BMW iDRIVE.

BMW iDrive sistemos veikimas yra grindžiamas natūraliu dialogu tarp automobilio ir vairuotojo, todėl jūsų vairavimo patirtis priklausys nuo individualių jūsų poreikių.

Jutiklinio valdymo pagalba BMW <i>iDrive</i> sistemos <i>MyModes</i> funkcija besinaudojanti moteris

BMW iDRIVE

BMW iDrive sistemos veikimas yra grindžiamas natūraliu dialogu tarp automobilio ir vairuotojo, todėl jūsų vairavimo patirtis priklausys nuo individualių jūsų poreikių.

BMW iDRIVEBMW iDrive sistemos veikimas yra grindžiamas natūraliu dialogu tarp automobilio ir vairuotojo, todėl jūsų vairavimo patirtis priklausys nuo individualių jūsų poreikių.

Su BMW iDrive sistema galėsite mėgautis visiškai intuityvia In-Car automobilio valdymo patirtimi. BMW iDrive sistemą sudaro BMW operacinė sistema, naujos kartos ekranas ir kiti valdymo elementai bei itin aukštos kokybės sąsajos su automobiliu ir ryšio funkcijos. Reikiamą informaciją visuomet matysite priešais save BMW išlenktame ekrane, tad galėsite mėgautis visiškai intuityvia automobilio valdymo patirtimi.

Skaityti daugiau

BMW iDRIVE SU QUICK SELECT FUNKCIJA.

Patobulintoje BMW operacinėje sistemoje esanti naudotojo sąsaja pasižymi intuityviu greituoju sąrašu, tiesioginiais valdikliais ir jutikline bei balsu valdoma operacine sistema.
BMW interjeras Naudotojo sąsaja per BMW išlenktą ekraną

Naudotojo sąsaja su QuickSelect.

Naujoji naudotojo sąsaja su QuickSelect yra itin aiški ir intuityvi. Optimizuota meniu struktūra su simboliais, įskaitant pradžios mygtuką ekrano apačioje, bet kuriuo metu nukreipia jus tiesiai į pradžios ekraną ar kitus dažniausiai naudojamus meniu, pavyzdžiui, oro kondicionavimo. Fone nuolat matomas navigacijos žemėlapis ar kiti individualiai pasirenkami ekranai, pavyzdžiui My Modes režimai.

BMW interjeras BMW išlenktas ekranas su valdikliais ir My Modes režimais fone

Personalizuota ir interaktyvi patirtis tiesioginių ekrano valdiklių dėka.

Vairuotojo pusėje esantys tiesioginiai valdikliai iškart atvaizduoja svarbiausią informaciją – dar prieš atidarant programėlę. Braukiant vertikaliai galima perjungti ekrano valdiklius. Jie rodo informaciją apie dabartinę automobilio būseną arba orą. Dabar galite iškart matyti tai, kas svarbiausia. Individualiai pasirenkamos funkcijos pavyzdžiui, My Modes režimai, yra visuomet matomos fone.

BMW interjeras BMW išlenktas ekranas moteris naudojasi jutikliniu meniu

Intuityvus jutiklinis valdymas ir valdymas balsu.

Visas dizainas ir meniu buvo įkvėpti išmaniųjų telefonų valdymo principo ir sistemingai sukurti jutikliniam valdymui ir valdymui balsu. Braukdami valdiklius galėsite intuityviai naršyti meniu. Jutiklinis valdymas suteikia tiesioginę prieigą prie kitų funkcinių ar konfigūravimo nustatymų.

IŠBANDYKITE BMW iDRIVE SU QUICK SELECT FUNKCIJA.

Vaizdo įrašas apie BMW iDrive su QuickSelect funkcija

BMW OPERACINĖ SISTEMA 8.5.

BMW interjeras į ekraną su operacine sistema 8.5 ir žemėlapiais žiūrintis vyras

Su šia BMW operacine sistema 8.5 galėsite patogiai naršyti visame meniu vienu paprastu prisilietimu, balsu arba naudodamiesi jutikliniu BMW iDrive valdikliu. O pradžios ekranas su  QuickSelect funkcija nuo šiol itin aiškiai ir optimizuotas naudojimui BMW išlenktame ekrane. Ekrano apačioje esančiomis piktogramomis galėsite tiesiogiai valdyti mediją, oro kondicionavimą ir telefono ar navigacijos pagrindinius meniu arba bet kada grįžti į pradžios ekraną. Žaizdami AirConsole žaidimus ar stebėdami srautinio vaizdo įrašus patirsite visiškai naujo lygio skaitmeninę patirtį.[1]

BMW OPERACINĖ SISTEMA 9.

BMW interjeras BMW žemėlapiai ekrane su operacine sistema 9

9 kartos BMW operacinė sistema visiškai paprasta ir intuityviai naudojama kaip ir BMW operacinė sistema 8.5 – galimas tiek jutiklinis valdymas, tiek ir valdymas balsu. Neribotą laikotarpį galėsite naudotis sąsajos su automobiliu ir ryšio paslaugomis bei programėlėmis, kaip antai navigacija, telefono valdymas ar BMW išmanusis asmeninis asistentas.  Pasirenkamasis BMW Digital Premium paketas praplečia jūsų skaitmeninę patirtį išplėstinėmis BMW žemėlapių funkcijomis, dar platesniu programėlių ir pramogų asortimentu bei duomenų perdavimu.[2]

UNIVERSALIOS SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU IR RYŠIO GALIMYBĖS.

BMW ConnectedDrive skaitmeniniai produktai ir paslaugos suteikia galimybę naudotis itin praktiškomis funkcijomis, kaip antai BMW išmanusis asmeninis asistentas. Šios išmanios ir novatoriškos funkcijos sukurtos dar labiau pagerinti BMW iDrive naudojimosi patirtį.
BMW interjeras į BMW išlenktą ekraną žvelgianti moteris

Personalizavimo funkcijos naudojantis BMW ID.

Kiekvieną BMW galite tobulai pritaikyti savo poreikiams. Asmeninio jūsų BMW ID dėka kiekvienas BMW modelis žinos jūsų asmeninius nustatymus. Įlipus į BMW prie jūsų poreikių prisitaikys ne tik sėdynė ir veidrodėlis, bet ir My Modes režimai bei skaitmeniniai ekranai.

BMW interjeras BMW išlenktas ekranas ir vairas

BMW ConnectedDrive atnaujinimai.

Su BMW ConnectedDrive atnaujinimais jūsų BMW visuomet bus aprūpintas tik naujausiais skaitmeniniais produktais ir paslaugomis. O reguliarius funkcinius atnaujinimus ir patobulinimus paprastai ir be jokio vargo atsisiųsite nuotoliniu būdu.  Iš BMW ConnectedDrive Store[3]  parduotuvės greitai ir paprastai galėsite užsisakyti papildomas naujas funkcijas ar paketus.

Sužinokite daugiau apie BMW ConnectedDrive atnaujinimus
BMW interjeras BMW išlenktas ekranas ir vairas

BMW išmanusis asmeninis asistentas.

Visada jūsų paslaugoms – BMW išmanusis asmeninis asistentas. Savo įprastu balsu galite intuityviai valdyti įvairias automobilio funkcijas arba gauti informaciją apie jo būseną ir maršrutą. Jūsų automobilyje integruota skaitmeninio eksperto funkcija taip pat mielai paaiškins jums visas jūsų BMW savybes.

Naujojo BMW iDrive funkcijos ir privalumai šiame vaizdo įraše
BMW išlenktas monitorius su išmaniojo asmeninio asistento funkcija ekrane

DIALOGU GRINDŽIAMAS INTUITYVUS VALDYMAS

 • Naudodamiesi BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu, daugybę automobilio funkcijų galėsite valdyti natūralaus dialogo pagalba.

 • Natūralus ir emocijų kupinas bendravimas naudojant rankų gestus ir vaizdus.
   
 • Naujoji aštuntosios kartos BMW operacinė sistema reikiamą informaciją pateiks suprantamai, paprastai ir lengvai.

 • Dėl išmaniosios į vairuotoją orientuotos sistemos liko dar mažiau nustatymų, kuriuos reikia patvirtinti rankiniu būdu.
Skaityti daugiau
BMW vairuotojo erdvė ir BMW išlenktas monitorius su MyMode asmeniniu dizainu ekrane

PATOGUS IR RAFINUOTAS DIZAINAS

 • Harmoningai integruotas ir į vairuotoją orientuotas BMW išlenktas ekranas išsiskiria ergonomišku jutikliniu valdymu.

 • Mažiau mygtukų: iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti aptakių formų valdymo mygtukai yra įrengti ten, kur ir tikitės juos rasti.

 • Į patrauklią naudotojo patirtį panardinsianti nepriekaištinga taškinė grafika ir efektyvūs ekranai užtikrins aukščiausios kokybės sąveiką.

 • MyModes – tai užburiančios patirties galimybės, leisiančios mėgautis optimalia skaitmeninio dizaino, interjero apšvietimo ir garso derme.
Skaityti daugiau
Programinės įrangos atnaujinimas valdymo ekrane

VISADA NAUJAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA

 • Įprasto nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija užtikrina naujausios programinės įrangos palaikymą jūsų BMW automobilyje.

 • Laikmačio funkcija leis pasirinkti pageidaujamą programinės įrangos atnaujinimų įdiegimo laiką.

 • Tiesiog įdiekite atnaujinimus nuotoliniu būdu – atsisiųskite juos būdami namuose arba kelyje.

 • Naujų funkcijų įdiegimą galite patogiai atidėti vėlesniam laikui.
Skaityti daugiau
Moteris vilkinti raudonu paltu BMW iX i20 2021 priešakyje, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

JŪSŲ BMW JUS PASITIKS.

 • Jūsų BMW džiaugsmingai jus pasitiks ir pasitikimo šviesų sistema patogiai palydės iki automobilio durelių.

 • Apšviestos vairuotojo, keleivių ir bagažinės durelių rankenėlės leis dar paprasčiau patekti į automobilį.

 • BMW skaitmeninis raktas Digital Key Plus jūsų automobilį atrakins automatiškai, kai tik prie jo priartėsite.

 • Atrakinus dureles, patogaus patekimo į automobilį funkcija automatiškai sureguliuos jūsų asmeninius sėdynių ir vairo šildymo nustatymus, o BMW ekrane išvysite savo naudotojo profilį.
Skaityti daugiau
BMW išlenktas ekranas su pasisveikinimo žinute ir asmeninio BMW ID meniu nustatymais

TEGU KIEKVIENAS BMW PRISITAIKO PRIE JŪSŲ

 • Saugiai išsaugoję asmeninius nustatymus savo BMW ID paskyroje, prireikus juos atkursite bet kuriame BMW automobilyje.

 • Vos vienas MyModes pasirinkimas ir automobilyje gali būti automatiškai sureguliuoti iki dešimties individualių nustatymų.

 • Greitai ir intuityviai pasirinkite jūsų individualius poreikius atitinkančius visų skaitmeninių ekranų nustatymus.

 • Nustatymų automatizavimo pagal jūsų įpročius funkcija Automate My Habits leis nustatyti individualią tam tikrų nustatymų aktyvavimo tvarką, pavyzdžiui, galėsite pasirinkti vietas, kuriose automobilio langai atsidarys automatiškai.
Skaityti daugiau

JŪSŲ BMW – TAI AKTYVUS JŪSŲ KELIONIŲ ASISTENTAS

 • BMW Group automobilių parko spiečiaus intelektas suteiks pagalbą įvertinęs itin didelį informacijos kiekį.

 • Iš jūsų įpročių besimokanti išmanioji navigacijos sistema įsimins su jūsų BMW ID susietus įpročius ir pati numatys kitą jūsų kelionės tikslą.

 • Eismo informacijos realiuoju laiku (RTTI) stebėjimo technologija leidžia stebėti eismo sąlygas, nustatyti pavojingas kelių atkarpas ir prireikus atitinkamai pakoreguoti jūsų maršrutą.

 • Kompiuterinės grafikos elementais papildyto vaizdo funkcija užtikrina itin aiškias navigacijos nuorodas kameros filmuojamame kelio vaizde, kuris rodomas informaciniame ekrane.
Skaityti daugiau

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE BMW iDRIVE.

 • BMW iDrive – kas tai?
 • Kokias papildomas funkcijas turi BMW išmanusis asmeninis asistentas automobiliuose su BMW iDrive technologija?
 • Kada ir kuriuose BMW modeliuose pasirodys naujoji BMW iDrive technologija su 8.5 ir 9 kartos BMW operacine sistema?
 • Kokiais privalumais gali pasigirti BMW 8.5 ir 9 kartos operacinės sistemos?
 • Kas bendro tarp BMW 8.5 ir 9 kartos operacinių sistemų?
 • Kokie yra didžiausi skirtumai tarp BMW 8.5 ir 9 kartos operacinių sistemų?
 • Kokią naudą gauna klientas, užsiprenumeravęs BMW Digital Premium?
 • Ar galima BMW 8 arba 8.5 kartos operacinę sistemą atnaujinti į BMW 9 kartos operacinę sistemą su BMW Digital Premium?
 • Kuo panašios BMW 8.5 ir 8 kartos operacinės sistemos?
 • Kuo skiriasi BMW 8.5 ir 8 kartos operacinės sistemos?
 • Ar įmanoma atnaujinti BMW 8 kartos operacinę sistemą į 8.5 kartos operacinę sistemą?

DUK: SVARBIAUSI KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE BMW iDRIVE.

 • Kas yra BMW iDrive su aštuntosios kartos BMW operacine sistema?
 • Kokias naujas funkcijas turi BMW iDrive su aštuntosios kartos BMW operacine sistema?
 • Kada ir kuriuose BMW modeliuose pasirodys naujoji BMW iDrive technologija su aštuntosios kartos BMW operacine sistema?
 • Kokias papildomas funkcijas turi BMW išmanusis asmeninis asistentas automobiliuose su aštuntosios kartos BMW operacinę sistemą turinčia BMW iDrive technologija?
 • Kas yra MyModes režimai BMW iDrive technologiją su aštuntosios kartos BMW operacine sistema turinčiuose automobiliuose?

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ.

BMW <i>ConnectedDrive</i> paslaugų apžvalga, moteris su išmaniuoju telefonu BMW automobilio fone

ATGAL Į APŽVALGĄ

Norite sužinoti daugiau apie ConnectedDrive paslaugas ir produktus? Spauskite čia norėdami grįžti į apžvalgą.
BMW parduotuvė, ant sofos sėdintis vyras su išmaniuoju telefonu

BMW PARDUOTUVĖ

Apsilankykite BMW parduotuvėje ir užsisakykite jūsų BMW skirtas skaitmenines paslaugas, kuriomis galėsite pradėti naudotis nedelsiant, jau kitos savo kelionės metu.
BMW <i>ConnectedDrive</i> klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojas, perduodantis raktą klientui

BMW KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Jeigu turite klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie BMW ConnectedDrive paslaugas ir produktus, tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimo skyriumi.