BMW pristatė visiškai naują modelį – 2 serijos „Gran Coupe“
Naujienos | 2019.12.12

BMW PRISTATĖ VISIŠKAI NAUJĄ MODELĮ – 2 SERIJOS „GRAN COUPE“

Vokietijos automobilių gamintoja BMW toliau plečia savo produktų gamą ir pristatė debiutuojantį 2 serijos „Gran Coupe“ modelį. Nors didieji ketverių durelių kupė automobiliai jau anksčiau susilaukė sėkmės, kompaktiškųjų „premium“ klasės atstovų gretose ši niša buvo tuščia iki „BMW 2 Gran Coupe“ pasirodymo.

Skaityti daugiau
Iššūkių vairuotojams metas: viena išvengta avarija atperka bet kokias investicijas į saugumą
Naujienos | 2019.11.25

IŠŠŪKIŲ VAIRUOTOJAMS METAS: VIENA IŠVENGTA AVARIJA ATPERKA BET KOKIAS INVESTICIJAS Į SAUGUMĄ

Vienas iš pagrindinių vairuotojo pojūčių yra regėjimas, kuris artėjant žiemai ir ilgėjant tamsiajam paros metui patiria didžiausius išbandymus. Specialistų teigimu, tamsusis periodas yra tas metas, kai išvažiavusiems į kelius tenka susikaupti dvigubai, o palengvinti vairavimą gali nebent šiuolaikiškos automobilių technologijos.

Skaityti daugiau
Naujasis „BMW i4“ elektromobilis viena įkrova įveiks 600 kilometrų
Naujienos | 2019.11.20

NAUJASIS „BMW I4“ ELEKTROMOBILIS VIENA ĮKROVA ĮVEIKS 600 KILOMETRŲ

Pirmasis vidutinio dydžio „premium“ klasės visiškai elektra varomas modelis – taip oficialiai pristatytas 2021-aisiais į gatves išriedėsiantis „BMW i4“. Bavarijos automobilių koncernas paskelbė, kad pažangi elektros pavaros ir baterijų technologija šiame modelyje užtikrins nuo prekės ženklo neatsiejamą dinamiškumą ir leis viena įkrova nuvažiuoti maždaug 600 kilometrų atstumą.

Skaityti daugiau