Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

G20-LT-Inspire

BMW M340i xDrive sedanas(2):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7.5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 172


BMW 330e iPerformance sedanas(2):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 39

Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007l. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

Šios reikšmės pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.