BMW išleis dar vieną elektromobilį – „BMW iX2“
2023.10.17

BMW IŠLEIS DAR VIENĄ ELEKTROMOBILĮ – „BMW IX2“

Vokietijos automobilių koncernas „BMW“ pristatė naujos kartos „BMW X2“ modelį. Šis aukštesnio profilio sportiškas kupė automobilis nuo šiol turės ir tik elektra varomą versiją „BMW iX2“, taip pat platų autonominio vairavimo ir parkavimosi funkcijų rinkinį bei novatoriškas skaitmenines paslaugas.

Skaityti daugiau
Lietuvoje debiutuoja pirmasis „BMW i5“ elektromobilis
2023.10.17

LIETUVOJE DEBIUTUOJA PIRMASIS „BMW I5“ ELEKTROMOBILIS: ĮKROVIMĄ BUS GALIMA REGULIUOTI PAGAL ELEKTROS KAINAS BIRŽOJE

Šįvakar Lietuvoje įvyko viena svarbiausių šių metų BMW premjerų – mūsų šalyje debiutavo pirmasis „BMW 5“ elektromobilis – „BMW i5“. Gamintojas teigia, kad šio modelio debiutas žymi naują etapą premium verslo klasės automobilių segmente.

 

Skaityti daugiau
Lietuvoje parduotas brangiausias BMW automobilis – riboto tiražo „BMW 3.0 CSL“
2023.08.21

LIETUVOJE PARDUOTAS BRANGIAUSIAS BMW AUTOMOBILIS – RIBOTO TIRAŽO „BMW 3.0 CSL“

Įgaliotoji BMW atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ pranešė pardavusį brangiausią BMW pagamintą serijinį automobilį. Už beveik 800 tūkst. eurų sumą neskelbiamas automobilių kolekcionierius Lietuvoje įsigijo specialaus leidimo dviejų durų „BMW 3.0 CSL“ modelį, kurių visame pasaulyje išleista tik 50 vienetų.

Skaityti daugiau
Pristatytas naujos kartos „BMW 5“ sedanas: elektrinė versija „BMW i5“ įveiks iki 582 km
2023.05.28

PRISTATYTAS NAUJOS KARTOS „BMW 5“ SEDANAS: ELEKTRINĖ VERSIJA „BMW I5“ ĮVEIKS IKI 582 KM

Vienas populiariausių pasaulyje verslo klasės sedanų – Vokietijos koncerno BMW gaminamas „BMW 5“ – sulaukė reikšmingo atnaujinimo. Gamintojas pristatė naujos kartos modelį, kuris pasižymi dar didesniu dinamiškumu, skaitmeninėmis inovacijomis ir elektrifikuotomis pavaromis. Pirmą kartą koncernas išleis ir tik elektra varomą 5-tuką – „BMW i5“.

Skaityti daugiau
Lietuvoje debiutuoja pirmasis BMW M serijos automobilis su elektrifikuota pavara – „BMW XM“
2023.05.04

LIETUVOJE DEBIUTUOJA PIRMASIS BMW M SERIJOS AUTOMOBILIS SU ELEKTRIFIKUOTA PAVARA – „BMW XM“

Praėjusių metų pabaigoje anonsuotas naujas, ekstravagantiškos išvaizdos, prabangus sportinis visureigis „BMW XM“ pasirodė Lietuvos rinkoje. Nuo šios savaitės dizaino ir technologijų inovacijomis išsiskiriantis automobilis eksponuojamas įgaliotosios koncerno atstovės Lietuvoje – „Krasta Auto“ – Vilniaus salone.

Skaityti daugiau
BMW pristatys sportiškas „BMW X5“ ir „BMW X6“ modelių versijas su 625 AG varikliais
2023.03.21

BMW IŠLEIS VANDENILIU VAROMĄ VISUREIGĮ – „BMW IX5 HYDROGEN“

Vokietijos automobilių koncernas BMW po ketverius metus trukusių kūrimo darbų pristatė pirmuosius vandeniliu varomus automobilius „BMW iX5 Hydrogen“. Demonstraciniais ir bandymo tikslais šiemet koncernas išleis net 100 tokių automobilių. Siekdamas ambicingų aplinkosauginių tikslų koncernas taip pat paskelbė ir apie pasiekimus didinant itin svarbios automobilių gamyboje medžiagos – aliuminio – gavybos ir apdirbimo procesų patobulinimus.

Skaityti daugiau
BMW pristatys sportiškas „BMW X5“ ir „BMW X6“ modelių versijas su 625 AG varikliais
2023.03.14

BMW PRISTATYS SPORTIŠKAS „BMW X5“ IR „BMW X6“ MODELIŲ VERSIJAS SU 625 AG VARIKLIAIS

Vokietijos automobilių koncerno BMW sportinių modelių gamybos padalinys „BMW M GmbH“ pranešė išleisiantis atnaujintų prabangių „BMW X5“ ir „BMW X6“ modelių sportiškesnes „M Competition“ versijas. „BMW X5 M Competition“ ir „BMW X6 M Competition“ L išsiskirs galingu, net 625 AG turinčiu varikliu bei pirmą kartą „BMW M GmbH“ istorijoje panaudota 48V daline hibridine technologija (mild-hybrid).

Skaityti daugiau
BMW atnaujino prabangiuosius „X5“ ir „X6“: visi modeliai turės dalinę hibridinę technologiją
2023.02.13

BMW ATNAUJINO PRABANGIUOSIUS „X5“ IR „X6“: VISI MODELIAI TURĖS DALINĘ HIBRIDINĘ TECHNOLOGIJĄ

Vokietijos automobilių koncernas BMW paskelbė atnaujinantis vairuotojų itin mėgstamus prabangius sportiškuosius X serijos modelius „BMW X5“ ir „BMW X6“. Jau balandžio mėnesį debiutuosiantys automobiliai pasižymės ne tik pažangiais dizaino bei technologijų sprendimais, bet ir naujomis automatinio vairavimo ir parkavimo funkcijomis bei dar sportiškesniais varikliais, kurie nuo šiol turės integruotą 48V dalinę hibridinę technologiją (mild-hybrid). Padidėjo ir iš tinklo įkraunamos versijos vien elektra nuvažiuojamas atstumas.

Skaityti daugiau
Pernai BMW pardavė dvigubai daugiau elektromobilių, rekordai fiksuoti ir Lietuvoje
2023.02.08

PERNAI BMW PARDAVĖ DVIGUBAI DAUGIAU ELEKTROMOBILIŲ, REKORDAI FIKSUOTI IR LIETUVOJE

Vokietijos automobilių koncernas BMW praėjusiais metais visame pasaulyje pardavė beveik 2,4 mln. transporto priemonių ir išsaugojo lyderio pozicijas premium modelių segmente. Ypatingai šoktelėjo tik elektra varomų BMW ir „Mini“ pardavimai – jie viršijo 215 tūkst. vnt., ir tai yra 107,7% daugiau nei užpernai. Rekordinius metus koncernas fiksavo ir Lietuvoje.

Skaityti daugiau
Naujasis „BMW M3 CS“: iki 100 km/val. – per 3,4 sek.
2023.01.26

NAUJASIS „BMW M3 CS“: IKI 100 KM/VAL. – PER 3,4 SEK.

Vokietijos automobilių koncerno „BMW“ sportinių modelių padalinys „M GmbH“ pristatė atnaujintą, dar greitesnį „BMW M3 CS“ sedaną. Šis modelis, kuris pritaikytas ir važiavimui lenktynių trasose, ir yra universalus kasdienėse kelionėse, pasižymi patobulintu 405 kW/550 AG galios varikliu, subtilia išvaizda bei inovacijomis valdymo srityje.

Skaityti daugiau