Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

I3_2020_Technical

BMW i3 (120 Ah):
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 359
Elektra nuvažiuojamas atstumas kasdien km: iki 260

BMW i3s (120 Ah):
Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,6-14,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 330-345
Elektra nuvažiuojamas atstumas kasdien km: iki 260

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.