BMW techninė priežiūra 2024 apžvalga

BMW TECHNINĖ PRIEŽIŪRA.

ATSIPALAIDUOKITE. SAVO RŪPESČIUS PALIKITE MUMS.

#kadirkasbenutiktu. BMW servisas – tai geriausios rankos, kurioms galite patikėti savo BMW. O mūsų iniciatyvioji techninės priežiūros funkcija Proactive Care užtikrins, kad jūsų automobiliui visada laiku būtų atlikta techninė priežiūra. Taigi atsiloškite ir mėgaukitės mūsų siūlomais specialiai jums pritaikytais BWM Service Inclusive paslaugų paketais. Arba pasinaudokite BMW Value Service patraukliu „viskas įskaičiuota“ kainos pasiūlymu. Turime jums tinkamiausią pasiūlymą. Visiems jūsų poreikiams, bet kuriam BMW modeliui, kad nuvažiuotumėte dar daug nerūpestingų kilometrų.

PRIVALUMAI

TRUMPAI APIE PASLAUGŲ PRIVALUMUS.

BMW techninė priežiūra 2024 Proactive piktograma

Proaktyvi funkcija.

BMW techninė priežiūra 2024 Geriausia kokybė piktograma

Kokybė ir patirtis.

BMW techninė priežiūra 2024 Platus servisų tinklas piktograma

Platus servisų tinklas.

BMW techninė priežiūra 2024 Originalios BMW dalys piktograma

Originalios BMW dalys.

BMW techninė priežiūra 2024 Kompleksinis serviso pasiūlymas piktograma

Kompleksinis techninės priežiūros pasiūlymas.

BMW iniciatyvioji techninės priežiūros funkcija Proactive Care

MŪSŲ SERVISAS JŪSŲ PASLAUGOMS.

BMW iniciatyvioji techninės priežiūros funkcija Proactive Care 2024

Mes užkirsime kelią jūsų automobilio problemoms dar prieš joms atsirandant. BMW techninės priežiūros funkcija Proactive Care laiku nustato bet kokį poreikį imtis veiksmų – nuo techninės priežiūros, susidėvinčių detalių būklės iki techninių gedimų. Mūsų specialistai suteiks jums profesionalią pagalbą atsižvelgdami į jūsų asmeninius pageidavimus. Mes užtikrinsime, kad kelyje jaustumėtės saugūs.

PATIKRA IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ IR JŪSŲ BMW VERTĖS IŠSAUGOJIMAS

BMW servisas įskaičiuotas 2024

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS

Sumokėję vienkartinį mokestį, vairuosite be jokių rūpesčių. BMW Service Inclusive paslaugų paketas leis jums pasirinkti laikotarpį arba pageidaujamą ridą ir sumokėti vienkartinį fiksuotą mokestį. Galėsite pasinaudoti visomis į paslaugų paketą įtrauktomis paslaugomis. Jūsų BMW – patikimose rankose. Šią paslaugą siūlo visi programoje dalyvaujantys BMW servisai visame pasaulyje.

BMW Value Service 2024

BMW VALUE SERVICE PASLAUGŲ PAKETAS

Ar jūsų BMW yra penkerių metų arba senesnis? Pasinaudokite patraukliomis kainomis ir išskirtinėmis BMW paslaugomis, užtikrinančiomis saugumą ir automobilio vertės išsaugojimą bei nepakartojamą vairavimo malonumą. Į mūsų patrauklias kainas įskaičiuotos originalios BMW detalės stabdžių sistemai, kuro filtrai ir mikrofiltrai bei mūsų specialistų darbų kaina.

Pratęsta BMW garantija 2024

PRATĘSTA BMW GARANTIJA.

Jauskitės saugūs. Pratęsta BMW garantija – tai galimybė pratęsti standartinį dviejų metų garantijos terminą iki 3-5 metų arba iki 200 000 kilometrų ridos. Šiuo garantiniu laikotarpiu galėsite pasinaudoti kompleksinėmis paslaugomis, tokiomis kaip greitas remontas su originaliomis BMW dalimis.

DAUGIAU APIE BMW PASLAUGAS

GERIAUSIOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS BET KOKIOJE SITUACIJOJE.

Nesvarbu ar jūsų automobiliui reikalingas kosmetinis remontas, padangų keitimas ar pagalba kelyje – mes tuo pasirūpinsime, nes jūsų saugumas – svarbiausia!

MY BMW PROGRAMĖLĖ

TIESIOGINĖ SĄSAJA SU JŪSŲ BMW.

Su My BMW programėle būsite visada prisijungęs prie savo BMW ir galėsite gauti visą reikiamą informaciją akimirksniu. Visuomet jus informuosime, kai ateis laikas atlikti automobilio techninę apžiūrą, atsiradus klaidos pranešimui ar pasirodžius specialiems paslaugų pasiūlymams.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.