BMW išmaniojo asmeninio asistento ekranas valdymo monitoriuje.

BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

Jūsų asmeninis asistentas ir automobilių ekspertas, kad ir kur bevyktumėte.

BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTASJūsų asmeninis asistentas ir automobilių ekspertas, kad ir kur bevyktumėte.

„Hey BMW, drive home“ („Labas, BMW, važiuokime namo“). Naudodamiesi BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu, šalia savęs visada turėsite asmeninį pagalbininką. Su juo galėsite užmegzti intuityvius dialogus, užduoti jam klausimus arba išsakyti savo nuotaikas ir poreikius. Nuo šiol su savo BMW galėsite bendrauti visiškai nauju būdu – paprašyti paaiškinti funkcijas, pasiteirauti apie automobilio būklę arba pateikti komandas balsu. BMW išmanusis asmeninis asistentas jus pažįsta ir laikui bėgant vis geriau supranta jūsų poreikius bei dalykus, kuriems teikiate pirmenybę. Tai leis sukurti nepriekaištingą ryšį su jūsų BMW automobiliu ir mėgautis dar patogesnėmis akimirkomis vairuojant.

Skaityti daugiau
Šiame mokomajame vaizdo įraše paaiškintos BMW išmaniojo asmeninio asistento funkcijos ir naudojimosi juo privalumai.

PERŽIŪRĖJĘ MŪSŲ PARENGTĄ MOKOMĄJĮ VAIZDO ĮRAŠĄ, IŠSAMIAU SUSIPAŽINSITE SU BMW IŠMANIUOJU ASMENINIU ASISTENTU IR JO FUNKCIJOMIS.

BMW IŠMANIOJO ASMENINIO ASISTENTO FUNKCIJOS

Asmeninis asistentas, automobilių ekspertas ir dėmesingas keleivis – BMW išmanusis asmeninis asistentas ir daugybė išmanių jo funkcijų taps puikia pagalba jūsų kelionių metu.

BMW išmanusis asmeninis asistentas, automobilių ekspertas, BMW automobilį vairuojanti moteris

Automobilių ekspertas

BMW išmanusis asmeninis asistentas nepaliks jokių neatsakytų klausimų. Tai didžiausias jūsų automobilio ekspertas, išmanantis kiekvieną su jūsų BMW susijusią smulkmeną. Nuo būtinybės atlikti techninės priežiūros darbus, degalų kiekio bake iki atskirų funkcijų: Kad ir ką norėtumėte sužinoti apie savo BMW, kad ir kada prireiktų pagalbos, šis asistentas visada bus jūsų paslaugoms ir padės dar geriau pažinti jūsų automobilį.
BMW išmanusis asmeninis asistentas asmeninis asistentas

Asmeninis asistentas

Įsiklausymas į jūsų poreikius ir nuolatinis geriausios pagalbos teikimas – būtent dėl to BMW išmanusis asmeninis asistentas yra toks nepakartojamas. Tik ištarkite „Hey BMW, drive home“ („Labas, BMW, važiuokime namo“) ir jis suras kelią į jūsų namus arba pasakykite „Hey BMW, I am hungry“ („Labas, BMW, esu išalkęs“) ir jis rekomenduos jums restoraną. Jeigu pageidausite – tą, kuris yra vertinamas geriausiai. Jis taip pat gali aktyvinti sėdynių šildymo funkciją arba paleisti jūsų mėgstamą muzikos kūrinį. BMW išmanusis asmeninis asistentas įsimena ankstesnius jūsų pasirinkimus ir taip vis geriau jus pažįsta.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, įpročių automatizavimo funkcija Automate My Habits valdymo ekrane

Įsiminti mano įpročius

Ar visuomet nustatote trečiąjį sėdynės šildymo lygį, kai šalta? O gal pakeliui į darbą atveriate langą, kad atidarytumėte automobilių parkingo vartus? Automate My Habits funkcija leis valdyti jūsų pageidaujamus nustatymus, juos įsimins ir aktyvins automatiškai. Kol jūsų BMW rūpinsis jūsų gera savijauta ir patogumu, jums teliks mėgautis kelione. Ateityje pristatysime daugiau automatinių parinkčių galimybių.
Su BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu besišnekučiuojanti ir savo BMW vairuojanti moteris

Natūralus bendravimas

BMW išmanusis asmeninis asistentas – tiesiog pakalbinkite jį. Jis tarsi realus, svarbiausias jūsų BMW pagalbininkas, visada pasirengęs jums padėti. Norėdami pradėti pokalbį su savo asistentu, neturite paspausti jokio mygtuko ar laukti patvirtinančio signalo. Jums taip pat nereikia nieko laukti ar daryti pauzių – asistentas išgirs jus nedelsiant. Paklauskite jo, pavyzdžiui: „Hey BMW, who are you?“ (Labas, BMW, kas tu esi?) O gal savo asistentui norite priskirti kitą vardą? Jeigu taip, ištarkite: „Hey BMW, change the activation word.“ („Labas, BMW, pakeisk aktyvinimo žodį.“)

TECHNINIAI NAUDOJIMOSI BMW IŠMANIUOJU ASMENINIU ASISTENTU REIKALAVIMAI

Techniniai naudojimosi BMW išmaniuoju asmeniniu asistentu reikalavimai apima septintosios kartos (arba naujesnę) BMW operacinę sistemą su balso atpažinimo ir valdymo balsu funkcijomis, taip pat papildomai pasirenkamą BMW Live Cockpit Professional (6U3) arba BMW Live Cockpit Plus (6U2) paslaugų paketą.

Norėdami tinkamai naudotis visomis BMW išmaniojo asmeninio asistento funkcijomis, reguliariai atnaujinkite programinę savo automobilio įrangą.

Skaityti daugiau

BMW CONNECTED DRIVE: DAUGIAU INFORMACIJOS IR NUORODŲ.

BMW ConnectedDrive DUK dažnai užduodami klausimai, moteris prie lango su išmaniuoju telefonu

DUK

Mūsų DUK dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai su BMW ConnectedDrive paslaugomis bei produktais susijusius klausimus.
BMW ConnectedDrive klientų aptarnavimo skyrius

BMW KLIENTŲ SERVISAS

Jeigu turite bet kokių klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie BMW ConnectedDrive paslaugas ir produktus, tiesiog susisiekite su BMW klientų aptarnavimo personalu.
BMW vairuotojo vadovo programėlė, skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas išmaniajame telefone

BMW VAIRUOTOJO VADOVAS

BMW vairuotojo vadovas – tai konkretiems BMW modeliams skirtas skaitmeninis automobilio naudotojo vadovas, kuriame rasite išsamią informaciją apie automobilį, jo įrangą, galėsite naudotis vaizdų paieškos funkcija ir aiškinamąja animacija.
BMW ConnectedDrive skaitmeninių paslaugų apžvalga, priešais BMW kupė stovinti moteris su išmaniuoju telefonu

ATGAL Į APŽVALGĄ

Norite sužinoti daugiau apie ConnectedDrive paslaugas ir produktus? Norėčiau grįžti į apžvalgą.