BMW X6 vaizdas iš galo iš paukščio skrydžio

X6

BMW X6 techninės specifikacijos ir įranga

BMW X6 visais būdais demonstruoja savo valdingą charakterį. Apsiginklavęs į ateitį orientuotomis technologijomis, tokiomis kaip adaptyvioji M Professional pakaba arba adaptyvioji dviejų ašių pneumatinė pakaba su xOffroad komplektu, šis automobilis suteiks nepakartojamą vairavimo dinamikos patirtį. Pažangios technologijos, pavyzdžiui, BMW būdingos formos Iconic Glow priekinės grotelės arba nepriklausomo X dizaino Laserlight žibintai atspindi automobilio ekstravaganciją ir pirmauti trokštančią dvasią. Naujausios kartos BMW pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina aukščiausią saugumo lygį, o interjere įrengtos pačios naujausios technologijos – reguliuojamos temperatūros puodelių laikikliai ar BMW 7 operacinės sistemos pagrindu veikianti valdymo koncepcija ir įspūdingas lietimu valdomas 12,3 colių įstrižainės ekranas. Tai tarsi profesionalus judėjimas pirmyn, o ne stovėjimas vietoje.

Skaityti daugiau
X6BMW X6 techninės specifikacijos ir įranga

BMW X6 MODELIAI IR ĮRANGA

Valdingas visomis prasmėmis

xLine

BMW xLine spinduliuoja energingą sportiškumą. Automobilio išorėje ekspresyvūs dizaino elementai sukuria išskirtinį X modelio automobiliams būdingą charakterį, atpažįstamą iš priekinių grotelių ir galinio bamperio apdailos iš šlifuoto aliuminio, bei šlifuoto aliuminio išorinių šoninių slenksčių – tai idealus naujų nuotykių palydovas.

 BMW X6, xLine, konfigūruokite

BMW xLine spinduliuoja energingą sportiškumą. Automobilio išorėje ekspresyvūs dizaino elementai sukuria išskirtinį X modelio automobiliams būdingą charakterį, atpažįstamą iš priekinių grotelių ir galinio bamperio apdailos iš šlifuoto aliuminio, bei šlifuoto aliuminio išorinių šoninių slenksčių – tai idealus naujų nuotykių palydovas.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

M Sport paketas

M Sport paketas suteikia automobiliui dar sportiškesnių akcentų. Neskaitant įspūdingos išvaizdos, kurią sustiprina daugybė automobilio vidaus ir išorės elementų, M Sports paketas užtikrina dar didesnį vairavimo malonumą. M adaptyvioji pakaba, Steptronic Sport transmisija, M Sport išmetimo sistema, M Sport stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

BMW X6, M Sport paketas, konfigūruokite

M Sport paketas suteikia automobiliui dar sportiškesnių akcentų. Neskaitant įspūdingos išvaizdos, kurią sustiprina daugybė automobilio vidaus ir išorės elementų, M Sports paketas užtikrina dar didesnį vairavimo malonumą. M adaptyvioji pakaba, Steptronic Sport transmisija, M Sport išmetimo sistema, M Sport stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW Individual

BMW Individual įrangos komplektai akcentuoja išskirtinę BMW X6 išvaizdą su ekskliuzyvine dažų apdaila bei odos apmušalais ir vidaus apdailos elementais.

BMW X6, BMW Individual, konfigūruokite

BMW Individual įrangos komplektai akcentuoja išskirtinę BMW X6 išvaizdą su ekskliuzyvine dažų apdaila bei odos apmušalais ir vidaus apdailos elementais.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW X6 VAIRAVIMO DINAMIKA

Naujojo BMW X6 vairavimo dinamika

Nesvarbu, ar BMW X, ar BMW M, taip pat visiškai nesvarbu, kokia kelio danga – kompromisų dėl aukščiausios klasės važiavimo kokybės nėra. BMW X6, dėl tokių vairavimo dinamikos komponentų kaip adaptyvioji M Professional pakaba su visų varomų ratų sistema xDrive, aukščiausios klasės savybes demonstruos esant bet kokiai kelio dangai. Pajuskite valdingą šio automobilio temperamentą visu savo kūnu.

BMW X6 M Sport išmetimo sistemos vaizdas iš arti

M Sport išmetimo sistema

Važiuodami SPORT arba SPORT+ režimu, vairavimo dinamikos mygtukais galite reguliuoti sportinės M išmetimo sistemos skleidžiamą garsą ir padaryti jį dar intensyvesnį, o aktyvinus į patogumą orientuotą važiavimo režimą, variklio skleidžiamas garsas tampa ne toks išraiškingas.
BMW X6 adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Slėgį padangose rodantis indikatorius visada rodys tikslų oro slėgį ir automatiškai jus įspės apie bet kokį slėgio sumažėjimą. Prieš belaidžiu būdu nusiųsdama informaciją į valdymo bloką, sistema, naudodama jutiklius, stebi kiekvienos padangos duomenis, todėl slėgį padangose rodantis indikatorius gali rodyti ir lėtai, ir greitai vykstantį oro slėgio praradimą.
BMW X6 ir M Carbon veidrodėlių gaubtų vaizdas iš arti

M Carbon veidrodėlių gaubtai

M Carbon veidrodėlių gaubtai pabrėžią galingą ir sportišką automobilio dizainą.
BMW X6 galinio M Carbon aptako vaizdas iš arti

Galinis M Carbon aptakas

Galinis M Carbon eksterjero dizaino aptakas pabrėžia galingą, sportinį automobilio stilių ir gerokai sumažina nepageidaujamą aerodinaminį galinės ašies kėlimąsi.
BMW X6 interjeras su sportinėmis sėdynėmis iš arti

Sportinės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui

Dinamiškas ir patogus: standartinės ir individualiai pritaikomos elektra valdomos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio Sport sėdynės gali būti įvairiai reguliuojamos, pavyzdžiui, keičiant atlošo plotį ir sėdynės pasvirimo kampą. Reguliuojama atrama šlaunims ir paaukštintos sėdimosios vietos bei atlošo pagalvėlės užtikrina geriausias ergonomines savybes ir geresnes šonines atramas įvažiuojant į posūkius dideliu greičiu.
BMW X6 išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive

xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema sklandžiai ir kintamai paskirsto varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Siekiant dar geresnio automobilio manevringumo, elektra valdomas varomosios jėgos paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą įvažiuojant į posūkius arba kelio vingiuose.
BMW X6 interjeras su bekelės režimais iš arti

xOffroad paketas

Į BMW X6 įmontuotas xOffroad paketas visada užtikrins saugias ir greitas keliones tiek važiuojant gatvėmis, tiek ir ne tokia tvirta kelio danga. Keturi pasirenkami bekelės režimai dar tiksliau pritaiko visų varomųjų ratų xDrive sistemą prie esamo važiavimo paviršiaus ir tokiu būdu užtikrina dar geresnį sukibimą su smėlio, uolų, žvyro ar sniego danga.
BMW X6 interjeras su vairavimo patirties kontrole iš arti

Vairavimo patirties kontrolė

Vairavimo patirties kontrolės (Driving Experience Control) funkcija leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT režimą, ekonomiškesnį ECO PRO režimą bei SPORT arba SPORT+ režimą, užtikrinantį dar dinamiškesnį vairavimą. ECO PRO režimas reguliuoja akceleratoriaus, Steptronic transmisijos ir šildytuvo/oro kondicionieriaus nustatymus taip, kad degalų sąnaudos būtų kuo ekonomiškesnės.

BMW X6 DIZAINO AKCENTAI

Užvaldo jus ir jūsų širdies plakimą

Vos tik žvilgtelėjus į stiprybe alsuojantį BMW X6 kėbulą, galima nuspėti, kokia milžiniška jėga snaudžia galingame aštuonių cilindrų 530 AG galios BMW TwinPower Turbo benzininiame variklyje. Sportišką šio automobilio dizainą vainikuoja tvirti 22 colių skersmens lengvo lydinio M ratlankiai su V formos stipinais ir kiti sportiškumą pabrėžiantys stiliaus elementai. Laisvai pasirenkami įrengimai, pavyzdžiui, BMW būdingos formos Iconic Glow priekinės grotelės, X dizaino BMW Laserlight žibintai ar panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge, gali būti papildomais išskirtinio eksterjero akcentais. Ne mažiau įspūdingas ir interjeras, išsiskiriantis tokiais ypatingais dizaino elementais kaip CraftedClarity stiklo detalės, sportinės sėdynės ar aplinkos apšvietimas.

Atsirėmęs į BMW X6 vyras, vaizdas iš šono miesto fone
BMW X6 priekio su BMW priekinėmis grotelėmis Iconic Glow vaizdas iš arti iš paukščio skrydžio

BMW Iconic Glow priekinės grotelės

BMW būdingos formos Iconic Glow priekinės grotelės – įspūdingai ryškus eksterjero akcentas. Pažangi LED technologija leidžia sukurti pritrenkiantį baltos šviesos žaismą, pavyzdžiui, vairuojant, atidarant ar uždarant automobilį.
BMW X6 Laserlight vaizdas iš arti

BMW Laserlight

Lazerinių tolimųjų šviesų režime Adaptive BMW Laserlight apšviečia kelią iki 500 m nuotoliu – tai beveik dvigubai ilgesnis atstumas, lyginant su įprastiniais žibintais. Geresnis matomumas tamsoje žymiai padidina saugumą. Mėlyni akcentai ir užrašas BMW Laserlight prietaisų skydelyje taip pat pabrėžia automobilio technologinius standartus ir sportiškumą.
BMW X6 šoninis vaizdas su Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema iš arti

Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema

Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia zoną automobilio durelių priekyje ir sukuria maloniai svetingą aplinką. Todėl tamsoje iš automobilio išlipsite dar saugiau ir patogiau.
BMW X6 panoraminis stiklinis stogas iš arti

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą gausiai sklinda gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu; stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
BMW X6 eksterjeras ir lengvojo lydinio ratlankis iš arti

22 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 742 M Jet Black ratlankiai su skirtingo pločio padangomis

22 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 742 M Jet Black ratlankiai su skirtingo pločio padangomis, priekyje 9,5J x 22 su 275/35 R22 padangomis, gale 10,5J x 22 su 315/30 R22 padangomis.
BMW X6 vairuotojo erdvė su 12,3 colių ekranu su aplinkos apšvietimu

Aplinkos apšvietimas

Standartinis aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią, jaukią interjero atmosferą. Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia prieš dureles esančią erdvę įlipant ir išlipant iš automobilio. Prislopintas apšvietimas gali būti baltos, mėlynos, oranžinės, bronzinės, alyvinės ir žalios spalvos.
BMW X6 interjeras ir CraftedClarity stiklo apdailos elementai iš arti

CraftedClarity stiklo apdailos elementai interjerui

Rankų darbo CraftedClarity stiklo apdailos elementai akivaizdžiai išryškina interjero stilių.Pavarų perjungimo svirties, iDrive valdiklio ir Start/Stop užvedimo mygtuko apdaila yra pagaminta iš aukštos kokybės kristalinio stiklo.
BMW X6 interjeras su panoraminiu stikliniu stogu Sky Lounge iš arti

Panoraminis Sky Lounge stiklinis stoglangis

Panoraminis Sky Lounge stiklinis stoglangis sukurs didelės erdvės pojūtį dienos metu, o sutemus ir įsižiebus daugiau kaip 15 000 šviesos elementų, jis tarsi perkels kosminę nuotaiką į automobilio saloną. Priekinių sėdynių atlošai taip pat turi aplinkos apšvietimo funkciją. Galite savo nuožiūra keisti ir aktyvinti vieną iš šešių galimų stoglangio ir sėdynių skleidžiamos šviesos spalvų.

INOVATYVIOS BMW X6 TECHNOLOGIJOS

Ateitis to laukė jau seniai.

BMW X6 lyderio įvaizdžiu puikuojasi be jokių pastangų: pačios moderniausios technologijos ir savybės kiekvieną jūsų kelionę pavers tokia patogia, kokia tik begali būti. Pažangiausios technologijos, tokios kaip skaitmeninis raktas, reguliuojamos temperatūros gėrimų laikikliai ar lietimui jautrus 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranas pravers kiekvienoje situacijoje. Professional serijos patogių galinių sėdynių, turinčių masažo funkciją, pramogų įranga ir Ambient Air komplekto vėdinimo sistema leis gerokai pasilinksminti ir padės atgauti jėgas.
BMW X6 bagažo skyriaus paketas iš arti

Automobilio bagažo skyrius

Automobilio bagažo skyriuje rasite ne tik lanksčius tinklelius daiktų pritvirtinimui, neslystančio paviršiaus bėgelius, bet ir prie įvairių kilpelių tvirtinamą lankstų tinklelį, kurį galėsite panaudoti ir kaip pirkinių krepšį.
BMW interjero su priartintu reguliuojamos temperatūros puodelio laikiklio vaizdu

Reguliuojamos temperatūros puodelio laikiklis

Centriniame valdymo pulte įrengti puodelių laikikliai vienu metu gali vėsinti ir palaikyti šiltą atskirų gėrimų temperatūrą. Temperatūra yra valdoma kairėje ir dešinėje pusėse esančiais mygtukais, o temperatūros reguliavimo funkcija žymima apšvietimu – mėlyna spalva nurodo aktyvintą vėsinimo funkciją, raudona spalva reiškia, kad gėrimai yra šildomi.
BMW X6 vairuotojo erdvė su projekciniu ekranu

BMW projekcinis ekranas

BMW spalviniame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Rodomas esamas greitis, navigacijos instrukcijos, greičio ribojimo informacija, taip pat ir draudimo lenkti indikatorius, telefono ir pramogų sąrašai.
BMW X6 vairuotojo erdvė su BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro dviejų aukštos kokybės ekranų sistema su didelės raiškos 12,3 colių valdymo ekranu, kurį galima valdyti liečiant, ir visiškai skaitmeniniu 12,3 colio prietaisų ekranu. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW interjeras su garsiakalbiu iš arti

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema su dviem deimantiniais aukštų dažnių garsiakalbiais užtikrina neprilygstamą studijinę garso kokybę visose automobilio sėdynėse sėdintiems keleiviams, įskaitant 3D erdvinį garsą. 20 sumaniai išdėstytų garsiakalbių, kurių bendra galia siekia 1500 vatų, skleidžia kerinčios kokybės garsą. Kiekvienas garsiakalbis apšviestas specialiu apšvietimu, vizualiai akcentuojant išskirtinę sistemos garso kokybę.
Priartintas BMW interjero vaizdas su pramogų sistema Professional sėdintiems gale

Pramogų sistema Professional sėdintiems gale

Galinių sėdynių Professional pramogų sistemą sudaro du atskiri 10,2 colio spalvoti liečiamieji ekranai, kuriuos galima pakreipti, ir Blu-ray leistuvas. Todėl kelionės metu galima naudotis navigacija ir interneto funkcijomis (jei sudaroma mobiliojo ryšio telefono sutartis). Be to, į rinkinį įeina USB jungtis ir jungtys MP3 grotuvams, žaidimų konsolėms ir ausinėms (net belaidėms).
BMW X6 Ambient Air įrangos paketas iš arti

Ambient Air įrangos paketas

Ambient Air įrangos paketas turi aromato skleidimo ir oro jonizavimo funkcijas. Galima rinktis iš kelių specialiai šiam modeliui sukurtų aromatų. Du iš jų gali būti naudojami kartu ir skleidžiami pakaitomis.

BMW X6 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU FUNKCIJOS

Lyderiaujantis tobulume

Be visų technologijų ir savybių, tokių kaip BMW projekcinis ekranas, BMW X6 yra įdiegta ir daugybė kitų pagalbos vairuotojui teikimo paslaugų sistemų. Naujausios kartos BMW pagalbos vairuotojui sistemos, tokios kaip pagalbos vairuojant atbuline eiga sistema Reverse Assistant ar pagalbos vairuojant sistema Driving Assistant Professional su vairavimo ir važiavimo trajektorijos nustatymo funkcija, įskaitant pagalbą manevruojant siaurose vietose, įspėjimą apie vietoje esantį pavojų ar perspėjimą išvažiavus iš eismo juostos su apsauga nuo šoninio susidūrimo, visada užtikrins didžiausią saugumą, o pažangus ir balsu valdomas išmanusis BMW asmeninis asistentas Intelligent Personal Assistant leis sutelkti visą dėmesį į tai, kas svarbiausia – absoliutų vairavimo malonumą.

BMW X6 vairuotojo erdvė su projekciniu ekranu
BMW X6 vairuotojo erdvė su projekciniu ekranu su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
BMW X6 vairuotojo erdvė su projekciniu ekranu ir Connected Music

Connected Music

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Connected Music sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
BMW X6 vairuotojo erdvė su Parking Assistant Plus projekciniame ekrane

Parking Assistant Plus

Parkavimo pagalbos sistema Parking Assistant Plus palengvina automobilio statymą ir manevravimą. Sistemoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą iš viršaus, matyti panoraminį ir nuotolinį trimatį regėjimo lauką, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi aktyvią atstumų valdymo funkciją, susidūrimų išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas ir suteikia pagalbą važiuojant atbuline eiga.
BMW X6 vairuotojo erdvė su projekciniu ekranas ir Driving Assistant Professional

Vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Vyras laiko ConnectedPackage Professional rankose

ConnectedPackage Professional

Asmeninio asistento paslaugos, nuotolinės paslaugos, išmaniojo telefono sąsajos galimybės, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto, In-Car Experiences programos, Connected Music, o gal BMW žemėlapiai su Connected Navigation navigacijos ir Connected Parking automobilio statymo funkcijomis? Kam šias paslaugas užsakinėti atskirai? Mėgaukitės jomis visomis! Pasirinkę Connected Package Professional paslaugų paketą, galėsite naudotis visomis šiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis, o BMW Music išbandysite nemokamai.
BMW X6 techniniai duomenys

BMW X6 TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X6 M50i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,3-12,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 259-276

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.