NAUJOJI

5

NAUJIEJI BMW 5 SERIJOS ĮKRAUNAMI HIBRIDAI.

BMW 530e sDrive [1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 0,6–0,8; CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 13–17; Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 19,9–21,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP  km: 93–103

BMW i5 eDrive40 Limousine

Galia

220 kW (299 AG)

0-100 km/h

6 s

Didžiausias greitis

193 km/h

Elektra nuvažiuojamas atstumas

102 km

BMW 530e sDrive [1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 0,6–0,8; CO₂ emisija mišriu režimu WLTP g/km: 13–17; Energijos sąnaudos mišriu režimu WLTP kWh/100 km: 19,9–21,7; Elektra nuvažiuojamas atstumas WLTP  km: 93–103

JŪSŲ NAUJASIS BMW 5 SERIJOS ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS.

  InfoI content placeholder

  [3] Fire red raudona metalizuota spalva rinkoje numatoma nuo 2023 m. lapkričio.

  Dizainas

  EKSTERJERO AKCENTAI.

  INTERJERO DIZAINAS.

  INTERJERO AKCENTAI.

  NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

  ĮKROVIMO GALIMYBĖS.

  Technologijos

  PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SĄSAJA SU AUTOMOBILIU

  Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

  Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą važiuojant iki 210 km/h greičiu. Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

  Jūsų BMW prisiparkuos už jus.

  Priparkuokite automobilį nebūdami jo viduje. Su Parking Assistant Professional funkcija automatiškai pastatysite savo BMW į stovėjimo vietą ar išvažiuosite iš jos. Atlikite iki 200 metrų ilgio manevrą ir išsaugokite jį.

  Pamatykite daugiau nei tik tai, kas priekyje.

  BMW Live Cockpit Professional visą reikalingą informaciją pateikia vairuotojo matymo lauke, tad galėsite susikoncentruoti į kelią ir nesiblaškyti. Papildytos realybės vaizdo funkcija pateiks jums grafinius ženklus, palengvinsiančius navigaciją.

  Daugiau nei vien tik raktas.

  Su BMW Digital Key Plus funkcija savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis kaip raktu savo automobiliui atrakinti ir užrakinti bei galėsite juo dalintis net su penkiais žmonėmis. Kai tik priartėsite prie savo BMW automobilio, jis pasitiks jus šviesomis ir atrakins dureles. Interjeras prisitaikys prie jūsų pageidavimų priklausomai nuo pasirinkto asmeninio profilio.

  FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

  BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS NAUJAJAM BMW 5 SERIJOS SEDANUI.

  Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

  KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

  PROACTIVE CARE FUNKCIJA NAUJAJAME BMW 5 SERIJOS MODELYJE.

  Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

  Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti servise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę galėsite susitarti dėl apsilankymo servise. Ir savo kelionę tęsite be jokių rūpesčių.

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW 5 SERIJOS MODELIUS.

  [1] Rinkoje numatoma nuo 2023 m. lapkričio.


  [2] Fire red raudona metalizuota spalva rinkoje numatoma nuo 2023 m. lapkričio.