Šio visiškai naujo BMW M2 Competition Coupé dizainas ir idėja siekia BMW M GmbH ištakas. Šiame automobilyje aukščiausio lygio sportiškumas ir klasikinė galinių varomų ratų sistema puikiai dera su šiuolaikiško M automobilio tikslumu ir manevringumu. Priekinio ir galinio bamperio būdingų apatinių dalių konstrukcija užtikrina optimalų oro srautą ir aerodinamiką. Sportiškam važiavimui skirta pakaba ir galingas M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina kvapą gniaužiančią dinamiką.


BMW M3 Sedanas: itin galingas sportinis keturduris. 431 AG M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina spontanišką dinamiką visame apsukų diapazone. Iš autosporto gimusios tokios inovacijos, kaip Aktyvusis M diferencialas, Adaptyvioji M pakaba, M Servotronic ar 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic išplečia galimybių ribas. Automobilio salonas yra naujausias tobulos ergonomikos klyksmas. Naujosios M sėdynės užtikrina šoninį stabilumą. Viskas šiame BMW orientuota į vieną: vairuotoją. Dinamiška BMW M3 Sedano prigimtis taip pat atsiskleidžia ir išorėje. Tokie įspūdingi dizaino elementai, kaip juodos BMW radijatoriaus formos grotelės su dvigubomis juostelėmis ir M emblema, juodas anglies pluošto stogas ir dinamiški L formos LED galiniai žibintai trykšta bekompromisiu sportiškumu.


Net ir vietoje stovintis BMW M4 Coupé įkūnija viską, kas M automobilį daro išskirtiniu: galingą dinamiką, modelio atletiškumą ir jaudinančią autosporto DNR. Su savo M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic ir tokia aukšto tikslumo įranga kaip M Servotronic, Aktyvusis M diferencialas ir Adaptyvioji M pakaba jis yra pasirengęs įvažiuoti į lenktynių žiedą. Meskite iššūkį fizikos dėsniams.


Pasiruošęs maksimaliam intensyvumui: Su savo M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir iš autosporto atkeliavusiomis inovacijomis BMW M4 Kabrioletas užtikrina tiesioginį ryšį tarp adrenalinu persmelktos dinamikos ir absoliutaus vairavimo malonumo. Tuo tarpu, kai M variklis nepertraukiamai didina galią iki pat galimų ribų, 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija, Aktyvusis M diferencialas, Adaptyvioji M pakaba ar M Servotronic užtikrina galingą ir tikslų valdymą. Tai patirtis, kuri neturi lygių – ir ne tik važiuojant atviru stogu. M vairavimo malonumas pakyla į visiškai naują lygmenį.


Įspūdingų ir elegantiškų formų. Galingesnis nei bet kada anksčiau. BMW M5 naujoji karta yra aukščiausio inžinerijos meistriškumo ir inovatyvaus intelektualumo derinys. Važiavimo dinamikos parametrai kalba patys už save.


Dėl savo puikiai pritaikytų efektyvių ar lengvai nustatomų M Drive parinkčių BMW M6 Coupé įkūnija pačią sportiškiausią prabangios elegancijos formą. Įspūdingas ir galingas variklis, nustatantis išskirtinius dinamikos, ekstravagantiškos išvaizdos, aukščiausios kokybės technologijų ir tausumo standartus. Tipiškas BMW M GmbH: visos šio naujos kartos automobilio detalės sukurtos dideliam efektyvumui, o funkcijos – BMW vairuotojo poreikiams užtikrinti.


Kurdami BMW M6 Gran Coupé BMW M dizaineriai ir inžinieriai sėkmingai suderino atletišką automobilio išvaizdą, automobilių sporto technologiją ir prabangią įrangą. Dėl savo galios ir elegancijos šis automobilis nesivadovauja jokiais standartais, bet pats juos kuria.


Nuo lenktynių trasos iki galingo važiavimo atvirame ore: naujos kartos BMW M6 Kabrioletas stebina savo dar atletiškesnėmis linijomis, sujungiančiomis dinamiką ir eleganciją su klasikiniu sportiniu minkštu automobilio stogu. M TwinPower Turbo V8 benzininio variklio atsakui reikės dar silpnesnio akceleratoriaus pedalo spustelėjimo, kuris išlaisvins didingą galią ir sukimo momentą.


BMW X5 M sujungia tradicinio M sportinio automobilio dvasią ir išskirtinį X modelio funkcionalumą. Galingas M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M būdingas xDrive padės pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą. Dinamiškas priekinio ir galinio bamperio dizainas ir standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV modelio interjeras papildytas aukščiausios kokybės medžiagomis, sportinės formos paaukštintomis sėdynėmis ir daugybe tik M dizainui būdingų detalių. BMW X5 M sujungia geriausia iš abiejų pasaulių: išskirtinę galią, valdymą ir kiekvienai dienai tinkantį funkcionalumą.


BMW X6 M sujungia M būdingą galią ir X modelio universalumą. Galingas M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M būdingas xDrive padės pajusti ekstremalaus vairavimo malonumą. Standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir galingas priekinės ir galinės dalies dizainas garantuoja įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV interjeras stebina aukštos kokybės medžiagomis, sportinėmis sėdynėmis ir daugybe charakteringų M dizaino detalių. Galingas automobilis užtikrina fantastišką akceleraciją ir valdymą, išskirtinį komfortą ir ribų neturintį vairavimo malonumą.
 

Nesvarbu, ar ieškote naujo ar naudoto M, čia rasite visą reikiamą informaciją, bandymų ataskaitas, finansavimo ir lizingo pasiūlymus naujausiems BMW M modeliams įsigyti bei, be jokios abejonės, atstovybę, kur galėsite atlikti bandomąjį važiavimą. M galios pasaulis (M Power World ) suteiks našiems M automobiliams išskirtinės informacijos. Tai vieta, kur visus sujungia bendra aistra: galingiausios pasaulyje raidės keliamas jaudulys.

Read more