtinumai. Tiek šių modelių išorė, tiek ir vidus išsiskiria iš kitų tokios pat serijos modelių. Tiek vizualiai, tiek ir techniškai šie automobiliai yra puikiai pritaikyti kasdieniam naudojimui. Be to, visi jie garantuoja adrenalino pojūtį važiuojant galingiausiais ir geriausiais BMW M GmbH automobiliais.

STILINGAS IR SPORTIŠKAS. PAPILDYTAS IŠSKIRTINIAIS AKCENTAIS.

Priekinę automobilio dalį puošiantys dizaino akcentai.

Į neprilygstančius M Performance automobilių dizaino akcentus įeina papildomi priekinį buferį puošiantys BMW ženklo spalvos akcentai.
Skaityti daugiau

BMW ženklo spalvos grotelės.

Žvilgsnį neabejotinai patrauks išskirtinės inksto formos grotelių detalės. BMW M760Li xDrive modelyje naudojamos išraiškingos spalvos priekinėms grotelėms pabrėžti, BMW M550i xDrive papildytas stilingu rėmu, o BMW X4 M40i – įmantriomis grotelių juostelėmis.
Skaityti daugiau

Išskirtiniai lengvojo lydinio ratlankiai.

Išskirtiniuose M Performance automobiliuose montuojami įmantrūs ir stilingi BMW ženklo spalvos ratlankiai. Dėl savo įspūdingų matmenų specialiai BMW sukurti M Performance ratlankiai yra neabejotinai didžiausi – nesvarbu, iš kurios pusės į juos bepasižiūrėtumėte.
Skaityti daugiau

Šoninę automobilio dalį puošia M logotipas.

Priklausomai nuo modelio, M logotipas yra tamsaus chromo arba Cerium pilkos spalvos ir puikiai pabrėžia faktą, kad prieš jus - M Performance automobilis.
Skaityti daugiau

BMW ženklo spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Priklausomai nuo modelio, lenkti veidrodėlių gaubtai puošti Ferric pilkos arba Cerium pilkos spalvos apdaila. Dėl jų aerodinamiško dizaino beveik visiškai pažabojamas oro pasipriešinimas.
Skaityti daugiau

Išmetimo vamzdžių apdaila abiejose pusėse.

M Performance automobilius nesunku atpažinti iš specialios abi šių modelių puses puošiančios išmetimo vamzdžių apdailos. Rezultatas – įspūdingai atrodanti galinė automobilio dalis.
Skaityti daugiau

Modelį žymintis užrašas automobilio gale.

Išskirtinės BMW ženklo spalvos M raide puošta emblema automobilio gale pabrėžia glaudų M Performance automobilių ir BMW M modelių ryšį.
Skaityti daugiau

Modelį žymintys užrašai ant durelių slenksčių.

M Performance automobiliuose vairuotoją ir keleivį pasitinka modelio užrašu puošti durelių slenksčiai. BMW M760Li xDrive šis pasisveikinimas perteiktas ypač stilingai: išskirtinį užrašą „V12“ pakeitėme konkretaus modelio pavadinimu.
Skaityti daugiau

Modelį žymintys užrašai priekinėje salono dalyje.

Prietaisų skydelis su modelį žyminčiu užrašu – tarytum įžanga į įstabų važiavimo malonumą. Demonstruojamame BMW M760Li xDrive modelyje M Performance ypatybes puikiai išryškina išskirtinis spidometras, kurio maksimalus greitis yra 330 km/h.
Skaityti daugiau

BMW M550i xDrive Sedano (1) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 9,1 to 8,9 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: nuo 209 iki 204 g/km

 

BMW X5 M50d (3) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 7,9–7,8 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: 209–205 g/km

 

BMW X6 M50d (3) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 7,9–7,8 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: 209–205 g/km

Skaityti daugiau

M PERFORMANCE AUTOMOBILIŲ VARIKLIAI.

M Performance automobiliuose montuojami vieni iš efektyviausių serijos varikliai. Kiekvienas jų pabrėžia unikalias konkretaus modelio savybes. BMW 1 serijos ir 2 serijos modeliuose montuojami vienos eilės šešių cilindrų varikliai. Aštuoni cilindrai ir įspūdinga akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per 4,0 sekundes paverčia BMW M550i xDrive tikru atletu. Lyg to dar būtų negana: pirmą kartą istorijoje su 4 turbokompresoriais BMW M550d xDrive M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis pasižymi ypač sportiškais įsibėgėjimo parametrais. Neribotą važiavimo dinamiką taip pat garantuoja BMW X3 M40i su savo naujausios kartos M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, tiekiančiu 265 kW (360 AG) esant 500 Nm didžiausiam sukimo momentui.


Aliuminis BMW X4 M40i variklis sudarytas iš kaltinio plieno alkūninio veleno ir BMW M3 bei M4 modelių variklių komponentų. V12 benzininis variklis, išvystantis net 610 AG galią, skirtas išskirtinai BMW M760Li xDrive modeliui. Įspūdingomis charakteristikomis pasižymintiems galios agregatams dar daugiau įstabumo suteikia jaudinantis ir emocijas žadinantis variklio skleidžiamas garsas.

BMW X3 M40i (2)(3)techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: nuo 8,4 iki 8,3 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: nuo 193 iki 188 g/km

 

BMW M550d xDrive Sedano (3) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: nuo 6,6 iki 6,5 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: nuo 173 iki 171 g/km
 

BMW M550d xDrive Touring (3) techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos mišriu režimu: 6,8–6,7 l/100 km
CO2 emisija mišriu režimu: 178–176 g/km

Skaityti daugiau

M PERFORMANCE AUTOMOBILIŲ VAŽIAVIMO DINAMIKA.

Unikali važiavimo dinamika ir tinkamumas naudoti kasdien – M Performance automobiliai sujungia visa, kas tarytum nesuderinama siekiant sukurti bekompromisę važiavimo patirtį. Patirtis, įgyta kuriant BMW automobilius, ir novatoriška BMW M GmbH galia sujungta įspūdingam važiavimo tikslumui sukurti. Tam, kad variklis derėtų prie konkretaus automobilio charakterio, M Performance modelių važiavimo dinamikos charakteristikos kurtos visuomet galvojant apie sportiškumą. Rezultatus galima matuoti šypsenų skaičiumi kiekviename posūkyje.

 • Dar daugiau traukos: BMW xDrive

  M Performance automobiliai papildyti pasirenkama BMW xDrive išmaniąja keturiais ratais varoma sistema. Sistema paskirsto varomąsias jėgas visiems keturiems automobilio ratams priklausomai nuo konkrečių trinties koeficientų. Visose važiavimo situacijose bus juntama dar geresnė dinamika, didesnė galia ir manevringumas. Tam, kad būtų patenkinti visi, M Performance automobiliams keliami važiavimo dinamikos poreikiai, sistema sukurta orientuojantis į galinius ratus ir sportiškesnį automobilio charakterį.

 • Sportiški patobulinimai: važiuoklė

  Siekiant paversti išskirtinę variklio galią į galingą ir lygių sau neturinčią važiavimo dinamiką, M Performance automobiliai papildyti specialiais pakabos nustatymais. Į juos įeina individualiai reguliuojamų spyruoklių ir amortizatorių sistemos bei speciali priekinei ašiai pritaikyta elastokinematika. BMW X5 M50d ir BMW X6 M50d modeliuose adaptyvioji pakaba su dinamine amortizatorių kontrole garantuoja itin tikslų automobilio valdymą. BMW M760Li xDrive integruota Executive Drive Pro pakabos sistema, specialiai pritaikyta sportiškesniam automobilio charakteriui išryškinti: standartiškai šiame automobilyje montuojama elektromechaninė riedėjimo mažinimo sistema suteikia limuzino klasės automobiliui išskirtinai atletiškų važiavimo ypatybių.

 • Tikslus manevravimas: automobilio vairas

  Vairavimo pojūtis M Performance automobilyje išties unikalus. Tikslus atsakas iš kiekvieno manevro ir sklandus važiavimas staigiuose posūkiuose didina apetitą dar sportiškesnei važiavimo patirčiai. Vairo stiprintuvas ir centravimo efektas individualiai pritaikyti visiems BMW modeliams. BMW M760Li xDrive integruotas aktyvus vairavimas aktyvuojamas kaip standartinė savybė manevringumui ir saugiam važiavimui padidinti. BMW X4 M40i – vienas iš M Performance automobilių su specialiai suderintu kintančiu sportiniu važiavimu, dėl kurio dar labiau padidinamas vairavimo tikslumas kelyje.

 • Grynoji galia: padangos ir stabdžiai

  M Performance automobiliai papildyti didžiausiais galimais M ratlankiais. Specialių savybių Performance padangos skirtos tik tam tikriems modeliams. Itin tvarus aukštos kokybės pluoštas garantuoja didžiausią įmanomą protektoriaus stabilumą ir maksimalų sukibimą su kelio danga net ir kai dinamiškai važiuojama posūkiuose. Puikias stabdymo savybes dar labiau išryškina stabdžių sistemos su didžiausiais įmanomais stabdžių diskais. Kai kuriuose M Performance modeliuose, kaip antai BMW M240i arba BMW M550i xDrive, standartiškai montuojami M sportiniai stabdžiai.

BMW M PERFORMANCE DALYS.

Nors BMW M GmbH ekspertai ir pasitelkė integruotą dizaino koncepciją, skirtą specialiai dinamiškiems M Performance automobiliams, BMW M Performance dalis galima įsigyti daugeliui BMW ir BMW M modelių (keturios kategorijos: aerodinamika, transmisija, keleivių kabina ir važiuoklė). Pradedant įspūdingu garsu ir baigiant į galią orientuotu komplektu – net ir menkiausia šiuose BMW montuojama detalė demonstruoja išties sportišką važiavimo malonumą.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html