E-MOBILUMAS

E-MOBILUMAS

ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI IR ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

Susipažinkite su pirmaujančiomis BMW elektrinio mobilumo technologijomis.

Pasitelkę BMW i ir savo įkraunamų hibridų modelius, taip pat tvarumo, techninių charakteristikų bei dizaino koncepcijas, mes braižome elektrinio mobilumo sampratos kontūrus. Jau daugybę metų gaminame elektrinius automobilius, todėl mūsų prekių ženklas yra tvirtai susietas su aplinkosauga ir tvarumu. Mūsų sukurta gamybos grandinė padėjo mums tapti vienais didžiausių elektrinių transporto priemonių tiekėjų visoje Europoje, o 2019 m. pabaigoje viso pasaulio keliuose važinės daugiau kaip 500 000 elektrifikuotų BMW transporto priemonių.

Siūlome platų elektrifikuotų BMW modelių asortimentą, patenkinsiantį net pačius individualiausius jūsų poreikius. Šiame puslapyje rasite visą informaciją ne tik apie visiškai elektrinius mūsų automobilius, bet ir apie įkraunamus hibridus, kuriuos varo ir elektriniai, ir degimo varikliai. Čia taip pat galite apžvelgti daugybę BMW Charging pasiūlymų dėl elektromobilių ir įkraunamų hibridų įkrovimo sistemų ir susipažinti su pažangiais elektrinio mobilumo sprendimais, kurie jau laukia jūsų netolimoje ateityje.

Skaityti daugiau
BMW elektromobilumo galimybės BMW elektriniai automobiliai ir hibridiniai automobiliai pastatų fone

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PALYGINIMAS

Dėl technologinės elektrinio mobilumo pažangos siūlomas elektrifikuotų transporto priemonių asortimentas ir individuali naudotojų gaunama nauda tampa vis įvairesnė. Tuo pačiu metu išlieka didelis skirtumas tarp tik elektra varomų automobilių ir hibridinių transporto priemonių. Čia galite palyginti svarbiausias elektrinio mobilumo technologijas ir rasti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį technologinį sprendimą.

  • Elektrinis automobilis

    Elektrinis automobilis, kitaip žinomas kaip BEV, t. y. tikrasis elektromobilis, važiavimui naudoja tik elektros energiją ir savo bateriją. Tai lemia elektra nuvažiuojamą transporto priemonės atstumą. Elektriniai automobiliai neturi degimo variklio ir nenaudoja jokio iškastinio kuro, todėl važiuodami negeneruoja jokios emisijos.

  • Įkraunamas hibridinis automobilis

    Hibridinė transporto priemonė, dar žinoma kaip PHEV, t. y. elektrinis įkraunamas hibridas, turi du variklius: vidaus degimo variklį ir elektrinį variklį. Dėl šios priežasties bendras nuvažiuojamas tokio automobilio atstumas yra gerokai didesnis. Šie automobiliai pasikrauna ne tik naudojant įprastus kištukinius elektros lizdus ar įkrovimo stoteles, bet ir esant tam tikroms situacijoms vairuojant, kai galima regeneruoti energiją automobilio stabdymo metu. Šis procesas yra vadinamas rekuperacija ir yra susijęs su transporto priemonės kinetine energija, kuri, stabdant automobilį, yra vėl paverčiama elektros energija, pakraunančia automobilio bateriją.

  • Lengvasis elektrinis hibridas

    Lengvasis elektrinis hibridas arba tiesiog MHEV – tai dar vienas varančiosios hibridinės sistemos variantas. Šiuose automobiliuose elektrinis variklis neveikia kaip savarankiška varančioji sistema, jis tik padeda užvesti degimo variklį ir generuoja energiją esant tam tikroms vairavimo aplinkybėms. Tai leidžia sumažinti tokių automobilių degalų sąnaudas ir padidinti jų nuvažiuojamą atstumą. Be to, tokia elektrinė varančioji sistema gali suteikti papildomos energijos vidaus degimo varikliui. Lengvųjų hibridų baterija įkraunama tik važiuojant, kai stabdymo metu vyksta rekuperacijos procesas.

ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

BMW elektriniai automobiliai BMW i3 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio kelyje

ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

BMW elektrinio mobilumo koncepcija yra grindžiama pažangia varančiąja sistema ir nauja aukščiausios klasės mobilumo samprata. Susipažinkite su teršalų į aplinką neišmetančiais pažangiausiais elektriniais automobiliais, kuriuose įspūdinga vairavimo dinamika puikiai dera su absoliučiu vairavimo malonumu.

ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

BMW įkraunami hibridai BMW hibridinis automobilis kelyje trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

Itin modernios varančiosios sistemos technologijos ir ypatingai efektyvios ličio jonų baterijos leido įkraunamuose BMW hibriduose sujungti tai, kas geriausia abiejuose pasauliuose – vidaus degimo ir elektrinį variklius. Tuo pačiu metu šie automobiliai žavi savo ypatingu efektyvumu ir didžiuliu sukimo momentu.

ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ IR ĮKRAUNAMŲ HIBRIDŲ ĮKROVIMAS

BMW įkrovimas BMW i3s vyras įkrovimo stotelėje

ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ IR ĮKRAUNAMŲ HIBRIDŲ ĮKROVIMAS

Tiesiog įkiškite kištuką ir įkraukite. Tai yra taip paprasta. Ypač tuomet, kai turite tinkamas įkrovimo galimybes, todėl čia pateikiame visą svarbiausią informaciją apie elektrinių automobilių ir įkraunamų hibridų įkrovimą. Be to, siūlome įvairius BMW Charging produktus ir paslaugas, palengvinsiančias jūsų elektromobilio ar įkraunamo hibrido įkrovimą tiek kasdien, tiek ilgesnių kelionių metu.

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

BMW nuvažiuojamas atstumas BMW i3 miesto fone su moterimi ir vaiku

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Jeigu planuojate ilgesnę kelionę arba ketinate savo elektriniu automobiliu naudotis kasdien, būtų pravartu susipažinti su savo automobilio įkrovimo būdais ir žinoti atstumą, kurį galėsite nuvažiuoti. Čia rasite svarbią informaciją apie jūsų elektromobilio arba įkraunamo hibrido nuvažiuojamą atstumą ir susipažinsite su įvairiomis įkrovimo galimybėmis jūsų namuose, darbo vietoje arba kelionių metu.

BMW pažangios skaitmeninės paslaugos BMW automobilio trijų ketvirčių vaizdas tilto fone

PAŽANGIOS SKAITMENINĖS PASLAUGOS

PAŽANGIOS SKAITMENINĖS PASLAUGOS

Kiekvieną dieną BMW imasi užduoties priartinti rytdienos mobilumą žingsniu arčiau. Pasitelkę tokias 2020 m. pasirodysiančias inovatyvias skaitmenines paslaugas kaip elektrinio važiavimo zonų sistema eDrive Zones ir taškų rinkimo bei premijų programa BMW Points, mes dirbame tam, kad sukurtume pažangius kelionių maršrutus. Tokiu būdu siekiame užtikrinti dar didesnę kiekvieno jūsų nuvažiuoto kilometro naudą.

Skaityti daugiau

BMW eDRIVE ZONOS IR BMW TAŠKAI

Vis daugiau ir daugiau miestų savo teritorijose nustato taip vadinamąsias aplinkosaugines zonas. Norėdami kaip galima labiau skatinti tokiose zonose važiuoti visiškai neteršiant gamtos, sukūrėme elektrinio važiavimo zonų sistemą BMW eDrive Zones. Ateityje jūsų įkraunamas BMW hibridas* automatiškai atpažins aplinkosaugines zonas ir į jas įvažiavęs pats persijungs į emisijos negeneruojantį važiavimo režimą, t. y. bus varomas tik elektra. Dar daugiau – jeigu važiuosite naudodamiesi navigacijos sistema, jūsų BMW iš anksto parengs bateriją numatomai elektrinio važiavimo zonai BMW eDrive Zone ir, jeigu reikės, pasiūlys įkrauti automobilį netoliese esančioje įkrovimo stotelėje. Be to, važiuodami eDrive Zone zonose, už kiekvieną tik elektra nuvažiuotą kilometrą gausite dvigubai daugiau skaitmeninių premijos taškų, vadinamų BMW Points. Vėliau šiuos taškus galėsite patogiai iškeisti į naudingas dovanas, pavyzdžiui, galėsite pasinaudoti nemokamomis įkrovimo minutėmis viešosiose įkrovimo stotelėse.

* Ši galimybė atrinktiems įkraunamiems hibridams bus prieinama 2020 metų eigoje.

Skaityti daugiau