BMW 4 serijos kabrioletas baltos Mineral White spalvos

NAUJASIS

4

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS
KABRIOLETAS.

BMW 430i xDrive kabrioletas: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,3–8,0; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 166–182

PASIRENGĘS SPORTINIAMS POTYRIAMS.

BMW 4 serijos kabrioletas itin elegantiškai demonstruoja sėkmingą atletiškos išvaizdos ir kasdieninio vairavimo praktiškumo derinį. Galia alsuojančios dvigubos BMW būdingos formos priekinės grotelės ir siauri priekiniai žibintai – vos kelios stilingo eksterjero, kuriam neįmanoma atsispirti, detalės. Automobilio salonas džiugins rafinuota atmosfera ir komfortu net ir pasirinkus standartinę interjero komplektaciją. Susipažinkite su visais naujojo BMW 4 serijos kabrioletų modelio variantais, įrangos pasirinkimo galimybėmis ir techniniais duomenimis bei patraukliais išperkamosios nuomos ir finansavimo pasiūlymais.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW 430i xDrive Cabrio
   BMW 430i xDrive Cabrio

   Galia

   180 kW (245 AG)

   Sukimo momentas

   400 Nm

   0-100 km/h

   6,3 s

   Didžiausias greitis

   250 km/h

   BMW 430i xDrive kabrioletas: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,3–8,0; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 166–182

   JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS.

    InfoI turinio žyma

    DIZAINAS

    INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINO AKCENTAI.

    BMW 4 serijos kabrioleto minkšto audinio stogas

    DĖMESIO CENTRE NET IR SU UŽDARU STOGU. UŽBURIANTIS LAISVĖS POJŪTIS VAŽIUOJANT ATVIRU STOGU.

    Minkštas BMW 4 serijos kabrioleto stogas – tai aukščiausios kokybės meistriškumo išraiška, puikios triukšmo slopinimo savybės ir patikima apsauga nuo šalčio. Medžiaginis stogas gali būti atidaromas ir uždaromas visiškai automatiškai važiuojant iki 50 km/h greičiu.

    TECHNOLOGIJOS

    RYŠYS SU PASAULIU. SKAITMENINĖS PATIRTYS KELYJE.

    PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU.

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės važiuojant iki 210 km/h greičiu. Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

    Dar daugiau kamerų patogesniam parkavimui.

    Parking Assistant Plus užtikrina dar platesnės aprėpties vaizdą parkuojant automobilį. Papildomos kameros perduoda 3D automobilio aplinkos vaizdą tiesiai į valdymo ekraną. Taigi iš karto matysite, kiek vietos turite manevravimui.

    Palikite automobilio raktelius namie.

    Paverskite savo išmanųjį telefoną BMW skaitmeniniu raktu. Laikydami telefoną prie durelių rankenos, į automobilį pateksite be jokių pastangų, o įstatę jį į tam skirtą vietą, galėsite užvesti savo BMW.

    Matykite daugiau nei vien tik kelią.

    Kelionės tikslą pasiekite dar sklandžiau. Visą svarbiausią informaciją – navigacijos nurodymus ir vairavimo duomenis matysite savo matymo lauke. Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane ir prietaisų skydelyje.

    BMW 4 serijos kabrioletas finansavimas ir išperkamoji nuoma

    IŠPERKAMOJI NUOMA IR FINANSAVIMAS

    JŪSŲ NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 4 SERIJOS KABRIOLETUS.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW 430i xDrive kabrioletas: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 7,3–8,0; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 166–182

    BMW M440i xDrive kabrioletas: Degalų sąnaudos l/100 km mišriu režimu WLTP: 8,1–8,7; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 182–197


    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

     

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.