IŠLIEKANTI VERTĖ.

Perdirbimo svarba BMW įmonei.

BMW skatina aplinkai palankų pakartotinį panaudojimą, kai naujas automobilio modelis tebėra kūrimo ir gamybos etape.
Naudojant perdirbamas sintetines medžiagas, siauresnį medžiagų asortimentą ir rūpestingai atskiriant medžiagas, BMW užtikrina galimybę greitai ir veiksmingai perdirbti automobilius. Dėl šios koncepcijos BMW grupė pakilo į Dow Jones Sustainability Group Index pasaulinių rinkos indeksų, kuriuose puikuojasi svarbiausios tvarumo siekiančios įmonės, aukštumas.

Skaityti daugiau

APLINKAI PALANKUS PAKARTOTINIS PANAUDOJIMAS.

Naujas požiūris į automobilių perdirbimą, įtraukiantis įmones, besispecializuojančias nebenaudojamų automobilių perdirbimo srityje. Kiekvienas laužo kilogramas perdirbamas taip, kad būtų gaunama didžiausia nauda aplinkai bei ekonominė vertė. Vertingos žaliavos grąžinamos į gamybos ciklą, tausojant aplinką. Nebenaudojamų automobilių laužas tvarkomas aplinką tausojančiu būdu keturiais etapais: kontroliuojamo surinkimo, pirminio paruošimo, ardymo ir perdirbimo.

  • Reguliuojamas surinkimas
  • Darbinių skysčių šalinimas
  • Ardymas
  • Automobilio atliekų perdirbimas

SUKURTAS ATGIMTI NAUJAI.

BMW Design for Recycling inžinieriai, teikdami prioritetą efektyvumui ir aplinkosaugai, nustato naujus nebenaudojamų automobilių perdirbimo ir atliekų tvarkymo standartus. Tad perdirbimas yra viena produktų kūrimo proceso sudedamųjų. Pirminiuose kūrimo etapuose įvertinami aspektai, turėsiantys įtakos perdirbimui – sudedamųjų dalių konstrukcija, pasirinktos medžiagos ir dalių jungimo technologijos.
Dar vienas iš inžinierių komandos tikslų – skatinti perdirbtų, patikrintos kokybės antrinių medžiagų panaudojimą naujuose automobiliuose. Taip atveriamos galimybes žiedinei medžiagų panaudojimo technologijai.

VISOS BMW GRUPĖS PASLAUGOS.

IŠMANIEJI KOMPONENTAI SU NAUJA EKSPLOATAVIMO TRUKME.

Kertinis BMW įmonės siekis – iki minimumo sumažinti automobilio poveikį aplinkai viso jo naudojimo ciklo metu. Tad kiekvieno naujo automobilio kūrimas ir gamyba kloja pamatus aplinkai palankiam ir efektyviam pakartotiniam jo panaudojimui.

  • Aplinkai palankios priemonės
  • Efektyvus BMW automobilių perdirbimas

NEBENAUDOJAMŲ AUTOMOBILIŲ SURINKIMAS.

Paskutinysis automobilio turėtojas ar savininkas privalo grąžinti nebenaudojamą automobilį į surinkimo aikštelę ar kitą surinkimo vietą, arba pristatyti į aprobuotą perdirbimo įmonę. Čia jam bus išduotas perdirbimą liudijantis pažymėjimas, reikalingas norint išregistruoti automobilį.
BMW vardu veikiančios surinkimo aikštelės priima registruotus nebenaudojamus BMW automobilius nemokamai. Norint nemokamai pristatyti automobilį, jis turi atitikti šiuos reikalavimus:
Automobilis turi būti sukomplektuotas (su varikliu, pavaros bloku, kėbulu, katalizatoriumi, elektroniniais matuokliais ir kitomis pagrindinėmis dalimis) ir be šiukšlių.