Originalios BMW dalys Stabdžių diskai Bandymų staklės

ORIGINALIOS BMW DALYS.

KAD JŪSŲ BMW IŠLIKTŲ ORIGINALUS.

Ieškote savajam BMW tik tai, kas geriausia? Rinkitės originalias BMW atsargines dalis. Pritaikytos, pagamintos ir kruopščiai patikrintos tam, kad tiktų būtent jūsų BMW. Šios dalys užtikrins jūsų BMW saugumą, patikimumą ir patvarumą, taip pat padidins automobilio perpardavimo vertę.

PRIVALUMAI

5 PRIEŽASTYS RINKTIS ORIGINALIAS BMW DALIS.

Patikrinta BMW kokybė.

Patrauklus kainos ir kokybės santykis.

Ilgalaikis vertės išlaikymas.

Aukščiausios klasės BMW profesionalumas.

Iki 24 mėnesių garantija.

ORIGINALIOS BMW NAUJOS DALYS

NAUJOS IR PRITAIKYTOS JŪSŲ BMW.

Detalės susidėvėjimo, pažeidimo arba defekto atveju, BMW pasiūlys individualiai pritaikytą originalią ir naują BMW detalę. Tai taikoma visoms dalims nuo naujo modelio pristatymo rinkai momento ir ne trumpiau kaip dar dvylika metų po to, kai konkretaus modelio gamyba yra nutraukiama. Tai užtikrins jūsų BMW saugumą ir leis išsaugoti automobilio vertę.

ATNAUJINTOS DALYS

DALYS NE VISADA TURI BŪTI NAUJOS.

Originalios BMW dalys 2023 Atnaujinimas

Kruopščiai patikrintos ir paruoštos naudojimui. Atnaujintos originalios BMW dalys atitinka tokius pačius griežtus kokybės reikalavimus kaip ir originalios naujos BMW dalys, todėl jos puikiai tinka jūsų BMW ir tuo pačiu prisideda prie aplinkos tausojimo. Be to, visoms atnaujintoms dalims BMW suteikia 24 mėnesių garantiją, todėl galite visiškai pasikliauti kokybe. Atrinktiems modeliams BMW siūlo šias originalias atnaujintas detales:

  • automatines transmisijas
  • paskirstymo dėžes
  • vairo mechanizmus
  • turbokompresorius
  •  starterius
  • kintamosios srovės generatorius
  • valdymo blokelius

 

ATNAUJINIMAS

5 ŽINGSNIAI NAUJOS KOKYBĖS LINK.

Originalios BMW dalys 2023 Classic dalys

ORIGINALIOS BMW CLASSIC DALYS

ORIGINALIOS BMW DALYS CLASSIC AUTOMOBILIAMS.

Kalbant apie atsargines dalis, verta pasikliauti tik originaliomis BMW detalėmis, leisiančiomis džiaugtis jūsų klasikiniu automobiliu dar ilgiau. Nesvarbu, ar prireikė važiuoklės, elektronikos įrenginių, ar kėbulo – klasikines BMW dalis galite įsigyti iš savo BMW atstovybės arba iš visoje Europoje veikiančių sertifikuotų BMW Classic partnerių. Patyrę specialistai užsakys reikiamas detales ir profesionaliai jas sumontuos.

BMW servisas

GERIAUSIAS TECHNINIS APTARNAVIMAS SU ORIGINALIOMIS BMW DALIMIS.

Žinoma, originalias BMW dalis naudoja ir visi BMW autoservisai. Pasikliaukite geriausia kokybe ir ekspertų žiniomis bei patirtimi kiekvieną kartą atlikdami automobilio apžiūrą, techninę priežiūrą ar remontą. Visada džiaukitės patikimumu, saugumu ir vairavimo malonumu, kad ir kas benutiktų. #kadirkasbenutiktu

BMW servisas įskaičiuotas BMW vasariškame fone su modeliu

BMW servisas įskaičiuotas.

Sumokėjus vieną fiksuotą įmoką, jūsų pasirinktu laikotarpiu bus padengtos visos į paslaugų paketą įtrauktų techninės priežiūros ir remonto paslaugų išlaidos.

BMW Value Service, priešais garažą stovintis modelių apsuptas BMW automobilis

BMW Value Service.

Geriausias mūsų pasiūlymas penkerių metų arba senesniems BMW modeliams: kuo senesnis jūsų automobilis, tuo naudingesnės mūsų serviso sąlygos.

BMW remontas ir priežiūra. BMW priekinių žibintų remontas

BMW remontas ir priežiūra.

Nesvarbu, ar įvyko eismo įvykis, ar reikia kosmetinio remonto: galite pasikliauti mūsų sertifikuotų BMW kėbulo remonto ir dažymo paslaugų servisų ekspertais. Jie pašalins bet kokius jūsų BMW gedimus laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų ir individualiai įvertinus jūsų BMW būklę.

BMW techninė priežiūra, vyras ir moteris stovintys prie BMW iX BMW techninės priežiūros centre

Visas BMW serviso paslaugų asortimentas.

Susipažinkite su kitais patraukliais mūsų techninės priežiūros pasiūlymais, skirtais jūsų BMW modeliui, individualiems jūsų poreikiams ir absoliučiam vairavimo malonumui.

Originalūs BMW dalys | BMW Lietuva

Originalūs BMW dalys | BMW Lietuva

 

Originalūs BMW aksesuarai | BMW Lietuva

Originalūs BMW aksesuarai | BMW Lietuva

 

DUK

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ORIGINALIAS BMW DALIS.