NAUJOJI

5 SERIJA

NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.

BMW 520d Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 5.9 - 5.3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 154 - 140


[1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

MĖGAUKITĖS VAIRAVIMO KOMFORTU. KASDIEN.

Naujasis BMW 5 serijos Touring – tai viskas, ko reikia patogesnei jūsų kasdienybei. 570 - 1700 l[1] talpos bagažo skyrius skirtas sutalpinti viskam, ką tik norite su savimi pasiimti, įskaitant dviračius arba vėžimėlius vaikams. Jausitės patogiai net ir ilgose kelionėse. Tai užtikrins itin erdvus interjeras ir tokie skaitmeniniai privalumai kaip didelis BMW išlenktas ekranas. Sportiška 145 kW (197 AG)[1] galios varos sistema kiekvieną jūsų dieną pavers jaudinančiu nuotykiu. Susipažinkite su šio modelio variantais, papildomos įrangos pasirinkimo galimybėmis, techniniais duomenimis ir daugybe išperkamosios nuomos bei finansavimo pasiūlymų.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW 520d Touring
   BMW 520d Touring

   Galia

   145 kW (197 AG)

   Sukimo momentas

   400 Nm

   0–100 km/h

   7,5 s

   Didžiausias greitis

   220 km/h

   BMW 520d Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 5.9 - 5.3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 154 - 140

    

   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

   KONFIGŪRUOKITE

   SAVO NAUJĄJĮ BMW 5 SERIJOS TOURING.

    InfoI turinio žyma

    INTERJERO DIZAINAS

    ERDVUMU ALSUOJANTI ELEGANCIJA.

    Apstu erdvės jūsų planams Erdvus bagažo skyrius – tai vieta ne tik jūsų golfo krepšiams, lagaminams, bet ir dviračiams. Praktiški bagažinės skyriai, kilpelės ir kabliukai bagažą leis sutalpinti dar patogiau.

    PRAKTIŠKAS, PATOGUS IR NESTOKOJANTIS PRAMOGŲ.

    VISIŠKAI INTEGRUOTA SRAUTINIO VAIZDO ĮRAŠŲ PERDAVIMO FUNKCIJA.

    Savojo BMW valdymo ekrane patogiai žiūrėkite filmus ir serialus. Mėgaujantis aukštos rezoliucijos vaizdo įrašais neprailgs net ir ilgiausias laukimo[1] laikas.

    EKSTERJERO DIZAINAS

    ĮSTABUS IŠ VISŲ PERSPEKTYVŲ.

    Tvarumas BMW 520d Touring

    TVARUMAS.

    Būdama pasaulinė kompanija, BMW Group supranta esanti svarbi visuomenės dalis ir prisiima atsakomybę už tvarumą. Sužinokite daugiau apie žiedinės ekonomikos principą ir priemones, kurių imamės CO2 mažinimui ir išteklių tausojimui.

    VAIRAVIMO DINAMIKA

    NAUJAS KASDIENINIO VAIRAVIMO MALONUMO LYGIS.

    Patogus, sportiškas ir talpus: naujasis BMW 5 serijos Touring modelis bus puikus kompanionas net ir ilgiausių kelionių metu. Vaizdo įraše pateikiamos vertės preliminarios.

    IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

    VISUOMET JUMS PO RANKA.

    BMW 5 serijos Touring finansavimas ir išperkamoji nuoma

    FINANSAVIMAS IR KITOS PASLAUGOS

    BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS NAUJAJAM BMW 5 SERIJOS TOURING.

    Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW 5 SERIJOS TOURING.

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 5 SERIJOS TOURING.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW 520d Touring[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 5.9 - 5.3; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 154 - 140

     

     [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.
     

     [2] Turinys, paslaugos ir funkcijos gali skirtis, būti neprieinamos kai kuriomis kalbomis arba kai kuriuose regionuose, be to, kai kurias paslaugas gali tekti užsisakyti prenumeruojant.

     

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

     

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html