BMW 3 serijos Touring

SHOP THE LOOK

THE NEW

3

NAUJASIS BMW 3 SERIJOS TOURING.

BMW 330i xDrive Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 176 - 164

[1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Naujasis BMW 3 serijos Touring – tai universalumo, Touring automobiliams būdingo kasdieninio vairavimo praktiškumo, sportiškos vairavimo dinamikos ir akivaizdžiai juntamo komforto derinys. Eksterjeras išsiskiria atletiška ir elegantiška išvaizda. Dėl itin didelio bagažo skyriaus tūrio, pažangių technologijų ir išmaniųjų pagalbos vairuotojui sistemų šis automobilis yra tobulas pasirinkimas ir ilgesnėms kelionėms. Susipažinkite su visais naujojo BMW 3 serijos Touring modeliais, įrangos pasirinkimo galimybėmis, techniniais duomenimis bei daugybe išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymų.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW 330i xDrive Touring
   BMW 330i xDrive Touring

   Galia[1]

   180 kW (245 AG)

   Sukimo momentas[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   6 s

   Didžiausias greitis[1]

   250 km/h

   BMW 330i xDrive Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 176 - 164

   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

   SAVO NAUJĄJĮ BMW 3 SERIJOS TOURING.

    InfoI turinio žyma

    DIZAINAS

    INTERJERO DIZAINAS.

    Bagažo skyrius BMW 3 serijos Touring

    APSTU ERDVĖS VISIEMS JŪSŲ PLANAMS.

    500 - 1510[1] litrų bagažo skyrius leis džiaugtis visišku universalumu kasdieninių ir ilgesnių kelionių metu. Šiame automobilyje rasite pakankamai vietos visiems savo pirkiniams ir bagažui. Norėdami turėti dar daugiau vietos daiktų laikymui, tiesiog nulenkite galines sėdynes.

    EKSTERJERO DIZAINAS.

    IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

    GLAUDESNĖ SĄSAJA SU AUTOMOBILIU DAR DIDESNIAM VAIRAVIMO MALONUMUI.

    IŠMANIOJI PAGALBA VISUOMET PO RANKA.

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės važiuojant iki 210 km/h greičiu Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: gresiant avarinei situacijai jūsų BMW staigiai sustos ir vėl pradės važiuoti automatiškai.

    Itin paprastas manevravimas atbuline eiga.

    Važiavimo atbuline eiga asistentas padės manevruojant, pavyzdžiui, siauruose keliuose. Ši asistento sistema įsimena iki 50 m atstumą, kurį nuvažiavote į priekį, todėl, prireikus, jūsų BMW galės savarankiškai išvažiuoti atbuline eiga ta pačia trajektorija.

    Palikite savo automobilio raktelius namie.

    Suderinamus mobiliuosius įrenginius galima naudoti kaip skaitmeninį BMW raktą. Atrakinti ir užvesti BMW galima išmaniuoju telefonu arba išmaniuoju laikrodžiu. Skaitmeniniu raktu galima dalintis net su penkiais asmenimis.

    Apie viską trumpai.

    Visą svarbiausią informaciją – navigacijos nurodymus ir vairavimo duomenis matysite savo matymo lauke projekciniame BMW ekrane. Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane ir prietaisų skydelyje.

    VAIRAVIMO DINAMIKA

    TOBULAI DERANTIS VAIRAVIMO MALONUMAS IR KOMFORTAS.

    BMW finansavimo paslaugos BMW 3 serijos Touring

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJAJAM BMW 3 SERIJOS TOURING.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW 3 SERIJOS TOURING.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir ramia širdimi galėsite tęsti savo kelionę.

    DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 3 SERIJOS TOURING.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW 330i xDrive Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,8 - 7,3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 176 - 164

    [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.