TVARIAUSIU AUTOMOBILIŲ GAMINTOJU IŠRINKTAS VOKIETIJOS KONCERNAS BMW
Naujienos | 2020.12.16

TVARIAUSIU AUTOMOBILIŲ GAMINTOJU IŠRINKTAS VOKIETIJOS KONCERNAS BMW

Iki 2030 m. koncernas CO2 emisijas sumažins dar 40 mln. tonų. Vokietijos koncernas BMW pripažintas tvariausiu automobilių gamintoju pasaulyje. Tokio įvertinimo bendrovė sulaukė viename prestižiškiausių pasaulinių tvarumo indeksų – „S&P Dow Jones Sustainability Index“ (DJSI). Šiame indekse šiemet vertinti 39 automobilių gamintojai, o BMW surinko daugiausiai balų – 80 iš 100 galimų.

Skaityti daugiau
TVARIAUSIU AUTOMOBILIŲ GAMINTOJU IŠRINKTAS VOKIETIJOS KONCERNAS BMW
Naujienos | 2020.11.11

BMW PRISTATĖ ELEKTRINĮ VISUREIGĮ „BMW IX“ SU 5G IR AUTONOMINIO VAIRAVIMO SISTEMOMIS. ATSKLEISTAS IR ELEKTRINIS MOTOROLERIS

Vokietijos automobilių koncernas BMW surengtame virtualiame „#NEXTGen 2020“ renginyje atskleidė savo naująjį tik elektra varomą visureigį „BMW iX“. Šis koncepcinis, bet serijinei gamybai jau artimas modelis debiutuos 2021 m. pabaigoje ir pasižymės 5G ryšio ir autonominio vairavimo technologijomis. 

Skaityti daugiau
BMW pradėjo masinę elektrinio „BMW iX3“ visureigio gamybą
Naujienos | 2020.10.06

BMW PRADĖJO MASINĘ ELEKTRINIO „BMW IX3“ VISUREIGIO GAMYBĄ

Vokietijos automobilių gamintojas BMW, liepą pasauliui pristatęs savo pirmąjį visiškai elektrinį visureigį „BMW iX3“, jau pradėjo masinę šio modelio gamybą. Kaip praneša koncernas, nuo Kinijoje, Šenjange esančios „BMW Brilliance Automotive“ (BAA) gamyklos konvejerio nuriedėjo pirmasis elektrinis „BMW iX3“.

Skaityti daugiau
„Lūžio taške“ pristatyti naujos kartos „BMW 4“ modeliai
Naujienos | 2020.09.28

„LŪŽIO TAŠKE“ PRISTATYTI NAUJOS KARTOS „BMW 4“ MODELIAI

Pirmomis vasaros dienomis pristatytas naujasis „BMW 4 Coupe“ jau atvyko į Lietuvą. Ketvirtadienį šį automobilį ir gamintojo dar oficialiai nepristatytą kabrioleto versiją pirmieji mūsų šalyje galėjo išvysti tradiciškai Palangoje organizuojamoje konferencijoje „Lūžio taškas“ susirinkę verslo savininkai, vadovai, žiniasklaidos atstovai ir kiti svečiai.

Skaityti daugiau
Pasauliui oficialiai pristatytas elektrinis „BMW iX3“ visureigis
Naujienos | 2020.07.15

PASAULIUI OFICIALIAI PRISTATYTAS ELEKTRINIS „BMW IX3“ VISUREIGIS

Pirmasis visiškai elektrinis Vokietijos „premium“ segmento automobilių gamintojos BMW visureigis antradienį oficialiai pristatytas visam pasauliui. Naujasis „BMW iX3“ tapo ir pirmuoju kompanijos elektromobiliu, kuriame įdiegta penktosios kartos „eDrive“ technologija.

Skaityti daugiau