DAR GALINGESNI. DAR TAUPESNI.

BMW TwinPower Turbo varikliai.

DAR GALINGESNI. DAR TAUPESNI.

BMW TwinPower Turbo varikliai.

Novatoriški benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW TwinPower Turbo technologija – tikra kiekvieno BMW puošmena. Jie sujungia modernias įpurškimo sistemas, visiškai kintamą galios valdymą ir novatorišką turbokompresoriaus technologiją.

DAR GALINGESNI. DAR TAUPESNI.BMW TwinPower Turbo varikliai.

Novatoriški benzininiai ir dyzeliniai varikliai su BMW TwinPower Turbo technologija – tikra kiekvieno BMW puošmena. Jie sujungia modernias įpurškimo sistemas, visiškai kintamą galios valdymą ir novatorišką turbokompresoriaus technologiją.

Read more

BMW TWINPOWER TURBO BENZININIAI VARIKLIAI.

Novatoriškas, išskirtinai sklandžiu veikimu pasižymintis 3 cilindrų benzininis variklis, 4 cilindrų benzininis variklis ir BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, daugybę kartų pelnęs „Metų automobilio apdovanojimą“ – visi jie nustato naujus standartus. Šie naujausios kartos varikliai daug ekonomiškesni nei jų pirmtakai, mažiau teršia aplinką ir yra galingesni.

Siekiant padidinti tausumą ir dinamiką, šiame novatoriškame pakete – BMW EfficientDynamics strategijos kertinėje dalyje – sujungta naujausia įpurškimo technologija, kintama vožtuvų kontrolė Valvetronic su double-VANOS ir novatoriška turbokompresoriaus technologija. Rezultatas – itin tausi pavaros sistema, įspūdingai pabrėžianti BMW variklio meistriškumą.

UNIVERSALUS ČEMPIONAS.

Dar didesnė galia, bet mažesnės degalų sąnaudos.

UNIVERSALUS ČEMPIONAS.

Dar didesnė galia, bet mažesnės degalų sąnaudos.

BMW M4 Coupé:
Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 8,8 [8,3]
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 204 [194]

Read more

NEĮTIKĖTINAI GALINGAS. NEĮTIKĖTINAI TAUSUS.

M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis sujungia CommonRail tiesioginio įpurškimo sistemą ir unikalų trijų pakopų turbokompresorių su kintamos geometrijos turbina. Dar veržlesnis atsakas, didelis sukimo momentas, net ir esant mažoms apsukoms, ir platus apsukų diapazonas – būtent tai charakterizuoja išskirtinį galios agregatą.

BMW M550d xDrive: degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 6,2
CO2 emisija mišriu režimu, g/km: 162

BMW TWINPOWER TURBO DYZELINIAI VARIKLIAI.

BMW Twin Power Turbo dyzeliniai varikliai – nuoseklus BMW EfficientDynamics principo įgyvendinimas. Šie varikliai itin taupūs, galingi, pasižymi įspūdingomis važiavimo savybėmis ir mažomis degalų sąnaudomis. Dėl šių variklių tausumo ir dinamikos išties nekyla abejonių. Be to, idealūs bazinės komplektacijos BMW TwinPower Turbo 3 cilindrų dyzeliniai varikliai, novatoriški BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzeliniai varikliai ir itin galingi BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzeliniai varikliai pasižymi ypač žema CO2 emisija ir nedidele trintimi. Taigi, maksimalus važiavimo malonumas garantuotas. BMW EfficientDynamics variklių šeimos dyzeliniai jėgos agregatai su lengvasvore aliuminio konstrukcija turi turbokompresorių su kintamos geometrijos turbina. Degalai įpurškiami naujausios kartos CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema.

8 PAVARŲ STEPTRONIC TRANSMISIJA. VISUOMET VIENA PAVARA PRIEKYJE.

Su 8 pavarų transmisija Steptronic užtikrinamas puikus galios perdavimas, mažesnės degalų sąnaudos, didesnis sportiškumas ir dinamika.

SPORTINĖ 8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Su į BMW integruojama 8 pavarų transmisija Steptronic Sport daug greičiau ir tiksliau perjungiamos pavaros, o dėl mažesnio pavarų santykio ir apsukų intervalų važiavimas tampa žymiai komfortiškesnis. Užtikrinamas maksimalaus komforto, įspūdingos dinamikos pojūčio ir mažesnių degalų sąnaudų derinys. Be to, su paleidimo kontrole BMW daro įspūdį nuo pat pirmos akimirkos, kai nuspaudžiamas užvedimo mygtukas – dar net nepajudėjus iš vietos. Raktinis žodis: maksimali akceleracija. Spustelėkite DSC mygtuką, įjunkite S pavarą, aktyvuokite stabdžius ir padidinkite apsukas akceleratoriaus pedalu – tuomet atleiskite stabdžius ir sužinokite, ką iš tiesų reiškia įspūdingas sukimo momentas.

Nuo 0 iki 100 km/h greitis pasiekiamas vos per 4,8 sekundės.

BMW BluePerformance.

BMW BluePerformance technologijos užtikrina minimalų dyzelinio variklio į aplinką išmetamo azoto oksidų (NOx) kiekį. Be dyzelino dalelių filtro ir NOx katalizatoriaus, kai kuriuose BMW modeliuose įmontuotas SCR katalizatorius (SCR = selektyvinis katalitinis redukavimas) su AdBlue įpurškimu. Šios technologijos padeda dar labiau sumažinti dyzelinio variklio emisijas.

Read more
 • Modeliai su BMW BluePerformance technologijomis

  Šie modeliai nuo 2017m. spalio mėn turi SCR technologiją su AdBlue® (Europoje, Turkijoje, Japonijoje, Korėjoje).

  BMW 4 serijos Coupé: 20d sDrive, 20dxDrive
  BMW 5 serijos Sedanas: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive, 20d sDrive, 20d xDrive, 20d ed sDrive, 25d sDrive, 30d sDrive, 30d xDrive, 40d xDrive, M50d xDrive
  BMW 5 serijos Touring: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive, 20d sDrive, 20d xDrive, 25d sDrive, 30d sDrive, 30d xDrive, 40d xDrive, M50d xDrive
  BMW 5 serijos Gran Turismo: 520d, 530d xDrive, 535d xDrive
  BMW 6 serijos Gran Turismo: 30d sDrive, 30d xDrive, 40d sDrive, 40d xDrive
  BMW 7 serijos Sedanas: 725d, 730d, 730d xDrive, 740d xDrive, 750d xDrive
  BMW X1: 20d sDrive, 20dxDrive
  BMW X2: 20d xDrive
  BMW X3: 20d xDrive, 30d xDrive
  BMW X5: sDrive25d, xDrive25d, xDrive30d, xDrive40d, M50d
  BMW X6: xDrive30d, xDrive40d, M50d

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

 • BMW i8 (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km: 1,9
  CO2 emisija mišriu režimu g/km: 42

  Elektros energijos sąnaudos mišriu režimu kWh/100 km: 14,0

  Ne skliausteliuose pateikiamos reikšmės taikomos baziniam modeliui su standartine transmisija; skliausteliuose pateikiamos reikšmės taikomos modeliui su pasirenkama transmisija (žr. specialioji įranga).

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html