PAGRINDINIAI KLAUSIMAI APIE BMW FINANSAVIMĄ.

BMW finansavimo paslaugų pasiūlymai.

Kokius finansavimo produktus jums siūlo BMW? Kuo skiriasi lizingas, paskolos ir BMW Select? Kuris modelis man labiausiai tinka? Čia rasite visą reikiamą pagrindinę informaciją.

Skaityti daugiau

ĮRAŠYTI TURINĮ

 

 • Lizingas, paskola ar Select – kokie pagrindiniai skirtumai?

  Jeigu pasirinktumėte pirkti savo automobilį su paskola, tai jis priklausytų jums pasibaigus paskolos sutarčiai.
  BMW finansavimo paslaugos suteikia jums daugybę skirtingų sutarčių pasirinkimų, taigi galite finansuoti savo automobilį būtent taip, kaip norite. Galite pasirinkti labiausiai jums tinkančią pradinę įmoką, terminą ir mėnesio įmokos dydį. Pasirinkę lizingo sutartį galėsite mėgautis itin mažomis mėnesio įmokomis, o per visą sutartinį laikotarpį mokėti tik už automobilio amortizaciją.
  Sutarčiai pasibaigus galite sudaryti sutartį naujam automobiliui įsigyti. Su likutine verte ir Select lizingu galite įsigyti nuomotą automobilį už nustatytą likutinę sumą.
  Jei pasirenkate BMW Select, tuomet gausite geriausią iš abiejų pasaulių – tiek lizingą, tiek ir paskolą. Už ganėtinai nedideles, lizingą atitinkančias įmokas pasibaigus sutarčiai jums bus suteikiama galimybė automobilį įsigyti.

 • Kokie automobilio finansavimo per BMW finansavimo paslaugas privalumai?

  Būdami BMW finansavimo paslaugų klientais galėsite būti tikri, kad visi produktai pritaikyti būtent jūsų automobiliui ir jūsų finansavimo pageidavimams. Kadangi automobilis ir finansavimas yra iš vienų rankų, jums bus visuomet suteikiama pilna informacija, sutaupysite laiko ir išvengsite su tuo susijusių problemų.
  Su puikiomis mūsų siūlomomis kainomis ir naudotojui palankiomis BMW finansinių paslaugų sąlygomis galėsite būti tikri, kad esate gerose rankose.

 • Ar lizingas naudingas privatiems asmenims ir įmonėms?

  Taip. Būdamas privačiu lizingo klientu mokėsite tik už tai, ką naudojate. Be to, yra ir daugiau privalumų:
  Apsaugokite savo likvidumą
  Jokios rinkos rizikos
  Draudimas: jei iš BMW finansavimo paslaugų lizingu įsigytas automobilis pavagiamas arba nurašomas, draudimas padengia automobilio likutinę vertę (išpirkimo vertę) ir rinkos vertę (atkuriamąją vertę).
  Mokesčių lengvatos: PVM mokamas tik už jūsų lizingo įmokas ir bet kokias jūsų turimas atlikti specialiąsias lizingo įmokas – ne už visą automobilio kainą.
  Taigi, visuomet galėsite vairuoti tik naujausius modelius.

 • Ar mano kreditingumas turi būti patikrintas?

  Kredito patikra – įprasta bankų atliekama procedūra sudarant lizingo arba paskolų sutartis.
  Patikrindamos jūsų kredito reitingą BMW finansinės paslaugos vykdo savo įsipareigojimus ir apsaugo klientus nuo įsiskolinimo. Viskas, ko reikia šiai procedūrai atlikti – jūsų asmens dokumento kopija.

 • Ar nebūtų geriau pasiimti paskolą iš banko ir atvykti į BMW atstovybę kaip pirkėjui?

  Ne. Visų pirma, BMW finansavimo paslaugos garantuotai suteiks jums geriausias įmanomas sąlygas. Antra, sudarę paskolos sutartį, kaip antai, BMW Select, galėsite grąžinti automobilį BMW finansavimo paslaugoms iškart pasibaigus sutarties galiojimui. Jei imsite paskolą savo banke, tokios galimybės neturėsite.
  Iš lyginamųjų analizių matyti, kad BMW finansinių paslaugų klientai iš tiesų gauna didesnę vertę nei pasiėmę paskolą iš banko. Ir paskutinis aspektas: naudojantis finansavimo paslaugomis jums reikės bendrauti tik su vienu žmogumi.

 • Nuo ko priklauso mėnesio įmokos?

  Kai pasirenkamas įprastos sutarties variantas, jūsų mėnesio įmokos priklauso nuo pradinės įmokos, sutarties laikotarpio ir galiojančios metinės palūkanų normos. Jei pasirenkate BMW Select paskolą, jūsų mėnesio įmokas lems ir galutinės įmokos dydis. Lizingo įmokas lemia avansas, užstatas, sutarties laikotarpis, rida ir likutinė vertė.

 • Taigi, ar lizingo užstatas nėra bereikalingas?

  Ne, nes priklausomai nuo jūsų užstato sumažinamos ir mėnesio įmokos. Daugeliui lizingo klientų šis vienkartinis mokestis yra išties puikus būdas išlaikyti nedideles mėnesio išlaidas per visą lizingo laikotarpį.

 • BMW Select ar lizingo klientas? Kokių pasirinkimų turėsiu sutarčiai pasibaigus?

  Jei esate BMW Select klientas, sutarties pabaigoje turėsite tris galimybes:
  Sumokėti galutinę įmoką ir pasilikti automobilį
  Tęsti automobilio finansavimą pasirinkus tinkamiausio dydžio įmokas
  Grąžinti automobilį (pirkinio grąžinimo garantija)

 • Kaip tiksliai skiriasi BMW Select ir BMW paskola?

  Su BMW paskola sutarties pabaigoje turėsite dvi galimybes: sumokėti reikiamą įmoką arba pasirinkti tęstinį finansavimą.
  Su BMW Select turėsite ir trečią galimybę – grąžinti automobilį BMW finansavimo paslaugoms. Tapus BMW Select klientu atstovybėje jums garantuojama automobilio grąžinimo galimybė.

 • Kokie veiksniai lemia apskaičiuotąją likutinę vertę pasirinkus lizingą?

  Apskaičiuotoji likutinė vertė priklauso nuo sutarties galiojimo termino, metinės ridos, automobilio naudojimo lygmens ir pasirinktojo modelio.

 • Kad ir kaip bebūtų, sutartis yra sutartis – ar būsiu įsipareigojęs BMW iki pat sutarties galiojimo termino pabaigos, ar turėsiu galimybę nutraukti lizingo sutartį anksčiau?

  Su BMW finansavimo paslaugomis bus užtikrinami visi variantai. Pavyzdžiui, tapęs lizingo klientu per sutarties galiojimo laiką galėsite pakeisti automobilį (remiantis ekonominiais veiksniais).
  Būdamas paskolos klientu (BMW Select, BMW paskola arba BMW įmokos paskola) sutarties terminą galėsite pratęsti, sutrumpinti (pakeisti įmokų planą) arba, tinkamai informavęs, nutraukti sutartį anksčiau.

 • Kokią apsaugą man suteikia likutinės skolos draudimas?

  Likutinės skolos draudimas pritaikomas konkrečiam finansuojamam produktui ir yra palyginti pigus. Jei skolininkas suserga, draudimas padengia visas įmokas iki jis visiškai pasveiksta arba finansavimo sutartis išmokama. Skolininko mirties atveju draudimas padengia bet kokias likusias sumokėti įmokas.

 • Kokios sutartinės sąlygos taikomos paskoloms ir lizingui? Ar galiu naudoti šiuos metodus finansuoti naudotiems automobiliams?

  Lizingą arba finansavimą galima pritaikyti bet kokiam naujam BMW automobiliui. Sutarties terminas priklausys nuo automobilio modelio ir finansavimo tipo (nuo 12 iki 60 mėnesių). Bet kokį jūsų BMW atstovybės parduotą naudotą automobilį galima finansuoti per MINI finansavimo paslaugas.

 • Kokia yra galiojanti metinė palūkanų norma, kai pasirenkamas finansavimas per BMW finansavimo paslaugas?

  Galiojantis palūkanų normos dydis apskaičiuojamas sudedant nominaliąsias paskolos palūkanas ir administracines išlaidas. Taip nustatomos realiosios metinės paskolos išlaidos (procentais).
  Ši informacija teisiškai neprivaloma; taikomos pirminės jūsų sudarytos sutarties sąlygos. Galima klaida.

 • Kaip man susitarti dėl finansavimo ar lizingo sutarties savo atstovybėje? Kokį asmens dokumentą reikia turėti ir kokias sąlygas galite pasiūlyti?

  Kai pasirenkate norimą automobilį ir būdą jį finansuoti, galite sudaryti sutartį su savo BMW partneriu. Kredito patikrai atlikti jums tereikia asmens dokumento su nuotrauka bei dabartinio algalapio (ne senesnio nei trys mėnesiai). Sprendimas dėl privataus kliento kredito reitingo paprastai priimamas per pusdienį, po kurio galėsite sudaryti sutartį.

 • Kelintą dieną nuo mano banko sąskaitos nuskaičiuojamos mėnesio įmokos?

  Lizingo ir paskolos sutarčių mėnesio įmokos mokamos pirmą kiekvieno mėnesio dieną.

 • Kas nutinka, jei mano bankas atmeta tiesioginio debeto užklausą?

  Jei jūsų bankas atmeta mėnesinę tiesioginio debeto užklausą, informuosime jus raštu. Jei norite tikslesnės informacijos šia tema, susisiekite su savo BMW finansinių paslaugų konsultantu.

 • Mano banko duomenys buvo pakeisti. Kaip galėčiau pranešti BMW apie naujus duomenis?

  Tam, kad galėtume gauti mėnesio įmoką prašome kaip įmanoma greičiau informuoti mus apie pasikeitusius banko duomenis laišku arba faksu. Mūsų kontaktinę informaciją rasite savo sutarties dokumentuose. Naudodami kontaktų puslapyje pateikiamą formą susisiekti su mumis galite ir tiesiogiai.

 • Sutartyje nurodyta rida per maža. Kaip galėčiau ją pakeisti?

  Jei nustatytoji rida padidėjo, susisiekite su savo BMW finansavimo paslaugų konsultantu, kad sutartis būtų perskaičiuota.

 • Pasikeitė mano asmeniniai duomenys. Kaip ir kur galėčiau apie tai pranešti?

  Tam, kad galėtumėte netrikdomai toliau naudotis mūsų paslaugomis, prašome kaip įmanoma greičiau informuoti mus apie naujus asmeninius duomenis laišku arba faksu. Mūsų kontaktinę informaciją rasite savo sutarties dokumentuose. Naudodami kontaktų puslapyje pateikiamą formą susisiekti su mumis galite ir tiesiogiai.

 • Ko galiu tikėtis lizingo arba finansavimo sutarties pabaigoje?

  Jei pasirinkote paskolos metodą, automobilis jums priklausys iškart, kai tik sumokėsite galutinę įmoką sutarties pabaigoje. Su BMW Select ir BMW Select lizingu sutarties pabaigoje galite nuspręsti, ar norėtumėte padengti visą paskolos arba lizingo sutarties sumą ir pasilikti automobilį, ar tęsti tikslinės įmokos arba likutinės vertės finansavimą sau tinkamiausiu būdu. Be to, savo automobilį taip pat galite grąžinti BMW atstovybei ir sudaryti su BMW naują sutartį.

 • Ką tiksliai reiškia „sutartinė automobilio būklė“, kai pasibaigus Select paskolos arba Select lizingo sutarties terminui automobilis grąžinamas?

  Automobilio rida turi atitikti nustatytąją ridą sutartyje ir būti be pažeidimų. Daugiau informacijos rasite skiltyje Sąlygos.

 • Kas nutiks, jei mano automobilis neatitinka sutartosios būklės?

  Jei grąžinamas įprastą amortizaciją viršijantis automobilis, jums bus pateikiama sąskaita už jo remontą. Daugiau informacijos rasite skiltyje sąlygos. Jei jūsų nuvažiuota rida viršija didžiausią sutartyje nurodytą ridą, turėsite sumokėti mokestį, nustatytą sutarties sudarymo dieną. Šiuo metu galite viršyti sutartą ridą 2500 km (be jokių papildomų mokesčių). Jei nuvažiavote mažiau nei numatyta, gausite kredito išrašą. Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra teisiškai privaloma. Atsiradus neatitikimams, taikomos paskolos arba lizingo sutartyje nurodytos taisyklės.

 • Ar mano lizingo ar paskolos sutarčiai galioja papildomos paslaugos?

  Savo lizingo arba paskolos sutartį galite papildyti ir kitokiomis papildomomis paslaugomis, kaip antai, BMW automobilio draudimas arba BMW asmeninis draudimas. Vienas didžiausių šių paslaugų privalumų – už jas galima mokėti mėnesio įmokomis. Taip galėsite aiškiau matyti ir suprasti bendras savo BMW išlaidas. Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija nėra teisiškai privaloma. Atsiradus neatitikimams, taikomos paskolos arba lizingo sutartyje nurodytos taisyklės.

 • Kokias papildomas paslaugas galima pasirinkti savo lizingo ar paskolos sutarčiai?

  Savo sutartį galite papildyti daugybe įvairių paslaugų, įskaitant automobilio priežiūrą, remontą ir naujas padangas.

 • Kokiais papildomais BMW draudimo produktais galiu papildyti savo lizingo arba paskolos sutartį?

  Savo sutartį galite papildyti daugybe skirtingų draudimo produktų. Pasirinkimų diapazoną sudaro: BMW automobilio draudimas su atsakomybe ir visapusišku draudimu, BMW asmeninis draudimas ir BMW likutinės skolos draudimas.

 • Kokie BMW likutinės skolos draudimo privalumai ir ką jie padengia?

  BMW likutinės skolos draudimas – tai saugus būdas finansuoti savo automobilį. Jei dėl sveikatos priežasčių tampate nedarbingas, likutinės skolos draudimas padengia BMW mokėtinas mėnesio įmokas. Mirties atveju draudimas padengia visas nesumokėtas įmokas.

 • Kokie BMW automobilių draudimo privalumai? Kokios paslaugos įeina į šį paketą?

  BMW automobilių draudimas tiks bet kokiai situacijai. Įvykus avarijai visapusis draudimas ir BMW finansavimo paslaugos padengs visą automobilio išpirkimo vertę, įskaitant finansines išlaidas. Tai reiškia, jog jums nereikės apsikrauti jokia bereikalingi finansine našta.