BMW Skaitmeninis raktas, My BMW programėlė, vyras savo išmaniuoju telefonu atrakina BMW 4 serijos kupė.

BMW SKAITMENINIS RAKTAS

Išmanusis telefonas arba BMW rakto kortelė gali tapti paprastai naudojamu jūsų BMW skaitmeniniu raktu.

BMW SKAITMENINIS RAKTASIšmanusis telefonas arba BMW rakto kortelė gali tapti paprastai naudojamu jūsų BMW skaitmeniniu raktu.

Paverskite savo išmanųjį telefoną skaitmeniniu raktu: Galite susikurti BMW skaitmeninį raktą per My BMW programėlę. Šį užraktą galite laikyti savo iPhone (jei ši funkcija suderinama). Taigi, savo BMW galėsite užrakinti, atrakinti ir užvesti nenaudodami fizinio automobilio raktelio. Be to, prieigą prie savo BMW galėsite papildomai suteikti dar penkiems asmenims. Išsikrovus jūsų iPhone telefono baterijai, savo automobilį dar galėsite atrakinti ir užvesti per ne ilgesnį kaip penkių valandų laikotarpį. Skaitmeninio rakto funkciją taip pat galite priskirti ir savo BMW automobilio rakto kortelei.

Skaityti daugiau
Šiame mokomajame vaizdo įraše paaiškintos BMW skaitmeninio rakto funkcijos ir jų naudojimo privalumai.

DAUGIAU APIE SKAITMENINĮ RAKTĄ SUŽINOSITE PERŽIŪRĖJĘ MOKOMĄJĮ VAIZDO ĮRAŠĄ.

BMW SKAITMENINIS RAKTAS: PAKVIESKITE PAPILDOMUS NAUDOTOJUS.

BMW skaitmeninio rakto diegimas ne daugiau kaip penkiems naudotojams, išmanųjį telefoną laikantis vyras BMW X5 priešakyje

BMW skaitmeniniu raktu galima bendrai naudotis su ne daugiau kaip penkiais kitais asmenimis.

Nesvarbu, ar tai jūsų šeimos nariai, draugai, ar verslo partneriai, prieigą prie savo BMW galite suteikti dar kitiems penkiems asmenims, kurie naudojasi suderinamais iPhone telefonais. Tiesiog išsiųskite pakvietimus naudodamiesi Wallet programėle arba savo išmaniuoju telefonu ir įtraukite šiuos asmenis į naudotojų sąrašą. Tai praktiška funkcija ir, pavyzdžiui, neįgudusiems vairuotojams. Suteikdami teisę naudotis savo BMW skaitmeniniu raktu, galite nustatyti apribojimus, pažymėdami juos sąraše. Pavyzdžiui, raktas, kurio suteikiamos prieigos teisės yra apribotos, kelionės metu ribos važiavimo galią ir neleis išjungti dinaminio stabilumo kontrolės (DSC) ir išmaniosios saugumo užtikrinimo sistemos funkcijų.

Pastaba: *Tokia galimybė priklauso nuo konkretaus modelio Naudotojų teisės kitiems asmenims Apple Wallet programėlėje gali būti suteiktos tik naudojantis pagrindiniu raktu. Be to, naudodamiesi pagrindiniu raktu, galite bet kuriuo metu atšaukti naudotojams suteiktas teises. Bendrai naudojami skaitmeniniai raktai negali būti perduodami tretiesiems asmenims.

BMW KEYCARD RAKTO KORTELĖ

 Vyras atrakina savo BMW naudodamas rakto kortelę kaip skaitmeninį raktą

BMW KeyCard rakto kortelę naudokite kaip skaitmeninį raktą.

Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti ir užrakinti savo BMW. Įteikiama kreditinės kortelės dydžio artimojo lauko ryšių technologijos (NFC) kortelė yra neaktyvi. Norėdami ją aktyvuoti, naudokite standartinį automobilio raktelį arba aktyvų skaitmeninį raktą. Norėdami aktyvuoti BMW rakto kortelę, įstatykite ją į išmaniojo telefono laikiklį ir vadovaukitės automobilio ekrane pateikiamais nurodymais.

REIKALAVIMAI NAUDOJIMUISI BMW SKAITMENINIU RAKTU.

BMW skaitmeninis raktas yra patogaus patekimo į automobilį sistemos Comfort Access funkcija (SA 322).

Norint naudotis šiuo raktu, reikalingas suderinamas BMW modelis ir suderinamas iPhone telefonas su jame įdiegta My BMW programėle.

BMW skaitmeninio rakto konfigūracija atliekama My BMW programėlėje. Tam reikalinga automobilio sąsaja su BMW ID. Konfigūracijos metu turite sėdėti savo automobilyje ir, siekiant užtikrinti saugumą, su savimi turėti standartinius automobilio raktelius. Paspauskite „link“ mygtuką programėlėje ir vadovaukitės tolesniais nurodymais. BMW skaitmeninio rakto konfigūracijai reikalingas interneto arba belaidžio vietinio tinklo (WLAN) ryšys.

Galimi modeliai priklauso nuo konkrečios šalies.

Suderinamų iPhone telefonų ir operacinių sistemų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio ir programinės įrangos.

Skaityti daugiau

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ.

BMW ConnectedDrive klientų aptarnavimo skyrius

BMW KLIENTŲ SERVISAS

Jeigu turite bet kokių klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie BMW ConnectedDrive paslaugas ir produktus, tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimo personalu.
BMW ConnectedDrive DUK dažnai užduodami klausimai, moteris prie lango su išmaniuoju telefonu

DUK

Mūsų DUK dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai su BMW ConnectedDrive paslaugomis bei produktais susijusius klausimus.
BMW vairuotojo vadovo programėlė, skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas išmaniajame telefone

BMW VAIRUOTOJO VADOVAS

BMW vairuotojo vadovas – tai konkretiems BMW modeliams skirtas skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas, kuriame rasite išsamią informaciją apie automobilį, jo įrangą, galėsite naudotis vaizdų paieškos funkcija ir aiškinamąja animacija.
BMW ConnectedDrive skaitmeninių paslaugų apžvalga, priešais BMW kupė stovinti moteris su išmaniuoju telefonu

ATGAL Į APŽVALGĄ

Norite sužinoti daugiau apie ConnectedDrive paslaugas ir produktus? Norėčiau grįžti į apžvalgą.