Jūs ir slapukai.

Slapukai – kas tai?

Slapukai bei internetinės duomenų saugojimo technologijos, tokios, kaip vietinės saugyklos ir sesijų saugyklos („slapukai“) palengvina jūsų apsilankymą mūsų svetainėje ir užtikrina jo sklandumą be jokių papildomų jūsų pastangų. Pavyzdžiui, slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų interneto naršyklė atsisiunčia į jūsų įrenginį, kai lankotės mūsų svetainėje.

Be to, jūsų įrenginyje slapukai įdiegiami ir tada, kai naudojatės mūsų internetinėmis technologijomis iš trečiųjų šalių tiekėjų, pavyzdžiui, rašmenimis, vaizdo elementais ir žymomis, kuriuos mes naudojame savo svetainėje reklamos tikslais.

Toliau rasite informaciją ir išsamų paaiškinimą, kokiais tikslais naudojame šias technologijas bei kaip galite pakeisti įrenginio nustatymus pagal savo poreikius. 

Skaityti daugiau

Kaip slapukai gali padėti mums pagelbėti jums.

Sklandi naršymo patirtis.

Slapukai atlieka daugybę funkcijų, kurios padeda jums naršyti internete žymiai sklandžiau ir interaktyviau. Tačiau tik tuo atveju, jei naudojatės tuo pačiu įrenginiu ir ta pačia naršykle, kaip anksčiau.  Kai kurie slapukai yra būtini BMW svetainės darbui ir palaikymui; jie mums suteikia galimybę:

• Suteikti jums prieigas prie reikalingų paslaugų 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę  
• Teikti jums nuoseklią ir tikslią informaciją 
• Užtikrinti, kad galėtumėte sklandžiai ir patogiai naršyti mūsų svetainėje 
Skaityti daugiau

Atpažinimas ir atsakas.

Slapukai padeda mums suprasti, kaip naudojatės mūsų svetaine ir su ja bendraujate, kad jums nebereikėtų to kartoti. Pavyzdžiui, kai apsilankote mūsų svetainėje, slapukai įsimena jūsų pageidavimus ir jūsų naudotojo ID. Žinodami jūsų nustatymus ir prioritetus, galime:• Suteikti geriau asmeniškai jums pritaikytą BMW patirtį, padėdami jums tęsti naršymą ir efektyviau naršyti po jums aktualiausius puslapius  

• Įsiminti tam tikras asmenines jūsų pasirinktis, tokias, kaip pasirinkta kalba, pageidaujamas platintojas ir konfigūracijos  

• Nukreipti jus į naudingą turinį arba platintojų ar pasirinktų partnerių svetaines. 

Skaityti daugiau

Nuolatinis tobulėjimas.

Slapukai mums suteikia galimybę tobulinti mūsų svetainę, atsižvelgiant į tai, kaip ja naudojasi lankytojai. Galime analizuoti, koks turinys populiarus tarp lankytojų, ir nuspręsti, kas dar galėtų lankytojus dominti ar būti jiems naudinga. Tokiu būdu mes galime:  

• Suprasti, kaip lankytojai naudojasi BMW svetaine, kad galėtume ją tobulinti ir gerinti lankytojų patirtis 
• Išbandyti įvairias idėjas ir rodyti konkrečiam lankytojui aktualiausią turinį 
Skaityti daugiau

Reklama ir nukreipimas.

BMW gali naudoti reklamos ir tikslinės reklamos slapukus nukreipimo tikslais. Šie slapukai kaupia ūsų naršymo istorijos informaciją, įsimena, kas jus domina ir ką svetainėje naršėte. Tokiu būdu mes ar mūsų partneriai gali:


• Atsižvelgiant į jūsų apsilankymus mūsų svetainėje, pasiūlyti jums tikslinę BMW produktų reklamą kitose svetainėse

• Pritaikyti ir apjungti aktualesnę informaciją su tiksline informacija, kad internete matytumėte išties jums aktualias ir dominančias BMW reklamas.  

Skaityti daugiau

Slapukų kategorijos.

BMW skirsto slapukus į kategorijas pagal jų funkcijas ir paskirtį. Toliau pateikta informacija apie šias kategorijas bei jų tvarkymą.

Skaityti daugiau

Kas yra konversijų sekimas „Pixel“?

„Pixel“ žyma – tai yra vadinamas (angl. web beacons), (angl. clear GIFs) arba paslėptas programinis kodas. „Pixel“ žyma renka informaciją su trumpais programinio kodo fragmentais, kurie perkelia šią informaciją į mažą grafinį vaizdą (paprastai nematomą) apie Jūsų veiksmus, kuriuos atliekate mūsų svetainėje. Surinkta informacija persiunčiama į “Pixel” paslaugų tiekėjo serverį, priešingai nei slapukai įrašydami į Jūsų naršyklę.
„Pixel“ gali rinkti įvairią informacija apie Jūsų veiksmus mūsų svetainėje, mygtukų paspaudimus tam tikrose vietose, pildomų formų laukų informaciją, IP adresą, informaciją apie naudojamą interneto naršyklę ir kt.
„Pixel“ žyma taip pat atpažįsta tam tikros rūšies informaciją Jūsų kompiuteryje, pvz., esamus slapukus ir juose užfiksuotą informaciją, tokiu būdų padeda parinkti Jums reklamas, jas optimizuoti pagal surinktus duomenis, kurti tikslines auditorijas būsimoms reklamoms ir pakartotinės rinkodaros pasiūlymus potencialiems klientams – žmonėms, kurie jau ėmėsi tam tikrų veiksmų mūsų svetainėje.

Skaityti daugiau

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su Bendrove el. paštu office@bmw.lt arba kitais nurodytais Bendrovės kontaktais, galite pasinaudoti savo teisėmis, taip pat ir susijusiomis su asmens duomenų tvarkymu panaudojant slapukus. Prašymą turėtumėte pateikti kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu arba teisės aktų nustatyta tvarka elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinus savo asmens tapatybę.
Jūsų teisės:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis; 
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina – teisę į duomenų perkeliamumą.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.
Jums paprašius, Jūsų asmens duomenys bus ištrinami, Bendrovė išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius.

Skaityti daugiau

Išsamiai.

  • Ką jums reikia žinoti apie slapukus?
  • Pirmosios šalies slapukai.
  • Trečiųjų šalių slapukai.
  • Kas nutiks, jei nesutiksite su slapukų naudojimu?
  • Naršyklės slapukų tvarkymas.