DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.

BMW eDrive.

DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.

BMW eDrive.

BMW eDrive elektrinės pavaros koncepcija užtikrina maksimalų važiavimo malonumą – ypač tyliai ir be emisijos. BMW eDrive pagrindą sudaro trys pagrindinės dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmanioji energijos valdymo sistema.

DAUGIAU ENERGIJOS. MAŽIAU DEGALŲ.BMW eDrive.

BMW eDrive elektrinės pavaros koncepcija užtikrina maksimalų važiavimo malonumą – ypač tyliai ir be emisijos. BMW eDrive pagrindą sudaro trys pagrindinės dalys: elektros variklis, galingas ličio jonų akumuliatorius ir išmanioji energijos valdymo sistema.

Read more

Su BMW eDRIVE mobilumas bus išties inovatyvus.

BMW eDrive koncepcija užtikrina įspūdingą dinamiką. Dėl elektros variklio, galingo ličio jonų akumuliatoriaus ir išmanios energijos valdymo sistemos sukuriama stulbinančiai manevringa važiavimo patirties ir kvapą gniaužianti akceleracija. Kai pasirenkama važiuoti elektra, visiškai neteršiama aplinka.

 • Elektros variklis

  Elektros variklis – novatoriškas BMW Group kūrinys ir kertinė visų elektrinių BMW modelių dalis. Pavyzdžiui, su visiškai įkrautu akumuliatoriumi BMW 7 serijos iPerformance vien elektra galima nuvažiuoti iki 48 kilometrų. Taigi, kasdienius atstumus galima nuvažiuoti visiškai neteršiant artimos aplinkos. Priklausomai nuo individualių poreikių, elektros variklį taip pat galima naudoti ir tuomet, kai reikia staigiai greitinti – pavyzdžiui, lenkiant.

 • Galingas ličio jonų akumuliatorius

  Visiems automobiliams su BMW eDrive technologija energija važiavimui elektra tiekiama iš modernaus elektrai saugoti skirto akumuliatoriaus. Modernūs ličio jonų akumuliatoriai sujungiami su nuolat optimalią akumuliatoriaus veikimo temperatūrą palaikančia aušinimo sistema, taigi padidinama jų išeiga ir veikimo laikas. Įkrauti šiuos akumuliatorius galima bet kada, kai turima prieiga prie elektros šaltinio. Tam pakanka net ir įprasto 230 voltų buitinio lizdo.

 • Išmanioji energijos valdymo sistema

  Didžiausias įmanomas tausumas ir visuomet prieinama galia. Pagrindinė išmanaus energijos valdymo sistemos užduotis – užtikrinti juos abu. Ši sistema taip pat kontroliuoja ir BMW EfficientDynamics funkcijas, specialiai suderintas su sinchroninį elektros variklį savo sudėtyje turinčiomis transmisijomis.

  Pasitelkiant išmaniąją energijos valdymo sistemą optimizuojamas elektrinės transmisijos efektyvumas ir galingas akumuliatorius su numatoma veiklos strategija. Priklausomai nuo tinkamiausio maršruto ir važiavimo situacijos navigacijos duomenys pasitelkiami tam, kad būtų iš anksto apskaičiuotas optimaliausias važiavimo elektra ar akumuliatoriaus įkrovimo laikas. Tokiu būdu sutaupoma net iki dešimties procentų energijos, taigi vairuotojas elektra gali nuvažiuoti dar didesnį atstumą.

  Dėl stabdžių energijos regeneravimo užtikrinama, kad stabdant ar lėtinant sukuriama kinetinė energija saugoma galingame ličio jonų akumuliatoriuje ir panaudojama kaskart, kai tik įmanoma padidinti automobilio galią.

  Su ECO PRO režimu vos vieno mygtuko spustelėjimo pakaks, kad visos automobilio sistemos veiktų tausiau, o energijos ištekliai būtų naudojamos sumaniai. Tokiu atveju išmanaus energijos valdymo sistema sumažina komforto funkcijas priklausomai nuo vairuotojo poreikių. Be to, vairuotojui valdymo ekrane pateikiami patarimai, kaip važiuoti dar tausiau ir tokiu būdu padidinti nuvažiuotų kilometrų kiekį.

VISI MODELIAI SU BMW eDRIVE TECHNOLOGIJA

BMWi MODELIAI

BMW i8 Coupé.

BMW i8 pasirengęs padaryti perversmą elektrinių automobilių klasėje. Pirmas sportinis automobilis, kurio degalų sąnaudos ir emisija tokia pat, kaip ir kompaktinės klasės automobilio.

BMW i8 Coupé (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,0

Read more

BMW i3.

BMW i3 – nauja tvaraus mobilumo išraiška: dėl elektrinės važiuoklės šis automobilis ne tik tausoja aplinką, bet ir yra itin manevringas bei malonus važiuoti.

BMW i3 (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6–13,1

Read more

BMW i3s.

Jei sportiškas važiavimas be emisijos reiškia ateitį, tokiu atveju BMW i3s tai pasiekė jau seniai. Su įspūdingomis 3,4 sekundės nuo 0 iki 60 km/h, tipiniu vieno pedalo pojūčiu ir savo progresyviu dizainu jis išlaisvina sportinio automobilio dinamiką.

BMW i3s (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3

Read more

BMW i8 Roadster.

Ateitis įgauna formą – pirmojo tokio BMW i8 Roadster pavidalu. Entuziastingas, žavus ir pasirengęs naujai laisvės interpretacijai. Besąlygiškas vairavimo malonumas – tiek, kiek tęsiasi kelias.

BMW i8 Roadster (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,5

Read more

BMW iPERFORMANCE MODELIAI

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

BMW eDrive ir BMW „TwinPower Turbo“ trijų cilindrų benzininio variklio derinys išvysto iki 100 kW (136 AG) galią, o važiuojant mišriu režimu į aplinką išmeta nuo 61 iki 52 g/km CO2 bei sunaudoja vos nuo 2,7 iki 2,3 l/100 km.

Read more

BMW 330e iPerformance Sedanas.

Galingas 135 kW (184 AG) BMW „TwinPower“ keturių cilindrų benzininis variklis veikia kartu su 65 kW (88 AG) elektros varikliu. CO2 emisija mišriu režimu siekia nuo 49 iki 44 g/km, o degalų sąnaudos – nuo 2,1 iki 1,9 l/100 km.

Read more

BMW 530e iPerformance Sedanas

Pagrindinės pavaros dalys: 135 kW (184 AG) 4 cilindrų benzininis variklis su BMW TwinPower Turbo technologija, 185 kW (252 AG) elektros variklis ir 9,2 kWh aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius. Maksimalus atstumas, kurį galima nuvažiuoti vien elektra– 50 km, o didžiausias greitis – 140 km/h.

Read more

BMW 7 serijos iPerformance modeliai.

BMW iPerformance modeliai 740e ir 740Le xDrive varomi galingu 258 AG BMW „TwinPower Turbo“ keturių cilindrų benzininiu varikliu bei itin efektyviu „eDrive“ elektros varikliu.

Read more

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance - ambicingas ir lyderio pozicijas užimantis modelis. Ir net nesvarbu, iš kurios perspektyvos į jį bepažiūrėtumėte. Nepaisant 180 kW (245 AG) galios, CO2 emisija mišriu režimu yra vos nuo 78 iki 77 g/km, o degalų sąnaudos tik nuo 3,4 iki 3,3 l/100 km.

Read more

ĮKROVIMAS.

Su BMW įkrovimo koncepcija elektrinis važiavimas yra išties komfortiškas ir teikia malonumą kasdien – nuo BMW įkrovimo galimybės namuose ir ChargeNow tinklo įkrovimo stotelėse iki teikiamų pagalbos paslaugų.

 • Automobilio įkrovimas namuose

  Elektromobiliai yra daug pranašesni už įprastus automobilius, nes jų „degalų“ bakas kiekvieną dieną pilnas. Elektromobilius galima nesunkiai ir patogiai įkrauti tiesiog namuose naudojant standartinį įkrovimo laidą. Be to, su BMW i Wallbox sienine įkrovimo stotele šis procesas bus dar greitesnis ir patogesnis. Jūsų namuose montuoti pritaikyta įkrovimo stotelė užtikrina didesnę įkrovimo išeigą ir trumpesnį įkrovimo laiką. Be to, ji idealiai tinka prie BMW automobilių dizaino.

 • Įkrovimas viešose vietose

  ChargeNow – tai prieiga prie viešųjų BMW i partnerių įkrovimo stotelių. Siekdama užtikrinti lengvą ir optimalų skirtingų pasiūlymų ir technologijų naudojimą BMW i įtraukė į savo ChargeNow tinklą daugybę skirtingų tiekėjų. Stotelių paslaugomis galima naudotis turint ChargeNow kortelę. Mėnesio pabaigoje jums bus atsiunčiama ChargeNow kortelės ataskaita, kurioje nurodyta tiksli įkrovimo veiklos istorija. Su BMW i ConnectedDrive paslaugomis pateikiamos navigacijos nuorodos į visas prieinamas įkrovimo stoteles.

 • Įkrovimo būsena

  Naudodami BMW Connected App programėlę, galite patogiai realiu laiku stebėti savo automobilio įkrovimą tiesiog išmaniajame telefone. Be to, savo BMW elektra nuvažiuojamą atstumą ir akumuliatoriaus įkrovimo būseną taip pat galite bet kuriuo metu stebėti. Nuotolinį valdymą galima naudoti tada, kai norima planuoti įkrovimo veiklą per savaitinį laikmatį ir aktyvuoti klimato kontrolę ruošiantis kelionei.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 225xe iPerformance Active Tourer (3) techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,7–2,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 61–52
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,2–13,4

  BMW 330e iPerformance sedano (3) techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,1 iki 1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 49 iki 44
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 11,9 iki 11,0

  BMW 530e iPerformance sedano techniniai duomenys(1)(3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1–1,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 49–44

  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 14,1 iki 13,1

  BMW 740Le iPerformance (1) techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,2 iki 2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 50 iki 45
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,1 iki 12,5

  BMW 740Le xDrive iPerformance (1) techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,5 iki 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 56 iki 49
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo13,9 iki 13,2

  BMW X5 xDrive40e iPerformance (1) techniniai duomenys:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 3,4 iki 3,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 78 iki 77
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 15,4 iki 15,3

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html