“ESU PASIRUOŠĘS VISKAM. NET IR NENUMATYTIEMS ATVEJAMS”

BMW serviso garantija.

Kaip naujo BMW savininkas, Jūs neabejotinai galite tikėtis aukščiausios kokybės ir patikimumo. Tais retais atvejais, kai kažkas atsitinka Jūsų automobiliui, oficialiuose BMW servisuose teikiama papildoma visapusiška garantija, kuri apsaugo Jus nuo netikėtų remonto išlaidų iki 5 metų ir galioja visame pasaulyje.

Skaityti daugiau
“ESU PASIRUOŠĘS VISKAM. NET IR NENUMATYTIEMS ATVEJAMS”BMW serviso garantija.
  • Trumpai apie teikiamus privalumus

“PRIE ŠIO JAUSMO LENGVA PRIPRASTI”

Planas nenumatytiems atvejams. Su BMW Garantijos pratęsimu.

“PRIE ŠIO JAUSMO LENGVA PRIPRASTI”

Planas nenumatytiems atvejams. Su BMW Garantijos pratęsimu.

UŽTIKRINKITE SAVO SIELOS RAMYBĘ.

Jūs turite planų. Mes užtikriname, kad juos įgyvendintumėte be papildomų rūpesčių: turėdami BMW serviso garantiją esate apdrausti 24 mėnesius nuo netikėtų remonto išlaidų. Net ir po to galite jaustis ramūs, nes žinote, kad esate gerose rankose. Kai užsakote naują BMW, turite galimybę lengvai pratęsti garantijos laikotarpį iki 5 metų už nedidelį mokestį. Atsiradus bet kokiam defektui galėsite kreiptis į BMW serviso partnerį bet kurioje pasaulio šalyje, kuris viską sutvarkys nemokamai, o Jūs ateityje nepatirsite jokių papildomų išlaidų.

Skaityti daugiau
  • Trumpai apie teikiamus privalumus

“MANO GERIAUSIA INVESTICIJA? SIELOS RAMYBĖ.”

BMW Premium Selection garantija.

Automobilis, kuriuo galima pasitikėti: įsigydami automobilį su BMW Premium Selection sertifikatu automatiškai gausite vienerių metų garantiją visoms mechaninėms ir elektroninėms dalims. Taigi, gedimų naujame, nors ir naudotame, BMW automobilyje teks ieškoti ilgai – galėsite mėgautis grynu vairavimo malonumu.

“NORĖČIAU IŠSAUGOTI TAI, KAS MAN IŠTIES SVARBU.”

BMW naudotų automobilių garantija.

BMW naudotų automobilių garantija suteikia sielos ramybę. Jus aptarnaujantis BMW atstovas, atlikęs išsamią automobilio charakteristikų ir funkcijų patikrą, patvirtina, kad jis yra puikiausios būklės. Mes garantuojame, kad Jūsų perkamas automobilis yra puikiausios būklės, o BMW naudotų automobilių garantija užtikrins, kad jis tokios būklės ir liktų.