Galia. Valdymas. Komfortas. Dėl unikalaus dizaino, išskirtinio veržlumo ir įspūdingų variklių, BMW 8 serijos Gran kupė padidina ne tik apsukų matuoklio parodymus, bet ir vairuotojo adrenalino lygį. Apjungus su išskirtinėmis lenktyninio automobilio funkcijomis, šis prabangus sportinis automobilis yra idealus aukščiausios kokybės ir įspūdingos galios derinys.

Galia. Kontrolė. Komfortas. Dėl savo išskirtinio dizaino, tikslaus valdymo ir įspūdingų variklių, BMW 8 serijos kabrioletas užtikrina maksimalų adrenalino lygį. Prabangus sportinis automobilis kartu su išskirtinėmis lenktynių funkcijomis užtikrina auksčiausią kokybę ir galią.

BMW 8 serijos Gran kupė yra kvapą gniaužiantis keturių durų sportinis automobilis su gausios erdvės pojūčiu. Jo stilius kalba visiškai nauja prabangių sportinių automobilių dizaino kalba, spinduliuodamas nevaldomą galią ir įspūdingą veržlumą. Su kiekvienu gyvybingų jo variklių įveiktu kilometru BMW 8 serijos Gran kupė ištesi bekompromisinį sportinio vairavimo pažadą. Visose keturiose sėdynėse sukuriama išskirtinė, tačiau įspūdingai sportiška aplinka, kuriai neįmanoma atsispirti.

Skaityti daugiau