The

X3

BMW X3.

BMW X3 20 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6–6,9; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173–156 [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

Variantai ir techniniai duomenys.

   BMW X3 20 xDrive
   BMW X3 20 xDrive

   Galia[1][2]

   153 kW (208 AG)

   Sukimo momentas[1][2]

   330 Nm

   0-100 km/h[1]

   7,8 s

   Didžiausias greitis[1]

   215 km/h

   BMW X3 20 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6 - 6,9; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173 -156

   [1] Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.
   [2] Susideda iš važiavimo vidaus degimo varikliu (nurodyta nominali vertė) ir elektrinio važiavimo (iki nurodytos nominalios vertės).

   BMW X3 SUV dizaino kalba

   Sukurtas tyrinėti pasaulį.

   BMW X3 įkūnija komfortą, kasdienį lankstumą ir X serijai būdingą unikalią vairavimo dinamiką. Pažangios automobilio ryšio funkcijos ir pagalbos vairuotojui technologijos BMW X3 funkcionalumą, saugumą ir pramogas perkelia į visiškai naują lygmenį. Tokiais pagrindiniais akcentais kaip naujosios BMW būdingos formos Iconic Glow priekinės grotelės išsiskiriantis dizainas rinkai diktuoja naujas taisykles. O įspūdingos talpos BMW X3 bagažinėje atsiras vietos viskam. Susipažinkite su visais modelio variantais, įrangos galimybėmis ir techniniais duomenimis arba konfigūruokite savo BMW X3 pagal individualius poreikius.

   Toks universalus, kad puikiai tiks viskam, ką gyvenimas jums yra paruošęs.

   BMW X3 SUV Minimalios bagažo skyriaus talpos piktograma

   570 litrų minimali bagažo skyriaus talpa

   BMW X3 SUV maksimalios bagažo skyriaus talpos piktograma

   1700 litrų maksimali bagažo skyriaus talpa

   BMW X3 SUV priekabos apkrovos piktograma

   2400 kg priekabos apkrova

   Savo naująjį BMW X3.

    InfoI turinio žyma

    Įstabus iš visų perspektyvų.

    Žvelgiant į BMW X3 išorę, tiesiog užburia automobilio dydis ir įspūdingas stotas. Dideli paviršiai ir ryškūs kontūrai sukuria monolitines padidinto pravažumo automobiliams (SUV) būdingas proporcijas – nuo išraiškingos priekinės dalies, prailgintų šonų, įspūdingų ratų arkų iki pat plačios galinės dalies. Ryškiausi eksterjero akcentai apima tokias detales kaip visiškai naujo dizaino apšviesto kontūro priekinės BMW būdingos formos grotelės ir naujas dvigubo apšvietimo priekinių žibintų stilius.

    Tobula atmosfera kiekvienai kelionei.

    BMW X3 interjeras išsiskiria šiuolaikiškumu ir komfortu. Tai užtikrina aukščiausios kokybės medžiagos ir nuoseklus minimalistinis dizainas. Itin patogiai valdomoje automobilio vairuotojo erdvėje vyrauja pažangiausios technologijos – 14,9 colių skersmens BMW išlenktas ekranas, dinamiškas apšvietimas, BMW išmanioji valdymo juosta ir apšvietimo juostos. Tvariai pagamintos perdirbtos poliesterio medžiagos apdaila išsiskiria tekstilei būdingu šilumos ir jaukumo deriniu ir interjere sukuria visiškai naują estetikos įvaizdį.

    Nuostabus erdvės pojūtis.

    Nuostabus erdvės pojūtis neapleidžia ir sėdint BMW X3 gale. Dėl padidintos erdvės kojoms ir aukščiausios kokybės medžiagų net trys gale sėdintys keleiviai gali mėgautis išskirtiniu komfortu.

    Skaitmeninės. Pažangiausios.

    BMW X3 diktuoja naujus pažangiausių skaitmeninių savybių etalonus. Būdami atitinkamu atstumu nuo automobilio, savo išmaniajame telefone esantį BMW skaitmeninį raktą BMW Digital Key Plus galite naudoti BMW atrakinimui ir užrakinimui nuotoliniu būdu. Vairuojant BMW išmanusis asmeninis asistentas leis patogiai valdyti pagrindines automobilio funkcijas balsu. Papildomai pasirenkama BMW Digital Premium komplekto įranga leis maloniai atsikvėpti pertraukėlių tarp vairavimo metu ir mėgautis smagiomis pramogomis bei žaidimais 14,9 colių skersmens BMW išlenktame ekrane. Vos viena programėlė suteiks prieigą prie daugybės srautinio duomenų siuntimo paslaugų teikėjų turinio.

    BMW X3 SUV BMW Digital Premium vaizdo transliavimas

    Puikios pramogos pertraukų metu.

    Patogiai žiūrėkite filmus ir serialus BMW valdymo ekrane. Laukimo laikas pralėks akimirksniu, o jūs mėgausitės geriausiomis pramogomis su aukštos raiškos, visiškai integruotu vaizdo transliavimu.

    Naujoji pramogų automobilyje karta.

    Dar geresnis ryšys. Išmanusis saugumas.

    Daugiau nei vien tik raktas.

    BMW Digital Key Plus skaitmeninio rakto funkcija leidžia suderinamus mobiliuosius įrenginius naudoti kaip automobilio raktelį. Šiuo raktu galėsite dalintis net su penkiais asmenimis. Jums priartėjus prie savo BMW, jis automatiškai atrakins dureles ir šviesos projekcija pakvies jus vidun.

    Jūsų dėmesingas asmeninis asistentas.

    Vairavimo asistentas Driving Assistant Professional išlaikys automobilį eismo juostoje važiuojant ne didesniu kaip 210 km/h greičiu ir užtikrins saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių. Prireikus jūsų BMW ims staigiai stabdyti ir automatiškai vėl pradės važiuoti. Tai tikras išsigelbėjimas, ypač netolygiai judančio eismo atvejais.

    Jūsų BMW prisiparkuos savarankiškai.

    Parkuokite automobilį net nebūdami jame. Su Parking Assistant Professional funkcija automatiškai pastatysite savo BMW į stovėjimo vietą ar išvažiuosite iš jos. Pirmiausia atlikite iki 200 metrų ilgio manevrą ir išsaugokite jį.

    Paskirties vietą pasieksite itin lengvai ir su aiškiais nurodymais.

    Papildytosios realybės vaizdas leis tiksliai matyti, kur važiuojate. Ši funkcija valdymo ekrane leidžia matyti jus supančią aplinką. Dar daugiau – kad orientuotis būtų paprasčiau, ekrane pateikiama ir papildoma navigacijos informacija. Realaus laiko vaizde rodomos rodyklės suprantamai žymi artimiausią posūkį.

    Vairavimo dinamika trokštantiems tyrinėti.

    Pajudėjęs iš vietos, 7,8 100 km/h greitį pasiekia vos per 7,8 sekundės.[1] Tačiau BMW X3 20 xDrive vairavimo malonumas čia tikrai nesibaigia. Galinga akceleracija ir didelės energijos atsargos – pasiekite savo kelionės tikslą visada žinodami, kad nauji atradimai dar laukia priešakyje.

    BMW X3 SUV Finansavimas ir išperkamoji nuoma

    Jūsų naujajam BMW X3.

    Papildykite jums individualiai pritaikytą išperkamosios nuomos ar paskolos pasiūlymą patraukliomis paslaugomis ir draudimu.

    Viskas viename. Ir itin palankiomis sąlygomis. BMW finansavimo paslaugos

    Proactive Care funkcija BMW X3 modelyje.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir ramia širdimi galėsite tęsti savo kelionę.

    Dažnai Užduodami Klausimai Apie Bmw X3.

    Jus taip pat galėtų sudominti.

    Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

    BMW X3 20 xDrive[1]: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,6 - 6,9; CO2 emisija g/km mišriu režimu WLTP: 173 -156 

    [1]Preliminarūs skaičiavimai; kiti trūkstami duomenys nebuvo prieinami paskelbimo metu.

    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems Europos Reglamente (EB) Nr. 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal Europos Reglamento (EB) 2022/195 nuostatas, nuo 2023-01-01 EB atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietijoje bei apsilankę https://www.dat.de/co2/.