0:00
0:00 /  0:00

BMW ELEKTROMOBILIAI.

DINAMIŠKI. PATOGŪS. 100% ELEKTRINIAI.

BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

BMW iX M60: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 21,9–24,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 501–564

Ženkite į elektrinio BMW mobilumo pasaulį. Mūsų elektriniai automobiliai – tai modernaus vairavimo ir efektyvių technologijų dermės išraiška. Nuo elegantiškų sedanų iki galingų padidinto pravažumo automobilių (SUV) – raskite jūsų gyvenimo būdui tinkantį modelį. Išsamiau susipažinkite su šiuolaikiškomis įkrovimo technologijomis ir patogia įkrovimo infrastruktūra. Maksimaliai išnaudokite visas tik elektra nuvažiuojamo atstumo galimybes vairuodami kasdien arba išsiruošę į ilgesnes keliones.

BMW ELEKTROMOBILIŲ PRIVALUMAI.

BMW elektriniai automobiliai tvarus mobilumas

NETARŠŪS.

Trumpesnių kelionių metu arba važinėdami mieste dabar negeneruosite jokios emisijos ir važiuosite beveik be garso. Tai reiškia, kad vairuodami miestuose galite sumažinti CO2 emisiją ir triukšmą ir tapti sąmoningo, aplinką tausojančio mobilumo pavyzdžiu. Sužinokite daugiau informacijos apie teigiamą elektrinio mobilumo poveikį mūsų aplinkai.

BMW elektromobiliai BMW Wallbox

PATOGUS IR PAPRASTAS ĮKROVIMAS.

Naudokite Wallbox įkrovimo stotelę ir patogiai įkraukite savo elektromobilį namuose. Palikite automobilį krautis per naktį ir naują dieną pradėkite su įkrauta baterija.

BMW elektromobiliai techninės priežiūros išlaidos

MAŽESNĖS IŠLAIDOS.

Sumažinkite CO2 emisiją ir savo išlaidas. Lyginant su vidaus degimo variklius turinčiais automobiliais, elektrinių automobilių techninė priežiūra kainuoja mažiau. Taip yra todėl, kad kai kurios elektromobilių detalės, pavyzdžiui, uždegimo žvakės, alyvos filtrai arba išmetimo sistema nesidėvi, taigi, techninės priežiūros išlaidos bus atitinkamai mažesnės.

ELEKTRINĖS VAROS TECHNOLOGIJA.

BMW elektromobiliai greita akceleracija.

ITIN GREITA AKCELERACIJA.

Elektrinis variklis visą savo galią išnaudoja savaime ir itin efektyviai. Maksimalus sukimo momentas yra išvystomas pačioje variklio darbo pradžioje, todėl didžiausią greitį pasieksite nekeisdami pavarų. . Maksimalus sukimo momentas yra išvystomas pačioje variklio darbo pradžioje, todėl didžiausią greitį pasieksite nekeisdami pavarų.

BMW elektromobiliai saugus valdymas

ITIN SAUGUS VALDYMAS DĖL ŽEMO SVORIO CENTRO.

Dar didesnis važiavimo stabilumas ir dar sportiškesnis vairavimas. Variklis ir baterija yra montuojami elektrinio automobilio kėbulo apačioje, todėl važiuosite ir posūkius įveiksite itin stabiliai.

BMW elektromobiliai BMW IconicSounds

INDIVIDUALIAI NUSTATOMAS AUTOMOBILIO GARSAS.

Jūsų vairavimo stilių nepriekaištingai atspindinti garsinė aplinka. Specialiai šiems modeliams Hanso Zimmerio sukurti BMW IconicSounds Electric garsai. Įvairūs akustiniai scenarijai apima sportišką, efektyvų ir personalizuotą vairavimo režimą.

BMW elektromobilių elektra nuvažiuojamas atstumas

ELEKTROMOBILIŲ NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

TOLI. DAR TOLIAU. ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

Vairuodami mūsų elektromobilius be jokio vargo įveiksite tolimiausius atstumus. Įvertinus jūsų poreikius, į optimaliai įkrovimui pritaikytą maršrutą bus automatiškai įtrauktos tinkamiausio ir greičiausio įkrovimo galimybės jūsų kelyje. Be to, iš anksto pasirinkę vairavimo stilių ir važiuodami tolygiai, jūs dar labiau padidinsite savo elektromobilio nuvažiuojamą atstumą. Naudodamiesi My BMW programėle, savo maršrutą galėsite iš anksto patogiai susiplanuoti namuose.

RASKITE JŪSŲ ELEKTROMOBILIUI TINKAMIAUSIAS ĮKROVIMO STOTELES IR SUŽINOKITE APIE NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ.

Sužinokite daugiau

PAVYZDINIAI MARŠRUTAI

Pakeisti pavyzdinius maršrutus
  Stotelė(-s)
  h
  h

  Įkrovimo galia priklauso nuo įkrovos lygio, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų prietaisų naudojimo, taip pat nuo pasirinkto automobilio. Įkrovimo laikas skaičiuojamas po ankstesnės kelionės esant 23 °C aplinkos temperatūrai ir gali skirtis priklausomai nuo naudojimo ypatybių. Rodomos vertės pateikiamos kaip pasirinktos pagrindinės modelio konfigūracijos pavyzdžiai. Vertės gali skirtis, jeigu tas pats automobilis turi skirtingas įrangos parinktis.

   

  Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite stebėti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą ir įkrovimo būseną bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Lengvai planuokite įkrovimui pritaikytus maršrutus ir siųskite juos į savo automobilį. Atsisiųskite programėlę dabar ir išbandykite ją demonstraciniu režimu.

  Sužinokite daugiau

  Loading Time

  Įkrovimo laikas

  Įkrovimas viešose vietose

  Didelės galios įkrovimo stotelė

  Didelės galios įkrovimo stotelėse (pvz. priklausančiose IONITY tinklui) savo automobilį galite įkrauti itin greitai. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties didelės galios įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau. Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10% iki 80% įkraunant didžiausia galima galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis bateriją. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias didelės galios įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

  Greitojo įkrovimo stotelė

  Jei skubate ir norite kuo trumpiau sugaišti įkraudami automobilį mieste ar kelyje, rinkitės greitojo įkrovimo stoteles. Šiose stotelėse nuolatine tiesiogine DC srove automobilį įkrausite kur kas greičiau, nei kintamąja AC srove, tiekiama iš buitinio įkrovimo lizdo. Dėl šios priežasties greitojo įkrovimo stotelės yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, nes jose sugaištama trumpiau Ekrane jums pateikiamas minimalus reikiamas laikas baterijos įkrovimui nuo 10 % iki 80 % įkraunant 50 kW galia. Toks įkrovimas yra greičiausias ir labiausiai tausojantis bateriją. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias greitojo įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

  AC kintamosios srovės įkrovimo stotelė

  AC viešojo įkrovimo kintamosios srovės įkrovimo stoteles nesunkiai rasite beveik visur. Jos tobulai tiks reguliariai ir ilgesniam laikui (per naktį ar kol automobilis stovi darbo dienos metu) automobilius įkraunantiems vairuotojams. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 22 kW galią. Įkrovimo efektyvumas priklauso nuo transporto priemonės įrangos parinkčių. Pažvelgę į žemėlapį matysite visas BMW įkrovimo tinklui priklausančias kintamosios srovės įkrovimo stoteles. (Informacija galioja nuo 2023-03-22)

  Įkrovimas namuose

  Wallbox sieninė įkrovimo stotelė / Lankstusis greitojo įkrovimo įkroviklis

  Namuose savo automobilį galėsite įkrauti naudodamiesi sienine įkrovimo stotele arba lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu. Abiem atvejais automobilį įkrausite AC kintamąja elektros srove. Priklausomai nuo automobilio specialiosios įrangos ir rinkos, sieninėje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti maksimalia 22 kW galia, o įkraunant su lanksčiuoju greitojo įkrovimo įkrovikliu – 11 kW galia. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 11 kW galią.

  Buitinis įkrovimo lizdas

  Įkraukite automobilį namuose bet kuriuo metu naudodamiesi buitiniu įkrovimo lizdu. Įkrovimui naudosite kintamąją AC srovę. Ekrane pateikiamas minimalus reikalingas laikas baterijai įkrauti nuo 0 iki 100%, naudojant 2,3 kW galią. Su BMW Wallbox įkrovimo stotele automobilį įkrausite saugiai, greitai ir patogiai.

  Filter charging stations

  Įkrovimo galia priklauso nuo įkrovos lygio, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų prietaisų naudojimo, taip pat nuo pasirinkto automobilio. Įkrovimo laikas skaičiuojamas po ankstesnės kelionės esant 23 °C aplinkos temperatūrai ir gali skirtis priklausomai nuo naudojimo ypatybių. Rodomos vertės pateikiamos kaip pasirinktos pagrindinės modelio konfigūracijos pavyzdžiai. Vertės gali skirtis, jeigu tas pats automobilis turi skirtingas įrangos parinktis.

   

  Naudodamiesi My BMW programėle, galėsite stebėti savo automobilio nuvažiuojamą atstumą ir įkrovimo būseną bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Lengvai planuokite įkrovimui pritaikytus maršrutus ir siųskite juos į savo automobilį. Atsisiųskite programėlę dabar ir išbandykite ją demonstraciniu režimu.

  RŪPESČIŲ NEKELIANTIS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS.

  Išsamiau susipažinkite su įvairiais BMW Charging įkrovimo būdais. Nesvarbu, ar prireikė greito įkrovimo ilgesnės kelionės metu, sustojus kavinėje, ar pageidaujate patogiai įkrauti savo automobilį namuose, naudodami Wallbox įkrovimo stotelę, neabejotinai rasite tinkamą, jūsų gyvenimo būdą atitinkančią elektrinio automobilio įkrovimo alternatyvą.

  ATEITIES MOBILUMAS.

  0:00
  0:00 /  0:00

  BMW iX1 xDrive30: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 16,9–18,1; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 417–439

  BMW i5 eDrive40: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 15,9–18,9; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 498–582

  BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

  BMW i7 xDrive60 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 18,5–19,6; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 589–624

  BMW i4 eDrive40 Gran kupė: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 16,1–19,1; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 492–590

  BMW iX M60: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 21,9–24,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 501–564

  BMW elektromobilių finansavimo galimybės ir išperkamosios nuomos pasiūlymai

  BMW ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ PASIŪLYMAI

  Ketinate išsinuomoti arba įsigyti elektrinį automobilį? Kad ir ką pasirinktumėte, turime daug įvairių pasiūlymų, leisiančių pradėti džiaugtis elektriniu mobilumu. Patrauklūs elektrinių automobilių išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymai gali būti pritaikyti individualiems jūsų poreikiams. Jeigu pageidaujate įsigyti elektromobilį, mielai su jumis aptarsime visas mūsų patrauklių pasiūlymų ir įkainių sąlygas. Pritaikykite naująjį automobilį savo individualiems poreikiams. Be to, turime viliojančių pasiūlymų ir naudotiems elektriniams automobiliams. Pritaikykite naująjį automobilį savo individualiems poreikiams. Be to, turime viliojančių pasiūlymų ir naudotiems elektriniams automobiliams.

  PLATUS BMW ELEKTROMOBILIŲ ASORTIMENTAS.

  Atverkite duris į ateities mobilumą kartu su elektriniais BMW i serijos modeliais. Nesvarbu, ar ieškote kompaktiško elektrinio automobilio, elegantiško sedano, erdvaus universalo arba visiškai elektrinio padidinto pravažumo automobilio (SUV) – platus mūsų elektrinių automobilių asortimentas kiekvienam leis išsirinkti tinkamiausią modelį. BMW i serijos elektromobiliai – tai novatoriškų technologijų, pažangių medžiagų, įspūdingo dizaino ir maksimalaus efektyvumo derinys.

  MODELIŲ ASORTIMENTO APŽVALGA

  BMW ELEKTROMOBILIAI

  BMW i5 eDrive40 Touring
  BMW i5 eDrive40 Limousine
  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé
  BMW i7 xDrive60 Limousine
   • BMW i5 eDrive40 Touring

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    483 - 560 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    30 min

   • BMW i5 eDrive40 Limousine

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    498 - 582 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    30 min

   • BMW i4 eDrive40 Gran Coupé

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    490–599 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    30 min

   • BMW i7 xDrive60 Limousine

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    591 - 625 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    34 min


  BMW i4 eDrive40 Gran kupė: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 16,1–19,1

  BMW i5 eDrive40 Touring: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 16,5–19,3

  BMW i5 eDrive40 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 15,9–18,9; Elektra nuvažiuojamas atstumas

  BMW i7 xDrive60 sedanas:  Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 18,5–19,6

  BMW iX2 xDrive30
  BMW iX xDrive40
  U11 iX1 EXCELLENCE
  BMW iX3
   • BMW iX2 xDrive30

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    417 - 449 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    29 min

   • BMW iX xDrive40

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    403 - 435 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    31 min

   • U11 iX1 EXCELLENCE

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    417 - 439 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    29 min

   • BMW iX3

   • Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)[2]

    461 - 471 km

   • DC įkrovimo laikas (10-80% įkrova)[3]

    31 min


  BMW iX1 eDrive20: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 15,4–17,2

  BMW iX2 xDrive30: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 16,3–17,8

  BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km[1]: 17,6–18,0

  BMW iX xDrive40: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 19,4–21,14

  KLIENTAI KLIENTAMS: ELEKTRINIS MOBILUMAS KASDIENIAME GYVENIME.

  „Greitai supratau, kiek daug malonumo gali suteikti elektromobilio vairavimas.“

  Kartą išbandę BMW, visada norėsite tik BMW. Kartą įžengę į elektrinio vairavimo pasaulį, norėsite jame likti visada. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir savo akimis išvyskite, kaip užkietėjęs sportinių degimo variklių entuziastas atrado elektrinio vairavimo malonumą ir žavesį.

  0:00
  0:00 /  0:00
  BMW elektromobilių išlaidas

  ELEKTROMOBILIŲ IŠLAIDOS.

  Kiek kainuoja įkrauti elektrinį automobilį? Mažesnės techninės priežiūros išlaidos ir mokesčiai leis sutaupyti. Ar elektromobilių įsigijimui yra taikomos subsidijos arba skatinamosios mokestinės priemonės? Sužinokite, ar jums naudinga įsigyti elektrinį automobilį.

  BMW elektriniai automobiliai įkraunami hibridiniai modeliai

  ĮKRAUNAMI HIBRIDAI:
  LANKSTUS VAIRAVIMAS.

  BMW įkraunamuose hibridiniuose automobiliuose susijungia geriausios skirtingų technologijų charakteristikos. Įveikdami trumpesnius atstumus arba vairuodami miestuose, galėsite važiuoti negeneruodami jokios emisijos. Tai užtikrins elektrinė šių automobilių varos sistema. Ilgesnių kelionių metu, žinoma, pravers ir benzininis variklis. 

  BMW elektromobiliai BMW iX5 Hydrogen

  VANDENILIS: ATEITIES DEGALAI.

  BMW iX5 Hydrogen yra inovatyvus vandeniliu varomas BMW automobilis. Tam, kad galėtumėte įveikti net 504 km atstumą, šį koncepcinį automobilį degalais pripildysite vos per 3–4 minutes. Taigi, šį modelį galite naudoti kaip degimo variklį turintį automobilį ir tuo pačiu mėgautis visais elektrinio mobilumo privalumais.

  ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ PASIŪLYMAI

  RASKITE SAVĄJĮ BMW ELEKTROMOBILĮ

  BMW elektromobiliai nauji automobiliai

  JŪSŲ NAUJASIS BMW ELEKTROMOBILIS.

  Atraskite siūlomus BMW modelius ir įsigykite arba išsinuomokite BMW automobilį internetu. Visiškai elektriniai ir įkraunami hibridiniai automobiliai. Pavyzdžiui, BMW iX, BMW i4 arba BMW i3. Rinkitės iš daugybės pasiūlymų.

  BMW elektromobiliai naudoti automobiliai

  NAUDOTI BMW ELEKTROMOBILIAI

  Naudoti BMW automobiliai taip pat yra puikus pasirinkimas. Kaip ir BMW elektromobiliai. Raskite įsigijimui arba nuomai skirtą naudotą BMW elektromobilį.

  DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

  BMW elektromobiliai Tvarumas

  TVARUMAS.

  Būdama pasaulinė kompanija, BMW Group supranta esanti svarbi visuomenės dalis ir prisiima atsakomybę už tvarumą. Sužinokite daugiau apie žiedinės ekonomikos principą ir priemones, kurių imamės CO2 mažinimui ir išteklių tausojimui.

  DAUGIAU INFORMACIJOS.

  BMW elektromobiliai bandomasis važiavimas

  BANDOMASIS VAŽIAVIMAS PASIRINKTU MODELIU
  .

  Ar norite pajusti, ką reiškia vairuoti tobulą elektromobilį? Tiesiog pasirinkite jums tinkamą laiką ir internetu užsiregistruokite bandomajam važiavimui. Su jumis susisieks ir visą reikalingą informaciją suteiks jūsų vietinė BMW atstovybė.

  BMW elektromobiliai Konsultacijos BMW servisas

  AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

  Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo vietinę BMW atstovybę. Profesionalus BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.  

  BMW elektromobiliai, BMW klientų aptarnavimas

  BMW KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

  BMW klientų aptarnavimo specialistai yra pasirengę jums padėti visais su BMW susijusiais klausimais. Taigi, sulauksite atsakymų į visus jums rūpimus klausimus nepriklausomai nuo to, ar jau vairuojate BMW, ar tik ketinate įsigyti naują BMW automobilį.  

  BMW įkrovimas namuose BMW Online Genius įrankis

  JUMS PADĖS BMW ONLINE GENIUS ĮRANKIS.

  Vis dar turite klausimų? BMW Online Genius įrankis atsakys į juos visus. Raskite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Tiesiog įveskite savo klausimą arba pasinaudokite paieška pagal kategorijas.

  Sąnaudos ir CO2 emisija.

  BMW iX1 xDrive30: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 16,9–18,1; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 417–439

  BMW i5 eDrive40 Touring: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 16,5–19,3 Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 483–560

  BMW i5 eDrive40 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 15,9–18,9; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 498–582

  BMW iX3: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 17,6–18,0; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 461–471

  BMW i7 xDrive60 sedanas: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 18,5–19,6; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 589–624

  BMW i4 eDrive40 Gran kupė: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 16,1–19,1; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 492–590

  BMW iX M60: Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km [1]: 21,9–24,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP km[2]: 501–564 


  [1] Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO₂ emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.

  [2] Kiekvieno elektrinio automobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo skirtingų veiksnių: individualaus važiavimo stiliaus, maršruto ypatumų, oro sąlygų, oro kondicionavimo/šildymo, išankstinio automobilio pašildymo.

  [3] 
  Įkrovimo charakteristikos priklauso nuo įkrovos būsenos, aplinkos temperatūros, individualaus vairavimo stiliaus ir papildomų energiją naudojančių šaltinių. Pateikti nuvažiuojamų atstumų duomenys yra pagrįsti geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo laikas buvo nustatytas esant 23 °C aplinkos temperatūrai po važiavimo ir gali skirtis priklausomai nuo individualių naudojimosi ypatumų.