7 moterys novatorės, kurios paskatino pokyčius automobilių pramonėje
Blog | 2024.04.04

7 MOTERYS NOVATORĖS, KURIOS PASKATINO POKYČIUS AUTOMOBILIŲ PRAMONĖJE

Moterys automobilių pramonėje kone visą laiką buvo ir išlieka svarbiomis figūromis. Jų sukurti išradimai, įvestos techninės naujovės, lyderystė, drąsa ar įkvepiantys laimėjimai prie vairo padėjo nutiesti kelią dabarties kartoms bei sulaužė ne vieną barjerą. Tačiau apie šios lyties atstovių pasiekimus daug kas nežino, nors įtaką jaučiasi ir šiomis dienomis. Tam pristatome net 7 įspūdingas asmenybes kurios padėjo formuojant automobilių pramonę.

Skaityti daugiau
Patarimai, kaip kompaktiškai susikrauti daiktus į automobilį
Blog | 2024.04.02

PATARIMAI, KAIP KOMPAKTIŠKAI SUSIKRAUTI DAIKTUS Į AUTOMOBILĮ

Kodėl gi nesileidus į kelionę po Lietuvą ar net Europą su savo automobiliu? Tai gali būti ne tik savaitgalio, bet ir visų metų ar net gyvenimo nuotykis. Tačiau koja kojon su visais lūkesčiais dėl smagumo, eina ir aibė rūpesčių. Itin daug dilemų ir klausimų kyla dėl to, kaip viską sutalpinti. Turime jums keletą patarimų. Jie padės susitalpinti visus reikalingus daiktus bei patogiai juos sutalpinti savo automobilyje.

Skaityti daugiau
Patarimai, kaip keliauti automobiliu su augintiniais
Blog | 2024.03.25

PATARIMAI, KAIP KELIAUTI AUTOMOBILIU SU AUGINTINIAIS

Kelionės automobiliu su augintiniais gali būti ir džiuginanti patirtis, ir didžiulis galvosūkis bei vargas. Tačiau juk visi nusipelno keliauti komfortiškai ir saugiai, tad pasidalinsime patarimais, kaip užtikrinti jūsų keturkojo šeimos nario saugumą ir komfortą. Tam reikia šiek tiek planavimo.

 

Skaityti daugiau
Kelionės su vaikais: kaip ramiai ir saugiai pasiekti tikslą?
Blog | 2024.03.18

KELIONĖS SU VAIKAIS: KAIP RAMIAI IR SAUGIAI PASIEKTI TIKSLĄ?

Kelionė su vaikais gali būti ir smagi patirtis, ir labai didelis iššūkis. Daug kas priklauso nuo pačių mažylių ir jų nusiteikimo. Kai kurie iš jų verks ir nerimaus, o kiti ramiai sėdės kėdutėje bei netrukdys koncentruotis į kelią bei eismą. Tam, kad tėvelių patiriamas streso lygis būtų kuo žemesnis, parengėme keletą patarimų.

Skaityti daugiau
Kaip prižiūrėti elektromobilį žiemos metu?
Blog | 2024.03.11

KAIP PRIŽIŪRĖTI ELEKTROMOBILĮ ŽIEMOS METU?

Žiemos sezonui įgaunant pilną pagreitį, elektromobilių savininkai susiduria su išskirtiniais iššūkiais. Galbūt net teko skaityti naujienas ar matyti reportažus apie tai, kokie sunkumai ištiko Šiaurės Europos šalyse arba šalnų užkluptose JAV dalyse gyvenančius EV vairuotojus? Tiesa ta, kad šalčiai gali smarkiai paveikti elektromobilio veikimą. Tačiau tinkamai rūpindamiesi ir atlikdami tam tikrus veiksmus galite užtikrinti, kad viskas veiktų sklandžiai net ir šaltesniais mėnesiais. Štai kaip prižiūrėti savo BMW elektromobilį net ir žiemą.

Skaityti daugiau
Kaip padidinti elektromobilio nuvažiuojamą atstumą?
Blog | 2024.03.07

KAIP PADIDINTI ELEKTROMOBILIO NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ?

Jau turbūt niekam nebėra abejonių dėl to, jog elektromobiliai - tai automobilių pasaulio ateitis. Tai yra švaresnis ir tvaresnis, tylesnis bei dažnu atveju gerokai smagesnis keliavimo būdas. Tačiau elektromobilių savininkai dažnai nerimauja dėl įveikiamo atstumo (angl. range). Išsivysto reiškinys, kuris vadinamas nerimu dėl įveikiamo atstumo arba range anxiety. Vairuotojai net kelionės metu negali atsipalaiduoti, nes nuolat pergyvena ar užteks energijos nuvažiuoti iki tikslo. Laimei, yra keletas strategijų, kaip padidinti jūsų BMW EV nuvažiuojamą atstumą.

Skaityti daugiau
Kaip veikia hibridiniai automobiliai?
Blog | 2024.03.04

KAIP VEIKIA HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

Hibridinės jėgaines turinčios transporto priemonės yra didelis žingsnis į priekį automobilių technologijų srityje. Šie automobiliai yra ne tik ekonomiškesni, bet ir daug mažiau taršūs už tuos, kurie turi tik vidaus degimo variklį (VDV). Hibriduose tradiciniai vidaus degimo varikliai derinami su elektriniais varikliais ir baterijomis, kad būtų galima efektyviau naudoti kurą ir sumažinti išmetamos teršalų kiekį. BMW yra vienas iš lyderių gaminant komfortiškus bei malonius vairuoti hibridus. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip šie automobiliai veikia.

 

Skaityti daugiau
Automobilių išperkamoji nuoma – ką reikia žinoti?
Blog | 2024.02.26

AUTOMOBILIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA – KĄ REIKIA ŽINOTI?

Išperkamoji BMW nuoma – labai artima paslauga automobilių lizingui. Tačiau ne visi tiksliai žino, kokie šio sprendimo privalumai, unikalumai. Išperkamoji BMW nuoma leis naudotis automobiliu nustatytą laikotarpį, mokant mėnesinį mokestį. Sutarčiai pasibaigus jūs turėsite net kelis pasirinkimus bei išeitis. Tad, jeigu visada norite turėti geriausią automobilį, galvojate apie dažnesnį keitimą arba ieškote išeities ekonomiškai efektyviai tapti naujo ar naudoto BMW savininku, susipažinkite su išperkamąja nuoma.

 

Skaityti daugiau
Inovacijos automobilių saugumo srityje: naujos technologijos ir jų taikymas
Blog | 2024.02.19

INOVACIJOS AUTOMOBILIŲ SAUGUMO SRITYJE: NAUJOS TECHNOLOGIJOS IR JŲ TAIKYMAS

Šiais, 2024 m. automobilių pramonė ir toliau sulaukia daugybės inovacijų. Didelė dalis jų orientuotos į saugumą. Čia daroma didelė pažanga. Naujovės, kurias paminėsime šiame sąraše, ne tik pagerina vairavimo patirtį, bet ir gerokai padidina saugumą keliuose.

Skaityti daugiau
BMW elektrifikacijos strategija: naujojo iX2 modelio atspindys
Blog | 2024.02.12

BMW ELEKTRIFIKACIJOS STRATEGIJA: NAUJOJO IX2 MODELIO ATSPINDYS

Elektromobilių (EV) rinkoje BMW nesiliauja stebinti ir inovuoti. Unikali automobilių elektrifikavimo strategija įsibėgėjo ir modelių gamoje dabar galima rasti įvairių dydžių bei į skirtingus segmentus orientuotus elektrifikuotus BMW. Naujo, visiškai elektrinio modelio iX2 pristatymas yra reikšmingas įvykis, atspindinti didelius BMW siekius elektrifikacijos strategijoje.

Skaityti daugiau
Parama elektromobiliams Lietuvoje: tvaraus automobilių parko skatinimas
Blog | 2024.02.02

PARAMA ELEKTROMOBILIAMS LIETUVOJE: TVARAUS AUTOMOBILIŲ PARKO SKATINIMAS

Lietuvoje nuolat galima išgirsti naujienų apie vis didėjantį elektromobilių parką. Tiek privatūs pirkėjai, tiek verslas vis labiau domisi elektromobiliais. Tam, kad dar labiau paskatintų tvaraus autoparko kūrimą tarp fizinių asmenų, Lietuvos valdžia kartu su ES sukūrė paramos priemonę naujų bei naudotų EV pirkimui. Suprasti šių paramos priemonių mechanizmą labai svarbu visiems, kurie svarsto galimybę pereiti prie elektra varomų BMW ar kitų automobilių.

Skaityti daugiau