Moterys ir vyrai vairuoja be rūpesčių BMW serviso sprendimų dėka

“KAM RŪPI, KAS RŪPI MAN?”

BMW serviso sprendimai

“KAM RŪPI, KAS RŪPI MAN?”BMW serviso sprendimai

BMW SERVISO SPRENDIMAI. PREMIUM SERVICES KIEKVIENAM VAIRUOJUI IR KIEKVIENAM BMW.

Jūsų BMW ir jūs esate neatskiriami. Daugybė aukščiausios kokybės BMW Service Solutions (serviso sprendimų) paslaugų pasiūlymų užtikrins, kad tai tęstųsi ilgai. Naudokitės visiems BMW modeliams taikomais BMW Service Inclusive (servisas įskaičiuotas), BMW Value Service (vertę išsaugančio serviso) ir BMW Extended Warranty (pratęstos garantijos) paslaugų paketais bei mėgaukitės daugybe be jokių rūpesčių nuvažiuotų kilometrų, laukiančių jūsų priešakyje.

Skaityti daugiau

“PADEDA ĮGYVENDINTI MANO PLANUS. IR UŽTIKRINA MANO SIELOS RAMYBĘ.”

BMW dirbtuvių paslaugos

Kiekviena asmenybė yra skirtinga. Skirtingas ir kiekvienas BMW. Su BMW patirtos jūsų kelionės ir istorijos taps nepakartojamomis. Nepakartojamos yra ir BMW teikiamos Workshop Services dirbtuvių paslaugos – tai aukščiausios klasės techninės priežiūros ir remonto paslaugų pasiūlymai, visada prieinami už sąžiningą ir skaidrią kainą. Aukščiausios kokybės standartai, visapusiška mūsų techninės transporto priemonių priežiūros specialistų kompetencija ir pažangios dirbtuvėse taikomos technologijos bei naudojamos originalios BMW detalės leis išsaugoti neabejotinai gerą jūsų BMW būklę. Tiesiog pasirinkite jums labiausiai tinkantį paslaugų paketą ir mėgaukitės viskuo, kas laukia jūsų ir jūsų BMW.

Skaityti daugiau

4 PRIEŽASTYS PASINAUDOTI BMW PASLAUGOMIS

 • 01 Saugiai ir be jokių rūpesčių
 • 02 Naudodamiesi išskirtinių aukščiausios kokybės paslaugų paketu Exclusive Premium Service, mūsų techninės priežiūros vietose lankysitės patogiai ir be rūpesčių.
 • 03 Mūsų paslaugos yra ypatingos, kaip ir jūs: suteiksime tik jums ir jūsų BMW pritaikytas paslaugas bei pateiksime patrauklius pasiūlymus.
 • 04 Užtikrinta kompetencija: BMW techninės priežiūros specialistai, originalios BMW detalės ir aukščiausios kokybės standartai.
BMW serviso videoklipas per išmanųjį telefoną BMW automobilio fone

BMW SERVISO VIDEOKLIPAS

Vaizdas geriau už tūkstantį žodžių.

BMW SERVISO VIDEOKLIPAS

Vaizdas geriau už tūkstantį žodžių.

PAŽINK SAVO BMW DAR GERIAU.

BMW Service Video – tai galimybė patogiai stebėti savo transporto priemonės techninę patikrą tiesiog iš namų. Kai savo BMW pristatysite į mūsų techninės priežiūros servisą, mes jums atsiųsime žinutę su atliktos techninės patikros vaizdo įrašu, transporto priemonės būklės aprašymu ir detaliu kainos įvertinimu. Vos tik užsakysite pasirinktus techninės priežiūros darbus, BMW techninės priežiūros specialistai juos pradės nedelsiant, todėl savo BMW galėsite pasiimti kaip įmanoma greičiau.

Skaityti daugiau
 • BMW Service Video – 5 žingsniai

  1. Apsilankymas techninės priežiūros servise: susitarkite dėl apsilankymo (galite registruotis internetu) ir palikite savo automobilį mums.

  2. Vaizdo įrašas: mūsų serviso konsultantai nufilmuoja visą automobilio apžiūros procesą.

  3. Pranešimas: išsiųsime jums SMS žinutę arba elektroninį laišką su nuoroda į susijusių paslaugų portalą.

  4. BMW Service Video vaizdo įrašas: peržiūrėkite atliktos patikros vaizdo įrašą, susipažinkite su išsamiu techninės transporto priemonės būklės aprašymu. Naudojami spalviniai kodai padės suprasti ir daugiau sužinoti apie remonto darbų skubos būtinybę ir su tuo susijusias išlaidas.

  5. Užsakymo patvirtinimas: savo nuožiūra nuspręskite ir pasirinkite techninės priežiūros bei remonto darbus, kuriuos reikia atlikti, taip pat patvirtinkite susijusias išlaidas.

 Tėvas ir sūnus entuziastingai žiūri pro BMW šoninį langą

“JOKIŲ NEMALONIŲ STAIGMENŲ.”

Staigmena? Jokių staigmenų! Su BMW Value Service.

“JOKIŲ NEMALONIŲ STAIGMENŲ.”

Staigmena? Jokių staigmenų! Su BMW Value Service.

BMW VALUE SERVICE PASLAUGOS – TAI IŠSAUGOTA VERTĖ IR VAIRAVIMO MALONUMAS.

Kartu jūs nukeliavote daugybę kilometrų, patyrėte daugybę nuotykių, nugulusių į jūsų kartu išgyventos istorijos puslapius. Istorijos, kuri toli gražu dar nesibaigia, nes BMW Value Service paslaugų paketas suteiks gausybę su automobilio remontu ir priežiūra susijusių naudingų paslaugų. Jeigu ketinate įveikti dar daug nuostabių kelių ateityje ir visada žinoti, kad turite kuo pasitikėti, pasinaudokite mūsų aukščiausios kokybės paslaugų paketu Premium Service. Pasiūlysime patrauklias bei skaidrias visų įskaičiuotų ir jūsų asmeniniams poreikiams puikiai pritaikytų paslaugų kainas.

Skaityti daugiau
 • Trumpai apie jūsų gaunamą naudą
  • Pritaikyta kiekvieno poreikiams ir kiekvienam BMW modeliui.
  • Aukščiausios kokybės paslaugos, apimančios alyvos, mikrofiltro keitimą, stabdžių priežiūrą ir daug daugiau.
  • Patrauklios ir skaidrios visų įskaičiuotų paslaugų kainos, originalios BMW dalys.
  • Papildomi privalumai, pavyzdžiui, nemokamas automobilio plovimas, oro uosto paslaugos ar pakaitinio automobilio suteikimas.
BMW alyvos keitimas BMW dirbtuvėje

ALYVOS KEITIMAS

BMW stabdžių diskai ir trinkelės BMW dirbtuvėje

STABDŽIŲ DISKAI IR TRINKELĖS

BMW akumuliatoriaus keitimo paslauga BMW dirbtuvėje

AKUMULIATORIAUS KEITIMAS

 BMW Service Inclusive, BMW vairuojantis vyras, žvelgia pro priekinį langą

“VERTINGIAUSIAS MANO AUTOMOBILIO PRIEDAS – SERVISO PASLAUGOS. ”

Tiems, kurie nori rūpintis savo gyvenimu, o ne servisu. BMW servisas įskaičiuotas

“VERTINGIAUSIAS MANO AUTOMOBILIO PRIEDAS – SERVISO PASLAUGOS. ”

Tiems, kurie nori rūpintis savo gyvenimu, o ne servisu. BMW servisas įskaičiuotas

"TAS PUIKUS JAUSMAS, KAI NĖRA DĖL KO NERIMAUTI."

Išlaisvinkite jausmus ir susitelkite tik į tai, kas tikrai svarbu – vairavimo malonumą. Jūsų ramybę užtikrins BMW Service Inclusive paslaugos. Naudodamiesi šiuo paslaugų planu ir sumokėję vienkartinį mokestį, savo pasirinkto termino metu galėsite naudotis visomis techninės priežiūros bei remonto paslaugomis be jokių papildomų išlaidų. Tokiu būdu visame pasaulyje galėsite geriausiai pasirūpinti savo BMW bet kuriame programoje dalyvaujančiame BMW servise.

Skaityti daugiau
 • Trumpai apie jūsų gaunamą naudą
  • Patrauklios galimybės sutaupyti, palyginus su atskirai teikiamų pavienių paslaugų kainomis.
  • Visiškas išlaidų valdymas ir skaidrumas.
  • Savo nuožiūra galite pasirinkti 3–6 metų garantijos terminą arba 40 000–120 000 kilometrų ridą*.
  • Per devynis mėnesius, skaičiuojamus nuo sutarties pasibaigimo, turėsite galimybę praplėsti taikymo apimtį, trukmę ir ridą atitinkamai iki 10 metų ir 200 000 kilometrų.
  • Kompetentingi BMW techninės priežiūros specialistai ir originalios BMW dalys.
  • Automatiškai kitam savininkui perleidžiamas paslaugų paketas užtikrina didelę perpardavimo vertę. Visą susijusią informaciją apie jūsų BMW suteiktas techninės priežiūros paslaugas, naudodamiesi raktų nuskaitymo įrenginiu, galite patogiai sužinoti bet kuriame BMW techninės priežiūros partnerio salone.

   * Sutartinis terminas arba rida pradedami skaičiuoti nuo pirmosios registracijos dienos.

TIEMS, KAS NORI TURĖTI VISKĄ: SERVICE INCLUSIVE PLUS

Dabar gerai reiškia dar geriau: BMW Service Inclusive Plus paslaugų paketas suteikia teisę naudotis visomis pasirinkto paketo paslaugomis, taip pat teisę į remonto darbus, reikalingus dėl įprastinio nusidėvėjimo. Teikiant paslaugas, naudojamos tik originalios BMW dalys, įskaitant alyvą.

Visas paslaugas dabar galite užsisakyti tiesiogiai BMW ConnectedDrive portale.  

Skaityti daugiau
BMW servisas įskaičiuotas
BMW servisas įskaičiuotas Plus*

* BMW Service Inclusive Plus pasiūlymai galioja tik įsigyjant naują automobilį.

Skaityti daugiau

Opt for even more peace of mind, even more security and even more service. BMW Service Inclusive covers the following scopes of maintenance/service: Engine oil service, Vehicle check service in accordance with BMW Specifications, Air filter service, Fuel filter service (for diesel engines), Microfilter service, Spark plug service (for petrol engines) and Brake fluid service. BMW Service Inclusive Plus* offers additional benefits: the service package contains the wear-and-tear repairs of Front brake service (incl. brake pads and/or brake discs when worn), Rear brakes service (incl. brake pads and/or brake discs when worn), Replacement of clutch (if required) and replacement of wiper blades (if required, max. of once per year of contract).


* BMW Service Inclusive Plus offers are only available directly at the time of purchasing your new vehicle.

Skaityti daugiau