BMW AUTOMOBILIAI LIZINGU

BMW automobiliai lizingu

BMW finansinės paslaugos

„BMW Financial Services“ siūlo išperkamosios, finansinės ir veiklos nuomos paslaugas, labiausiai atitinkančias kiekvieno BMW kliento poreikius. Siekiame, kad mūsų klientai visada su malonumu rinktųsi vairuoti BMW automobilius, todėl parengėme visapusį, Jūsų poreikiams pritaikytą finansinių paslaugų paketą. „BMW Financial Services” paslaugos užtikrins, kad sėdėdami prie pasirinkto BMW automobilio vairo jaustumėtės dar patogiau. Mes esame pasirengę suteikti Jums aukščiausio kokybės finansines paslaugas ir aptarnavimą.

 

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

DABAR TAIP PAPRASTA SĖSTI PRIE BMW/MINI VAIRO

1. Išsirinkote BMW automobilį/motociklą? Leiskite mums pasirūpinti jo finansavimu.

2. Salone teiraukitės informacijos apie lizingo produktus ir gaukite finansavimo pasiūlymą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

3. Leiskite viskuo pasirūpinti mums: nuo dokumentų pateikimo iki lizingo sutarčių pasirašymo, kad greitai ir paprastai galėtumėte išvažiuoti su BMW automobiliu/ motociklu.

4. Esate BMW FS klientas ir norite keisti automobilį? Mielai Jums pasiūlysime palankias finansavimo sąlygas.

 

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

BMW FINANCIAL SERVICES SPENDIMAI

BMW FS išperkamoji ir finansinė nuoma.

Geriausias būdas įsigyti išsirinktą BMW automobilį mokant mėnesines nuomos įmokas. Įvykdę išperkamosios/ finansinės nuomos sutarties sąlygas tapsite BMW automobilio savininku. Be to, Jūs galite pasirinkti išperkamąją/finansinę nuomą su likutine verte ir visą nuomos laikotarpį mokėsite mažesnes mėnesio įmokas, o nuomos laikotarpio pabaigoje galėsite nuspręsti:

1)  sumokėti likutinę vertę ir tapti automobilio savininku;

2)  pratęsti nuomos sutartį ilgesniam laikotarpiui;

3)  grąžinti automobilį BMW atstovui ir pakeisti jį nauju. 

Išperkamosios nuomos (fiziniams asmenims) sutarties laikotarpis nuo 12 iki 84 mėnesių, finansinės nuomos (juridiniams asmenims) – nuo 12 iki 60 mėnesių. Pradinio įnašo dydis nuo 10% automobilio kainos.

 

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

BMW FS VEIKLOS NUOMA

Geriausias pasirinkimas, jei kurį laiką norite naudotis BMW/MINI automobiliu, tačiau neplanuojate jo įsigyti. Pasibaigus veiklos nuomos laikotarpiui automobilį tiesiog grąžinkite BMW/MINI atstovui, iš kurio įsigijote automobilį ir pakeiskite jį nauju. Veiklos nuomos sutartis gali būti sudaryta nuo 12 iki 60 mėnesių. Pradinio įnašo dydis nuo 10% automobilio kainos. Veiklos nuomos pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims.

Skaityti daugiau

NAUDOTŲ BMW AUTOMOBILIŲ FINANSAVIMAS

Net jei pasirinksite naudotą BMW automobilį, Jums mielai pasiūlysime išperkamosios ar finansinės nuomos paslaugas. Naudoto automobilio finansavimo laikotarpis nuo 12 iki 60 mėnesių, transporto priemonė pasibaigus nuomos laikotarpiui turi būti ne senesnė nei 13 metų.Išsamesnės informacijos apie „BMW Financial Servises“ paslaugas ir galiojančias akcijas teiraukitės BMW atstovybėse.

 

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

Specialus BMW KASKO draudimas

KĄ IR NUO KO APSAUGO BMW KASKO DRAUDIMAS?

Jūsų automobilį ir jame esantį turtą nuo nuostolių, patirtų dėl eismo įvykio, ugnies, gamtos jėgų (audros, liūties, krušos ir pan.), kitų asmenų piktavališkos veiklos, vagystės (dalių arba viso automobilio).

 

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

KOKIE PRIVALUMAI DRAUDŽIANTIS KASKO „LIETUVOS DRAUDIME“?

• Patrauklios išskaitos sąlygos:
o Viena išskaita visiems įvykiams – 160 Eur.
o Atlyginsime be išskaitos už automobilio sugadinimą susidūrus su gyvūnu ir sugadintą ar pavogtą valstybinį numerį. Išskaita taip pat nebus taikoma augintinių draudimui.
o Smulkiems sugadinimams netaikomos atskiros išskaitos, jei automobilis draudžiamas „nauja verte“. Apie smulkius automobilio sugadinimus, kurie netrukdo saugiai važiuoti ir neprieštarauja kelių eismo taisyklėms, galite pranešti bet kada sutarties galiojimo metu, o jų pašalinimui bus taikoma viena besąlyginė išskaita, nepriklausomai nuo to, kiek buvo įvykių.
• Dar geresnės pakaitinio automobilio sąlygos Lietuvoje – pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje, o Jūsiškį taip pat grąžinsime į pasirinktą vietą. Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise.
• Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančius daiktus: papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius), asmeninius daiktus (pvz., automobilinę vaiko kėdutę, elektrinį paspirtuką, sporto inventorių). Atlyginsime nuostolius iki 600 Eur (sąlyga galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus). Atskiru susitarimu gali būti draudžiama ir didesne suma.
• Pagalba ir kitiems – atlyginsime nuostolius iki 20 000 Eur, jei per gaisrą, kilusį Jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.
• Padangų draudimas – atlyginsime nuostolius už padangos sugadinimą. Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą (atlyginame tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrą padangą).
• Kokybiškas ir patikimas remontas: įvykus draudžiamajam įvykiui, automobilis iki 5 metų amžiaus (imtinai) bus remontuojamas oficialiuose BMW serviso padaliniuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.

 


Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

KOKIAS DAR NAUDAS GAUNATE DRAUSDAMIESI „LIETUVOS DRAUDIME“?

• Specialų privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą
• Nemokamą visapusę techninę pagalbą kelyje Lietuvoje ir užsienyje
• Augintinių draudimą – per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam šuniui arba katei, išmokėsime 200 Eur

 


Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

KAIP GAUTI BMW FINANSINES PASLAUGAS?

Išsamesnės informacijos apie „BMW Financial Services“ paslaugas ir draudimo pasiūlymus teiraukitės BMW atstovybėse.

Skaityti daugiau