Laukinis, maištingas, unikalus. BMW 2 serijos kupė turi viską, kas apibrėžia sportinį kupė. Išskirtinai atletiškas šio automobilio dizainas pabrėžia važiavimo dinamiką, dėl kurios šis BMW tampa geriausiu savo klasėje. Tobulai suderintas 50:50 svorio paskirstymas, galingi BMW TwinPower Turbo varikliai ir pažangios BMW EfficientDynamics savybės apibūdina kupė modelį. Šio BMW dinamikos kulminacija – M240i, variklis, kuris nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia tiesiog akimirksniu. Ištikimas savo šūkiui: Mažiau taisyklių. Daugiau galios.


Pirmas istorijoje sukurtas BMW 2 serijos kabrioletas išsiskiria laisvu įvaizdžiu ir kompaktiškomis proporcijomis. Ekstravertišką jo dizainą sukuria trumpos iškyšos, o galingi kontūrai ir įspūdingas galas tiesiog spinduliuoja šio automobilio pasitikėjimą savimi. Šio automobilio charakterį dar labiau pabrėžia Prabangi, Sportinė linija, M sportinis paketas ir begalė originalių BMW priedų. BMW 2 serijos kabrioletas – unikalus, lygių sau neturintis automobilis. O BMW M240i – netgi dar impulsyvesnis. Su M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu šis automobilis atskleidžia pačią įspūdingiausią BMW 2 serijos kabrioleto pusę. Jis ne tik pagreitina oro srautus aplink save, bet ir perkelia važiavimo malonumą į visiškai naują lygmenį.


Nepaprastiems vairavimo potyriams sukurtas pavyzdinis atletas – pirmasis BMW 2 serijos Gran kupė. Demonstruodamas itin ryškų charakterį, šis kupė diktuoja naują požiūrį į kompaktinių automobilių klasę. Tai itin ryškus, originalus ir ypatingas kupė, besipuikuojantis į jokius kompromisus nesileidžiančia ir labai išraiškinga estetika, akcentuojančia sportinę šio automobilio dvasią. Dėl nepriekaištingai suderintų vairavimo dinamikos savybių ir aukščiausios klasės technologijų šis antrosios serijos BMW Gran kupė absoliutų vairavimo malonumą perkelia į visiškai kitą lygmenį.

Įspūdingoms kasdienėms ir komfortiškoms ilgoms kelionėms: Dėl erdvios bagažinės, erdvės septyniems keleiviams ir nesuskaičiuojamų daiktų laikymo galimybių BMW 2 serijos Gran Tourer atitiks visus jūsų komforto ir universalumo reikalavimus. Šis automobilis neįtikėtinai pažangus: su atletiškais kontūrais, galingu 3 ir 4 cilindrų varikliu ir BMW TwinPower Turbo technologija jis taip pat bus ir ypač sportiškas.

Skaityti daugiau