BMW M135i xDrive nustato naujus standartus kompaktinių automobilių klasėje. BMW M 135i xDrive aukštų sūkių M TwinPower Turbo 4-ių cilindrų benzininis va riklis užtikrins gryną vairavimo malonumą nuo pat pirmos sekundės. Tobulai suderintos važiuoklės technologijos, pvz., M Sport diferencialas, BMW xDrive, sportinė Steptronic Sport transmisija ir M Sport vairo mechanizmas garantuoja įstabų veržlumą bei užtikrintą manevringumą ir sukibimą posūkiuose. Eksterjeras tiesiog pulsuoja atletiškumu. Ryškiausi eksterjero akcentai: M135i xDrive tipinės priekinės grotelės su tinkleliu, M galinis aptakas ir du 100 mm išmetimo vamzdžiai.


Vos tik pažvelgus į šio automobilio dizainą, užlies adrenalino banga, o galia privers odą šiurpti nuo pat pirmosios akimirkos. Absoliutaus tikslumo ir nuostabaus manevringumo dermę demonstruojantis BMW M550d xDriveTouring iš naujo nustato sportinio vairavimo standartus ir užtikrintai išreiškia naują požiūrį į stilių, universalumą ir nevaržomą galią.


BMW M235i xDrive Gran kupė sužavės bežiūrint iš bet kurio kampo. Galią demonstruojančios priekinės dalies, šonų ir galinės dalies proporcijos, kartu su elegantiškomis kupė linijomis, sukuria su niekuo nesulyginamą charakterį. Interjere dominuoja sportiška ir šiuolaikiška aplinka, kurios atmosferą išryškina M serijos dizaino elementai. Po BMW M235i xDrive variklio gaubtu uoliai darbuojasi galingas keturių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis. Be kitų savybių, šis itin didelėmis variklio apsukomis besididžiuojantis galiūnas gali pasigirti optimaliai pritaikyta oro įsiurbimo vamzdžių sistema, itin efektyvia aušinimo sistema ir M serijos išmetimo bloku su reguliuojamu oro patekimu. Šios savybės, kartu su išmaniąja visų varomų ratų sistema xDrive, leis mėgautis nuostabia vairavimo dinamika ir itin gera trauka.


Net ir vietoje stovintis BMW M4 kupė įkūnija viską, kas būdinga M automobiliui: galingą dinamiką, pulsuojantį atletiškumą ir jaudinančius autosporto genus. Su M Competition paketu ir 331 kW (450 AG) galingu M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic ir tokia aukšto tikslumo įranga kaip M Servotronic, aktyvusis M diferencialas ir adaptyvioji M pakaba jis yra pasirengęs įsiveržti į lenktynių žiedą ir mesti iššūkį fizikos dėsniams. Jo koziris: žmogų ir mašiną kaip niekada anksčiau suvienijančios važiavimo savybės.
 

Pasiruošęs maksimaliam intensyvumui. Su M Competition paketu ir galingu 450 AG išvystančiu M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir automobilių sporto inovacijomis, BMW M4 kabrioletas užtikrina tobulą adrenalino kupinos galios ir važiavimo malonumo derinį. M variklis leidžia mėgautis galingu, tiksliu važiavimu ir nepertraukiama galia, kurią užtikrina 7 pavarų dvigubos sankabos M transmisija, aktyvusis M diferencialas, adaptyvioji M pakaba arba M Servotronic. Šią unikalią patirtį jusite net ir važiuodami uždaru kietu automobilio stogu. Neįtikimas M vairavimo žavesys!


Įspūdingų ir elegantiškų formų. Galingesnė nei bet kada anksčiau. BMW M5 su M xDrive naujoji karta yra aukščiausio inžinerijos meistriškumo ir inovatyvaus intelektualumo derinys. Vairavimo dinamikos parametrai pasiekia neįsivaizduojamas ribas.


BMW M5 su Competition įrangos paketu ir didžiulės galios jėgaine bei patobulinta važiuokle, įskaitant visas svarbias valdymo sistemas ir tviskančios juodos spalvos dizaino detales byloja tik apie vieną tikslą – kuo greičiau išsiveržti į priekį. Įspūdingų ir elegantiškų formų.BMW M5 su M xDrive yra aukščiausio inžinerijos meistriškumo ir inovatyvaus intelektualumo derinys. Vairavimo dinamikos parametrai pasiekia neįsivaizduojamas ribas.

BMW M550i xDrive sedanas pasižymi įspūdingu sportiškumu, patogumu ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui. BMW M550i 390 kW (530 AG) galios variklis leidžia patirti daugybę dinamiško vairavimo pojūčių. BMW xDrive visų varomų ratų sistema ir adaptyvioji „M Professional“ pakaba – tai tobulai suderinti komponentai, užtikrinantys geriausią vairavimo stabilumą, manevringumą ir sukibimą su kelio danga.
 

Naujasis BMW M760Li xDrive sedanas su galingu BMW TwinPower Turbo 12 cilindrų benzininiu varikliu apjungia eleganciją ir sportiškumą. Su M Sport paketu ir išskirtine M Performance įranga bei daugybe dizaino elementų pabrėžiama aistra dinamikai.


Naujajame BMW M760Li xDrive sedane, apsiginklavusiame galingu dvylikos cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininiu varikliu, susijungia elegancija ir sportiškumas. Kartu su M Sport paketu, išskirtine M Performance įranga ir daugybe dizaino elementų šis automobilis demonstruoja aistrą dinamikai.


Vairavimo prabangos viršūnė: BMW M8 Competition kupė su M xDrive yra galingiausias ir prabangiausias BMW M8 kupė serijos automobilis, kurio M TwinPower Turbo aštuonių cilindrų benzininis variklis gali išvystyti išskirtinę 460 kW (625 AG) galią. Daugybė ištobulintų ir automobilių sporto įkvėptų pavaros ir pakabos detalių užtikrina neprilygstamus vairavimo pojūčius. Tai tarsi genuose užkoduota aistra automobilių sportui, įkūnijanti BMW M serijos inžinerinį meistriškumą ir užtikrinanti aukščiausio lygio adrenalino kupiną vairavimo malonumą.


Prabangos ir neabejotino sportiškumo pojūtį suteikiantis BMW M8 kupė su M xDrive yra sukurtas taip, kad peržengtų dinaminių galimybių ribas. M TwinPower Turbo aštuonių cilindrų benzininis variklis gali išvystyti įspūdingą 441 kW (600 PS) galią ir pasiekti 750 Nm sukimo momentą. Kryžminis išmetimo kolektorius optimizuoja atsaką ir du dvigubi išmetimo turbokompresoriai leidžia padidinti galią. Automobilių sporte naudojama M variklio konstrukcija užtikrina puikias automobilio charakteristikas varikliui nepriekaištingai veikiant kartu su aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic, adaptyviąja M pakaba ir aktyviuoju M diferencialu. Tai kiekvieną akimirką patiriamas absoliutus M automobilių vairavimo malonumas.


BMW M850i xDrive kupė – tai išskirtinis patogumo, galios ir efektyvumo derinys. Galingas M TwinPower Turbo aštuonių cilindrų ir 4,4 litrų darbinio tūrio benzininis variklis, išvystantis 390 kW (530 AG) galią ir didžiausią 750 Nm sukimo momentą, leis visada mėgautis įkvepiančiu vairavimo malonumu. BMW xDrive visų varomų ratų sistema su M Sport diferencialu, adaptyviąja M pakaba ir elektromechanine aktyviąja stabilizavimo sistema užtikrina išskirtinę vairavimo dinamiką, tobulą trauką ir optimalų stabilumą kelyje. Tai leidžia itin stabiliai įveikti staigesnius posūkius ir, veikiant kitiems efektyviems komponentams, sumažinti svyravimus vairuojant nelygiame kelyje.


BMW M8 Competition kabrioletas su M xDrive – aštuntosios BMW M kabrioletų serijos pažiba. Tai įspūdingų techninių savybių kabrioletas, išsiskiriantis unikaliais dizaino elementais, interjero prabanga ir puikia kasdieninio vairavimo patogumo bei automobilių sporto įkvėptos galios darna. Su šiuo prabangiu sportiniu kabrioletu, kuriame įrengtas didelio efektyvumo 460 kW (625 AG) galios aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis ir automobilių sportui puikiai pritaikytos detalės, vairavimo atviru stogu pojūčiai persikels į visiškai kitą lygmenį. Dar daugiau – šiame automobilyje yra įdiegta daugybė pažangių technologijų, leidžiančių pasirūpinti ypatingu kiekvienos jūsų kelionės patogumu.


BMW 8 serijos kabrioletas su M xDrive – aštuntosios BMW M kabrioletų serijos pažiba. Tai įspūdingų techninių savybių kabrioletas, išsiskiriantis unikaliais dizaino elementais, interjero prabanga ir puikia kasdieninio vairavimo patogumo bei automobilių sporto įkvėptos galios darna. Su šiuo prabangiu sportiniu kabrioletu, kuriame įrengtas didelio efektyvumo 460 kW (625 AG) galios aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis ir automobilių sportui puikiai pritaikytos detalės, vairavimo atviru stogu pojūčiai persikels į visiškai kitą lygmenį. Dar daugiau – šiame automobilyje yra įdiegta daugybė pažangių technologijų, leidžiančių pasirūpinti ypatingu kiekvienos jūsų kelionės patogumu.


Adrenalino kupina kelionė veidu į Saulę: Bekompromisis veikimas ir prabanga, kuriai sunku atsispirti – būtent tai BMW M8 kabrioletą su M xDrive leidžia vadinti itin efektyviu sportiniu automobiliu. Puikių techninių savybių aštuonių cilindrų 441 kW (600 AG) galios M TwinPower Turbo benzininis variklis, jėgą į varančiuosius ratus perduodančios ir vairavimo dinamiką užtikrinančios detalės ir daugybė kitų automobilių sporto įkvėptų komponentų, tokių kaip aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic, adaptyvioji M pakaba ir aktyvusis M diferencialas, leis pajusti išskirtinį ir nevaržomą malonumą važiuojant atviru stogu. Šiame sportiniame kabriolete slypi nepaprastos galimybės, automobilis yra labai lengvai valdomas ir manevringas, su juo nepriekaištingai įsibėgėsite ir įveiksite staigius posūkius gražiausiuose pasaulio keliuose. Automobilyje taip pat įrengtos šiuolaikinį ir itin patogų mobilumą užtikrinančios naujausios ryšio ir pagalbos vairuotojui technologijos.


BMW M850i xDrive kabrioletas – tai avangardinis dizainas, išskirtinumas ir nuostabiai subalansuotas patogumo, galios bei efektyvumo derinys. Didžiulė šio automobilio galia glūdi 390 kW (530 AG) galios aštuonių cilindrų ir 4,4 litrų darbinio tūrio M TwinPower Turbo benzininiame variklyje, galinčiame pasiekti 750 Nm sukimo momentą. Išmanioji BMW visų varomų ratų sistema su M Sport diferencialu, adaptyviąja M pakaba ir puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčiais 20 colių skersmens ratlankiais užtikrina jaudinantį vairavimo malonumą ir didžiulį komfortą. Šią harmoningą bendrąją BMW M850i xDrive kabrioleto koncepciją užbaigia daugybė pažangių technologijų ir pagalbos vairuotojui sistemų, kiekvieną kelionę paversiančių tikru vairavimo malonumu.


Aštuntosios serijos BMW Gran kupė M automobiliai – tai išskirtiniai keturių durų sportinių automobilių modeliai, kuriuose puikiai tarpusavyje dera didžiulė dinamika ir manevringumas, sportiškas bei elegantiškas dizaino stilius ir ypatingai prabangus interjeras.


Šių išskirtinių automobilių modelių lyderis – itin galingas sportinis BMW M8 Competition Gran kupė. Apsiginklavęs puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčiu aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininiu varikliu, šis automobilis išvysto įspūdingą 460 kW (625 AG) galią ir, pajudėjęs iš vietos, 100 km/h greitį pasiekia vos per 3,2 sekundės. Automobilių sporto įkvėptos ir puikiai suderintos detalės bei standartinė M xDrive visų keturių varomųjų ratų sistema leis mėgautis didžiausia vairavimo dinamika ir manevringumu.


BMW M8 Gran kupė su M xDrive sistema yra nepriekaištingai veikiantis prabangus sportinis automobilis, suteiksiantis adrenalino kupiną vairavimo malonumą, kurį neabejotinai užtikrins puikiomis techninėmis savybėmis pasižymintis aštuonių cilindrų 441 kW (600 AG) galios M TwinPower benzininis variklis ir daugybė automobilių sporto įkvėptų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių bei pakabos komponentų, tokių kaip aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic sistema, adaptyvioji M pakaba arba aktyvusis M diferencialas.


BMW M850i xDrive Gran kupė automobiliui būdingas puikus sportiškumo ir kasdieninio praktiškumo derinys. Galingas aštuonių cilindrų ir 4,4 litrų darbinio tūrio M TwinPower Turbo benzininis variklis išvysto 390 kW (530 AG) galią ir pasiekia net 750 Nm sukimo momentą. Puikiai suderintų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių ir pakabos komponentų sąveika leis patirti manevringo ir itin dinamiško vairavimo malonumą, kurį dar labiau sustiprins į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė ir sportiškas bei prabangus interjeras.


BMW X3 M automobiliuose dera BMW X3 būdinga nuotykių ieškotojo dvasia ir ypatingas BMW M sportinis charakteris. Aistra automobilių sportui yra tarsi užkoduota BMW X3 M automobilių genuose, o su naujuoju BMW X3 M Competition, jaudinančiu savo didžiuliu galingumu ir išskirtinumu kiekviename kelyje ir visose lenktynių trasose, pakilsite į tokias vairavimo dinamikos aukštumas, kurių neteko patirti niekada anksčiau. BMW X3 M40i ir BMW X3 M40d modeliai pasižymi įspūdinga techninių savybių, patogumo ir efektyvumo pusiausvyra.


Vairuodami BMW X3 M Competition, pajusite milžinišką šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininio variklio galią. Šis 375 kW (510 AG) galios variklis, išvystantis didžiausią 600 Nm sukimo momentą, 100 km/h greitį leis pasiekti per kvapą gniaužiantį laiką – vos per 4,1 sekundės. M xDrive ir aktyviojo M diferencialo, M būdingos pakabos ir M Servotronic vairavimo mechanizmo sąveika kartu su aštuonių pavarų M Steptronic transmisija užtikrina didžiausią vairavimo dinamiką ir manevringumą.


BMW X3 M automobilyje yra sumontuotas itin efektyvus šešių cilindrų ir įspūdingos 353 kW (480 AG) galios M TwinPower Turbo benzininis variklis. Galingas 600 Nm variklio sukimo momentas 100 km/h greitį leis išvystyti vos per 4,2 sekundės. M xDrive, aktyvusis M diferencialas, M būdinga pakaba, M Servotronic vairavimo mechanizmas ir aštuonių pavarų M Steptronic transmisija užtikrina aukščiausios klasės BMW X3 M vairavimo dinamiką.


BMW X3 M40i yra varomas galingo šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininio variklio. Tai 265 kW (360 AG) galios variklis, kurio didžiausias sukimo momentas – 500 Nm. Sąveika tarp adaptyviosios M pakabos, kintančio sportinio vairavimo režimo sistemos, standartinių M Sport stabdžių, BMW xDrive ir aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisijos pagerina šoninės ir išilginės dinamikos savybes bei užtikrina intensyvaus sportinio vairavimo malonumą.


BMW X3 M40d automobilio širdis – šešių cilindrų M TwinPower Turbo dyzelinis variklis su dviem TwinScroll turbokompresoriais ir tiesiogine Common Rail įpurškimo sistema. Tai 250 kW (340 AG) galios variklis, galintis pasiekti įspūdingą 680 Nm sukimo momentą. Geriausius vairavimo dinamikos rezultatus užtikrina adaptyvioji M pakaba, kintančio sportinio vairavimo režimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai, BMW xDrive ir aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija.


BMW X4 M automobiliai yra tvirto charakterio. Juose dera M automobiliams būdinga atletika ir išraiškingas BMW X4 temperamentas. Rezultatas – keturi itin išraiškingi sportiniai automobiliai, numalšinsiantys net ir didžiausią aistros ir adrenalino troškulį. Įgimta sportinio automobilio dvasia alsuojantis BMW X4 M leis patirti aukščiausios kokybės vairavimo dinamiką, kurią BMW X4 M Competition pakylėja į naujas aukštumas. Didžiulė šio automobilio galia ir išskirtinumas jaudina vairuojant kiekviename kelyje ir lenktynių trasoje. BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d modeliai pasižymi įspūdinga techninių savybių, patogumo ir efektyvumo pusiausvyra.


BMW X4 M Competition turi labai galingą ir puikiomis techninėmis savybėmis pasižymintį šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininį variklį. Šis labai dideliu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis 375 kW (510 AG) galios variklis prie 600 Nm sukimo momento 100 km/h greitį leis išvystyti vos per 4,1 sekundės. Nepriekaištinga M xDrive, aktyviojo M diferencialo, M būdingos pakabos, M Servotronic vairavimo mechanizmo ir aštuonių pavarų M Steptronic transmisijos sąveika užtikrina didžiausią vairavimo dinamiką ir manevringumą.


BMW X4 M automobilyje yra sumontuotas itin efektyviai veikiantis šešių cilindrų ir įspūdingos 353 kW (480 AG) galios M TwinPower Turbo benzininis variklis. Galingas 600 Nm sukimo momentas 100 km/h greitį leis išvystyti vos per 4,2 sekundės. M xDrive, aktyvusis M diferencialas, M būdinga pakaba, M Servotronic vairavimo mechanizmas ir aštuonių pavarų M Steptronic transmisija užtikrina aukščiausios klasės BMW X4 M vairavimo dinamiką.


BMW X4 M40i yra varomas galingo šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininio variklio. Tai 265 kW (360 hp) galios variklis, kurio didžiausias sukimo momentas – 500 Nm. Sąveika tarp adaptyviosios M pakabos, kintančio sportinio vairavimo režimo sistemos, standartinių M Sport stabdžių, BMW xDrive ir aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisijos pagerina šoninės ir išilginės dinamikos savybes bei užtikrina intensyvaus sportinio vairavimo malonumą.


BMW X4 M40d automobilio širdis – šešių cilindrų M TwinPower Turbo dyzelinis variklis su dviem TwinScroll turbokompresoriais ir tiesiogine Common Rail įpurškimo sistema. Tai 250 kW (340 AG) galios variklis, galintis pasiekti įspūdingą 680 Nm sukimo momentą. Geriausius vairavimo dinamikos rezultatus užtikrina adaptyvioji M pakaba, kintančio sportinio vairavimo režimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai, BMW xDrive ir aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija.


BMW M340i xDrive ir M340d xDrive sedane trečiosios BMW serijos sedanui būdingas sportiškumas susijungia su išskirtine automobilių sporto dvasia. Rezultatas – du galingais BMW TwinPower Turbo varikliais ir BMW M GmbH pakabos detalėmis apsiginklavę automobiliai, besipuikuojantys rafinuotai ištobulintomis smulkiausiomis detalėmis ir jaudinančiu sportišku dizainu. Šie automobiliai leis demonstruoti susižavėjimą automobilių sportu kiekviename nuvažiuotame kelio metre.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring praturtins Jūsų kasdienybę jaudinančiais automobilių sporto pojūčiais. Galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų variklis, sukuriantis iki 375 AG (275 kW) galią, ir M pakabos dalys, sukurtos maksimaliam dinamiškumui, generuoja veržlią varančiąją jėgą. Ir akimirksniu pažadina lenktynių aistrą. Su įspūdinga iki 1510 m3 bagažinės talpa ir daugybe inovatyvių krovimo sprendimų, šie automobiliai atskleidžia savo galimybes greitojoje eismo juostoje ar ilgose kelionėse.
 

BMW X5 M ir BMW X6 M – tai neginčytini lyderiai, besipuikuojantys savo įstabia galia ir išskirtiniu dizainu.


BMW X5 M Competition ir BMW X6 M Competition sumontuotas ekstremalios galios, aukštos klasės M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis. Didelių apsukų 460 kW (625 AG) galios blokas leidžia automobiliui pasiekti nuo 0 iki 100 km/h greitį vos per 3,8 sekundės. Tobulai sustyguotas M xDrive, aktyviojo M diferencialo, M būdingos pakabos, M Servotronic ir 8 greičių M Steptronic transmisijos derinys užtikrina maksimalią vairavimo dinamiką ir manevringumą.
 

BMW X5 M ir BMW X6 M modeliuose sumontuotas aukštos klasės M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, užtikrinantis išskirtinę 441 kW (600 AG) galią. Galingas 750 Nm sukimo momentas užtikrina automobilio įsibėgėjimą nuo 0 iki 100 km/h vos per 3,9 sekundės. Vairuodami BMW X5 M ir BMW X6 M su M xDrive, aktyviuoju M diferencialu, M Specific pakaba, M Servotronic vairu ir 8 greičių M Steptronic transmisija, patirsite ekstremalius dinamiško vairavimo pojūčius.
 

BMW X5 M50i ir BMW X6 M50i varomi galingu M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininiu varikliu. Jis generuoja 390 kW (530 AG) galią ir maksimalų 750 Nm sukimo momentą. Idealiai suderinta adaptyvioji M pakaba, integruoto aktyvaus vairavimo sistema, 8 greičių Steptronic Sport transmisija ir BMW xDrive optimizuoja šonines ir išilgines dinamines automobilio savybes bei užtikrina jaudinančius sportinio vairavimo pojūčius.

BMW M340i xDrive ir M340d xDrive Touring praturtins Jūsų kasdienybę jaudinančiais automobilių sporto pojūčiais. Galingas BMW M TwinPowerTurbo vienaeilis 6 cilindrų variklis, sukuriantis iki 375 AG (275 kW) galią, ir M pakabos dalys, sukurtos maksimaliam dinamiškumui, generuoja veržlią varančiąją jėgą. Ir akimirksniu pažadina lenktynių aistrą. Su įspūdinga iki 1510 m3 krovinių talpa ir daugybe inovatyvių krovimo sprendimų, šie automobiliai atskleidžia savo galimybes greitojoje eismo juostoje ar ilgose kelionėse.

 

Kvapą gniaužiančiu stiliumi, atletiškomis sportinio automobilio proporcijomis ir M modeliui būdingais dizaino akcentais BMW M850i xDrive Gran kupė spinduliuoja bekompromisę dinamiką ir demonstruoja šio prabangaus, keturių durų sportinio automobilio potencialą. Galingas šio automobilio BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų 4,4 litro 390 kW (530 AG) galios benzininis variklis su 750 Nm apsukomis nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 3,9 sekundės. Tą ryžtingai patvirtina sodrus variklio garsas, sukeliantis šiurpuliukus.


Naujas galios demonstravimo būdas: naujasis BMW X6 M50i ir BMW X6 M50d – tai autoritetas, kokio nebuvo iki šiol. Ypatingos M serijos detalės ir savybės tobulai papildo jau ir taip itin sportišką, dominuojantį dizainą. Nepaprastai galingi BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai, išskirtinė vairavimo dinamika ir į ateitį orientuotos technologijos bus ideali kelrodė jėga, lydėsianti jus kiekviename kelyje.
 

BMW Z4 M40i – tai sportiškumo ir važiavimo atviru stogu malonumo simbolis. Ilgesnis variklio dangtis, pažeminta važiuoklė, klasikinis minkštas stogas ir trumpi kėbulo išsikišimai už važiuoklės bazės formuoja rodsteriams būdingą siluetą. Vienaeilis trijų litrų darbinio tūrio ir šešių cilindrų benzininis M TwinPower Turbo variklis sužavės savo nepaprasta galia ir gebėjimu itin lengvai keisti apsisukimų skaičių per minutę. Double-VANOS bei Valvetronic vožtuvų valdymo sistemos, itin tiksli įpurškimo sistema High Precision Injection ir TwinScroll turbokompresoriai šiam varikliui leidžia pasiekti net 250 kW (340 AG) galią ir išvystyti įspūdingą didžiausią 500 Nm sukimo momentą.
 

Nesvarbu, ar ieškote naujo, ar naudoto M automobilio, šiame puslapyje rasite visus reikalingus duomenis, bandymų ataskaitas, aktualius M automobilių finansavimo arba išperkamosios nuomos pasiūlymus ir, žinoma, bandomąjį važiavimą siūlančius pardavėjus. M-Power World – tai visus, kurie jaučia jaudulį ir aistrą didžiausią galią simbolizuojančiai raidei, vienijanti vieta, kurioje rasite išskirtinę informaciją apie puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčius M automobilius.

Skaityti daugiau