BMW pristatė visiškai naują modelį – 2 serijos „Gran Coupe“
Naujienos | 2019.12.12

BMW PRISTATĖ VISIŠKAI NAUJĄ MODELĮ – 2 SERIJOS „GRAN COUPE“

Vokietijos automobilių gamintoja BMW toliau plečia savo produktų gamą ir pristatė debiutuojantį 2 serijos „Gran Coupe“ modelį. Nors didieji ketverių durelių kupė automobiliai jau anksčiau susilaukė sėkmės, kompaktiškųjų „premium“ klasės atstovų gretose ši niša buvo tuščia iki „BMW 2 Gran Coupe“ pasirodymo.

Skaityti daugiau
Iššūkių vairuotojams metas: viena išvengta avarija atperka bet kokias investicijas į saugumą
Naujienos | 2019.11.25

IŠŠŪKIŲ VAIRUOTOJAMS METAS: VIENA IŠVENGTA AVARIJA ATPERKA BET KOKIAS INVESTICIJAS Į SAUGUMĄ

Vienas iš pagrindinių vairuotojo pojūčių yra regėjimas, kuris artėjant žiemai ir ilgėjant tamsiajam paros metui patiria didžiausius išbandymus. Specialistų teigimu, tamsusis periodas yra tas metas, kai išvažiavusiems į kelius tenka susikaupti dvigubai, o palengvinti vairavimą gali nebent šiuolaikiškos automobilių technologijos.

Skaityti daugiau
Naujasis „BMW i4“ elektromobilis viena įkrova įveiks 600 kilometrų
Naujienos | 2019.11.20

NAUJASIS „BMW I4“ ELEKTROMOBILIS VIENA ĮKROVA ĮVEIKS 600 KILOMETRŲ

Pirmasis vidutinio dydžio „premium“ klasės visiškai elektra varomas modelis – taip oficialiai pristatytas 2021-aisiais į gatves išriedėsiantis „BMW i4“. Bavarijos automobilių koncernas paskelbė, kad pažangi elektros pavaros ir baterijų technologija šiame modelyje užtikrins nuo prekės ženklo neatsiejamą dinamiškumą ir leis viena įkrova nuvažiuoti maždaug 600 kilometrų atstumą.

Skaityti daugiau
Pristatyti sportiškieji „BMW X5 M“ ir „BMW X6 M“ visureigiai
Naujienos | 2019.10.04

PRISTATYTI SPORTIŠKIEJI „BMW X5 M“ IR „BMW X6 M“ VISUREIGIAI

Vokietijos automobilių gamintojos BMW sportiškųjų modelių padalinys „M“ pristatė įspūdingas naujos kartos visureigių X5 bei X6 versijas. Kartu bavarų koncernas anonsavo ir abiejų modelių „Competition“ versijas, pasižyminčias ne tik didesne variklio galia, bet ir papildomomis technologijomis bei įrangos ir apdailos detalėmis.

Skaityti daugiau
BMW lyderystė kuriant tvaresnę ateitį
Naujienos | 2019.10.02

BMW LYDERYSTĖ KURIANT TVARESNĘ ATEITĮ

Per praėjusius metus daugiau nei 140-yje pasaulio valstybių parduota 2,5 milijono BMW automobilių ir dar 165 tūkst. – motociklų, juos gamino ir surinko 31-ame fabrike, koncerno darbuotojų skaičius pasiekė 135 tūkst., o BMW mobilumo paslaugų naudotojų – 30 milijonų. Pasaulinis koncernas, įgalinantis žmonių mobilumą, prisiima ir svarbią misiją didinti šios veiklos ir automobilių industrijos tvarumą.

Skaityti daugiau