Proactive Care paslauga, automobilio patikra ir remontas, Relax We Care, moteris geltonais marškiniais ir išmaniuoju telefonu palinkusi prie balto BMW variklio dangčio

ATSIPALAIDUOKITE. SAVO RŪPESČIUS PALIKITE MUMS.

#KADIRKASBENUTIKTU. INICIATYVIOJI PRIEŽIŪROS PASLAUGA PROACTIVE CARE, PATIKRA IR REMONTAS.

ATSIPALAIDUOKITE. SAVO RŪPESČIUS PALIKITE MUMS.#KADIRKASBENUTIKTU. INICIATYVIOJI PRIEŽIŪROS PASLAUGA PROACTIVE CARE, PATIKRA IR REMONTAS.

VISADA PASIRENGĘ JUMS PADĖTI.

BMW jums visada pasiūlys platų savo paslaugų asortimentą. Pasinaudokite automobilio patikros arba reguliarios techninės priežiūros paslaugomis. Mūsų kvalifikuoti specialistai itin kruopščiai atliks jūsų automobilio apžiūrą, kad galimi gedimai būtų nustatyti kuo anksčiau ir būtų išvengta rimtų problemų. Mūsų tikslas – visada užtikrinti nerūpestingas jūsų keliones, o naujoji iniciatyviosios priežiūros paslauga Proactive Care leis šį siekį įgyvendinti.

Skaityti daugiau

INICIATYVIOJI TECHNINĖ PRIEŽIŪRA PROACTIVE CARE. TAI MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS JUMS.

Kas yra iniciatyviosios priežiūros paslauga Proactive Care, paslauga Proactive Care, patikra ir remontas, išmanųjį telefoną rankoje laikanti moteris

Mes visada pasirengę jums padėti tam, kad išvengtumėte netikėtų problemų. Proactive Care – tai ne tik iniciatyvi, bet ir pažangi automobilio priežiūros paslauga. Galimybė analizuoti jūsų automobilio duomenis realiuoju laiku leidžia anksti nustatyti automobilio techninės priežiūros arba remonto būtinybę. Prireikus su jumis bus susisiekta per My BMW programėlę, elektroniniu paštu arba į jūsų automobilį tiesiogiai atsiųsta žinute, o esant skubiam atvejui, jums paskambins BMW specialistas. Tai leis išvengti gedimų ir užtikrins nerūpestingas jūsų keliones.

TRUMPAI APIE PASLAUGŲ PRIVALUMUS.

 • 01 Aktyvu. Galimų gedimų išvengimas.
 • 02 Individualu. Papildomi į poreikius orientuoti paslaugų pasiūlymai.
 • 03 Paprasta. Nuotolinis problemų sprendimas ir priežiūra.
 • 04 Profesionalu. Tiesioginė BMW ekspertų ir BMW serviso partnerių pagalba, originalios BMW dalys.
 • 05 Nemokama. Įtraukta į "BMW ConnectedDrive" sutartį.

INICIATYVI JŪSŲ BMW PRIEŽIŪRA SU PROACTIVE CARE.

Norite pasinaudoti iniciatyviosios priežiūros paslaugos Proactive Care teikiamais privalumais? Tai labai paprasta. Čia galite sužinoti, kaip tai padaryti:

Skaityti daugiau
Iniciatyviosios priežiūros paslaugos Proactive Care funkcionalumas, Proactive Care, patikra ir techninė priežiūra, BMW automobilyje sėdinti ir ranką ant vairo laikanti moteris

ŠTAI KAIP TAI VEIKIA.

 • Jutikliai nuskaito automobilio duomenis ir automatiškai išsiunčia juos į BMW.
 • Bet kokie gedimai yra nustatomi ankstyvojoje stadijoje ir vertinami pagal jų svarbą.
 • Nustačius techninės priežiūros, remonto būtinybę arba kitus gedimus, su jumis bus susisiekta.
 • Susisieksime su jumis per My BMW programėlę, elektroniniu paštu arba išsiųsdami žinutę tiesiai į jūsų automobilį. Esant neatidėliotiniems atvejams, mes jums paskambinsime.
 • Suteiksime kvalifikuotą pagalbą vietoje, skubiai reaguosime nuotoliniu būdu arba pasiūlysime atvykti į jūsų pasirinktą BMW servisą. Persiųsti duomenys leidžia mūsų serviso darbuotojams iš anksto pasiruošti konkrečiai situacijai ir užsakyti reikiamas detales.  
Skaityti daugiau
Naudojimosi iniciatyviąja priežiūros paslauga Proactive Care sąlygos, Proactive Care, patikra ir techninė priežiūra, prie stalo sėdinti ir išmanųjį telefoną rankoje laikanti moteris BMW automobilio fone

REIKALAVIMAI.

Naudojimosi Proactive Care paslauga sąlygos:

 • Galiojanti BMW ConnectedDrive sutartis.
 • Sutikimas su esamomis BMW ConnectedDrive paslaugų sąlygomis.
 • Techninis aktyvavimas automobilyje (naudojantis išmaniosios techninės priežiūros funkcija Smart Maintenance arba mobilumo užtikrinimo funkcija Ensure Mobility).
 • Jūsų kontaktinių duomenų įvedimas BMW ConnectedDrive paskyroje.
Skaityti daugiau
Iniciatyviosios priežiūros paslaugos Proactive Care prieinamumas, patikra ir remontas, BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR GALIU UŽSAKYTI PROACTIVE CARE PASLAUGĄ SAVO BMW?

Jūsų BMW servisas mielai jums pagelbės.

BMW AUTOMOBILIO PATIKRA IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

BMW automobilio patikra ir techninė priežiūra, ant BMW variklio gaubto uždėta ranka

Iniciatyviosios paslaugos prasideda nuo reguliariai atliekamos automobilio techninės priežiūros ir patikrinimų. Tai yra esminės sąlygos, siekiant išvengti pažeidimų ir anksti nustatyti gedimų problemas. Būtent todėl patyrę mūsų BMW techninės priežiūros specialistai itin kruopščiai patikrins jūsų automobilį. Nesvarbu, ar tai sezoninis automobilio patikrinimas, techninė stabdžių, priekinio stiklo, ratlankių ar padangų priežiūra, atlikdami kiekvieną patikrinimą ir teikdami techninės priežiūros paslaugas, mes visada siekiame užtikrinti, kad vairuodami savo BMW jaustumėte absoliutų vairavimo malonumą.

PROFESIONALŲ ATLIEKAMA AUTOMOBILIO PATIKRA.

Tik profesionali automobilio patikra gali užtikrinti, kad jūsų automobilis visuomet būtų nepriekaištingos būklės. Mūsų techninės priežiūros specialistai labai atidžiai patikrins jūsų automobilį ir pašalins bet kokius gedimus. Be to, gausite kvalifikuotų patarimų ir rekomendacijų patikrinti jūsų BMW automobilyje būtent tai, kas yra reikalinga. Įvertinus konkrečius poreikius, gali būti atliekamos šios automobilio patikros.

Skaityti daugiau

BMW AUTOMOBILIO PATIKROS.

 • BMW pavasario sezono patikra
 • BMW žiemos sezono patikra
 • BMW klimato kontrolės patikrinimas
 • BMW patikra prieš atostogas

JAUSKITĖS UŽTIKRINTAI VISUS METUS: RATLANKIŲ IR PADANGŲ PRIEŽIŪRA.

BMW ratlankių ir padangų techninė priežiūra užtikrina nepriekaištingą padangų, ratlankių ir važiuoklės detalių tarpusavio sąveiką. Mūsų BMW techninės priežiūros specialistai rekomenduos jūsų automobiliui optimaliai pritaikytas ir BMW ženklinimu žymimas padangas. Tik šios padangos atitinka griežtus mūsų kokybės reikalavimus. Galite drąsiai pasikliauti profesionaliomis mūsų techninės priežiūros paslaugomis – pakeisime, patikrinsime, prižiūrėsime ir saugosime atskirus jūsų ratus arba ratų komplektus.

Skaityti daugiau

RATŲ IR PADANGŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ APŽVALGA

 • Originalūs BMW ratų komplektai – idealus pasirinkimas jūsų BMW automobiliui.
 • Originalių BMW ratlankių ir padangų keitimas: profesionalu, patikima ir finansiškai efektyvu.
 • Originalių BMW padangų saugojimas, įskaitant ir padangų priežiūrą.
BMW servisas patikra ir techninė priežiūra

Stabdžiai – tai svarbūs jūsų BMW saugumo komponentai, kuriems tenka didžiausia apkrova.

Reguliari jūsų BMW techninė priežiūra leis mėgautis aukščiausio lygio saugumu ir vairavimo malonumu. Pažangi techninės priežiūros poreikio nustatymo (CBS) sistema, įvertinusi individualius poreikius, automatiškai suplanuoja tokių veiksmų atlikimą kaip alyvos keitimas arba techninė patikra. Jeigu sutikote su iniciatyviosios priežiūros paslaugos Proactive Care teikimo sąlygomis, jūsų pasirinktam BMW servisui bus tiesiogiai nusiųsti tik reikiami automobilio duomenys. Tuomet, siekiant susitarti dėl techninės priežiūros vizito, su jumis bus susisiekta.
Rasti BMW servisą
BMW priekinio stiklo remontas, BMW patikra ir techninė priežiūra BMW darbuotojas tikrinantis BMW automobilio stabdžius.

BMW stabdžių techninė priežiūra.

Stabdžiai – tai svarbūs jūsų BMW saugumo komponentai, kuriems tenka didžiausia apkrova. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą automobilio būklę, mūsų techninės priežiūros specialistai patikrins stabdžius, jų diskus, trinkeles ir stabdžių skystį.
Rasti BMW servisą
BMW priekinio stiklo remontas, BMW patikra ir techninė priežiūra BMW darbuotojas remontuojantis BMW automobilio priekinį stiklą.

BMW priekinio stiklo remontas

Jeigu vairuojate dažnai, nedideli priekinio stiklo pažeidimai paprastai yra neišvengiami. Tokie pastebimi pažeidimai ne tik erzina, tačiau gali tapti pavojingais. Mūsų patirtis rodo, kad iki 70 procentų visų stiklo pažeidimų gali būti ištaisyti be didesnių pastangų. Paprastai, greitai ir ekonomiškai. Specialiai apmokyti BMW serviso specialistai atidžiai patikrins visus stiklo pažeidimus ir juos sutvarkys greitai bei patikimai. Šiai BMW priekinio stiklo techninės priežiūros paslaugai taip pat taikomi BMW kokybės standartai.
Rasti BMW servisą

DAR DAUGIAU BMW PASLAUGŲ JUMS.

BMW servisas BMW darbuotojas konsultuoja klientą

Visas BMW serviso paslaugų asortimentas

Susipažinkite su kitais mūsų patraukliais techninės priežiūros pasiūlymais, skirtais jūsų BMW modeliui, individualiems jūsų poreikiams ir absoliučiam vairavimo malonumui.
Išbandykite jau dabar
BMW servisas įskaičiuotas, akmenuotoje vietoje prie BMW automobilio stovintis vyras vandens fone

BMW servisas įskaičiuotas

Jūsų poreikiams pritaikyti fiksuotos kainos pasiūlymai ilgalaikei techninei priežiūrai.
Išbandykite jau dabar
BMW Value Service paslaugos, vyras ir moteris greitkelyje šalia BMW automobilio

BMW Value Service.

Patrauklūs pasiūlymai, skirti penkerių metų ir senesniems BMW modeliams.
Išbandykite jau dabar
My BMW programėlė, moteris gatvėje su išmaniuoju telefonu prie BMW automobilio fone

My BMW programėlė

My BMW programėlėje galėsite paprastai valdyti remonto ir techninės priežiūros vizitus.
Daugiau apie My BMW programėlę

DUK: DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

 • Kas yra iniciatyvioji techninės priežiūros paslauga Proactive Care?
 • Kodėl turite atnaujinti savo duomenis naudodamiesi Proactive Care paslauga?
 • Kas yra techninės priežiūros poreikio nustatymo (CBS) technologija?
 • Kodėl priekinį stiklą turėtų keisti BMW serviso specialistai?