DNA

„KRASTA AUTO“

nemokamai žymės visus Lietuvoje parduodamus naujus BMW automobilius.

„Krasta Auto“ nemokamai žymės visus Lietuvoje parduodamus naujus BMW automobilius.

Nuo šiol visi nauji Lietuvoje parduodami BMW automobiliai bus pažymėti specialia jokių pastebimų žymių nepaliekančia technologija, skirta nusikalstamų veikų prevencijos didinimui ir palengvinančių jų išaiškinimą.


Detalių žymėjimas yra naudojamas įvairių automobilių gamintojų, tačiau BMW pradėjo taikyti naujo tipo žymėjimą, pasitelkdama sintetinio DNR technologiją. Svarbiausias jos principas yra unikalumas – tokio tipo žymėjimo pagrindas yra augalinės kilmės, tad jo atkartoti neįmanoma. Tokio žymėjimo nuplauti ar nuvalyti cheminėmis priemonėmis nepažeidžiant pačios detalės taip pat nepavyks. 

 

Kiekvienas žymėjimui naudojamas sintetinio DNR paketas turi unikalų serijos numerį, kuris patenka į tarptautinę duomenų bazę. Šios technologijos efektyvumą patvirtino ne tik bandymai Švedijoje, bet ir įvairios organizacijos – pavyzdžiui, JAV ginkluotosios pajėgos.

Ant kiekvieno sintetinio DNR technologija pažymėto automobilio taip pat bus užklijuotas specialus žymėjimo faktą liudijantis lipdukas, kuris veikia kaip efektyvi prevencinė priemonė. 


„Krasta Auto“ visiems naujiems BMW automobiliams tokį žymėjimą atliks nemokamai. Technologija gali pasinaudoti ir nenaujų BMW savininkai – jiems reikia kreiptis į vieną iš „Krasta Auto“ servisų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Marijampolėje. 

 

Žymėjimo kaina naudotiems automobiliams – 130 EUR. 


Visi nauji Lietuvoje parduodami BMW automobiliai dabar gali būti apsaugomi kompleksiškai, pasitelkiant efektyvių saugumą didinančių priemonių kombinaciją: pažymimi sintetinio DNR technologija, o papildomai į juos gali būti montuojama ir garsinė signalizacija bei moderniausia saugumo sistema su GPS jutikliu – sekimo įranga.