DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.

BMW eDrive.

DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.

BMW eDrive.

BMW eDrive elektrinės pavaros koncepcija užtikrina maksimalų važiavimo malonumą – ypač tyliai ir be emisijos. BMW eDrive pagrindą sudaro trys pagrindinės dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmanioji energijos valdymo sistema.

DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.BMW eDrive.

BMW eDrive elektrinės pavaros koncepcija užtikrina maksimalų važiavimo malonumą – ypač tyliai ir be emisijos. BMW eDrive pagrindą sudaro trys pagrindinės dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmanioji energijos valdymo sistema.

Read more

Su BMW eDRIVE mobilumas bus išties inovatyvus.

BMW eDrive koncepcija užtikrina įspūdingą dinamiką. Dėl elektros variklio, galingo ličio jonų akumuliatoriaus ir išmanios energijos valdymo sistemos sukuriama stulbinančiai manevringa važiavimo patirties ir kvapą gniaužianti akceleracija. Kai pasirenkama važiuoti elektra, visiškai neteršiama aplinka.

 • Elektros variklis

  Elektros variklis – novatoriškas BMW Group kūrinys ir kertinė visų elektrinių BMW modelių dalis. Pavyzdžiui, su visiškai įkrautu akumuliatoriumi BMW 7 serijos iPerformance vien elektra galima nuvažiuoti iki 48 kilometrų. Taigi, kasdienius atstumus galima nuvažiuoti visiškai neteršiant artimos aplinkos. Priklausomai nuo individualių poreikių, elektros variklį taip pat galima naudoti ir tuomet, kai reikia staigiai greitinti – pavyzdžiui, lenkiant.

 • Galingas ličio jonų akumuliatorius

  Visiems automobiliams su BMW eDrive technologija energija važiavimui elektra tiekiama iš modernaus elektrai saugoti skirto akumuliatoriaus. Modernūs ličio jonų akumuliatoriai sujungiami su nuolat optimalią akumuliatoriaus veikimo temperatūrą palaikančia aušinimo sistema, taigi padidinama jų išeiga ir veikimo laikas. Įkrauti šiuos akumuliatorius galima bet kada, kai turima prieiga prie elektros šaltinio. Tam pakanka net ir įprasto 230 voltų buitinio lizdo.

 • Išmanioji energijos valdymo sistema

  Didžiausias įmanomas tausumas ir visuomet prieinama galia. Pagrindinė išmanaus energijos valdymo sistemos užduotis – užtikrinti juos abu. Ši sistema taip pat kontroliuoja ir BMW EfficientDynamics funkcijas, specialiai suderintas su sinchroninį elektros variklį savo sudėtyje turinčiomis transmisijomis.

  Pasitelkiant išmaniąją energijos valdymo sistemą optimizuojamas elektrinės transmisijos efektyvumas ir galingas akumuliatorius su numatoma veiklos strategija. Priklausomai nuo tinkamiausio maršruto ir važiavimo situacijos navigacijos duomenys pasitelkiami tam, kad būtų iš anksto apskaičiuotas optimaliausias važiavimo elektra ar akumuliatoriaus įkrovimo laikas. Tokiu būdu sutaupoma net iki dešimties procentų energijos, taigi vairuotojas elektra gali nuvažiuoti dar didesnį atstumą.

  Dėl stabdžių energijos regeneravimo užtikrinama, kad stabdant ar lėtinant sukuriama kinetinė energija saugoma galingame ličio jonų akumuliatoriuje ir panaudojama kaskart, kai tik įmanoma padidinti automobilio galią.

  Su ECO PRO režimu vos vieno mygtuko spustelėjimo pakaks, kad visos automobilio sistemos veiktų tausiau, o energijos ištekliai būtų naudojamos sumaniai. Tokiu atveju išmanaus energijos valdymo sistema sumažina komforto funkcijas priklausomai nuo vairuotojo poreikių. Be to, vairuotojui valdymo ekrane pateikiami patarimai, kaip važiuoti dar tausiau ir tokiu būdu padidinti nuvažiuotų kilometrų kiekį.

VISI MODELIAI SU BMW eDRIVE TECHNOLOGIJA

BMWi MODELIAI

BMW i8.

BMW i8 pasirengęs padaryti perversmą elektrinių automobilių klasėje. Pirmas sportinis automobilis, kurio degalų sąnaudos ir emisija tokia pat, kaip ir kompaktinės klasės automobilio. Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km: 2.1 CO₂ emisija mišriu režimu, g/km: 49 Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: 11,9
Read more

BMW i3.

BMW i3 – nauja tvaraus mobilumo išraiška: dėl elektrinės važiuoklės šis automobilis ne tik tausoja aplinką, bet ir yra itin manevringas bei malonus važiuoti. CO₂ emisija mišriu režimu, g/km: 0 Elektros sąnaudos mišriu režimu, kWh/100 km: 12,9
Read more

BMW iPERFORMANCE MODELIAI

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

BMW eDrive ir BMW TwinPower Turbo trijų cilindrų benzininio variklio derinys išvysto iki 165 kW (224 AG) galią, o važiuojant mišriu režimu į aplinką išmeta nuo 49 iki 46 g/km CO2 bei sunaudoja vos nuo 2,1 iki 2,0 l/100 km.
Read more

BMW 330e iPerformance Sedanas.

Galingas 135 (184 AG) BMW TwinPower keturių cilindrų benzininis variklis veikia kartu su 65 kW (88 AG) elektros varikliu. CO₂ emisija mišriu režimu siekia nuo 49 iki 44 g/km, o degalų sąnaudos – nuo 2,1 iki 1,9 l/100 km.
Read more

BMW 530e iPerformance Sedanas

Pagrindinės pavaros dalys: 135 kW (184 AG) 4 cilindrų benzininis variklis su BMW TwinPower Turbo technologija, 70 kW (95 AG) elektros variklis ir 9,2 kWh aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius. Maksimalus atstumas, kurį galima nuvažiuoti vien elektra– 45 km, o didžiausias greitis – 140 km/h.

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.
Read more

BMW 7 serijos iPerformance modeliai.

BMW iPerformance modeliai 740e, 740Le ir 740Le xDrive varomi galingu 240 AG BMW TwinPower Turbo keturių cilindrų benzininiu varikliu bei itin efektyviu eDrive elektros varikliu.
Read more

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance ambicingas ir lyderio pozicijas užimantis modelis – nesvarbu, iš kurios perspektyvos į jį bepažiūrėtumėte. Nepaisant 180 kW (245 AG) galios, CO₂ emisija mišriu režimu yra vos nuo 78 iki 77 g/km, o degalų sąnaudos tik nuo 3,4 iki 3,3 l/100 km.
Read more

ĮKROVIMAS.

Su BMW įkrovimo koncepcija elektrinis važiavimas yra išties komfortiškas ir teikia malonumą kasdien – nuo BMW įkrovimo galimybės namuose ir ChargeNow tinklo įkrovimo stotelėse iki teikiamų pagalbos paslaugų.

 • Automobilio įkrovimas namuose

  Elektromobiliai yra daug pranašesni už įprastus automobilius, nes jų „degalų“ bakas kiekvieną dieną pilnas. Elektromobilius galima nesunkiai ir patogiai įkrauti tiesiog namuose naudojant standartinį įkrovimo laidą. Be to, su BMW i Wallbox sienine įkrovimo stotele šis procesas bus dar greitesnis ir patogesnis. Jūsų namuose montuoti pritaikyta įkrovimo stotelė užtikrina didesnę įkrovimo išeigą ir trumpesnį įkrovimo laiką. Be to, ji idealiai tinka prie BMW automobilių dizaino.

 • Įkrovimas viešose vietose

  ChargeNow – tai prieiga prie viešųjų BMW i partnerių įkrovimo stotelių. Siekdama užtikrinti lengvą ir optimalų skirtingų pasiūlymų ir technologijų naudojimą BMW i įtraukė į savo ChargeNow tinklą daugybę skirtingų tiekėjų. Stotelių paslaugomis galima naudotis turint ChargeNow kortelę. Mėnesio pabaigoje jums bus atsiunčiama ChargeNow kortelės ataskaita, kurioje nurodyta tiksli įkrovimo veiklos istorija. Su BMW i ConnectedDrive paslaugomis pateikiamos navigacijos nuorodos į visas prieinamas įkrovimo stoteles.

 • Įkrovimo būsena

  Naudodami BMW Connected App programėlę, galite patogiai realiu laiku stebėti savo automobilio įkrovimą tiesiog išmaniajame telefone. Be to, savo BMW elektra nuvažiuojamą atstumą ir akumuliatoriaus įkrovimo būseną taip pat galite bet kuriuo metu stebėti. Nuotolinį valdymą galima naudoti tada, kai norima planuoti įkrovimo veiklą per savaitinį laikmatį ir aktyvuoti klimato kontrolę ruošiantis kelionei.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 225xe iPerformance Active Tourer techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,1 iki 2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 49 iki 46
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 11,9 iki 11,0

  BMW 330e iPerformance Sedano techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,1 iki 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 49 iki 44
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 11,9 iki 11,0

  BMW 530e iPerformance Sedano techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0*
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46*

  * Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

  BMW 740e iPerformance techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,2 iki 2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 50 iki 45
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,1 iki 12,5

  BMW 740Le iPerformance techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,2 iki 2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 51 iki 45
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,3 iki 12,6

  BMW 740Le xDrive iPerformance techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,5 iki 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 56 iki 49
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo13,9 iki 13,2

  BMW X5 xDrive40e iPerformance techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 3,4 iki 3,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 78 iki 77
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 15,4 iki 15,3

  Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos priklauso nuo pasirinkto ratlankių ir padangų dydžio.
  Pateikiamos reikšmės taikomos baziniam modeliui su bazine transmisija.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujų automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose, kurias galite gauti nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.