BMW 2 SERIJOS APŽVALGA

Kompromisų nepripažįstantis, pasitikintis savimi ir išraiškingas: BMW 2 serijos kupė, kabrioletas ir Gran kupė – neginčijamas BMW 1 serijos kupė koncepcijos tęsinys. Galingi ir kompaktiški BMW 2 serijos automobiliai – geriausi savo klasėje. BMW 2 serijos Active Tourer ir BMW 2 serijos Gran Tourer – automobiliai, kurie apjungia sportiškumą, efektyvumą, universalumą ir manevringumą. Su šiais BMW kiekviena diena bus kupina įspūdžių ir komforto.

Skaityti daugiau
Gamtovaizdžio fone keliu važiuojančio BMW 2 serijos modelio trijų ketvirčių vaizdas iš priekioo

TRUMPA BMW 2 SERIJOS MODELIŲ ISTORIJA.

Pažinkite BMW 2 serijos modelių istoriją ir sužinokite apie kiekvieną jų atskirai: sportiški kupė, kabrioletai pakeliamu minkštu ir kietu stogu, universalūs ir komfortiški ilgesnėms kelionėms skirti modeliai.

Skaityti daugiau

TRUMPA BMW 2 SERIJOS MODELIŲ ISTORIJA.

PIRMOJI BMW 2 SERIJOS KARTA

BMW 2 serijos kupė (F22)

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos kupė (F22) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Dar 2013 m. BMW 1 serijos kupė įpėdinis įsiminė dėl savo išskirtinių detalių ir dar labiau išryškino sportišką automobilio charakterį. Šis BMW patobulintas platėjančiomis galinėmis ratų arkomis, sportiška galine dalimi ir ryškiu siluetu su nuožulnia stogo linija.. Atnaujintas modelis pasirodė 2017 m. – naujo dizaino priekiniai ir galiniai žibintai suteikė BMW dar įtaigesnės išvaizdos. Priekiniai žibintai standartiškai yra su LED technologija.

Dinamiški varikliai sukuria įspūdingą varomąją jėgą važiuojant bet kokiu greičiu – nesvarbu, ar su 1,5 l darbinio tūrio benzininiu trijų cilindrų varikliu ar su M modeliais, kurių CS sportiniai modeliai išvysto net iki 450 AG (331 kW). Iš važiuoklės matyti, kad šie kompaktinės klasės automobiliai tiesiog trykšta BMW DNR. Jų tikslus ir aiškus vairavimas garantuos puikų automobilio valdymą bet kokioje situacijoje. 

Automobilio interjere apstu įvairių pagalbos vairuotojui sistemų, kaip antai, aktyvioji pastovaus greičio palaikymo kontrolė, kuri neabejotinai sureaguos į priešais jus važiuojančių transporto priemonių greitį. Be to, smagų važiavimą kelyje užtikrins informacijos ir pramogų sistemos, galinčios transliuoti muziką tiesiai iš elektroninių bibliotekų.

Gamybos laikotarpis: 2013 – 2021 

Varikliai: 1,5 – 3,0 litrų (100 – 331 kW, 136 – 450 AG), 3 ir 6 cilindrų 

Ilgis/plotis/aukštis: 4 432 – 4 468 mm/1 390 mm/1 418 mm

BMW 2 serijos kabrioletas (F23).

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos kabrioleto (F23) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

2015 m. BMW 2 serijos kabrioletas pakeitė savo pirmtaką – BMW 1 serijos kabrioletą. Lygiai kaip ir kupė modelyje, sportiški akcentai tapo daug labiau pastebimi, pavyzdžiui, kabrioleto šoninė linija, nusitęsianti nuo variklio gaubto, per šoninę dalį, galingos galinės BMW dalies link. Minkštą stogą galima pakelti ir nuleisti važiuojant ne didesniu nei 50 km/h greičiu. Kartu su BMW serijos kabrioletui būdingu manevringumu galėsite mėgautis dar geresniu sukibimu su kelio danga.

Kabrioletuose montuojami lygiai tie patys varikliai kaip ir kupė modeliuose. Būtent dėl šios priežasties šie kompaktiški automobiliai minkštu stogu padės pajusti išties unikalų vairavimo malonumą. Tai kompromisų tiek estetikos, tiek ir efektyvaus vairavimo atžvilgiu nepripažįstantys galiūnai. .

Gamybos laikotarpis: 2015 – 2021 

Varikliai: 1,5 – 3,0 litrų (100 – 331 kW, 136 – 450 AG), 3 ir 6 cilindrų 

Ilgis/plotis/aukštis: 4 432 – 4 468 mm/1 774 mm/1 390 – 1 418 mm

BMW 2 serijos Gran kupė (F44)

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos Gran kupė (F44) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

2020 m. BMW 2 serijos šeimą papildė visiškai naujas, pirmtakų iki šiol neturėjęs modelis – BMW 2 serijos Gran kupė. Net menkiausia šio išskirtinio modelio detalė spinduliuoja pasitikėjimą savimi – pradedant BMW grotelių tinkleliu bei įmantria trimate jų struktūra ir baigiant berėmėmis durimis bei galinės automobilio dalies link kylančia ir kontrastą su nuožulniu stogu sukuriančia šonine linija. Į našumą orientuota estetika puikiai dera su individualumu ir ekstravagancija.

Koncepcijos tęsinys puikiai juntamas BMW 2 serijos Gran kupė automobiliuose, kuriuose integruoti du visiškai skaitmeniniai BMW Live Cockpit Professional 10,25 colių ekranai ir projekcinis ekranas, rodantis visą vairuotojui reikalingą informaciją bet kokioje situacijoje. 

Be 3 ir 4 cilindrų variklių su turbokompresoriais, dalis kurių taip pat papildyta reguliuojamais įkrovimo šliaužikliais, galima pasirinkti ir 7 arba 8 pavarų Steptronic transmisiją, neabejotinai garantuosiančią neprilygstamai efektyvų vairavimą. 

Gamybos laikotarpis: 2020 – iki šiol

Varikliai: 1,5- 2,0 litrų (85 – 225 kW, 116 – 306 AG), 3 ir 4 cilindrų

Ilgis/plotis/aukštis: 4 526 mm/1 800 mm/1 420 mm

BMW 2 serijos Active Tourer (F45)

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos Active Tourer (F45) trijų ketvirčių vaizdas iš šono

Nuo 2014 m. BMW 2 serijos Active Tourer sujungė modernų stilių su miesto žavesiu, taigi, šis BMW tapo idealiu kompanjonu aktyvaus gyvenimo stiliaus mėgėjams. Šis universalus ir efektyvus automobilis be vargo įveikia visus miesto iššūkius. Negana to, jis taip pat įspūdingai susidoroja ir su ilgomis kelionėmis užmiestyje.

Sportišką BMW 2 serijos Active Tourer išvaizdą išryškina ir horizontalių kontūrų šoninė dalis, subtiliai deranti su aiškių formų  šoniniais slenksčiais. Automobilio interjere horizontalios formos puikiai dera su aiškių formų paviršiais ir sukuria komfortišką erdvės pojūtį. 

Modernūs 3 ir 4 cilindrų varikliai standartiškai varo priekinius ratus, tačiau savo BMW galėsite pasirinkti ir visų varančiųjų ratų sistemą  xDrive. Toks principas veikia lygiai kaip hibridinis modelis, t. y. BMW eDrive su galiniais varomais ratais. Su vidaus degimo varikliu tik dangus bus riba. Mėgaukitės kelionėmis aplinkos neteršiančiu, tyliai važiuojančiu, dinamiškai akceleruojančiu ir apytiksliai 500 km (310 mylių) nuvažiuojančiu automobiliu.

2018 metais face-lifted modelis pasidabino dar išraiškingesniu priekiu, o gale ėmė puikuotis naujo dizaino galiniai žibintai.  Šio modelio varikliai buvo dar labiau patobulinti, o emisija tapo dar mažesnė.  

Gamybos laikotarpis: 2014 – iki šiol

Varikliai: 1,5 – 2,0 litrų (75 – 170 kW, 102 – 231 AG), 3 ir 4 cilindrų 

Ilgis/plotis/aukštis: 4 342 – 4 354 mm/1 800 mm/1 555 mm

BMW 2 serijos Gran Tourer (F46)

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos Gran Tourer (F46) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Puikus dinamikos ir universalumo derinys: Savo BMW 2 serijos Gran Tourer galėsite pritaikyti trečią sėdynių eilę ir automobilyje sutalpinsite net iki septynių asmenų. Dėl 3 ir 4 cilindrų TwinPower Turbo variklių ir išraiškingo automobilio priekio su įspūdingomis grotelėmis šis BMW atrodys lygiai toks pat estetiškas kaip ir mažesni šios klasės BMW modeliai. Dar daugiau praktiškumo suteikia didelės durelės, ilga ratų bazė ir trumpi kėbulo išsikišimai. Optimalų sukibimą su kelio danga užtikrina vienos jungties statramsčio tipo ašys priekyje ir lengvasvorės, tvirtos važiuoklėje naudojamos medžiagos, suteikiančios BMW 2 serijos Gran Tourer manevringo ir tikslaus vairavimo pojūtį. Galima rinktis BMW xDrive visų varomų ratų sistemą ir dvigubos sankabos Steptronic Sport transmisiją – dar greitesniam ir sklandesniam pavarų perjungimui.

Atnaujinus modelių dizainą 2018 m., legendinės BMW grotelės tapo didesnės, o naujausiuose modeliuose jas supa LED priekiniai žibintai. Nauja priekinio bamperio apdaila suteikia automobiliui dar didesnę charizmą spinduliuojančios išvaizdos.

Gamybos laikotarpis: 2015 – iki šiol

Varikliai: 1,5 – 2,0 litrų (75 – 141 kW, 102 – 192 AG), 3 ir 4 cilindrų 

Ilgis/plotis/aukštis: 4 556 – 4 568 mm/1 800 mm/1 641 mm

ANTROJI BMW 2 SERIJOS KARTA

BMW 2 SERIJOS KUPĖ (G42)

BMW 2 serija, stovinčio BMW 2 serijos kupė (G42) vaizdas iš priekio

2021 m. BMW 2 serijos kupė tęsia sportiškų, kompaktiškų, bet tuo pat metu galingų automobilių tradiciją. Dėl galinių varomų ratų ir manevringo vairavimo šie BMW garantuoja emocijų kupiną vairavimo patirtį.  Dėl efektyvių ir našių variklių galėsite mėgautis galinga akceleracija bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Pasirenkama sportinio vairavimo sistema užtikrina greitą atsaką, minimalias vairavimo pastangas ir tikslumą. Dėl 31 mm platesnės nei pirmtakams būdingos tarpvėžės šis BMW modelis atrodo išties įspūdingai. Be to, naujo dizaino viengubu rėmu puoštose radiatoriaus grotelėse integruotos ne juostelės, bet mentelės, kurios, priklausomai nuo aušinimo poreikio, atsiveria arba užsiveria. bi-LED priekiniai žibintai primena kupė legendas, kaip antai, 2002 m. BMW, o po žibintais trikampės formos oro įleidimo angos sukuria išties sportišką automobilio išvaizdą. Trikampės formos dominuoja ir BMW 2 serijos kupė modeliuose, pavyzdžiui, kaip vidinių durelių reljefas.

Su BMW skaitmeniniu raktu galėsite atidaryti ir užrakinti automobilį ar net užvesti variklį savo išmaniuoju telefonu. Kilus abejonių, ar užrakinote savo automobilį, bet kada galėsite tai padaryti per savo MyBMW programėlę.

Gamybos laikotarpis: Nuo 2021 iki šiol 

Varikliai: 2,0 – 3,0 litrų (135 – 275 kW, 184 – 374 AG), 4 ir 6 cilindrų

Ilgis/plotis/aukštis: 4 537 mm/1 838 mm/1 390 mm

BMW 2 serija, BMW automobiliai stovintys BMW atstovybės fone

BMW PATVIRTINTI NAUDOTI AUTOMOBILIAI

BMW 2 serija, gatve važiuojančio BMW 2 serijos Gran Tourer (F46) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW SERIJOS GRAN TOURER

BMW 2 serija, gatvėje stovinčio BMW 2 serijos Gran kupė (F44) trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW 2 SERIJOS GRAN KUPĖ

BMW 2 serija, gatvėje stovinčio BMW 2 serijos M Gran kupė (F44) MP trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW 2 SERIJOS M GRAN KUPĖ

BMW 2 serija, gatvėje stovinčio BMW 2 serijos Active Tourer (F45) trijų ketvirčių vaizdas iš šono

BMW SERIJOS ACTIVE TOURER

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW 2 serijos kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8–4,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 200 -120

  BMW 2 serijos M kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8–8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 200 -185

  BMW 2 serijos Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–4,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 177 -118

  BMW 2 serijos M Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,8–7,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 117–162

  BMW 2 serijos Active Tourer:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,5–1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 171–35

  BMW 2 serijos įkraunamas hibridinis Active Tourer:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9–1,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 44–35

  BMW 2 serijos Gran Tourer:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,0–4,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 160–126

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos bei elektros energijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę https://www.dat.de/co2/.