Pirmo iki šiol sukurto BMW M2 Coupé dizainas ir idėja siekia istorines BMW M GmbH šaknis. Šiame automobilyje sujungtas sportinis meistriškumas, klasikinė galiniais ratais varoma važiuoklė ir modernių M automobilių tikslumas bei manevringumas. Charakteringas priekinis ir galinis buferiai optimizuoja oro srautą ir aerodinamiką. Sportiškai suderinta važiuoklė ir galingas 6 cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis užtikrina kvapą gniaužiančią galią.
BMW M3 Sedanas: itin galingas keturduris sportinis automobilis. Visiškai atnaujintas 431 AG M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina spontanišką variklio galią, nesvarbu, koks apsukų diapazonas bebūtų. Inovacijos, kurios iš naujo nustato galimybių ribas: prisitaikantis M diferencialas, prisitaikanti M pakaba, M Servotronic arba 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic. Salonas – paskutinis tobulos ergonomikos akcentas. Naujos kriauklės formos M sėdynės garantuoja tobulą kryptinį stabilumą ir sukuria idealią sąsają tarp vairuotojo ir automobilio. Viskas šiame BMW orientuota į viena: vairuotoją.
Su rekordiškai lengva, vos 1500 kg konstrukcija, atitinkančia DIN, BMW M4 Coupé aiškiai išreiškia savo tikslus – jis čia, kad padarytų neįmanomą įmanomu. Su naujuoju M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic ir tikslumo įrenginiais, kaip antai, M Servotronic, aktyviuoju M diferencialu ir prisitaikančia M pakaba šis BWM yra pasirengęs lenktynių žiedui. Pasiruošęs paneigti fizikos dėsnius. Važiavimo charakteris, kuris labiau nei bet kada sujungia žmogų ir mašiną.
Atviras maksimaliam intensyvumui. Su galingu 431 AG išvystančiu M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir automobilių sporto naujovėmis, BMW M4 Kabrioletas užtikrina tobulą adrenalino kupinos galios ir važiavimo malonumo derinį. M variklis leidžia mėgautis galingu, tiksliu važiavimu ir nepertraukiama galia, kurią užtikrina 7 pavarų dvigubos sankabos M transmisija, aktyvusis M diferencialas, prisitaikanti M pakaba arba M Servotronic. Šią lygių sau neturinčią patirtį jusite net ir važiuodami nuleistu kietu automobilio stogu. M važiavimo žavesys stulbinančiu greičiu pasiekė visiškai naują lygmenį.
BMW M5 visuomet atrodo išties užtikrintai. Klasikinio sedano siluetas tarytum susilieja su tikru sportiniu automobiliu. Automobilio išvaizdą puikiai užbaigia M galinis aptakas ir dvigubas išmetimo vamzdis. Su dviem turbokompresoriais M TwinPower tiesiog nenumaldomai veržiasi į priekį. Novatoriškos technologijos, kaip antai, BMW EfficientDynamics padės užtikrinti mažiausias įmanomas degalų sąnaudas.
Dėl savo puikiai pritaikytų efektyvių nustatymų BMW M6 Coupé įkūnija pačią sportiškiausią prabangios elegancijos formą. Įspūdingas ir galingas variklis, nustatantis išskirtinius dinamikos, ekstravagantiškos išvaizdos, aukščiausios kokybės technologijų ir tausumo standartus.
Dėl savo puikiai pritaikytų efektyvių ar laisvai nustatomų M Drive parinkčių BMW M6 Coupé įkūnija pačią sportiškiausią prabangios elegancijos formą. Įspūdingas ir galingas variklis, nustatantis išskirtinius dinamikos, ekstravagantiškos išvaizdos, aukščiausios kokybės technologijų ir tausumo standartus. Tipiškas BMW M GmbH: visos šio naujos kartos automobilio detalės sukurtos dideliam efektyvumui, o funkcijos – sistematiškam BMW pritaikymui vairuotojo poreikiams užtikrinti.
Kurdami BMW M6 Gran Coupé BMW M dizaineriai ir inžinieriai puikiai suderino atletišką automobilio išvaizdą, automobilių sporto technologiją ir prabangią įrangą. Su savo galia ir elegancija šis automobilis nesivadovauja standartais, o pats juos kuria.
Nuo lenktynių trasos iki galingo važiavimo atvirame ore: naujos kartos BMW M6 Kabrioletas stebina savo dar atletiškesnėmis linijomis, sujungiančiomis dinamiką ir eleganciją su klasikiniu sportiniu minkštu automobilio stogu. M TwinPower Turbo V8 benzininio variklio atsakui reikės dar silpnesnio akceleratoriaus pedalo spustelėjimo, kuris išlaisvins įspūdingą galią ir sukimo momentą.
Nesvarbu, ar ieškote naujo ar naudoto BMW M, čia rasite visą reikiamą informaciją, bandymų ataskaitas, finansavimo ir lizingo pasiūlymus naujausiems BMW modeliams įsigyti bei, be jokios abejonės, atstovą, pas kurį galėsite atlikti bandomąjį važiavimą. M galios pasaulis suteiks našiems M automobiliams išskirtinės informacijos. Tai vieta, kur visus sujungia bendra aistra: galingiausios pasaulyje raidės keliamas jaudulys.