“TOBULOS VASAROS ATOSTOGOS - KAIP PAKRANČIŲ KELIAI. NESIBAIGIANTYS IR GNIAUŽIANTYS KVAPĄ.”

BMW priedų ir paslaugų pasiūlymai pavasariui ir vasarai.

“TOBULOS VASAROS ATOSTOGOS - KAIP PAKRANČIŲ KELIAI. NESIBAIGIANTYS IR GNIAUŽIANTYS KVAPĄ.”

BMW priedų ir paslaugų pasiūlymai pavasariui ir vasarai.

“TOBULOS VASAROS ATOSTOGOS - KAIP PAKRANČIŲ KELIAI. NESIBAIGIANTYS IR GNIAUŽIANTYS KVAPĄ.”BMW priedų ir paslaugų pasiūlymai pavasariui ir vasarai.

Saulės spinduliai bučiuoja Jūsų odą ir besišypsančias lūpas: pasimėgaukite tobulu pavasariu ir vasara su savuoju BMW. Džiaukitės jaudinančiomis kelionėmis, kokybiškai praleiskite laiką su savo šeima ar paragaukite įvairių skanėstų savo vietiniame maisto turguje. Leiskitės į naujus nuotykius ir maloniai praleiskite laiką su savo artimaisiais.

Read more

KELIONĖS AUTOMOBILIU PATIRTIS.

Nuotykių ieškotojų širdis priverčia plakti greičiau.

KELIONĖS AUTOMOBILIU PATIRTIS.

Nuotykių ieškotojų širdis priverčia plakti greičiau.

Visu greičiu į šiltuosius metų laikus. Spontaniška trumpa išvyka savaitgalį ar turistinė kelionė – nieko nėra maloniau už laiką kelyje su draugais ir šeima. Atraskite naujas vietas, gerai praleiskite laiką su puikiais žmonėmis ir mėgaukitės laisve. Atraskite pasaulio kelius – būkite pasiruošę staigmenoms ir nuotykiams. O jei šie keliai bus kiek ilgesni – tai tik geriau.

Read more

REIKIAMA ĮRANGA BET KOKIAI KELIONEI.

Funkcinis raktelis.

Novatoriškas funkcinis raktelis aktyviam gyvenimo stiliui yra vandeniui atsparus raktelio modulis be mygtukų, kuris atlieka užrakinimo/atrakinimo bei variklio užvedimo/ išjungimo funkcijas. Accessory Box priedų dėžutės turinys ir jo modulinė koncepcija leidžia jį nešioti kaip spaustuką, raktų žiedą ar apyrankę.

Read more

Skaitmeniniai maršrutų žemėlapiai.

BMW navigacijos sistemų skaitmeniniai kelių žemėlapiai yra patikimi kelionių vadovai tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Kartu su informacija apie naujausius maršrutų pakeitimus, jie taip pat pateiks naudingą ir praktišką kelionės informaciją.

Read more

Kompaktiškas galinis dviračių laikiklis.

Sulankstomas kompaktiškas galinis dviračių laikiklis yra lengvas, bet stabilus ir gali išlaikyti iki 60 kg svorį. Specialaus tvirtinimo prie kablio sistemos dėka jį galima pritvirtinti tik viena ranka ir transportuoti du įprastus ar elektrinius dviračius, kurių atstumas tarp ašių neviršija 130 cm.

Read more

BMW stogo bagažinė.

Idealus būdas keliauti patogiai su daugybe bagažo: BMW stogo bagažinės suteikia papildomos vietos daiktams, yra įvairiausių spalvų ir dydžių (320 l, 350 l, 460 l ar 520 l). Bagažinės yra patrauklaus dizaino ir stebina lengvu pakrovimu ir novatoriška atidarymo sistema, kuri leidžia prieiti iš abiejų pusių. Šešių užraktų ir apsaugos nuo vagystės įtaisų dėka šios stogo bagažinės atitinka aukščiausius saugumo standartus. Tinka visom transporto priemonėm su BMW stogo skersiniais ar ant bėgelių sumontuotoms stogo skersinių sistemoms.

Read more

Lightning USB adapteris.

Tvirtos konstrukcijos USB adapterio kabelis su metalinėmis jungtimis leidžia kiekvienam individualiai mėgautis kokybišku garsu automobilio viduje. Jis leidžia integruoti ir vienu metu įkrauti Apple iPod™/iPhone™ įrenginius per USB jungtis automobilyje. USB adapterio dėka galėsite klausytis įrenginyje saugomos muzikos per automobilio garso sistemą. Išorinius muzikos šaltinius galima valdyti iDrive valdikliu, daugiafunkciais mygtukais ant vairo ar per radiją.

Read more

BMW patikra vasarai.

Atostogų laikas – kelionių laikas. Apsilankykite pas mus patikrai prieš atostogas ir mes paruošime Jūsų BMW atostogų sezonui. Mes patikrinsime stabdžius, žibintus, akumuliatorių, skysčių lygius, priekinį stiklą, valytuvus ir padangas.

Read more

PASIRUOŠĘS NAUJIEMS IŠŠŪKIAMS.

PASIRUOŠĘS NAUJIEMS IŠŠŪKIAMS.

Naujos BMW X3 savybės sportišką kelionę pripildo unikaliais pojūčiais. Prisijunkite prie mūsų kalnų dviračių turo Provanse dalyvių. Kompaktiško ir tvirto galinio dviračių laikiklio ir erdvios bagažinės daiktams ir įrangai dėka BMW X3 yra pasirengęs bet kokiam iššūkiui. Pirmyn! Novatoriškas funkcinis raktelis yra vandeniui atsparus raktelio modulis be mygtukų, kuris atlieka užrakinimo, atrakinimo bei variklio užvedimo/išjungimo funkcijas – ir jis tobulai tinka Jūsų aktyviam gyvenimo būdui. Po įvykių kupinos dienos į X3 atsisėsite be rūpesčių – tiksliai pritaikyti grindų kilimėliai su X3 užrašais apsaugos saloną nuo drėgmės ir purvo. Taigi, laikas leistis į kitą nuotykį.

JAUČIASI UŽTIKRINTAI ANT BET KOKIO PAVIRŠIAUS.

Tikslus valdymas tiek kelyje tiek bekelėje.

JAUČIASI UŽTIKRINTAI ANT BET KOKIO PAVIRŠIAUS.

Tikslus valdymas tiek kelyje tiek bekelėje.

Su originaliais BMW sukomplektuotais ratais įveiksite bet kokią kliūtį kelyje ar už jo ribų. Jie yra tiksliai pritaikyti Jūsų BMW, atitinka aukščiausius kokybės standartus ir sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su padangų gamybos lyderiais (pvz., Bridgestone, Dunlop, Goodyear ir Pirelli). Be to, kiekvienas ratų komplektas turi žvaigžde pažymėtas „runflat“ tipo padangas ir RDC jutiklius. Taigi, jie visada išlieka patikimi, net ir nepažįstamame kelyje.

Read more

ORIGINALŪS SUKOMPLEKTUOTI BMW RATŲ RINKINIAI.

Y-Spoke 701M.

21 colių ratlankių komplektas X3 (nuo 2017 m.) ir X4 (nuo 2018 m.) modeliams su žvaigžde pažymėtomis padangomis ir TPMS jutikliais, „Run-flat“ technologija, sumontuoti ir subalansuoti.

Read more

V-Spoke 687.

21 colių ratų komplektas 6 ir 7 serijoms (nuo 2015 m.) su žvaigžde pažymėtomis padangomis ir TPMS jutikliais, „Run-flat“ technologija, sumontuoti ir subalansuoti.

Read more

Double-spoke style 624M.

20 colių ratų komplektas 3 ir 4 serijoms (nuo 2011 m.) su žvaigžde pažymėtomis padangomis ir TPMS jutikliais, „Run-flat“ technologija, sumontuoti ir subalansuoti.

Read more

Cross-Spoke 669M.

20 colių ratų komplektas 5 serijai (nuo 2017 m.) su žvaigžde pažymėtomis padangomis ir TPMS jutikliais, „Run-flat“ technologija, sumontuoti ir subalansuoti.

Read more

Y-Spoke 763M.

19 colių ratų komplektas M2 modeliui (nuo 2014 m.) su žvaigžde pažymėtomis padangomis ir TPMS jutikliais, sumontuoti ir subalansuoti. Taip pat yra ir M3/M4 modeliams su 19"/20" ratų komplektais.

Read more

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS.

BMW RATLANKIŲ IR PADANGŲ SERVISAS.

Tinkamos padangos šaltajam metų laikui: atvykite BMW padangų patikrai – mes ne tik pakeisime Jūsų padangas, bet ir patikrinsime jų protektoriaus gylį bei stabdžius. Mūsų pasiūlymas maksimaliam patogumui: mes nuvalysime Jūsų vasarines padangas ir pasaugosime jas iki pavasario.

ŠEIMOS LAIKAS DRAUGE.

Smagios akimirkos su jūsų šeima.

ŠEIMOS LAIKAS DRAUGE.

Smagios akimirkos su jūsų šeima.

Pasiruoškite, dėmesio, pirmyn – ir tegul nuotykiai prasideda. Pavasarį ir vasarą patiriame daug atradimų. Kas gali būti geriau nei leisti laiką su artimiausiais žmonėmis? Patirkite nepamirštamas akimirkas, kokybiškai praleiskite laiką su savo šeima ir pasinerkite į veiklą, kuria kartu mėgautis galės visi nepaisant amžiaus.

Read more

JŪS IR JŪSŲ BMW PASIRENGĘ VISKAM, KAS LAUKIA JŪSŲ KELYJE.

Atlošo krepšys.

Aukštos kokybės atlošo krepšį galima pritvirtinti prie priekinių sėdynių atlošų. Į juos gale sėdintys keleiviai gali patogiai susidėti įvairius daiktus, kurių gali prireikti kelionės metu. Atlošo krepšys yra padalintas į dvi dalis, kurių kiekvieną galima atskirai užsegti užtrauktuku. Viršutinėje dalyje yra atskiras skyrius buteliams ir įvairių dydžių užsegamos vidinės kišenėlės. Apatinėje dalyje yra dar du daiktų laikymo skyriai ir lengvai pasiekiama kišenėlė servetėlėms. Atlošo krepšys yra pagamintas iš patvaraus ir praktiško poliesterinio audinio.

Read more

Užuolaidėlės.

Praktiškos užuolaidėlės yra svarbus kelionių akcentas, ypač leidžiantis į ilgą kelią vasaros metu. Jas galima greitai ir lengvai pritvirtinti prie langų rėmų. Užuolaidėlės gali likti pakeltos net ir atidarius langus. Idealiai pritaikytos formos dėka, jos puikiai apsaugo keleivius, ypač vaikus, nuo tiesioginės saulės šviesos ir padeda apsaugoti automobilio saloną nuo pernelyg aukštos temperatūros.

Read more

Travel & Comfort – Bazinis laikiklis.

Modulinė, bendra plataus laikiklių ir tvirtinimo elementų asortimento Travel & Comfort sistema yra skirta komfortui automobilio viduje pagerinti kelionių metu. Tarp priekinių sėdynių galvos atlošų atramų tvirtinamas bazinis laikiklis, kuris naudojamas kaip saugus pagrindas visiems modulinės kelionių ir komforto sistemos komponentams. Pavyzdžiui, laikikliai įvairiems Apple iPad™ ir Samsung Galaxy planšečių modeliams, praktiškas, reguliuojamo aukščio patrauklaus BMW stiliaus atlenkiamas stalelis, laikiklis GoPro kameroms, drabužių pakaba ar universalus kablys drabužiams ar lengviems krepšiams pakabinti atlošo galinėje dalyje – visai tai galima lengvai pritvirtinti paprasto naudojimo fiksatoriais.

Read more

Travel & Comfort - Drabužių pakaba.

Drabužių pakabą galima užfiksuoti ant bazinio laikiklio (kuris įsigyjamas atskirai) per fiksavimo sistemą ir ją galima naudoti ne tik automobilyje.

Read more

Travel & Comfort universalus laikiklis.

Universalus laikiklis yra skirtas daugeliui Apple ar Samsung 7-11 colių planšečių, kurios saugiai laikomos Travel & Comfort sistemos planšečių apsauginiame dėkle. Idealiai pritaikyto dydžio silikoninius apsauginius dėklus galima įsigyti atskirai daugeliui Apple ir Samsung planšečių. Prie jų pridedama apsauginė ekrano plėvelė. Dėklai saugo planšetes nuo pažeidimų numetimo atveju ir smūgių, bei leidžia planšetes užfiksuoti laikiklyje jų apsaugai eismo įvykių atveju. Reguliuojamas laikiklis automatiškai prisitaiko prie atitinkamo apsauginio dėklo dydžio. 360° pasukimo ir kampo reguliavimo funkcijų dėka laikiklį galima užfiksuoti bet kokioje norimoje padėtyje, pvz., tiesiai už galvos atlošo filmui žiūrėti arba į patogiai atlenktą darbinę padėtį už nugaros atlošo.

Read more

Travel & Comfort sistema – Atlenkiamas stalelis.

Praktiška fiksavimo sistema atlenkiamą stalelį leidžia pritvirtinti per kelias sekundes ir lengvai sureguliuoti norimą aukštį ar kampą. Tokiu būdu gale sėdintys keleiviai jį gali naudoti kaip darbastalį ar vietą daiktams laikyti, o integruoto puodelio laikiklio dėka jis taps idealiu stalu su saugia vieta gėrimams.

Read more

PRIEŽIŪROS RINKINYS VASARAI.

PRIEŽIŪROS RINKINYS VASARAI.

Priežiūros rinkinyje (Care Kit) esančios priemonės yra specialiai pritaikytos valymui vasaros metu. Universalus ir patrauklus krepšys yra pagamintas iš brezento – ypač lengvai valomos medžiagos. Paprastas, bet dinamiškas krepšio dizainas pabrėžia aukštą originalių BMW priežiūros produktų kokybę. Jis sukurtas taip, kad tiktų naudoti kaip nešiojamo kompiuterio krepšys. Rinkinyje yra: 1 x ratlankių valiklis (500ml), 1 x vabzdžių likučių šalinimo priemonė (500ml), 1 x stiklų valiklio koncentratas (1000ml).

GATVĖS MAISTO TURGUS.

Kulinarinė kelionė.

GATVĖS MAISTO TURGUS.

Kulinarinė kelionė.

Norite pajusti įvairių pasaulio šalių kulinarinį įkvėpimą? Apsilankykite maisto turguje, kuris nukels jus į naujus pasaulius. O pakeliui galėsite mėgautis savo mėgstama muzika per ALPINE HiFi sistemą. Jau vien kokybiškas garsas pasivažinėjimą pavers įsimintinu. Tiesiog prijunkite savo prietaisus ir įkraukite juos per belaidį įkrovimo padėklą ar belaidį įkrovimo dangtelį. Atvykę į turgų, galėsite klajoti tarp maisto produktų lentynų, virtuvių ir maisto furgonų. Klausysitės viso pasaulio atlikėjų gyvos muzikos. Visi čia pamatys, išgirs, užuos ir paragaus kažką nuostabaus. Mėgaukitės!

Read more

IŠGRYNINTI POJŪČIAI.

Bevielis įkroviklis.

Bevielis įkroviklis („Wireless Charging Tray“) yra saugus ir tvirtas mobiliųjų telefonų laikymo sprendimas, juo galima atlikti bevielį įkrovimą ir prijungimą prie automobilio išorinės antenos. Bevielio įkrovimo funkciją (įskaitant LED įkrovimo būsenos indikatorių) galima naudoti su visais mobiliaisiais telefonais, turinčiais Qi standartą atitinkančią indukcinio įkrovimo funkciją.

Read more

Bevielio įkrovimo dėklas.

Bevielio įkrovimo dėklas („Wireless Charging Case“) leidžia indukciniu būdu įkrauti Apple iPhone™ 5, 5S, 6, 6S, 6S Plus, 7 ir 7 Plus modelius be įkrovimo laido. Novatoriškas dėklas mobiliesiems telefonams yra suderinamas su visais Qi sertifikuotais indukciniais įkrovikliais ir tuo pačiu atlieka apsauginio dėklo funkciją.

Read more

Connectivity ryšio modulis.

Novatoriškas ryšio modulis papildo BMW Advanced Car Eye 2.0 sistemą interneto ryšiu ir programėle, kuri atlieka begalę funkcijų, įskaitant gyvas transliacijas, debesies saugyklą visiems vaizdo įrašams, GPS automobilio vietos nustatymą, avarinius įspėjimus.

Read more

Įstatomas Snap-In adapteris.

Universalus įstatomas adapteris („Snap-In-Adapter“) leidžia saugiai laikyti ir ypač greitai įkrauti visus Apple iPhone™ įrenginius su USB jungtimi. Jis taip pat leidžia vairuotojams priimti įeinančius skambučius ir klausytis įrenginyje išsaugotus savo asmeninius grojaraščius per automobilio garso sistemą.

Read more

ALPINE HiFi sistema.

ALPINE HiFi sistema užtikrina natūralaus garso kokybę. Visa 420 W trikrypčio garsiakalbio sistema buvo sukurta išskirtinai BMW ir yra specialiai pritaikyta automobilio akustikai.

Read more

Grindų kilimėlis.

Puikiai pritaikyti, patvarūs grindų kilimėliai su aukštais kraštais ir specialiais grioveliais vandeniui nutekėti saugo priekinę kojų erdvę nuo drėgmės bei purvo ir neleidžia sušlapti kojoms. Jie yra elegantiško dizaino, juodos spalvos, su nerūdijančio plieno intarpu.

Read more

BMW Telepaslaugos.

BMW Telepaslaugos.

Alyvos keitimas, automobilio patikra, naujos stabdžių kaladėlės – jums nebereikės apie tai galvoti. Atsipalaiduokite – Jūsų BMW žino, kada jam reikalingi konkretūs serviso darbai ir automatiškai perduoda atitinkamus duomenis į BMW atstovybę. Tada Jūsų pasirinktas BMW serviso partneris gauna šiuos duomenis ir nedelsiant su Jumis susisiekia.