BMW variklių alyvos keitimo specialistas ir specialistė prie BMW automobilio variklio dangčio

MUMS PATINKA ATOSTOGOS BE RŪPESČIŲ. IR BE JOKIŲ VARIKLIO GEDIMŲ.

Geros kelionės! Su originalia BMW variklių alyva ir technine priežiūra.

Nesvarbu, ką norėsite veikti gyvenime – BMW lydės visur, kur bevyktumėte. Ir tai faktas. Originali BMW variklių alyva ir techninė priežiūra leis pasirūpinti jūsų BMW ir mėgautis išskirtinėmis variklio eksploatacinėmis savybėmis bei ilgaamžiškumu. Originali BMW variklių alyva ir techninė automobilių priežiūra – tai dar sklandesnis jūsų automobilio variklio veikimas.

Skaityti daugiau
MUMS PATINKA ATOSTOGOS BE RŪPESČIŲ. IR BE JOKIŲ VARIKLIO GEDIMŲ.Geros kelionės! Su originalia BMW variklių alyva ir technine priežiūra.
Originali BMW variklių alyva BMW TwinPower Turbo SAE 0W-30

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI INTERNETU

Jūsų BMW techninės priežiūros specialistas su malonumu patars dėl visų produktų ir paslaugų, padėsiančių išnaudoti visas geriausias jūsų BMW automobilio variklio savybes ir išsaugoti jo ilgaamžiškumą. Skirkite daugiau laiko malonioms gyvenimo akimirkoms – pasinaudokite patogia galimybe internetu registruotis susitikimui su BMW techninės priežiūros specialistu jūsų vietovėje jau dabar!

ORIGINALI BMW VARIKLIŲ ALYVA. GALIA. EFEKTYVUMAS. APSAUGA.

BMW TwinPower Turbo variklių alyvos, saugodamos variklį nuo dėvėjimosi ir korozijos, išsaugo geriausias BMW variklių savybes ir užtikrina itin efektyvų galios perdavimą. Tai leidžia apsaugoti variklį nuo užsiteršimo ir prailginti jo eksploatavimo laiką. Originalios BMW TwinPower Turbo variklio alyvos – visada saugus pasirinkimas. Sidabrinės linijos Select variklių alyvos, auksinės linijos Premium Efficiency alyvos ar raudonosios linijos BMW M Performance alyvos – išsirinkite jūsų BMW idealiai tinkančią originalią BMW variklių alyvą ir mėgaukitės puikių bei ilgaamžių variklio savybių privalumais.

Skaityti daugiau
Originali BMW variklių alyva BMW TwinPower Turbo Silver

BMW TwinPower Turbo Silver

BMW TwinPower Turbo Silver – tai tvariam vairavimo malonumui sukurtos variklio alyvos. Jos ne tik prisideda prie puikių variklio eksploatacinių savybių, bet ir padeda apsaugoti svarbiausias variklio dalis nuo užsiteršimo bei tausoja variklį.

Skaityti daugiau
Originali BMW variklių alyva BMW TwinPower Turbo Gold

BMW TwinPower Turbo Gold

BMW TwinPower Turbo Gold – tai išskirtines eksploatacines savybes užtikrinančios variklio alyvos. Auksinės linijos alyvos diktuoja naujus standartus, ypatingai tausoja variklius ir prisideda prie puikių jų eksploatacinių charakteristikų. Lyginant su BMW Longlife-01 variklių alyvomis, ekonomišką degalų sunaudojimą reiškiančiomis FE raidėmis ženklinamos alyvos leidžia pademonstruoti tausų degalų naudojimą taikant NEDC (Naujojo Europos važiavimo ciklo) vertinimo standartą.

Skaityti daugiau
Originali BMW variklių alyva BMW TwinPower Turbo Red

BMW TwinPower Turbo Red

Užpildyta adrenalinu: M TwinPower Turbo kategorijos variklių alyvos yra pritaikytos ypatingiems, itin puikiomis charakteristikomis pasižymintiems BMW M serijos varikliams ir užtikrina išskirtinę guolių apsaugą bei puikų veikimą net ir esant ekstremalioms sąlygoms.

Skaityti daugiau

PENKI ORIGINALIOS BMW VARIKLIŲ ALYVOS PRIVALUMAI

  • 01 Užtikrina taupesnį degalų sunaudojimą, todėl CO2 emisija taip pat sumažėja. (1)
  • 02 Apsaugo nuo nuosėdų susidarymo ir užtikrina variklio ilgaamžiškumą. (2)
  • 03 Pritraukia nešvarumų daleles, todėl sumažina nuosėdų sankaupas variklyje.
  • 04 Mažiau garuoja, todėl alyvos sąnaudos yra nedidelės ir jums reikės rečiau jos pripildyti. (3)
  • 05 Užtikrina nepriekaištingą veikimą esant žemai lauko temperatūrai, net ir prie -40 °C, o tai palengvina šalto variklio užvedimą. (4)
Originali BMW variklių alyva, BMW TwinPower Turbo variklių alyva

LEISKITE VARIKLIUI VEIKTI.

Originali BMW variklių alyva ir techninė priežiūra.

Originalios BMW variklių alyvos atitinka aukščiausius BMW varikliams keliamus standartus ir leidžia tobulai išnaudoti šių variklių eksploatacines, efektyvumo ir ilgaamžiškumo savybes. Per daugybę metų sukaupta mūsų techninės automobilių priežiūros specialistų patirtis ir originalios BMW variklių alyvos leis tinkamai pasirūpinti jūsų BMW.

Skaityti daugiau

LEISKITE VARIKLIUI VEIKTI.

Originali BMW variklių alyva ir techninė priežiūra.

1) Įrodyta, kad naudojant BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20 alyvas, patiriamos mažesnės degalų sąnaudos; i) taikant Pasaulinę lengvųjų automobilių bandymo procedūrą (WLTP) ir lyginant su BMW Longlife-01 variklių alyvomis (bandyta naudojant BMW transporto priemonę).

 

2) Remiantis pramonės standarto nuosėdų nustatymo bandymais.

 

3) Remiantis pramonės standarto NOACK bandymais.

 

4) Taikoma įvairaus klampumo 0W variklių alyvoms. 5W įvairaus klampumo alyvos užtikrina tinkamą veikimą esant žemai temperatūrai, net iki -35 °C šalčio.

Skaityti daugiau