Šio pirmojo tokio BMW M2 Coupé dizainas ir idėja siekia BMW M GmbH ištakas. Šiame automobilyje aukščiausio lygio sportiškumas ir klasikinė galinių varomų ratų sistema puikiai dera su šiuolaikiško M automobilio tikslumu ir manevringumu. Priekinio ir galinio buferio būdingų apatinių dalių konstrukcija užtikrina optimalų oro srautą ir aerodinamiką. Sportiškam važiavimui suderinta pakaba ir galingas M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina kvapą gniaužiančią dinamiką.
 

BMW M3 Sedanas: itin galingas sportinis keturduris. 431 AG M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina spontanišką dinamiką visame apsukų diapazone. Iš autosporto gimusios tokios inovacijos, kaip Aktyvusis M diferencialas, Adaptyvioji M pakaba, M Servotronic ar 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic išplečia galimybių ribas. Automobilio salonas yra paskutinis tobulos ergonomikos klyksmas. Naujosios kiauto formos M sėdynės užtikrina šoninį stabilumą ir sukuria idealų ryšį su automobiliu. Viskas šiame BMW orientuota į vieną: vairuotoją. Dinamiška BMW M3 Sedano prigimtis taip pat atsiskleidžia ir išorėje. Tokie įspūdingi dizaino elementai, kaip juodos BMW būdingos formos grotelės su dvigubomis juostelėmis ir M emblema, juodas anglies pluošto stogas ir dinamiški L formos LED galiniai žibintai trykšta bekompromisiu sportiškumu.
 

Net ir vietoje stovintis BMW M4 Coupé įkūnija viską, kas M automobilį daro išskirtiniu: galingą dinamiką, gyvą atletiškumą ir jaudinančią autosporto DNR. Su savo M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic ir tokia aukšto tikslumo įranga kaip M Servotronic, Aktyvusis M diferencialas ir Adaptyvioji M pakaba jis yra pasirengęs įvažiuoti į lenktynių žiedą. Meskite iššūkį fizikos dėsniams. Didžiausias privalumas: žmogų ir mašiną kaip niekada anksčiau suvienijančios važiavimo savybės.
 

Pasiruošęs maksimaliam intensyvumui: Su savo M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir iš autosporto atkeliavusiomis inovacijomis BMW M4 Kabrioletas užtikrina tiesioginį ryšį tarp adrenalinu persmelktos dinamikos ir absoliutaus važiavimo malonumo. Tuo tarpu, kai M variklis nepertraukiamai didina galią iki pat galimų ribų, 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija, Aktyvusis M diferencialas, Adaptyvioji M pakaba ar M Servotronic užtikrina galingą ir tikslų valdymą. Tai patirtis, kuri neturi lygių – ir ne tik važiuojant atviru stogu. M važiavimo malonumas pakyla į visiškai naują lygmenį.
 

BMW M5 visada palieka užtikrintą įspūdį. Klasikinio sedano siluetas susilieja su galingo sportinio automobilio formomis. Šį vaizdą puikiai užbaigia M galinis aptakas ir dvigubi išmetimo vamzdžiai. Du turbokompresoriai nenuilstamai varo M TwinPower į priekį. Tokios inovatyvios technologijos, kaip BMW EfficientDynamics, užtikrina žemiausias įmanomas sąnaudų reikšmes.
 

Kaip išreikšti aistrą? Galite pabandyti skaičiais. Tačiau 560 AG ir 4,2 sekundės įsibėgėjimui nuo 0 iki 100 km/h atskleidžia tik dalį BMW M6 Coupé turimo žavesio. Vos vienas žvilgsnis į aerodinamiškai optimizuotą kėbulą padeda suprasti, kokią viziją puoselėjo M inžinieriai. Su savo impozantiška išvaizda jis tiesiogiai parodo, kiek daug autosporto DNR yra šiame sportiniame automobilyje. Tai atsispindi ir vairuotojo erdvėje. Kartu su išskirtinėmis BMW Individual Collection medžiagomis - jei, žinoma, jų pageidausite - šioje erdvėje sportiškumas juntamas kiekvienoje detalėje. BMW M6 Coupé pirmauja kalbant ir apie įspūdingą inžineriją. Tai galioja ir dinamiškam M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininiam varikliui. Kartu su tokiomis technologijomis, kaip Aktyvusis M diferencialas ir aukšto tikslumo M pakaba, šis centrinis elementas yra tobulai sureguliuotas įrenginys. O Competition paketas BMW M6 Coupé suteiks dar stipresnį lenktynių trasos pojūtį. Su įspūdinga 575 AG galia ir optimizuota važiavimo dinamika išties nekantrausite išmėginti šio automobilio galimybes.
 

Individualūs elementai yra įspūdingi, o jų derinys – pritrenkiantis: BMW M6 Gran Coupé yra daug daugiau nei tobulai suderintas efektyvių technologijų mišinys. Tai - BMW M inžinierių patirties ir meistriškumo įkūnijimas. Su temperamentingu, didingu charakteriu, kurį tiesiog privalote pajusti patys. Kur ir kaip? Pageidautina vienoje iš penkių puikiai kūno formai pritaikytų sėdynių, apsupti BMW Individual Collection rafinuočiausių medžiagų. Solidus gaudesys iš unikalių dvigubų išmetimo vamzdžių byloja apie stulbinančią 560 AG M TwinPower Turbo V8 benzininio variklio galią. BMW M6 Gran Coupé M dvigubos sankabos transmisijos su Drivelogic ir papildomai pasirenkamų M anglies pluošto keraminių stabdžių simbiozės dėka yra gyvas M filosofijos atspindys. Ir netgi tokia patirtis gali tapti dar intensyvesnė: pasirenkamas M Competition paketas padidina tiek galią, tiek galingai sumodeliuoto kėbulo viduje sėdinčio piloto pulso dažnį.
 

Geriausi sapnai yra tie, kuriuos regite atsimerkę ir nuleidę stogą. Pavyzdžiui, BMW M6 Kabrioleto viduje. Kur akivaizdūs BMW M GmbH privalumai susilieja sukurdami tobulą kvapą užimančios dinamikos ir išpuoselėto kabrioleto simbiozę. Vos per 19 sekundžių stogas nusileidžia atverdamas tikslaus dizaino saloną su išskirtinėmis BMW Individual Collection medžiagomis.
 

560 AG M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis išjudina veiksmą. Ši išties galinga jėgainė 100 km/h nuo nulio pasiekia per 4,3 sekundes. Tam, kad ji savo galią į kelią perduotų kuo tiksliau, BMW M6 Kabriolete įrengtas Aktyvusis M diferencialas, nuo greičio priklausantis M Servotronic vairo mechanizmas ir M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic maksimaliam manevringumui. O M anglies pluošto keraminių stabdžių dėka BMW M6 Kabrioletas sustoja praktiškai akimirksniu. Ir tai yra geriausias laikas atsilošti ir pasinerti į galingą, kontūrinį šio kabrioleto dizainą.
 

BMW X5 M sujungia M tradicinio sportinio automobilio dvasią ir puikų X modelio funkcionalumą. Jo aukšto sukimo momento M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M pritaikyta xDrive sistema leidžia mėgautis didžiausiu vairavimo malonumu. Dinamiškas priekinio ir galinio buferio dizainas bei standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai garantuoja įspūdingą išvaizdą. Erdviame šio SUV automobilio interjere naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, įrengtos sportiškos išvaizdos pakeltos sėdynės ir daugybė M būdingo dizaino detalių. BMW X5 M sujungia tai, kas yra geriausia iš dviejų pasaulių: įspūdingą dinamiką ir valdymą bei, tuo pat metu, puikų funkcionalumą ir kasdienį praktiškumą.
 

BMW X6 M sujungia M būdingą dinamiką su X modelio universalumu. Energingas M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M pritaikyta xDrive sistema leidžia mėgautis didžiausiu vairavimo malonumu. Standartiniai 20 colių ar pasirenkami 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai ir galingas priekinio ir galinio buferio dizainas užtikrina įtaigią išvaizdą. Erdvus šio Sports Activity Coupé interjeras palieka įspūdį savo aukščiausios kokybės medžiagomis, sportiškomis M sėdynėmis ir įvairiausiomis M dizaino detalėmis. Dinamiškas automobilis, pasižymintis įspūdingu pagreičiu ir valdymu, puikiu komfortu ir neribotu važiavimo malonumu.
 

Domitės nauju ar naudotu M automobiliu – čia rasite visus svarbius faktus, bandymų ataskaitas ir finansavimo ar lizingo pasiūlymus dabartiniams M automobiliams ir, žinoma, platintoją, pas kurį galėsite atlikti bandomąjį važiavimą. M Power World siūlo išskirtinę informaciją apie M didelio galingumo automobilius – ir tai yra vieta, skirta visiems, kuriuos jungia bendra aistra: stipriausios pasaulyje raidės keliamas jaudulys.