NAUJASIS

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE TOURING.

100% ELEKTRINIS.

BMW i5 M60 xDrive Touring[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 20,8–18,3; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 445–506

[1] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Begalė erdvės spontaniškumui. Taip pat ir įstabiai vairavimo dinamikai – bet juk to ir tikitės iš BMW M. Susipažinkite su naujojo BMW i5 M60 xDrive Touring įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW i5 M60 xDrive Touring
   BMW i5 M60 xDrive Touring

   Galia

   442 kW (601 AG)

   0-100 km/h

   3,9 s

   Didžiausias greitis

   230 km/h

   Nuvažiuojamas atstumas (iki)[1]

   506 km

   BMW i5 M60 xDrive Touring[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 20,8–18,3; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 445–506

    

   [1] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

   BMW i5 M60 xDrive Touring G61 MP BEV eksterjeras

   APSTU ERDVĖS IR GALIOS.

   Naujasis BMW i5 M60 xDrive Touring neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį – tai M serijai būdinga vairavimo dinamika, visiškai elektrinė 442 kW (601 AG) galios varos sistema, adrenalino kupinas veržlumas ir jokios emisijos. Automobilyje sumontuota adaptyvioji M Professional pakaba ir Integral Active Steering integruotoji aktyvaus vairavimo sistema užtikrina puikų važiavimo stabilumą ir manevringumą. Tokios akį traukiančios detalės kaip raudonos spalvos sportinių M serijos stabdžių sistema sužavės 570–1700 litrų talpos bagažo skyrius tik užtvirtins šio automobilio pranašumą kasdieninio praktiškumo srityje.

   BMW i5 M60 xDrive Touring(1): Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : {model.electricConsumption}; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 445–506

   (1) Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

   BMW i5 M60 xDRIVE TOURING.

    InfoI turinio žyma

    GALIA

    M SERIJOS MODELIO VERŽLUMAS.

    Galingas variklis ir sportiška vairavimo dinamika: naujasis visiškai elektrinis BMW i5 M60 xDrive Touring sužavės BMW M serijai būdingomis charakteristikomis. Vaizdo įraše pateikiamos preliminarios vertės.

    TOBULA VAIRAVIMO DINAMIKA KIEKVIENOJE VAIRAVIMO SITUACIJOJE.

    Adaptyvioji M pakaba Professional žaibo greičiu prisitaiko prie situacijos kelyje. Galėsite mėgautis tiek komfortišku tiek ir itin sportišku vairavimu.

    DIZAINAS

    IŠSKIRTINIS M CHARAKTERIS.

    Begalė erdvės jūsų planams. Į erdvią bagažinę sutalpinsite ne tik golfo krepšius, lagaminus, bet ir dviračius. Praktiški bagažinės skyriai, kilpelės ir kabliukai bagažą leis sutalpinti dar patogiau.

    EKSTERJERO DIZAINAS

    ĮSPŪDINGA M SERIJOS IŠVAIZDA.

    SU NIEKUO NESUPAINIOJAMAS M NET IR TAMSOJE.

    BMW Iconic Glow eksterjero įrangos paketas automobilio išvaizdą praturtina fantastiškai efektingais akcentais. Automobilis jus pasitiks apšviestomis priekinėmis grotelėmis ir priešais durelėmis esantį plotą apšviečiančia dinamiška pasitikimo šviesų sistema. 

    INTERJERO DIZAINAS

    M VAIRAVIMO MALONUMAS.

    PATOGU. SPORTIŠKA. INDIVIDUALU.

    Priekinės sportinės sėdynės pasižymi puikiomis atraminėmis savybėmis ir nepriekaištinga forma. Daugybė individualių nustatymų leis pasinerti į intensyvią vairavimo patirtį.

    NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

    VISIŠKAI ELEKTRINIS.

    Paprastas įkrovimas. Bet kur ir bet kada. Su naujojo BMW i5 M60 xDrive Touring BMW Charging įkrovimo sprendimais.

    KELIONĖS TIKSLĄ
    PASIEKITE BE
    RŪPESČIŲ: BMW i5 M60 xDRIVE

    TOURING VAIRAVIMAS IR ĮKROVIMAS.

    Sužinokite daugiau

    Nuvažiuojamas atstumas

    Reikalingų įkrovimų skaičius

    Tai yra numatomas jums reikalingų įkrovimų skaičius pasirinktame maršrute.

     

    Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir 100% pradiniu įkrovimo lygiu.

     

    Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

    Bendras įkrovimo laikas

    Tai yra bendras laikas, kurį galimai sugaišite įkrovimams pasirinktame maršrute. Parenkamos tik realiai maršrute esančios stotelės (2023 m. balandžio 25 d. duomenimis) su trumpiausiais įmanomais nukrypimais nuo maršruto ir 100% pradiniu įkrovimo lygiu.

     

    Pirmenybė yra teikiama didelės galios įkrovimo stotelėms (pvz. esančios IONITY tinkle), todėl kad jose savo automobilį įkrausite didžiausia įmanoma galia.

    Bendras įkrovimo laikas

    Nurodomas kelionės laikas yra apskaičiuojamas susumuojant numatomą kelionės laiką ir numatomą įkrovimo laiką, jei jo prireiks.

     

    Skaičiuojant daroma prielaida, kad keliausite greičiausiu maršrutu be eismo spūsčių ar kitų užlaikymų.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    Įkrovimo galia priklauso nuo įkrovimo lygio, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų prietaisų naudojimo, taip pat nuo pasirinkto automobilio. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų. Rodomos vertės pateikiamos kaip pasirinktos pagrindinės modelio konfigūracijos pavyzdžiai. Vertės gali skirtis, jeigu tas pats automobilis turi skirtingas įrangos parinktis.

     

    Naudodamiesi  My BMW , programėle, galėsite stebėti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą ir įkrovimo būseną bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Lengvai planuokite įkrovimui pritaikytus maršrutus ir siųskite juos į savo automobilį. Atsisiųskite programėlę dabar ir išbandykite ją demonstraciniu režimu.

    Sužinokite daugiau

    Loading Time

    Įkrovimo laikas

    Įkrovimas viešose vietose

    Didelės galios įkrovimo stotelė

    Greitojo įkrovimo stotelėse (pvz. priklausančiose IONITY tinklui) savo BMW i5 M60 xDrive Touring galite įkrauti itin greitai. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties didelės galios įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau. Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10% iki 80% įkraunant didžiausia galima galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis bateriją. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias didelės galios įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    Greitojo įkrovimo stotelė

    Jei skubate ir norite kuo trumpiau sugaišti įkraudami automobilį mieste ar kelyje, rinkitės greitojo įkrovimo stoteles. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties greitojo įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10 % iki 80 % įkraunant 50 kW galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis bateriją. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias greitojo įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    AC kintamosios srovės įkrovimo stotelė

    AC viešojo įkrovimo kintamosios srovės įkrovimo stoteles nesunkiai rasite beveik visur. Jos tobulai tiks reguliariai ir ilgesniam laikui (per naktį ar kol automobilis stovi darbo dienos metu) automobilius įkraunantiems vairuotojams. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 22 kW galią. Įkrovimo efektyvumas priklauso nuo transporto priemonės įrangos parinkčių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias kintamosios srovės įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

    Įkrovimas namuose

    Wallbox sieninė įkrovimo stotelė / Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis

    Namuose savo BMW i5 M60 xDrive Touring galėsite įkrauti naudodamiesi sienine įkrovimo stotele arba lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu. Abiem atvejais automobilį įkrausite AC kintamąja elektros srove. Priklausomai nuo automobilio specialiosios įrangos ir rinkos, sieninėje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti maksimalia 22 kW galia, o įkraunant su lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu – 11 kW galia. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 11 kW galią.

    Buitinis įkrovimo lizdas

    Įkraukite automobilį namuose bet kuriuo metu naudodamiesi buitiniu įkrovimo lizdu. Įkrovimui naudosite kintamąją AC srovę. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 2,3 kW galią. Su BMW Wallbox įkrovimo stotele automobilį įkrausite saugiai, greitai ir patogiai.

    Filter charging stations

    Įkrovimo galia priklauso nuo įkrovimo lygio, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų prietaisų naudojimo, taip pat nuo pasirinkto automobilio. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23°C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų. Rodomos vertės pateikiamos kaip pasirinktos pagrindinės modelio konfigūracijos pavyzdžiai. Vertės gali skirtis, jeigu tas pats automobilis turi skirtingas įrangos parinktis.

     

    Naudodamiesi  My BMW , programėle, galėsite stebėti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą ir įkrovimo būseną bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Lengvai planuokite įkrovimui pritaikytus maršrutus ir siųskite juos į savo automobilį. Atsisiųskite programėlę dabar ir išbandykite ją demonstraciniu režimu.

    ĮKRAUKITE. KIEK NORITE IR KADA NORITE.

    BMW i5 M60 xDrive Touring G61 Tvarumas

    TVARUMAS.

    Būdama pasaulinė kompanija, BMW Group supranta esanti svarbi visuomenės dalis ir prisiima atsakomybę už tvarumą. Sužinokite daugiau apie žiedinės ekonomikos principą ir priemones, kurių imamės CO2 mažinimui ir išteklių tausojimui.

    IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

    VISUOMET JUMS PO RANKA.

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės važiuojant iki 210 km/h greičiu Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

    Jūsų BMW prisiparkuos savarankiškai.

    Parkuokite automobilį net nebūdami jame. Su Parking Assistant Professional funkcija automatiškai pastatysite savo BMW į stovėjimo vietą ar išvažiuosite iš jos. Atlikite iki 200 metrų ilgio manevrą ir išsaugokite jį.

    BMW i5 M60 xDrive Touring Finansavimas ir išperkamoji nuoma

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJAJAM BMW i5 M60 xDRIVE TOURING.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

     

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW i5 M60 xDRIVE TOURING.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir ramiai galėsite tęsti savo kelionę.

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW i5 M60 xDRIVE TOURING.

    Sąnaudos ir CO2 emisija.

    BMW i5 M60 xDrive Touring[1]: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km : 20,8–18,3; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km: 445–506

    [1] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus vairavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html