DUK.

Klausimai ir atsakymai apie BMW telepaslaugas.

Ar turite klausimų apie BMW telepaslaugas? Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Skaityti daugiau
 • Kiek šios paslaugos kainuoja?

  Užsisakius įrangą ConnectedDrive paslaugos arba išmanųjį pagalbos skambutį BMW telepaslaugos nemokamos. Tokiu atveju paslaugas galima naudoti per automobilyje integruotą SIM kortelę – tiek savo šalyje, tiek ir užsienyje.

 • Su kuriais BMW modeliais galima naudoti BMW telepaslaugas?

  Bet kuriam savo BMW automobiliui pasirinkę BMW ConnectedDrive paslaugas (SA6AK) arba išmanųjį avarinį skambutį (SA6AC) taip pat gausite ir galimybę naudotis BMW telepaslaugomis (SA6AE).
  Daugiau informacijos suteiks Jūsų BMW serviso partneris.

 • Kuriam BMW techninės priežiūros partneriui bus siunčiamas BMW telepaslaugų skambutis?

  Jūsų automobilis automatiškai siunčia duomenis į BMW atstovybę. Prieiga prie informacijos pateikiama pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui. Atstovas, iš kurio įsigijote BMW paskiriamas ir jūsų techninės priežiūros partneriu.

 • Ar galiu pakeisti savo numatytąjį BMW techninės priežiūros partnerį?

  BMW techninės priežiūros partnerį galima pakeisti bet kada. Pavyzdžiui, jei pakeičiate savo gyvenamąją vietą arba norite būti tikri, kad jūsų automobilio duomenys siunčiami kitam BMW partneriui, pasinaudokite ConnectedDrive karštosios linijos paslaugomis arba susisiekite su pasirinktu BMW techninės priežiūros partneriu tiesiogiai.

 • Kaip įsitikinti, kad BMW telepaslaugomis galiu naudotis savo naudotame automobilyje, o visą reikiamą informaciją gaus BMW techninės priežiūros partneris?

  BMW telepaslaugos turi būti aktyvuojamos automobilyje ir priskiriamos jūsų pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui. Jei pageidaujate daugiau informacijos, susisiekite su savo pasirinktu BMW techninės priežiūros centru.

 • Ką turiu žinoti, jei nusprendžiu automobilį parduoti?

  Informuokite pirkėją apie BMW telepaslaugų funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite adresu www.bmw.com/teleservices. Taip pat praneškite pirkėjui apie formą, kurią galima naudoti norint pasirinkti BMW techninės priežiūros partnerį.

 • Kaip BMW telepaslaugas aktyvuoti automobilyje?

  Standartiškai BMW telepaslaugos automobilyje jau yra aktyvuotos. Jei turite su tuo susijusių klausimų, susisiekite su savo BMW techninės priežiūros partneriu.

 • Kaip BMW telepaslaugas automobilyje išjungti?

  Panorėjus BMW telepaslaugas galima bet kada išjungti. Tam reikia išjungti visą automobilio ryšio sistemą. Išjungiama ir automobilyje integruota SIM kortelė. Tokiu atveju automobilio pagalbos skambutis išjungiamas.
  Daugiau apie šios funkcijos išjungimą rasite www.bmw.nsc/connecteddrive