Besijuokiantys moteris ir vyras, stovintys priešais BMW sniego apsupty

„ORAI KEIČIASI. MŪSŲ PLANAI - NE.“

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW žieminių ratlankių komplektai ir BMW servisas

Kai kiti randa pasiteisinimų patogiai leisti laiką ant sofos, jūs kur nors važiuojate. Su malonumu įveikiate kalnų kelius, praleidžiate dieną užmiestyje arba leidžiatės į kokią nors įdomią kelionę. Vėjas ir permainingi orai? Jums tai jokia problema. Esate puikiai pasirengęs kiekvienam iššūkiui rudenį ir žiemą – juk tam turite reikiamus BMW aksesuarus ir priedus. Patirkite žavias akimirkas kiekvienu metų laiku, pasinaudoję jums BMW pritaikytomis paslaugomis, aksesuarais ir priedais.

Skaityti daugiau
„ORAI KEIČIASI. MŪSŲ PLANAI - NE.“BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW žieminių ratlankių komplektai ir BMW servisas

„ŽIEMĄ PASITINKU SAUGUS IR STILINGAS.“

Aukštos kokybės originalūs BMW lengvojo lydinio ratlankiai ir 18, 19 ar 20 colių žieminių ratlankių komplektai.

Orai keičiasi, o šaltasis metų laikas suteikia naujų galimybių pažinti užmiestį. Jei esate tinkamai pasiruošę, apledėję keliai ir slidūs posūkiai jums nesutrukdys mėgautis gamta. Todėl pasikliaukite originaliais BMW ratlankiais ir padangomis. Sukurtos bendradarbiaujant su žymiais padangų gamintojais (pvz., Bridgestone, Michelin ir Pirelli), BMW žvaigždute pažymėtos padangos užtikrina sklandų važiavimą, optimalų sukibimą ir saugumą. Taigi, aišku viena: Originalūs BMW žieminiai ratlankiai ir padangos yra itin stilingi ir nesileidžia į jokius kompromisus.

Skaityti daugiau
18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, žieminių priekinių ratlankių komplektas

18 colių M Performance Double-spoke Style 796 M ratlankiai

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio Double-spoke Style 796 M ratlankiai yra matinės juodos Jet Black spalvos ir išsiskiria spalvotu M logotipu. TPMS žiemos ratlankių komplektas su skirtingo pločio run-flat priekinėmis padangomis, ratlankių dydis 7.5J x 18 (priekyje) / 8.5J x 18 (gale) su 225/45 R18 95V XL RSC padangomis (priekyje) / 255/40R18 99V XL RSC (gale).

Skaityti daugiau
20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke Style 748 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, žieminių ratlankių komplektas

20 colių M Star-spoke Style 748 M ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių juodos matinės Jet Black spalvos M serijos lengvojo lydinio Star-spoke Style 748 M ratlankiai, su spalvotu M logotipu suteikia transporto priemonei itin sportišką išvaizdą. TPMS žiemos ratlankių komplektas su skirtingo pločio run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 9J x 20, su 275/45 R20 110V XL RSC dydžio padangomis (tinkamomis naudoti su sniego grandinėmis).

Skaityti daugiau
Žieminių 18 colių kaltinių, matinės juodos Jet Black spalvos, M Performance V-spoke Style 554 M ratlankių komplektas

18 colių M Performance V-spoke Style 554 M ratlankiai

Sportiniai 18 colių M Performance kaltiniai V-spoke Style 554 M ratlankiai, yra juodos matinės Jet Black spalvos, ir išsiskiria spalvotu M Performance užrašu. Žieminių ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir skirtingo pločio run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 18, su 225/40 R18 99V XL dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
Žieminių 19 colių kaltinių, matinės juodos Jet Black spalvos, M Performance Double-spoke Style 786 M ratlankių komplektas

19 colių M Performance Double-spoke Style 786 M ratlankiai

Aukštos kokybės 19 colių M Performance kaltiniai Double-spoke Style 786 M, matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai, puošti spalvotu M logotipu bei šlifuotu M Performance užrašu, yra pritaikyti naudoti kartu su sniego grandinėmis. TPMS žiemos ratlankių komplektas su skirtingo pločio run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 19, su 245/40 R19 98H XL RSC dydžio padangomis.

Skaityti daugiau
20 colių lengvojo lydinio Y-spoke Style 695 M ratlankiai matinės juodos Jet Black spalvos, žieminių priekinių ratlankių komplektas

20 colių Y-spoke Style 695 ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių BMW lengvojo lydinio Y-spoke Style 695 matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai suteikia transporto priemonei itin sportišką išvaizdą. Žiemos ratlankių komplektas su padangų slėgio indikatoriumi ir skirtingo pločio run-flat padangomis. Ratlankių dydis - 8J x 20 (priekyje) / 9,5J x 20 (gale), su 225/40 R18 99V XL dydžio padangomis.

Skaityti daugiau

„MANO RATLANKIAI - MANO MEGSTAMIAUSIAS AKSESUARAS.“

BMW ratlankių ir padangų priedai

Lietus ir sniegas jums nebebaisūs. Su originaliais BMW ratlankių ir padangų priedais būsite taip pat puikiai pasiruošę rudeniui ir žiemai. Tiesiog pasirinkite iš įvairių variantų, padėsiančių susikurti jūsų asmeninį BMW žieminį įvaizdį. Būkite stilingi ir kartu labai saugūs.

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slankiojantis stebulės dangtelis

BMW slankiojantis stebulės dangtelis

Slankiojantis stebulės dangtelis pažymėtas BMW logotipu, kuris nesisuka su ratu ir lieka horizontalioje padėtyje. Dekoratyvinius ratų gaubtų dangtelius galima tvirtinti prie visų BMW lengvojo lydinio ratlankių, su 112 mm atstumu tarp skylių.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su logotipu

BMW ventilių dangteliai su logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Tuo pačiu metu jie pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su BMW logotipu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ventilių dangteliai su M logotipu

BMW ventilių dangteliai su M logotipu

Aukštos kokybės BMW aliuminiai ventilių dangteliai veiksmingai apsaugo TPMS aliumininius ventilius nuo purvo ir drėgmės. Tuo pačiu metu jie pagerina padangų išvaizdą. Keturių ventilių dangtelių komplektas. Su M logotipu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW sniego grandinės

BMW sniego grandinės

Sniego grandinės - nepakeičiama pagalba žiemą. Jos suteiks jūsų BMW reikalingą sukibimą važiuojant užpustytais ir apledėjusiais keliais.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW ratų varžtų užraktų sistema

BMW ratų varžtų užraktų sistema

Aukščiausios kokybės, ypač patikimą ratų varžtų užraktų sistemą sudaro keturi blizgaus paviršiaus ratų varžtų užraktai su BMW koduote. Varžtus galima atsukti tik su komplekte esančiu specialiu įrankiu, tokiu būdu užtikrinant aukščiausią apsaugą nuo ratų vagystės.

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS

BMW ratlankių ir padangų servisas BMW dirbtuvėse

Gera žinoti, kad svarbiausiais dalykais jau pasirūpinta.

Tinkamiausios padangos šaltajam sezonui: pasirinkite BMW padangų techninės priežiūros paslaugą (BMW Tyre Service) – mes ne tik pakeisime jūsų padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį bei stabdžių būklę. Siūlome jums maksimalų patogumą: nuvalysime jūsų vasarines padangas ir laikysime jas savo sandėlyje iki pavasario.

ORIGINALIOS, ŽVAIGŽDUTE PAŽYMĖTOS BMW PADANGOS

Originalios, žvaigždute pažymėtos BMW padangos

Kokybė, patirtis ir saugumas – tai svarbiausi ratlankių ir padangų privalumai

Žymėjimas žvaigždute reiškia, kad padanga pagaminta specialiai BMW, laikantis aukščiausių BMW standartų. Padangos pradedamos kurti ankstyvuosiuose automobilio gamybos etapuose ir šis procesas gali užtrukti iki trejų metų, baigiant išsamiais bandymais. Žvaigždute pažymėtos padangos bandomos šešiais aspektais: saugumo, dėvėjimosi, komforto, našumo, ir – išskirtinai BMW – dviem vairavimo malonumo aspektais: vairavimo stiliaus ir sportiškumo. Be to, padangos kuriamos bendradarbiaujant su išskirtiniais geriausiais gamintojais (pvz. Bridgestone, Michelin ir Pirelli) BMW techninio aptarnavimo centre tiesiog teiraukitės žvaigždute pažymėtų padangų – tai idealiai tinkančios, išbandytos ir saugios padangos.

Vyras apsikabinęs moterį stovi prie BMW

BMW SERVISAS IR BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONU.

Geriausias sprendimas kiekvienam iššūkiui.

BMW SERVISAS IR BMW AKSESUARAI IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONU.

Geriausias sprendimas kiekvienam iššūkiui.

„VIKSAS, KO MAN REIKIA ŽIEMAI - TAI TINKAMI AKSESUARAI.“

BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui Daug protingų idėjų eksterjerui ir interjerui.

Nesvarbu, ar tai ekskursija su vaikais, pasivaikščiojimas su šunimi ar savaitgalio kelionė į slidinėjimo kurortą - norėdami mėgautis žiemišku oru, turite tam tinkamai pasiruošti. Su BMW originaliais aksesuarais tai galite padaryti be jokių problemų. Pasinaudokite didesniu vairavimo patogumu ir atraskite daugybę pasirinkimo variantų, skirtų paversti jūsų BMW geriausiu žiemos sezono kompanionu.

BMW X3 stovinčio sniege trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW bevielio įkrovimo dėklas iPhone telefonui

BMW bevielio įkrovimo dėklas iPhone telefonui

BMW belaidis įkrovimo dėklas leidžia indukciniu būdu įkrauti Apple iPhone 5 / 5S, 6 / 6S and 7 / 7Plus mobiliuosius telefonus. Šis inovatyvus mobiliojo telefono dėklas yra suderinamas su visais sertifikuotais Qi įkrovikliais bei atlieka apsauginio dėklo funkciją.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW universali belaidė įkrovimo stotelė

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri full-HD kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški - jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW universalus planšetės laikiklis su apsauginiu BMW dėklu, skirtu 10.5 colių Apple iPad Pro.

BMW universalus planšetės laikiklis su apsauginiu BMW dėklu, skirtu 10,5 colių Apple iPad Pro.

Universalaus laikiklio dydį galima reguliuoti; jis tvirtinamas prie atskirai įsigyjamo bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort. Laikiklis patikimai užfiksuoja įvairias Apple ar Samsung planšetes su BMW apsauginiu dėklu nuo 7 colių iki 11 colių. Jį galima pasukti 360 laipsnių kampu ir užfiksuoti pasvirusį bet kokiu kampu. Apsauginis dėklas optimaliai apsaugo visus 10,5 colių Apple iPad™ Pro. Juodas silikono dėklas patikimai apsaugo planšetę nuo įbrėžimų ir smūgių, o naudojant kartu su pridedama ekrano plėvele - ir nuo vandens purslų. Naudojant kartu su universaliu Travel & Comfort laikikliu (galima įsigyti atskirai), jį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti automobilio viduje, užtikrinant saugumą avarijos atveju.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW stogo skersiniai

BMW stogo skersiniai

Išskirtinai lengvai tvirtinami ir suderinami su visomis BMW stogo skersinių sistemomis ir stogo bagažinėmis; tvirtos konstrukcijos, su užraktu nuo vagystės.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 420

Moderni juodos spalvos BMW stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 420 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW LED durelių projektoriai

BMW LED durelių projektoriai

Atidarius automobilio dureles, pažangūs durelėse įmontuoti šviesos diodų BMW projektoriai iš keičiamų skaidrių pasirinktu atvaizdu automatiškai apšvies šalia automobilio esantį žemės plotą. Rinkitės iš kelių plotą prie durelių nepriekaištingai apšviečiančių motyvų ir suteikite savo automobiliui dar daugiau individualumo.
BMW aksesuarai ir priedai rudens ir žiemos sezonui, BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas iš šono

BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas iš šono

Užrakinamas BMW slidžių ir snieglenčių laikiklis, kurį galima abiejose pusėse praplėsti, kad galėtumėte saugiai pritvirtinti iki penkių porų slidžių ar snieglenčių. Jį galima derinti su bet kuriais BMW stogo skersiniais. Taip pat galima pritvirtinti slidžių lazdas.

„MĖGAUKITĖS ŽIEMA KITAIP.“

BMW servisas Vairuokite atsipalaidavęs. Su jums pritaikytų paslaugų paketu iš BMW Service.

Tinkamai pasiruošę pasinerkite į žiemos sezono teikiamus malonumus. Ne tik jūs, bet ir jūsų BMW. Norite tinkamai pasiruošti visiems šaltojo sezono iššūkiams? Pasinaudokite puikiu BMW servisu ir leiskite mūsų ekspertams pasirūpinti jūsų ir jūsų automobilio poreikiais. Mes užtikrinsime, kad jūsų BMW būtų nepriekaištingos būklės ir išlaikytų net didžiausius išbandymus sunkiausiomis sąlygomis.

Skaityti daugiau
Moteris stovi prie BMW atstovybės

BMW servisas įskaičiuotas

Tik leiskitės į kelią ir sutelkite dėmesį į svarbiausią dalyką – vairavimo malonumą. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.

Kokia nauda klientui:

 • Mažesnė kaina palyginti su išlaidomis, perkant atskiras paslaugas.
 • Visiška sąnaudų kontrolė ir skaidrumas.
 • Skirtingų paketų pasirinkimas pagal individualius poreikius ir atsižvelgiant į tai, ar automobilis naujas ar naudotas.
 • Techninės priežiūros specialistai, turintys darbo su BMW automobiliais patirtį, ir originalios BMW atsarginės dalys.
 • Paketas perduodamas naujam savininkui, todėl padidėja perpardavimo vertė.
 • Aptarnauja BMW techninės priežiūros partneriai visose pasaulio šalyse.
Skaityti daugiau
Moteris su išmaniuoju telefonu rankose stovi prie savojo BMW durelių

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Tam reikia tik vieno jūsų veiksmo: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.

Skaityti daugiau