BMW ConnectedDrive e.paslaugos ir sąsaja su automobiliu

BMW CONNECTED DRIVE

Ryšys suteiks jums laisvę.

Kuo jūsų BMW gali jums pasitarnauti? Padėti laiku pasiekti jūsų kelionės tikslą? Atsakyti į visus jūsų klausimus? O gal visada padėti smagiai praleisti laiką? Skaitmeninės BMW ConnectedDrive paslaugos suteiks daugybę naudingų galimybių. Išmanumas ir pažangumas atvers kelią į paprastesnę kasdienybę ir kiekvieną jūsų kelionę pavers nuotykiu.

Skaityti daugiau
BMW CONNECTED DRIVERyšys suteiks jums laisvę.

IŠMANIEJI PRODUKTAI

Šie pažangūs skaitmeniniai BMW ConnectedDrive produktai ir paslaugos leis pasirūpinti nerūpestingu ir patogiu jūsų mobilumu.

My BMW programėle iš BMW ConnectedDrive savo išmaniajame telefone besinaudojanti moteris, stovinti baltos spalvos BMW X5 automobilio priešakyje

MY BMW PROGRAMĖLĖ

Tai jūsų tiesioginis ryšys su automobiliu ir pasauliu.

Nuo praktiškų valdymo funkcijų, išmanaus maršruto planavimo iki jūsų automobilio programinės įrangos atnaujinimo: Visapusiškai naudinga My BMW programėlė leis mėgautis šiuolaikišku ir intuityviu valdymu, naudotis daugybe išmaniųjų funkcijų ir kiekvieną dieną džiaugtis tobulesniu mobilumu.

Su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu iš BMW ConnectedDrive besišnekučiuojanti moteris savajame BMW

IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Apie jūsų BMW jis žino kiekvieną smulkmeną ir yra pasirengęs jums padėti daugelyje situacijų.

BMW išmanusis asmeninis asistentas – tai jūsų asmeninis pagalbininkas, visada lydėsiantis jus kelionių metu. Bendraukite su savo BMW ir patogiai valdykite automobilio funkcijas balsu. Jeigu pageidausite, BMW išmanusis asmeninis asistentas suteiks informaciją apie jūsų BMW automobilį ir padės geriau jį pažinti.

Moteris, laukianti kol nuotoliniu būdu bus atnaujinta jos BMW X5 automobilio programinė įranga

NUOTOLINIS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Pasirūpinkite, kad jūsų automobilis visada išliktų šiuolaikiškas.

Nuotolinio programinės įrangos naujovinimo funkcija užtikrina naujausios programinės įrangos palaikymą jūsų BMW automobilyje. Lengvai ir greitai atnaujinkite savo automobilio programinę įrangą belaidžiu būdu. Be to, atnaujinę programinę įrangą nuotoliniu būdu, galite įdiegti ir naujas automobilio funkcijas.

PRIEŠ KELIONĘ:

Savo keliones planuokite paprastai – su My BMW programėle.

Tinkamas planavimas paverčia gyvenimą patogesniu: pradėkite naudotis pažangiomis My BMW programėlės funkcijomis dar prieš leisdamiesi į savo kelionę. Sužinoti, kokį atstumą dar galite nuvažiuoti su savo automobiliu arba patikrinti oro slėgį padangose, galite ir patogiau – nuotoliniu būdu. Be to, My BMW programėlėje galite ieškoti naujų kelionės tikslų savo maršrute ir iš savo išmaniojo telefono nusiųsti juos tiesiai į savo BMW.

My BMW programėle iš BMW ConnectedDrive savo išmaniajame telefone besinaudojantis vyras, kraunantis savo įkraunamą BMW X5 hibridą

My BMW PROGRAMĖLĖ

Išmani, moderni ir visada naujausia: Naujas My BMW programėlės dizainas ir intuityvus valdymas suteiks visiškai naują mobilumo patirtį. Suplanuokite kitą savo kelionę, patikrinkite savo BMW būklę, užsiregistruokite techninei priežiūrai arba naudokitės daugybe kitų nuotolinio valdymo funkcijų – visa tai patogiai atlikite savo išmaniajame telefone.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
My BMW programėle iš BMW ConnectedDrive savo išmaniajame telefone besinaudojantis vyras, stovintis BMW 4 serijos kupė priešakyje

Patikrinkite savo automobilio būklę.

Su My BMW programėle visą informaciją apie savo BMW turėsite po ranka - net nenueidami iki automobilio. Ar likusio nuvažiuojamo atstumo pakaks nenumatytai kelionei? Ar jūsų BMW automobiliui reikalinga techninė apžiūra? Ar įdiegta naujausia programinės įrangos versija? Su vairavimu susijusią informaciją savo išmaniajame telefone galite patogiai pasitikrinti dar prieš kelionę ir nusiteikti nerūpestingiems nuotykiams, laukiantiems kelyje.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
Vyras, namuose naudodamasis My BMW programėle, siunčia kelionės tikslo informaciją į savo BMW automobilį

Nusiųskite kelionės tikslo informaciją tiesiai į automobilį.

Kur keliausite toliau? Ieškokite naujų kelionės tikslų naudodamiesi My BMW programėle ir siųskite juos tiesiai į savo BMW. Įsėdę į automobilį, kelionės tikslą matysite savo pranešimuose, o navigacijos nuorodas aktyvinsite vos vienu mygtuko paspaudimu.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
Nuotolinis automobilio funkcijų valdymas naudojantis My BMW programėle, į eketę panirusi moteris naro kostiumu

Valdykite automobilį nuotoliniu būdu.

My BMW programėlė leis naudotis daugybe jūsų automobilio valdymo funkcijų nuotoliniu būdu. Jeigu, pavyzdžiui, norite išvėdinti automobilio saloną prieš kelionę, tai galite lengvai padaryti iš anksto, naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. Tai galite padaryti net nematydami savo BMW.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
Automobilio suradimas naudojantis My BMW programėle, automobilio suradimo funkcija išmaniajame telefone

Suraskite automobilį naudodamiesi išmaniuoju telefonu.

Nesate tikri, kur pastatėte automobilį nežinomame mieste? O gal kažkas kitas naudojosi jūsų automobiliu prieš jus ir jūs nežinote, kur šiuo metu jis yra? Naudojantis My BMW programėlės automobilio suradimo funkcija Car Finder, tai nesukels jokių rūpesčių. Savo automobilio buvimo vietą matysite BMW žemėlapyje. Mėgaukitės didžiausiu patogumu ir skirkite daugiau laiko tam, kas jums iš tiesų svarbu.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
Atrakinkite transporto priemonę naudodamiesi išmaniuoju telefonu – su BMW skaitmeniniu raktu ir My BMW programėle.

BMW SKAITMENINIS RAKTAS

Paverskite savo išmanųjį telefoną skaitmeniniu raktu: Galite susikurti BMW skaitmeninį raktą per My BMW programėlę. Šį užraktą galite laikyti savo iPhone (jei ši funkcija suderinama). Taigi, savo BMW galėsite užrakinti, atrakinti ir užvesti nenaudodami fizinio automobilio raktelio. Be to, prieigą prie savo BMW galėsite papildomai suteikti dar penkiems asmenims.

KELIONĖS METU.

Daugybė išmaniųjų BMW ConnectedDrive funkcijų ir paslaugų leis pasinerti į nerūpestingą kelionę.

BMW ConnectedDrive – tai gausybė skaitmeninių produktų ir paslaugų, leisiančių džiaugtis dar tobulesniu kasdieniniu mobilumu ir patogesnėmis kelionėmis jūsų BMW automobiliu. Atraskite patogumą ir puikų laisvalaikio praleidimą užtikrinančias išmaniųjų asistentų sistemas ir pažangias paslaugas.

Pirmaujanti BMW iDrive valdymo koncepcija iš BMW ConnectedDrive

BMW iDrive

Nuolat tobulinama BMW iDrive sistema suteiks visiškai naują pažangaus vairavimo patirtį – šiuolaikinį dizainą ir išmaniąsias technologijas sujungianti visapusė valdymo koncepcija leis pasinerti į vienodai patogias ir jaudinančias akimirkas už vairo. Sensorinės technologijos ir dirbtinio intelekto deriniu išsiskirianti BMW iDrive sistema, leidžianti vairuotojui užmegzti intuityvius ir įtraukiančius dialogus su savo automobiliu, skelbia naujos vairavimo eros pradžią.
Su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu besišnekučiuojanti ir savo BMW vairuojanti moteris

BMW išmanusis asmeninis asistentas

„Hey, BMW. Who are you?“ („Labas, BMW. Kuo tu vardu?“) Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
Išsamiau apie BMW išmanųjį asmeninį asistentą
BMW ConnectedDrive asistento paslauga Concierge Service besinaudojanti pora, nerūpestingai leidžianti laiką BMW automobilyje

Asistento paslauga Concierge Service

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada kyla jūsų lėktuvas? Asmeninio asistento paslauga Concierge Service pravers kelionių metu ir padės išpildyti jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu. Nesvarbu, ar pageidausite rezervuoti staliuką restorane, kambarį viešbutyje, ar užsisakyti bilietus į kiną. Be to, naudodamiesi paslauga, galėsite atlikti ir mokėjimus. Šis asmeninis asistentas visada pasirengęs jums padėti, kad ir kur bebūtumėte ar ko beprireiktų.
Savo automobilį vairuojanti atsipalaidavusi moteris, besinaudojanti In-Car Experiences funkcijomis

Patirčių automobilyje funkcija In-Car Experiences

Jūsų BMW jumis pasirūpins. Jis atgaivins jus, kai būsite pavargę, padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos,o interjerą nepriekaištingai pritaikys jūsų nuotaikai. Jūsų automobilis, pasitelkęs In-Car Experiences funkcijas, apimančias ne tik Caring Car programas, bet ir Experience važiavimo režimus, pasirūpins, kad jame jaustumėtės geriausiai.
Asmeninis vairuotojo profilis, rodomas BMW valdymo ekrane

Asmeninis vairuotojo profilis.

Jauskitės kaip namuose. Vos tik atversite dureles, jūsų BMW jus pasitiks asmeniškai – jūsų sėdynė, šoniniai veidrodėliai ir navigacijos sistema jau bus sureguliuota taip, kaip pageidaujate jūs. Viskas, ką turite padaryti, tai pasirinkti atitinkamus vairuotojo profilio programos nustatymus ir susieti juos su savo automobilio rakteliu. Jeigu pageidausite, savo profilio nustatymus galėsite susieti ir su kitu BMW. Norint naudotis vairuotojo profiliu, automobilyje turi būti įdiegta septintosios kartos arba naujesnė BMW operacinė sistema. Viename automobilyje gali būti užprogramuota iki trijų vairuotojo profilių.
BMW automobilyje sėdintys draugai, besinaudojantys Connected Music ir besiklausantys muzikos iš Spotify

Connected Music

Kelionės metu savo BMW automobilyje galite naudotis ir savo Spotify paskyra: Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog važinėdamiesi. Naudodamiesi Connected Music paslaugomis ir savo automobilyje sumontuota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš daugiau kaip 30 milijonų garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify. Tiesiog nuskenuokite savo BMW valdymo ekrane rodomą QR kodą ir prisijunkite prie Spotify svetainės savo išmaniajame telefone. Connected Music yra Connected Package Professional paslaugų paketo dalis. Automobilyje turi būti įdiegta septintosios kartos BMW operacinė sistema.
BMW Music meniu BMW valdymo ekrane

BMW Music

Pageidaujate mėgautis įvairiausia muzika vairuodami, bet nenorite įsipareigoti sutartimi ar už tai mokėti? Tuomet BMW Music yra būtent tai, ko jums reikia. BMW Music suteiks prieigą prie visos Napster muzikos įrašų duomenų bazės ir tiems, kurie neturi išskirtines paslaugas užtikrinančios paskyros. Mėgaukitės asmeniniais garso takeliais be jokių papildomų atsisiuntimo mokesčių. BMW Music yra Connected Package Professional paslaugų paketo dalis. Automobilyje turi būti įdiegta septintosios kartos BMW operacinė sistema.
BMW vaizdo registratorius, skaitmeninės ConnectedDrive paslaugos

BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius leis įrašyti automobilį supančios aplinkos vaizdą ir peržiūrėti jį centriniame automobilio valdymo ekrane arba kitame jūsų įrenginyje, perkėlus vaizdo įrašą naudojantis USB jungtimi. Tokiame vaizdo įraše bus rodoma ir kita svarbi su automobiliu susijusi informacija, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo metu buvęs važiavimo greitis arba globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) koordinatės. Šis BMW vaizdo registratorius taip pat turi įvykių ir avarijų registravimo funkcijas.
Internetas automobilyje, naudojantis BMW ConnectedDrive vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos tašku

Wi-Fi saitvietė

Dalyvaukite konferenciniuose vaizdo pokalbiuose naudodamiesi savo planšetiniu kompiuteriu arba, pasinaudoję srautiniu duomenų siuntimu, žiūrėkite paskutinę savo mėgstamo serialo seriją išmaniajame telefone. Naudodamiesi į jūsų automobilį integruota SIM kortele ir vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos tašku (angl. Wi-Fi Hotspot), internetu naudotis galėsite net LTE greičiu (esant galimybei). Jūs ir jūsų bendrakeleiviai vienu metu naršyti internete galės naudodamiesi net dešimčia įrenginių.
BMW žemėlapių navigacija BMW valdymo ekrane.

BMW ŽEMĖLAPIAI

Tobulas palydovas bet kurioje kelionėje: BMW žemėlapiai ir pažangios jų paslaugos keliones su jūsų BMW leis pritaikyti jūsų poreikiams ir paversti jas dar patogesnėmis. Mėgaukitės Connected Navigation navigacijos funkcijomis – tiksliai apskaičiuojamu atvykimo laiku, itin greitai įvertinamu maršrutu ir galimybe paprastai įvesti kelionės tikslą. Išmaniosios parkavimo sistemos Connected Parking funkcijos leis pastatyti automobilį be jokių rūpesčių ir nukreips į arčiausiai jūsų kelionės tikslo esančią laisvą automobilio pastatymo vietą. Vairuodami BMW elektromobilį arba įkraunamą BMW hibridinį automobilį ir į pagalbą pasitelkę Connected Charging paslaugas, lengvai surasite artimiausią jūsų maršrute esančią viešąją įkrovimo stotelę. Sistema informuoja jus apie jų prieinamumą ir siūlomą įkrovimo pajėgumą.
BMW ConnectedDrive išmaniojo telefono integravimas į automobilį su Apple CarPlay, vaizdas automobilio valdymo ekranas

APPLE CARPLAY®

Nenorite atsisakyti savo iPhone telefono funkcijų vairuodami savo BMW ir pageidaujate jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Tuomet naudokitės Apple CarPlay – tai išmanus ir saugus būdas naudotis savo išmaniuoju telefonu kelyje. CarPlay veikia belaidžiu būdu ir leidžia naudotis tokiomis programėlėmis kaip Apple Music, iMessage, Siri, Apple Maps, taip pat telefonija bei tam tikromis trečiųjų šalių programėlėmis, pavyzdžiui, Spotify arba Google Maps. Visas turinys yra matomas jūsų automobilio ekrane. Taigi, visada galėsite matyti Apple Maps navigacijos nuorodas, kurios bus rodomos ir jūsų BMW projekciniame ekrane.
BMW ConnectedDrive išmaniojo telefono integravimas į automobilį su Android Auto, vaizdas valdymo ekrane

ANDROID AUTO

Android Auto – tai paprastas ir nesudėtingas būdas vairuojant naudotis tokiomis išmaniojo telefono funkcijomis kaip muzikos, multimedijos arba žinučių programėlės. Belaidis ryšys leis itin patogiai tarpusavyje sujungti automobilį ir Android įrenginius. Android Auto programa yra tiesiogiai integruota į visiškai skaitmeninę automobilio vairuotojo erdvę. Ši programa Google Maps navigacijos nuorodas leis matyti savo regėjimo lauke – BMW projekciniame ekrane. Integruotu balsu valdomu skaitmeniniu Google asistentu savo automobilyje galėsite naudotis lygiai taip pat paprastai. Tiesiog balsu paprašykite Google pasirūpinti užduotimis, padiktuokite navigacijos sistemai skirtus kelionės tikslus arba pasirinkite jums patinkančią muziką. Visa tai atliksite nenuleidę akių nuo kelio.
BMW telepaslaugos, priešais savo BMW automobilį stovinti moteris

TELEPASLAUGOS

Nuo šiol jums nebereikės prisiminti, kada turite apsilankyti pas techninės priežiūros specialistus. Telepaslaugos leis jūsų BMW automobiliui automatiškai pranešti apie suplanuotą arba nenumatytą, tačiau reikalingą vizitą pas techninės automobilio priežiūros specialistus ir visą susijusią informaciją nusiųs tiesiai jūsų BMW autoserviso partneriui. Tuomet mūsų specialistai nedelsiant su jumis susisieks ir susitars dėl jūsų atvykimo laiko.

KELIONEI PASIBAIGUS.

Pažangios BMW ConnectedDrive ir My BMW paslaugos ir funkcijos pravers net pasibaigus kelionei.

Su My BMW programėle ir skaitmeninėmis BMW ConnectedDrive paslaugomis jūsų mobilumas taps lengvesnis ir patogesnis negu bet kada anksčiau, net ir pasiekus savo kelionės tikslą. Pavyzdžiui, naudodamiesi nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, lengvai atnaujinsite savo BMW programinę įrangą nuotoliniu būdu. Išmanioji My BMW programėlė leis, pavyzdžiui, patikrinti automobilio langus naudojantis nuotolinio trimačio vaizdo stebėjimo funkcija, užrakinti automobilio dureles pamiršus tai padaryti anksčiau ir įsitikinti, kad jūsų automobiliui yra viskas gerai.

Moteris, gerianti iš puodelio ir laukianti, kol nuotoliniu būdu bus atnaujinta jos BMW X5 automobilio programinė įranga

Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija

Visada naujausia programinė įranga automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Taip pat galėsite aktyvuoti ir kitas savo BMW funkcijas.
Daugiau apie nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkciją
My BMW programėle ir nuotolinėmis paslaugomis besinaudojanti pora, valdanti BMW funkcijas

Valdykite automobilį išmaniuoju telefonu

Ar užrakinau savo automobilį? Kur tiksliai jį pastačiau? Nuotolinės paslaugos suteiks jums galimybę valdyti savo automobilį tiesiog per My BMW programėlę. Išvėdinkite savo BMW prieš pradėdami kelionę arba užrakinkite jį naudodami savo išmanųjį telefoną.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
Nuotolinio trimačio vaizdo stebėjimo funkcija ir My BMWprogramėle besinaudojanti moteris, stebinti savo BMW automobilio aplinką

Nuotolinis 3D vaizdas

Visuomet stebėkite, kas vyksta aplink jūsų BMW ir būkite tikri, kad jūsų automobilis saugus. Nuotolinės paslaugos ir nuotolinis 3D vaizdas – matykite vaizdą aplink savo automobilį iš bet kokios perspektyvos, o automobilio dureles užrakinkite per My BMW programėlę.
Išsamiau susipažinkite su My BMW programėle
BMW žemėlapiai, Connected Charging paslaugos, valdymo ekrane rodomas atstumas, kurį galima nuvažiuoti elektra, žemėlapyje apibrėžtas mėlynos spalvos apskritimu

Connected Charging

Connected Charging – tai gausybė pažangių funkcijų, leisiančių džiaugtis dar patogesniu elektriniu mobilumu ir dar lengviau įkrauti savo BMW i elektromobilį arba įkraunamą BMW hibridinį automobilį. Pavyzdžiui, My BMW programėlėje galite nustatyti savo automobilio įkrovimo laiką. Kai automobilis bus visiškai įkrautas, gausite apie tai pranešančią žinutę. Be to, galite peržiūrėti savo BMW įkrovimo istoriją, stebėti esamą įkrovimo procesą, įskaitant tam reikalingos energijos suvartojimą, įkrovimo pertraukas, taip pat matyti numatomas įkrovimo išlaidas ir sutaupytas lėšas.
Sužinokite daugiau apie Connected Charging

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ.

BMW ConnectedDrive parduotuvė, ant sofos sėdintis vyras su išmaniuoju telefonu

BMW CONNECTED DRIVE PARDUOTUVĖ:

Apsilankykite internetinėje BMW ConnectedDrive parduotuvėje ir užsisakykite jūsų BMW skirtas skaitmenines paslaugas, kuriomis galėsite pradėti naudotis nedelsiant, jau kitos savo kelionės metu. *Jau greitai ir Lietuvoje.
BMW ConnectedDrive portalas, išmanųjį telefoną laikanti moteris

BMW CONNECTED DRIVE PORTALAS:

Jūsų duomenys, jūsų paslaugos ir jūsų nustatymai – visa tai BMW ConnectedDrive tinklas susies su jūsų BMW ir visu pasauliu. Užsiregistruokite dabar ir mėgaukitės dar didesniu komfortu, saugumu ir malonumu.
BMW ConnectedDrive DUK dažnai užduodami klausimai, moteris prie lango su išmaniuoju telefonu

DUK

Mūsų DUK dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai su BMW ConnectedDrive paslaugomis bei produktais susijusius klausimus.
BMW ConnectedDrive klientų aptarnavimo skyrius

BMW KLIENTŲ SERVISAS

Jeigu turite daugiau klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie My BMW programėlę arba BMW ConnectedDrive paslaugas ir produktus, tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimo personalu.