0:00
0:00 /  0:00

ELEKTROMOBILIŲ NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

PATOGIOS KASDIENĖS KELIONĖS.

BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

Toli. Ir dar toliau. Elektra nuvažiuojamas atstumas. Tai nusako, koks universalus yra elektrinis automobilis kasdieninėse jūsų kelionėse. Pažangios technologijos leidžia sukurti didelių pajėgumų baterijas, skirtas BMW elektriniams automobiliams. Šios baterijos yra ne tik tvarios, bet ir išsiskiria puikiomis charakteristikomis. Pavyzdžiui, remiantis Pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros (WLTP) rezultatais, BMW i7 eDrive50, BMW i7 xDrive60 ir BMW iX xDrive50 modelių elektra nuvažiuojamas atstumas viršija net 600 km. Automobilius įkrauti galite viename didžiausių Europos įkrovimo tinklų, kurio infrastruktūra nuolatos plečiasi. Išmaniosios automobilių technologijos dar labiau padidina nuvažiuojamą atstumą. Įkrovimui pritaikytuose maršrutuose automatiškai suplanuojami įkrovimui reikalingi sustojimai ilgesnių kelionių metu.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

ELEKTROMOBILIŲ NUVAŽIUOJAMO ATSTUMO PALYGINIMAS

Sužinokite daugiau

PAVYZDINIAI MARŠRUTAI

Pakeisti pavyzdinius maršrutus
  Stotelė(-s)
  h
  h

  Įkrovimo galia priklauso nuo įkrovimo lygio, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų prietaisų naudojimo, taip pat nuo pasirinkto automobilio. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų. Rodomos vertės pateikiamos kaip pasirinktos pagrindinės modelio konfigūracijos pavyzdžiai. Vertės gali skirtis, jeigu tas pats automobilis turi skirtingas įrangos parinktis.
   

  Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite stebėti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą ir įkrovimo būseną bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Lengvai planuokite įkrovimui pritaikytus maršrutus ir siųskite juos į savo automobilį. Atsisiųskite programėlę dabar ir išbandykite ją demonstraciniu režimu.

  SAVO KELIONĖS TIKSLĄ PASIEKITE BE RŪPESČIŲ.

  MY BMW maršrutų planuoklis

  JŪSŲ ASMENINIS MARŠRUTŲ PLANUOKLIS.

  Pasinaudoję My BMW programėle prieš ilgesnes keliones galite susiplanuoti savo maršrutą ir automobilio įkrovimui reikalingus sustojimus. Tiesiog įveskite kelionės tikslą ir sistema automatiškai suplanuos įkrovimui optimaliai pritaikytą maršrutą, į kurį bus įtrauktos patogiausios jūsų elektrinio automobilio įkrovimui reikalingos įkrovos vietos, todėl visada žinosite, kiek laiko truks jūsų ilgesnės kelionės ir galėsite keliauti be jokių rūpesčių. Be to, net ir neturėdami BMW automobilio, galite pasinaudoti demonstracine My BMW programėlės versija ir susipažinti su jos funkcijomis. Tiesiog atsisiųskite programėlę, prisijunkite ir išbandykite patys. Tiesiog atsisiųskite programėlę, prisijunkite ir išbandykite patys.

  Nuvažiuojamo atstumo ekranas

  VISUOMET STEBĖKITE LIEKANTĮ NUVAŽIUOTI ATSTUMĄ.

  Pažiūrėkite, kiek toli dar galite nuvažiuoti: aplink žemėlapyje rodomą jūsų automobilį apibrėžtas mėlynos spalvos apskritimas reiškia atstumo, kurį dar galite nuvažiuoti, spindulį. Toks grafinis atvaizdavimas leis lengvai įvertinti atstumą, kurį galėsite įveikti be įkrovimui reikiamo sustojimo.

  Elektromobilio nuvažiuojamo atstumo patarimai

  KAIP PADIDINTI NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ. PATARIMAI IR IDĖJOS ELEKTROMOBILIAMS.

  Galite imtis įvairiausių priemonių, užtikrinsiančių maksimalų jūsų elektromobilio nuvažiuojamą atstumą. Čia svarbų vaidmenį vaidina iš anksto pasirinktas vairavimo stilius, ypač važiuojant greitkeliuose. Todėl, įvažiuodami į greitkelius, iš anksto pasirinkite važiavimo būdą. Ilgesnių kelionių metu rekomenduojame rinktis 120–150 km/h greitį. Venkite staigaus stabdymo. Tiesiog nukelkite koją nuo elektrinį variklį valdančio akceleratoriaus pedalo arba pedalą spauskite švelniai. Vėsinkite arba šildykite elektromobilio saloną įkrovimo proceso metu. Visada rinkitės BMW Efficient režimą.

  KLIENTAI KLIENTAMS: ELEKTRINIS MOBILUMAS KASDIENIAME GYVENIME.

  „Kartais tai daug paprasčiau nei vairuoti degimo variklį turintį automobilį."

   

  Šis vaizdo įrašas jus supažindins su įkrovimo namuose privalumus atradusiais mūsų klientais. Be to, susipažinsite su naujomis automobilių įkrovos galimybėmis ir sužinosite, koks patogus įkrovimas gali būti ilgesnių kelionių metu.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Nuvažiuojamas atstumas

  MAKSIMALUS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS SU MINIMALIOMIS PASTANGOMIS.


  Kaip įveikti kuo didesnį atstumą? Pasirinkę efektyvaus važiavimo režimą Efficient, matysite naudingus patarimus, padėsiančius važiuoti dar ekonomiškiau. Kai važiuosite efektyviai, galios ekrano fonas bus apšviestas mėlyna spalva. Sistemai nustačius neekonomišką vairavimą, mėlyną spalvą pakeis pilka. Jeigu atstumas, kurį jums liko nuvažiuoti, yra labai nedidelis, galite pasirinkti maksimalaus nuvažiuojamo atstumo režimą MAX RANGE ir, sistemai pritaikius papildomas efektyvumą didinančias priemones, padidinti likusį nuvažiuojamą atstumą iki 20 %.[1] Be to, likusį nuvažiuojamą atstumą galėsite apytiksliai įvertinti stebėdami žemėlapyje arba My BMW programėlėje vaizduojamą spalvotą apskritimą.  

  [1] Papildomas nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo vairavimo būdo ir aplinkos sąlygų.

  VISKAS APIE ELEKTRINĮ MOBILUMĄ.

  DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

  DAUGIAU INFORMACIJOS.

  BMW nuvažiuojamas atstumas bandomasis važiavimas

  BANDOMASIS VAŽIAVIMAS PASIRINKTU MODELIU
  .

  Ar norite pajusti, ką reiškia vairuoti tobulą elektromobilį? Tiesiog pasirinkite jums tinkamą laiką ir internetu užsiregistruokite bandomajam važiavimui. Su jumis susisieks ir visą reikalingą informaciją suteiks jūsų vietos BMW atstovybė.

  BMW įkrovimas viešose įkrovimo stotelėse, Konsultacijos BMW servisas

  AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

  Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo vietinę BMW atstovybę. Profesionalus BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.  

  BMW nuvažiuojamas atstumas BMW klientų aptarnavimas

  BMW KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

  BMW klientų aptarnavimo specialistai yra pasirengę jums padėti visais su BMW susijusiais klausimais. Taigi, sulauksite atsakymų į visus jums rūpimus klausimus nepriklausomai nuo to, ar jau vairuojate BMW, ar tik ketinate įsigyti naują BMW automobilį.

  BMW nuvažiuojamas atstumas BMW Online Genius įrankis

  JUMS PADĖS BMW ONLINE GENIUS ĮRANKIS.

  Vis dar turite klausimų? BMW Online Genius įrankis atsakys į juos visus. Raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Tiesiog įveskite savo klausimą arba pasinaudokite paieška pagal kategorijas.

  Sąnaudos ir CO2 emisija.

  BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

  [1] Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB)2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje, ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.

  [2] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus važiavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.