BMW X6 (G06) 2019 metalizuotos Manhatten spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)10,3–8,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

X6:

BMW X6 serija.

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)10,3–8,8 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
X6:BMW X6 serija.

Dėl galingo variklio, tiksliai sureguliuotos važiuoklės ir įrangos, kaip antai, xOffroad paketo, BMW X6 yra itin sportiškas.

BMW X6 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,0–11,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 257–275

Skaityti daugiau

BMW X6 VAIRAVIMO DINAMIKA

Laukinio žvėries temperamentas: nepriekaištingai veikiantis aštuonių cilindrų 530 AG galios benzininis variklis, išskirtiniu tikslumu pasižyminti adaptyvioji M Professional pakaba ir sklandus adaptyviosios dviejų ašių pneumatinės pakabos veikimas kartu su xOffroad komplekto sistema naująjį BMW X6 paverčia idealiu vedliu bet kokioje vietovėje.

M Sport išmetimo sistema, BMW X6 2019 (G06) vaizdas stambiu planu

M Sport išmetimo sistema

Važiuodami SPORT arba SPORT+ režimu, vairavimo dinamikos mygtukais galite reguliuoti sportinės M išmetimo sistemos skleidžiamą garsą ir padaryti jį dar intensyvesnį, o aktyvinus į patogumą orientuotą važiavimo režimą, variklio skleidžiamas garsas tampa ne toks išraiškingas.
Adaptyvioji M pakaba, BMW X6 (G06) 2019

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo komfortiško iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.

M Carbon galinis aptakas BMW X6 (G06) 2019 vaizdas stambiu planu

M Carbon galinis aptakas

Galinis M Carbon aptakas ne tik išryškina automobilio išskirtinumą, galią bei sportišką dizainą, bet ir sumažina nepageidaujamą keliamąją aerodinaminę jėgą galinėje ašyje.

Sportinės sėdynės, BMW X6 (G06) 2019 Interjeras

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Dinamiškas ir patogus: standartinės ir individualiai pritaikomos elektra valdomos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio Sport sėdynės gali būti įvairiai reguliuojamos, pavyzdžiui, keičiant atlošo plotį ir sėdynės pasvirimo kampą. Reguliuojama atrama šlaunims ir paaukštintos sėdimosios vietos bei atlošo pagalvėlės užtikrina geriausias ergonomines savybes ir geresnes šonines atramas įvažiuojant į posūkius dideliu greičiu.

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive, BMW X6 (G06) 2019

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.

xOffroad paketas, BMW X6 (G06) 2019, pasirenkami bekelės režimai, vaizdas iš arti

xOffroad paketas

BMW X6 xOffroad paketas visada užtikrins saugias ir greitas keliones tiek važiuojant asfaltuotais keliais, tiek ir ne tokia tvirta kelio danga. Keturi pasirenkami bekelės režimai dar tiksliau pritaiko visų varomųjų ratų xDrive sistemą prie esamo važiavimo paviršiaus ir tokiu būdu užtikrina dar geresnį sukibimą su smėlio, uolų, žvyro ar sniego danga.

Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control, BMW X6 (G06) 2019 mygtukų vaizdas iš arti

Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control

Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT vairavimo režimą, ekonomiškesnį ECO PRO režimą arba dar didesnę vairavimo dinamiką užtikrinantį SPORT vairavimo režimą. Naujoji interaktyvi Adaptive vairavimo režimo funkcija, reaguodama į esamas vairavimo sąlygas, nuolatos automatiškai reguliuoja adaptyviąją pakabą, vairo valdymą ir Steptronic transmisiją.

BMW X6 (G06) 2019 miesto fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

PATIRKITE AUKŠČIAUSIO LYGIO BMW X6 VAIRAVIMO CHARAKTERISTIKAS.

Automobilis vaizdo įraše yra su pasirenkamąja įranga, kurios jau nebėra rinkoje.

Skaityti daugiau

BMW X6 VAIRAVIMO DINAMIKA

Pasisveikinimo ir atsisveikinimo šviesos, BMW X6 (G06) 2019

Pasisveikinimo ir atsisveikinimo šviesos

Pasisveikinimo šviesų funkcija sukuria šviesos grafikos projekciją priešais transporto priemonės dureles ir tokiu būdu sukuria svetingą atmosferą dar prieš įkeliant koją į automobilį. Dėl šio apšvietimo šviesų išlipti iš automobilio tamsoje bus dar patogiau ir saugiau.
Panoraminis stiklinis stogas, BMW X6 (G06) 2019

Panoraminis stiklinis stogas.

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą gausiai sklinda gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu; stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 742 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis BMW X6 (G06) 2019

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 742 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 742 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, priekyje 9.5J x 22 su 275/35 R22 padangomis, gale 10.5J x 22 su 315/30 R22 padangomis.

Aplinkos apšvietimas, BMW X6 (G06) 2019

Aplinkos apšvietimas

Standartinis aplinkos apšvietimas, įskaitant kontūrų apšvietimą priekinėse ir galinėse automobilio durelėse, sukuria atpalaiduojančią, jaukią interjero atmosferą. Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia prieš dureles esančią erdvę įlipant ir išlipant iš automobilio. Prislopintas apšvietimas gali būti baltos, mėlynos, oranžinės, bronzinės, alyvinės ir žalios spalvos.

Rankų darbo CraftedClarity stiklo apdailos elementai, BMW X6 (G06) 2019

Rankų darbo CraftedClarity stiklo apdailos elementai interjere

Rankų darbo CraftedClarity stiklo apdailos elementai akivaizdžiai išryškina interjero stilių. Pavarų perjungimo svirties, BMW valdiklio ir Start/Stop mygtuko apdaila yra pagaminta iš aukštos kokybės kristalinio stiklo.

Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge, BMW X6 (G06) 2019

Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge

Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge dienos metu sukuria didelės erdvės pojūtį, o tamsiuoju paros metu, kartu su 15 000 apšvietimo elementų, tarsi perkelia kosminę nuotaiką į automobilio saloną. Priekinių sėdynių atlošai taip pat turi aplinkos apšvietimo funkciją. Galite savo nuožiūra keisti ir aktyvinti vieną iš šešių galimų aplinkos ir sėdynių apšvietimo spalvų.

NAUJASIS BMW X6 EDITION BLACK VERMILION

BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021
BMW Individual juoda Frozen Black metalizuota dažu apdaila, BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021

BMW Individual Frozen Black juoda metalizuota dažu apdaila

BMW X6 Edition Black Vermilion dažų apdailoje vyrauja juodos ir raudonos spalvos žaismas. BMW Individual kolekcijos juodos metalizuotos Frozen Black spalvos dažų apdaila pabrėžia galingą išvaizdą, o raudoni akcentai sukuria itin ryškų kontrastą.

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai 742 M Double-spoke matinės pilkos Orbit Grey spalvos, BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai 742 M Double-spoke matinės pilkos Orbit Grey spalvos

Dideli 22 colių skersmens M 742 M Double-Spoke lengvojo lydinio ratlankiai yra matinės pilkos Orbit grey spalvos, suteikiančios BMW X6 Edition Black Vermilion itin išskirtinį potepį. Be viso to, akį neabejotinai patrauks blizgios raudonos spalvos M sportinės stabdžių apkabos.

BMW dvigubų priekinių grotelių juostelės raudonos Chili Red spalvos, BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021

BMW dvigubų priekinių grotelių juostelės raudonos Chili Red spalvos

Žvilgsnius prikaustantis automobilis: BMW X6 Edition Black Vermilion papildytas dvigubomis BMW grotelėmis su raudona spalva puoštomis juostelėmis. Iconic Glow suteikia dar daugiau išskirtinumo.

BMW Individual juoda interjero apdaila Fineline Black, BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021 Interjeras

BMW Individual juoda interjero apdaila Fineline Black

BMW X6 Edition Black Vermilion modelio salone būsite apsupti daugybės prabangių dizaino akcentų. BMW Individual juodos Fineline Black spalvos interjero apdaila su aliuminio intarpais arba aukštos kokybės „Editions“ logotipu ant Piano Finish Black juodo puodelių laikiklio dangtelio iš BMW Individual kolekcijos pabrėš šio modelio išskirtinumą.

BMW Individual pilna Merino odos juodos spalvos interjero apdaila su raudonos spalvos dekoratyvinėmis siūlėmis BMW X6 Edition Black Vermilion (G06) 2021

BMW Individual pilna Merino odos juodos spalvos interjero apdaila su raudonos spalvos dekoratyvinėmis siūlėmis

Salone juodos spalvos BMW Individual Merino odos apmušalai sukuria išties aukštos kokybės įspūdį. Priekines sėdynes puošiančios, šiam leidimui būdingos raudonos dekoratyvinės siūlės prideda automobiliui sportiškumo. Juodi kilimėliai su raudonais krašteliais subtiliai ir harmoningai išbaigia elegantišką BMW išvaizdą.

AKSESUARAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW X6 MODELIUI

BMW M Performance dalys jūsų BMW X6 automobiliui suteiks ryškiausią automobilių sporto dvasia alsuojantį charakterį. Rinkitės įvairius automobilio dizaino akcentus, išryškinančius eksterjero elementus ir patrauklios išvaizdos kaltinius lengvojo lydinio ratlankius. Norėdami, kad jūsų BMW atitiktų jūsų asmeninius poreikius, rinkitės originalius BMW aksesuarus. Šie produktai, atsižvelgus į kokybės, dizaino ir techninių charakteristikų aspektus, yra nepriekaištingai pritaikyti jūsų BMW X6 automobiliui.

BMW stogo skersiniai, BMW X6 (G06) 2019

BMW stogo skersiniai

Stogo skersinius galima pritaikyti visoms BMW stogo skersinių tvirtinimo dalims bei stogo bagažinėms. Be to, šie skersiniai tobulai dera prie bendros automobilio išvaizdos. Šią sistemą itin lengva sumontuoti, be to, dėl savo tvirtos konstrukcijos ir apsaugos nuo vagysčių užrakto funkcijos ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.
Išsamiau
Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520, BMW X6 (G06) 2019 eksterjeras

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, abiejose pusėse turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

Išsamiau
Bagažo skyriaus kilimėlis, BMW X6 (G06) 2019

Bagažo skyriaus kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui ir itin patvarus kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Juodos spalvos kilimėlis tobulai dera su bazinės įrangos interjeru.
Išsamiau
BMW kilimėlis gale, BMW X6 (G06) 2019

BMW kilimėlis gale

Praktiškumas susilieja su sportiška elegancija. Neslystantis, atsparus vandeniui, patvarus BMW kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo gale sėdinčiųjų avalynę nuo nešvarumų ir drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno intarpu. Šis išskirtinis 3D formatas ne tik labai praktiškas, bet ir išvaizdus.
Išsamiau
22 colių M Performance dvispalviai Star-spoke style 749 M lengvojo lydinio ratlankiai, BMW X6 (G06) 2019

22 colių M Performance dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Star-spoke style 749 M

Aukštos kokybės poliruoti ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 22 colių skersmens Star-spoke style 749M stiliaus lengvojo lydinio ratlankiai yra dvispalvės Jet black juodos spalvos su spalvotu M logotipu ir M Performance užrašu. Priekinis ratlankis, ratlankio dydis 9.5J x 22, be padangos

Išsamiau
22 colių <i>M</i> <i>Performance</i> lengvojo lydinio <i>Star-spoke style 749 M</i> ratlankiai matinės juodos <i>Jet Black</i> spalvos, BMW X6 (G06) 2019

22 colių M Performance lengvojo lydinio Star-spoke style 749 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio BMW M Performance serijos 22 colių skersmens Star-spoke style 749M stiliaus lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvės matinės Jet black juodos spalvos ir išsiskiria M Performance užrašu ir spalvotu M logotipu. Priekinis ratlankis, ratlankio dydis 9.5J x 22, be padangos
Išsamiau
BMW M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto, BMW X6 (G06) 2019

BMW M Performance priekinės grotelės iš anglies pluošto

Pademonstruokite savo stilių: Priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš 100 proc. aukščiausios kokybės rankomis apdirbto anglies pluošto, o dekoratyvios juostelės – iš itin tvirto plastiko. Tai aiškiai pastebimas priekinės automobilio dalies akcentas, sukuriantis ypatingai elegantišką, sportišką ir savitą išvaizdą.

Išsamiau
M Performance juodos blizgios spalvos galinio lango apdaila, BMW X6 (G06) 2019

Itin blizgios juodos spalvos M Performance galinio lango apdaila

Sportiškumu persmelktos išvaizdos ir elegancijos derinys: M Performance galinio lango apdaila pabrėžia dinamišką automobilio eleganciją. Taip pabrėžiama atletiška BMW išvaizda ir individualumas.

Išsamiau
M galinis aptakas iš anglies pluošto, BMW X6 (G06) 2019 eksterjeras

M galinis aptakas iš anglies pluošto

Dar įspūdingesnis: M galinis aptakas iš anglies pluošto – aukščiausios kokybės bei dinamiškos išvaizdos akcentas. Dėl modernios anglies pluošto medžiagos šis aptakas yra ne tik ypatingai lengvas, tačiau ir itin tvirtas. Kruopštaus rankų darbo detalės iš aukštos kokybės anglies pluošto idealiai dera prie automobilio dizaino. Kiti M Performance komponentai taip pat pagaminti iš anglies pluošto.

Išsamiau
BMW M Performance šoninio veidrodėlio korpusas iš anglies pluošto, BMW X6 (G06) 2019 Eksterjeras

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Kruopštaus rankų darbo iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys šoninių veidrodėlių korpusai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
Išsamiau
BMW M Performance lipni juodos Frozen Black spalvos juosta, BMW X6 (G06) 2019

M Performance juodos Frozen black spalvos šoniniai lipdukai

Sportiškumas liejasi per kraštus: Lipni M Performance juodos Frozen Black (juodos/matinės pilkos) spalvos matinė juostelė automobiliui suteiks itin individualaus dinamiškumo. Juostelė virš šoninio išorinio slenksčio išryškins automobiliui būdingą dizainą ir proporcijas.

Išsamiau
M Performance vairas, BMW X6 (G06) 2019

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara medžiaga aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą kad jaustumėtės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.

Išsamiau

BMW X6 VAIRAVIMO ASISTENTO FUNKCIJOS IR SKAITMENINĖS PASLAUGOS

Be visų technologijų ir savybių, tokių kaip BMW projekcinis ekranas, naujajame BMW X6 yra įdiegta ir daugybė kitų pagalbos vairuotojui sistemų ir paslaugų.

BMW skaitmeninis raktas, BMW X6 (G06) 2019

BMW skaitmeninis raktas

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną* paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, BMW X6 (G06) 2019

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Driving Assistant Professional, BMW X6 (G06) 2019 vairuotojo erdvė

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.

Connected Music, BMW X6 (G06) 2019, ekranas

Connected Music

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog maloniai vairuodami savąjį BMW. Naudodamiesi Connected Music su Spotify paslaugomis ir savo automobilyje sumontuota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš begalės garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify

BMW X6 TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X6 xDrive40i ir kiti varikliai

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

245 (333)/5 500-6 250

Didžiausias greitis km/h:

248

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

5,7

Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu (WLTP) :

9,0–10,4

CO2 emisija g/km mišriu režimu (WLTP) :

206–238

BMW X6 matmenų brėžinys
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW X6 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW X6 MODELIAMS

BMW X6 parkavimo vaizdas i&scaron; pauk&scaron;čio skrydžio

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo produktus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X6 finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW X6 SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

BMW serviso darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X6 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW X6 MODELIAMS

BMW serviso darbuotojas sveikinasi su klientu

#kadirkasbenutiktu: Visapusiškai nerūpestingos kelionės: pasirinkus pageidaujamą terminą arba automobilio ridą, šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų išlaidų planavimą.

Paslaugų paketo apimtis:

 • Transporto priemonės patikra laikantis visų BMW reikalavimų
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas

BMW X6 degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW X6 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,0–11,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 275–256

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Skaityti daugiau

BMW X6 degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X6 M50i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,0–11,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 257–275

  Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

  Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.