0:00
0:00 /  0:00

ELEKTROMOBILIŲ IŠLAIDOS.

ĮSIGIJIMAS. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA. REMONTAS.

BMW X5 xDrive30e: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km km[1][3][4]: CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km[1][3][4]: 18–26; Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1][3][4]: 22,9–27,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[1][2][3]: 94–110

BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

Kai kaina atitinka kokybę. Elektrinis automobilis gali ne tik kainuoti mažiau nei jūs galvojate, bet ir padėti sutaupyti. Lyginant su tradiciniais benzininius ir dyzelinius variklius turinčiais automobiliais, elektromobilių eksploatavimo, techninės priežiūros ir remonto išlaidos yra mažesnės. Be to, pasirinkus tinkamą elektros energijos tarifą, elektromobilių įkrovimas taip pat nėra brangus. Daugelyje šalių automobiliams, kurie trumpesnėse distancijose arba miestuose važiuoja negeneruodami jokios emisijos arba generuoja mažesnę emisiją, yra taikomos valstybinės subsidijos ir mokestinės skatinamosios priemonės. Nemokamas parkavimo vietas su įkrovimo stotelėmis dabar jau galima rasti daugelyje miestų, o tai yra dar vienas privalumas.

Modelių asortimento apžvalga

ELEKTROMOBILIŲ KAINŲ PALYGINIMAS

BMW i5 eDrive40 Touring
BMW i5 eDrive40 Limousine
BMW i4 eDrive40 Gran Coupé
BMW i7 xDrive60 Limousine
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   483–560 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   30 min

  • BMW i5 eDrive40 Limousine

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   498 - 582 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   30 min

  • BMW i4 eDrive40 Gran Coupé

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   492 - 590 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   31 min

  • BMW i7 xDrive60 Limousine

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   591 - 625 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   34 min


BMW i4 eDrive40 Gran kupė: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 16,1–19,1

BMW i5 eDrive40 Touring: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]:  19,3–16,5

BMW i5 eDrive40 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 15,9–18,9;

BMW i7 xDrive60 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]:18,5–20,3

BMW iX2 xDrive30
BMW iX xDrive40
BMW iX1 eDrive20
BMW iX3
  • BMW iX2 xDrive30

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   417– 449 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   29 min

  • BMW iX xDrive40

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   403 - 435 km

  • Įkrovimo procesas naudojant nuolatinę srovę, 10–80 proc. įkrovimo būsena.[6]

   31 min

  • BMW iX1 eDrive20

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   430 - 474 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   29 min

  • BMW iX3

  • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

   461 - 471 km

  • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[6]

   31 min


BMW iX1 eDrive20: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 15,4–17,2

BMW iX2 xDrive30: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 16,3–17,8

BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 17,6–18,0

BMW iX xDrive40: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 19,4–21,14      

Elektromobilių išlaidos Išperkamosios nuomos pasiūlymai

IŠPERKAMOJI ELEKTROMOBILIŲ NUOMA. SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ PASIŪLYMAIS.

Raskite individualiems poreikiams pritaikytus BMW finansinių paslaugų pasiūlymus. Siūlome patrauklias elektrinių automobilių išperkamosios nuomos sąlygas. Privatiems ir verslo klientams skirta išperkamosios nuomos paslauga už prieinamą kainą. Visas paslaugas vienoje vietoje teikiančiose mūsų atstovybėse yra taikomi fiksuoti įkainiai. Itin platus finansinių paslaugų asortimentas ir draudimo paslaugos. Konkrečiai jūsų situacijai ir finansinei padėčiai individualiai pritaikyti pasiūlymai.

Elektromobilių išlaidos Subsidijos

SUBSIDIJOS ELEKTRINIAM AUTOMOBILIUI ĮSIGYTI.

Daugelyje šalių yra taikomos su elektromobiliais susijusios subsidijos ir mokestinės lengvatos, skatinamosios arba kreditavimo priemonės. Išsamiau susipažinkite su patraukliais mūsų pasiūlymais.

Elektromobilių išlaidos BMW Charging įkrovimo paslaugos

PATRAUKLŪS ĮKROVIMO TARIFAI.

BMW Charging įkrovimo paslaugos – tai būdas įkrauti elektrinį automobilį už labai nedidelę kainą. Pasinaudokite patraukliais viešųjų įkrovimo stotelių paslaugų įkainiais ir rinkitės konkretiems jūsų poreikiams pritaikytų paslaugų paketus. Pavyzdžiui, galite pasirinkti fiksuotas kainas. Be to, pasirinkę jums tinkamus elektros energijos kainų tarifus, galite sutaupyti ir namuose. Dar daugiau – jeigu turite fotovoltinę arba saulės energijos sistemą, elektrinį automobilį galite įkrauti naudodami savo pačių pasigamintą elektros energiją.

Elektromobilių išlaidos Mokestinės lengvatos

SUBSIDIJOS ELEKTRINĖMS ĮKROVIMO STOTELĖMS.

Nuosava Wallbox įkrovimo stotelė – tai praktiškas ir patogumą užtikrinantis pasirinkimas. Be to, kai kuriais atvejais galite pasinaudoti šios įkrovimo stotelės finansavimo galimybėmis. Susipažinkite su išsamesne informacija apie privačių įkrovimo stotelių finansavimą ir susijusias subsidijas. Sužinokite apie naudą perkant ir įsirengiant elektrinio įkrovimo stotelę arba Wallbox.

VIETINĖS RINKOS PASIŪLYMAS. tbd

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IŠLAIDOS.

Įsigiję elektrinį automobilį, džiaugsitės mažesnėmis išlaidomis, skirtomis jo techninei priežiūrai ir remontui. Priešingai nei degimo variklius turintys automobiliai, elektriniai automobiliai turi mažiau susidėvinčių detalių. Jums nereikės keisti uždegimo žvakių, alyvos filtrų ir paskirstymo diržų. Be to, kadangi elektriniai automobiliai neturi išmetimo angų ir sankabos mechanizmo, jūsų išlaidos remontui bus daug mažesnės. Dar daugiau – techninės patikros metu nereikės keisti alyvos. Palyginus su benzininiais arba dyzeliniais automobiliais, elektromobilių techninei priežiūrai skiriamos išlaidos yra apie 30 % mažesnės, todėl sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Elektromobilių išlaidos Techninė priežiūra ir remontas

VISADA PASIRENGĘ JUMS PADĖTI

JŪSŲ ELEKTROMOBILIO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS.

Vis dėlto, elektrinis automobilis taip pat turi būti reguliariai tikrinamas. Patikėkite savo BMW geriausiems specialistams, padėsiantiems sutaupyti laiko ir pinigų. Techninės priežiūros paslaugos, remontas ar prevencinė Proactive Care paslauga – griežčiausių kokybės standartų besilaikantys ir tik originalias BMW dalis naudojantys profesionalai padės bet kokioje situacijoje.

Inovatorius.

DRAUDIMAS tbd.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

VISKAS APIE ELEKTRINĮ MOBILUMĄ.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

DAUGIAU INFORMACIJOS.

Elektromobilių išlaidos Bandomasis važiavimas

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS PASIRINKTU MODELIU
.

Ar norite pajusti, ką reiškia vairuoti tobulą elektromobilį? Tiesiog pasirinkite jums tinkamą laiką ir internetu užsiregistruokite bandomajam važiavimui. Su jumis susisieks ir visą reikalingą informaciją suteiks jūsų vietinė BMW atstovybė.

Elektromobilių išlaidas Konsultacijos BMW servisas

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo vietinę BMW atstovybę. Profesionalus BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.  

BMW elektromobiliai, BMW klientų aptarnavimas

BMW KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

BMW klientų aptarnavimo specialistai yra pasirengę jums padėti visais su BMW susijusiais klausimais. Taigi, sulauksite atsakymų į visus jums rūpimus klausimus nepriklausomai nuo to, ar jau vairuojate BMW, ar tik ketinate įsigyti naują BMW automobilį.

Elektromobilių išlaidos BMW Online Genius įrankis

JUMS PADĖS BMW ONLINE GENIUS ĮRANKIS.

Vis dar turite klausimų? BMW Online Genius įrankis atsakys į juos visus. Raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Tiesiog įveskite savo klausimą arba pasinaudokite paieška pagal kategorijas.

ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ PASIŪLYMAI

RASKITE SAVĄJĮ BMW ELEKTROMOBILĮ.

Elektromobilių išlaidos BMW nauji automobiliai

JŪSŲ NAUJASIS BMW ELEKTROMOBILIS.

Atraskite siūlomus BMW modelius ir įsigykite arba išsinuomokite BMW automobilį internetu. Visiškai elektriniai ir įkraunami hibridiniai automobiliai. Pavyzdžiui, BMW iX, BMW i4 arba BMW i3. Rinkitės iš daugybės pasiūlymų.

Elektromobilių išlaidos BMW naudoti automobiliai

NAUDOTI BMW ELEKTROMOBILIAI,

Naudoti BMW automobiliai taip pat yra puikus pasirinkimas. Kaip ir BMW elektromobiliai. Raskite parduodamus arba nuomojamus naudotus BMW elektromobilius.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

BMW X5 xDrive30e: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km km[1][3][4]: CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km[1][3][4]: 18–26; Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1][3][4]: 22,9–27,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[1][3][4]: 94–110

BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471


[1] Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html


Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.

[2] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus važiavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

[3] Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, naudojantys RON 98 benziną. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

[4] Įkraunamas hibridas: pakrautas automobilis, važiuojantis mišriu režimu (EB svertinė vertė esant įkrovimui kintamąja srove)

[5] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

[6] Įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių.
Pateikti nuvažiuojamų atstumų duomenys yra pagrįsti geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23 °C aplinkos temperatūrai po
važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.