Vyras žiemine striuke stovi prie savojo BMW durelių

„NET ŽVARBIAUSIA ŽIEMA NEBAISI, KAI ESI TINKAMAI PASIRUOŠĘS.“

Leiskitės į kelią. Su plačiu BMW priedų ir paslaugų asortimentu rudens ir žiemos sezonui.

„NET ŽVARBIAUSIA ŽIEMA NEBAISI, KAI ESI TINKAMAI PASIRUOŠĘS.“

Leiskitės į kelią. Su plačiu BMW priedų ir paslaugų asortimentu rudens ir žiemos sezonui.

„NET ŽVARBIAUSIA ŽIEMA NEBAISI, KAI ESI TINKAMAI PASIRUOŠĘS.“Leiskitės į kelią. Su plačiu BMW priedų ir paslaugų asortimentu rudens ir žiemos sezonui.

Kai kiti randa pasiteisinimų patogiai leisti laiką ant sofos, jūs kur nors važiuojate. Su malonumu įveikiate kalnų kelius, praleidžiate dieną užmiestyje arba leidžiatės į kokią nors įdomią kelionę. Vėjas ir permainingi orai? Jums tai jokia problema. Esate puikiai pasirengęs kiekvienam iššūkiui rudenį ir žiemą – juk tam turite reikiamus BMW priedus. Patirkite žavias akimirkas kiekvienu metų laiku, pasinaudoję jums BMW pritaikytomis paslaugomis ir priedais.

Read more

„SUKURTI PAGAL INDIVIDUALIUS POREIKIUS.“

Itin kokybiški originalūs BMW lengvojo lydinio ratlankiai ir 18, 19 ir 20 colių žieminių ratlankių komplektai.

Kai žiema įsisiautėja, gali būti sunku įveikti net ir įprastą kelią. Norėdami mėgautis dinamišku ir saugiu vairavimu, turėtumėte rinktis pačius geriausius ratlankius ir padangas. Jūsų BMW idealiai tinka tik originalūs BMW ratlankiai ir padangos. BMW padangos, kurios žymimos žvaigždute ir gaminamos bendradarbiaujant su geriausiais padangų gamintojais (pvz., Bridgestone, Dunlop, Goodyear ir Pirelli), užtikrina sklandų važiavimą, optimalų sukibimą su kelio danga ir didelį saugumą – kad valdymas visuomet būtų jūsų rankose.

Read more
BMW 19 colių lengvojo lydinio ratlankis su M Double-spoke 698 M lydinio disku

19 colių M Double-spoke 698 M

Itin aukštos kokybės 19 colių M lengvojo lydinio ratlankis Double-spoke style 698 M pilkos Orbit Grey spalvos. Sniego grandinės skirtos TPMS žieminių ratlankių komplektui su run-flat padangomis Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, ratlankio dydis 7,5J x 19 su 245/50 R19 105V XL RSC padanga.

Read more
BMW 19 colių lengvojo lydinio M Performance Double-spoke 786 M ratlankis su lydinio disku

19 colių M Performance Double-spoke 786 M

Aukštos kokybės 19 colių M Performance kaltiniai ratlankiai Double-spoke dvigubais stipinais, 786M stiliaus, Jet Black matinės juodos spalvos su spalvotu M logotipu ir įspaustu M Performance užrašu. Sniego grandinės skirtos TPMS žieminių ratlankių komplektui su run-flat padangomis Pirelli Winter Sottozero 3 r-f MOE, ratlankio dydis 8J x 19, padangos dydis 245/40 R19 98V XL RSC.

Read more
BMW 18 colių lengvojo lydinio M Performance Double-spoke 796 M ratlankis su lydinio disku

18 colių M Performance Double-spoke 796 M

Aukštos kokybės 18 colių M Performance lengvojo lydinio ratlankis Double-spoke dvigubais stipinais, 796M stiliaus, Jet Black matinės juodos spalvos su spalvotu M logotipu; galima tvirtinti sniego grandines. Sniego grandinės skirtos TPMS žieminių ratlankių komplektui su run-flat padangomis Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, ratlankio dydis 7,5J x 18, padangos dydis 225/45 R18 95H XL RSC.

Read more
BMW 18 colių lengvojo lydinio ratlankis su Radial-Spoke 388 lydinio disku

18 colių Radial-Spoke 388

Aukščiausios kokybės 19 colių lengvojo lydinio ratlankis pilkos Ferric Grey spalvos su matomais ratlankių varžtais ir išgaubtais stipinais, suteikiančiais automobiliui sportiškumo. Sniego grandinės skirtos žieminių ratlankių komplektui su run-flat padangomis Continental Winter Contact TS830P SSR, ratlankio dydis 7.5J x 18 su padanga 225/40 R18 92V RSC.

Read more
BMW 20 colių lengvojo lydinio ratlankis su Star-spoke 748 M lydinio disku

20 colių Star-spoke 748 M

Aukštos kokybės 20 colių M lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M juodos matinės Jet Black spalvos ratlankis suteikia automobiliui itin sportišką išvaizdą. TPMS ratlankių komplektas su visiems keliams tinkančiomis padangomis General Grabber AT3, ratlankio dydis 9J x 20, padangos dydis 275/45 R20 110V XL, abu skirti važiavimui bekele ar su sniego grandinėmis.

Read more

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS

BMW ratlankių ir padangų servisas BMW dirbtuvėse

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS

Gera žinoti, kad svarbiausiais dalykais jau pasirūpinta.

Tinkamiausios padangos šaltajam sezonui: pasirinkite BMW padangų techninės priežiūros paslaugą (BMW Tyre Service) – mes ne tik pakeisime jūsų padangas, bet ir patikrinsime protektoriaus gylį bei stabdžių būklę. Siūlome jums maksimalų patogumą: nuvalysime jūsų vasarines padangas ir laikysime jas savo sandėlyje iki pavasario.

ORIGINALIOS, ŽVAIGŽDUTE PAŽYMĖTOS BMW PADANGOS

Originalios, žvaigždute pažymėtos BMW padangos

ORIGINALIOS, ŽVAIGŽDUTE PAŽYMĖTOS BMW PADANGOS

Kokybė, patirtis ir saugumas – tai svarbiausi ratlankių ir padangų privalumai

Žymėjimas žvaigždute reiškia, kad padanga pagaminta specialiai BMW, laikantis aukščiausių BMW standartų. Padangos pradedamos kurti ankstyvuosiuose automobilio gamybos etapuose ir šis procesas gali užtrukti iki trejų metų, baigiant išsamiais bandymais. Žvaigždute pažymėtos padangos bandomos šešiais aspektais: saugumo, dėvėjimosi, komforto, našumo, ir – išskirtinai BMW – dviem vairavimo malonumo aspektais: vairavimo stiliaus ir sportiškumo. Be to, padangos kuriamos bendradarbiaujant su išskirtiniais geriausiais gamintojais (pvz. Continental, Dunlop, Goodyear ir Pirelli). BMW techninio aptarnavimo centre tiesiog teiraukitės žvaigždute pažymėtų padangų – tai idealiai tinkančios, išbandytos ir saugios padangos.

Vyras užtikrintai žvelgia į tolį

ORIGINALIOS BMW PASLAUGOS IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Geriausias sprendimas kiekvienam iššūkiui.

ORIGINALIOS BMW PASLAUGOS IR PRIEDAI RUDENS IR ŽIEMOS SEZONUI

Geriausias sprendimas kiekvienam iššūkiui.

„SU TINKAMAIS PRIEDAIS NEBAISUS JOKS ORAS.“

Tobulai pasiruošęs. Su BMW rudens ir žiemos priedais bei išmaniais sprendimais eksterjerui ir interjerui.

Lietus tikriausiai neišvengiamas rudenį, o sniegas ir ledas - žiemą, bet jums tai neturėtų trukdyti. Išmaniais sprendimais pagrįsti originalūs BMW priedai padės jums puikiai pasiruošti bet kurioms važiavimo sąlygoms ir netrukdomai džiaugtis kartu su artimaisiais kiekviena išvyka – ekskursija su vaikais, pasivaikščiojimu su šunimi miške ar gamtos stebėjimu kiekvienu metų laiku.
Mėlynas BMW X3 snieguotame kelyje, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • Interjero priedai
 • Eksterjero priedai
BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 yra itin jautri „full-HD“ kamera, kuri fiksuoja viską, kas vyksta aplink automobilį net ir nakties metu. Trikdžių ir neįprasto judėjimo aplink automobilį atveju kamera automatiškai įrašo situaciją galimiems nelaimingiems atsitikimams ar įsilaužimams dokumentuoti.
BMW parduotuvė
Universali BMW bevielė įkrovimo stotelė

Universali BMW bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmajųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ir ne tik automobilyje.
BMW parduotuvė
BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgai tarnaujantys visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai su paaukštintais kraštais yra ne tik praktiški, bet ir puikus dizaino akcentas. Jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.
BMW parduotuvė
BMW durelių LED projekcinės lemputės

BMW durelių LED projekcinės lemputės

Inovatyvūs BMW LED projektoriai, montuojami durų apačioje, automatiškai įsijungia atidarius duris – tuomet ant žemės šalia automobilio rodomas skaidrėje užfiksuotas vaizdas, o įėjimo zona puikiai apšviečiama. Jums tinkamiausią apšvietimo stilių galite pasirinkti iš kelių keičiamų skaidrių variantų.
BMW parduotuvė
BMW stogo skersiniai

BMW stogo skersiniai

Prie daugiafunkės stogo laikiklių sistemos gali būti tvirtinami bet kurie BMW stogo skersiniai ir BMW stogo bagažinės. Be to, ši sistema tobulai papildo automobilio dizainą. Dėl savo tvirtos konstrukcijos ir užrakto nuo įsilaužimo ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus ir yra itin lengvai montuojama.
BMW parduotuvė
BMW stogo bagažinė 520 juodos/titano pilkos spalvos

BMW stogo bagažinė 520 juodos/titano pilkos spalvos

BMW stogo bagažinė suteikia papildomos vietos jūsų bagažui. Apdovanota dizaino prizu „Red Dot Design Award“, ši moderni bagažinė taip pat išsiskiria ypatingu stilingumu. Stogo bagažinės korpuso apdaila juodos spalvos, šoninės plokštės titano pilkumo spalvos. Rinkitės iš trijų dydžių: 320, 420 ir 520 litrų talpos. Visos trys versijos suderinamos su BMW stogo skersinių sistemomis. Kadangi stogo bagažinę galima atidaryti iš abiejų pusių ir abiejose pusėse yra centrinis užraktas, užrakinamas paliečiant tris kartus, galite patogiai susidėti bagažą ir patikimai užrakinti, apsisaugodami nuo vagystės.
BMW parduotuvė
BMW slidžių ir snieglentės laikiklis

BMW slidžių ir snieglentės laikiklis

Užrakinamas BMW slidžių ir snieglenčių laikiklis, kurį galima abiejose pusėse praplėsti, kad galėtumėte saugiai pritvirtinti iki penkių porų slidžių ar snieglenčių. Ypač patogu naudoti šį laikiklį, kai automobilis aukštesnis. Jį galima derinti su bet kuriuo BMW stogo skersiniu. Taip pat galima pritvirtinti slidžių lazdas.
BMW parduotuvė
BMW bagažo skyriaus kilimėlis

BMW bagažo skyriaus kilimėlis

Patvarus, neslystantis, vandeniui atsparus kilimėlis su paaukštintais kraštais visose pusėse yra puikiai priderintas prie bagažinės formos ir gerai apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų bei drėgmės. Prie interjero dailiai dera juodos spalvos apdaila su juodo nerūdijančio plieno detalėmis.
BMW parduotuvė

„PUIKUS TECHNINIS APTARNAVIMAS MAN YRA BŪTINAS IŠTISUS METUS“

Vairuokite atsipalaidavęs. Su jums pritaikytų paslaugų paketu iš BMW Service.

Tegul visas jūsų dėmesys tenka kelionei. Visa kita palikite mums. Atraskite nepaliestos gamtos grožį, stebėkitės nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais už kelio vingių, žavėkitės erdvėmis jūros pakrantėje ir panoraminiais vaizdais nuo kalnų kelių. Vairuokite be jokio nerimo, žinodami, kad mes pasirūpinsime viskuo, kuo reikia.

Read more
Vyras, žiūrintis į BMW ratlankį

BMW servisas įskaičiuotas.

Tik leiskitės į kelią ir sutelkite dėmesį į svarbiausią dalyką – vairavimo malonumą. Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Po vienkartinio apmokėjimo gausite visas į kainą įskaičiuotas aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas per pasirinktą laikotarpį.

Kokia nauda klientui:

 • Mažesnė kaina palyginti su išlaidomis, perkant atskiras paslaugas.
 • Visiška sąnaudų kontrolė ir skaidrumas.
 • Skirtingų paketų pasirinkimas pagal individualius poreikius ir atsižvelgiant į tai, ar automobilis naujas ar naudotas.
 • Techninės priežiūros specialistai, turintys darbo su BMW automobiliais patirtį, originalios BMW atsarginės dalys.
 • Paketas automatiškai perduodamas naujam savininkui, todėl padidėja perpardavimo vertė.
 • Aptarnauja BMW techninės priežiūros partneriai visose pasaulio šalyse.
Read more
Tėvas ir sūnus žavisi klasikinio BMW interjeru

BMW Value Service.

Savuoju BMW nuvažiavote daugybę kilometrų, patyrėte aibę nuotykių, tad visapusiškai pažįstate savo automobilį. Būtent todėl jį ir mylite. Tam, kad ši meilė neišblėstų, jums reikia techninės priežiūros partnerio, kuris taip pat puikiai pažįsta jūsų BMW ir žino jūsų poreikius. Tai užtikrina paslaugų paketas BMW Value Service: Premium klasės paslauga už patrauklią ir skaidrią kainą, į kurią viskas įskaičiuota. Taigi jūs tiksliai žinote, ko tikėtis.

Kokia nauda klientui:

 • BMW specialistai teikia aukštos kokybės, patogų ir ekonomišką techninį aptarnavimą.
 • Naudojamos originalios BMW atsarginės dalys.
 • Visos atsarginės dalys ir paslaugos įskaičiuotos į kainą.
 • Kainos visada skaidrios, suprantamos ir pagrįstos.
 • BMW Value Service siūlo kiekvienam BMW modeliui reikalingą techninę priežiūrą.
Read more
Moteris iš šono, stovinti priešais BMW

BMW techninės pagalbos kelyje paslauga

BMW visada jums patikimai tarnauja – net ir esant netikėtoms situacijoms. Paskambinę BMW pagalbos kelyje telefono numeriu visuomet sulauksite greitos ir visapusiškos pagalbos 365 dienas per metus bet kokiomis aplinkybėmis. Po jūsų skambučio mes pasirūpinsime absoliučiai viskuo, ko reikia gedimo atveju. Net ir telefonu galime jums suteikti svarbios informacijos, o prireikus imtis reikiamų veiksmų. Jums visiškai nereikia rūpintis, galite džiaugtis dvasios ramybe ir mobilumu. Mūsų specialistai puikiai pasirūpins jūsų BMW. Sertifikuotas BMW servisas sugrąžins jūsų BMW pradinę būklę – dar vienas privalumas, užtikrinantis vertę ir tarnavimo laiką. BMW pagalbos kelyje paslauga užtikrina profesionalią ir specializuotą pagalbą pagal BMW kokybės standartus: pradedant nuo jūsų skambučio iki tolesnės kelionės jūsų puikios būklės automobiliu.

Read more