X2

BMW M

BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,7–8,1; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 174 - 183

VAIRAVIMO MALONUMAS.

Išdidžiai puikuodamasis galingu varikliu, itin preciziška važiuokle ir tiksliais pakabos nustatymais, žavėdamas M lenktynių genais pulsuojančiu dizainu BMW X2 M35i xDrive užtikrina įstabią galią. Sužinokite daugiau apie BMW X2 M35i xDrive kainas, techninius duomenis ir įrangos pasirinkimo galimybes ir patirkite kasdienio sportiškumo ir praktiškumo malonumus.

TECHNINIAI DUOMENYS

VARIANTAI.

   BMW X2 M35i xDrive
   BMW X2 M35i xDrive

   Galia

   300 kW (AG)

   Sukimo momentas

   400 Nm

   0-100 km/h

   5,4 s

   Didžiausias greitis

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,7–8,1 CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 174 - 183

   Frozen Portimao spalvos BMW X2 M35i xDrive vaizdas iš priekio prie pastato miesto fone

   SU NIEKUO NESUPAINIOJAMAS M DIZAINAS.

   BMW X2 M35i xDrive spinduliuoja BMW M modelių galia, kurią pabrėžia išskirtinio dizaino išmetimo angos, pasirenkamos M sport sėdynės ir M serijai būdingi aerodinaminiai elementai. M serijai būdingą vairavimo malonumą patirsite mėgaudamiesi M Twin Power Turbo 221 kW (300 AG) benzininio variklio riaumojimu, adaptyviosios M pakabos stabilumu ir itin preciziška M Sport M stabdžių sistema.

   JŪSŲ BMW X2 M35i xDRIVE.

    InfoI turinio žyma

    GALIA

    VERŽLUS KAIP M SERIJOS MODELIS.

    ITIN GALINGI IR TIKSLŪS STABDŽIAI.

    19 colių M Compound kombinuotų stabdžių dėka stabdymas bus itin tikslus net ir ant šlapių paviršių. Perforuoti stabdžių diskai itin atsparūs karščiui. Apie įstabią šio modelio galią išduoda ir itin blizgios pilkos spalvos stabdžių apkabos su M logotipu.

    VAIRAVIMO DINAMIKOS AKCENTAI.

    Galingas variklis ir sportiška vairavimo dinamika. BMW X2 M35i xDrive tobulai dera preciziškas automobilio valdymas su įstabia galia. 

    DIZAINAS

    SPINDULIUOJANTIS M GENAIS.

    M TEIKIAMAS MALONUMAS AKIMS IR AUSIMS

    M serijos išmetimo sistema džiugins jūsų ausis įspūdingu variklio riaumojimu, sklindančiu iš išmetimo angų Įsigijus M Sport paketą Pro, išmetimo angas puoš juodos spalvos dangteliai.

    EKSTERJERO AKCENTAI.

    M VAIRAVIMO MALONUMAS.

    MAIŠTINGAS ALCANTARA PUOŠTAS INTERJERAS

    Iki smulkmenų ištobulintas jūsų stilius. Luxury serijos priekinis valdymo skydelis puikuojasi rafinuotu Alcantara/Veganza apmušalų deriniu, besitęsiančiu iki pat durelių apdailos. Mėlynos M spalvos siūlės tarytum įrėmina prietaisų skydelį ir durelių slenksčius. Galite rinktis ir kitokius apmušalus. Prietaisų skydelis puoštas aukštos kokybės Veganza stiliaus deimantų formos raštais.

    INTERJERO AKCENTAI.

    TECHNOLOGIJOS

    IŠMANIOS IR INOVATYVIOS.

    VISIŠKAI INTEGRUOTA SRAUTINIO VAIZDO ĮRAŠŲ PERDAVIMO FUNKCIJA

    Puikios pramogos pertraukų metu. Žiūrint vaizdo įrašus neprailgs net ir ilgiausias laukimo laikas. Mėgaukitės plačiu jūsų rinkai pritaikytu paslaugų ir produktų asortimentu. BMW nuolat tobulina srautinio vaizdo transliavimo paslaugas. BMW taps antraisiais jūsų namais.

    SKAITMENINIAI AKCENTAI.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 Digital Premium funkcijos

    DAR GERESNĖS SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU IR RYŠIO FUNKCIJOS.

    Užsisakykite nemokamą bandomąją versiją ir mėgaukitės papildomomis BMW Digital Premium paketo[1] funkcijomis.

     

    • Patobulintos BMW žemėlapių funkcijos apima realiu laiku pateikiamą eismo informaciją, kuri rodoma spalvotame ekrane apimant visą žemėlapio regioną (net jei ir neįjungta maršruto rodymo funkcija)
    • Turėsite prieigą prie garso, pramogų ir naujienų programėlių, galėsite siųstis duomenis ir nuolatinius atnaujinimus.
    • Papildomos personalizavimo funkcijos padeda BMW Intelligent Personal Assistant išmaniajam asmeniniam asistentui įsiminti jūsų kasdienius nustatymus ir leidžia jam atlikti nesudėtingas užduotis jūsų pavedimu.

    Į KELIĄ RAMIA ŠIRDIMI.

    Visada reikiamoje kelio juostoje ir laikantis saugaus atstumo.

    Driving Assistant Professional funkcija išlaikys jūsų automobilį reikiamoje juostoje ir palaikys saugų atstumą važiuojant iki 210 km/h greičiu. Dar viena papildoma funkcija, kuri itin naudinga eismo spūstyse: prireikus jūsų BMW staigiai sustos ir automatiškai vėl pradės važiuoti.

    Dar daugiau kamerų patogesniam parkavimuisi.

    Parking Assistant Plus užtikrina dar platesnės aprėpties vaizdą parkuojant automobilį. Papildomos kameros perduoda 3D automobilio aplinkos vaizdą tiesiai į valdymo ekraną. Taigi iš karto matysite, kiek vietos turite manevravimui.

    Važiuokite su nuolat įjungtomis tolimosiomis šviesomis.

    Tolimųjų šviesų asistento (High-beam Assistant) pagalba jūsų BMW apsaugos kitus eismo dalyvius nuo akinančio šviesos srauto. Tobulas apšvietimas tamsiuose keliuose.

    Daugiau nei vien tik raktas.

    Su BMW Digital Key Plus funkcija savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis kaip raktu savo automobiliui atrakinti ir užrakinti bei galėsite juo dalintis net su penkiais žmonėmis. Kai tik priartėsite prie savo BMW, jis automatiškai atrakins dureles ir šviesos projekcija pakvies jus vidun. Skaitmeninio rakto dėka automobilio interjeru nustatymai kaskart prisitaikys pagal jus priklausomai nuo pasirinkto asmeninio profilio.

    Matykite daugiau nei vien tik kelią.

    Kelionės tikslą pasiekite dar sklandžiau. Su vairavimu susijusią informaciją projekcinis ekranas rodys jūsų regėjimo lauke, Papildytosios realybės ekrano maršruto informacija tiesiogiai transliuojama valdymo ekrane arba prietaisų skydelyje.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 finansavimo ir išperkamosios nuomos galimybės

    FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

    BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW X2 M35i xDRIVE MODELIAMS

    Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos sprendimai, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

    KONSULTACIJOS IR PASLAUGOS

    PROACTIVE CARE FUNKCIJA BMW X2 M35i xDRIVE MODELYJE.

    Jūsų BMW pasirūpinsime būtent tada, kai to reikia.

    Visuomet vienu žingsniu priekyje. Susisieksime su jumis nedelsiant prireikus apsilankyti autoservise ar nusidėvėjus padangoms. My BMW programėlėje nusiuntę žinutę susitarsite dėl apsilankymo servise ir atsipalaidavę galėsite tęsti savo kelionę.

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

    BMW X2 M35i xDrive: Degalų sąnaudos mišriu režimu WLTP l/100 km: 7,7–8,1; CO2 emisija mišriu režimu WLTP g/km: 174-183

     

    [1] BMW Digital Premium paketas yra mokama bei prenumeruojama paslauga, o kai kurioms funkcijoms yra reikalingas tinklo ryšys. Į BMW Digital Premium paketą neįeina pirkimai programėlėje.    Benzininių variklių galingumo informacija gauta iš atliktų bandymų, kuriuose dalyvavo automobiliai, varomi RON98 benzinu. Degalų sąnaudų informacija taikoma automobiliams, naudojantiems ES Reglamente 715/2007 nurodytus degalus. Taip pat gali būti naudojamas bešvinis RON 91 ir aukštesnio oktaninio skaičiaus su ne didesniu nei 10% (E10) etanolio kiekiu. BMW rekomenduoja RON 95 degalus. Itin galingiems automobiliams BMW rekomenduoja RON 98 degalus.

     

    Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

    Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen ir apsilankę https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.