BWM X7 M60i xDrive G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue kėbulo spalvos stovinčio automobilio vaizdas iš šono kalnų fone
Kaina nuo131 299 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu) 13,3–12,2 l/100 km*
Variklio tipasBenzinas

ATNAUJINAS X7

BMW M

BMW X7 M60i xDRIVE.

Kaina nuo131 299 €
Degalų sąnaudos (mišriu režimu) 13,3–12,2 l/100 km*
Variklio tipasBenzinas
ATNAUJINAS X7BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive

Atnaujinas BMW X7 M60i xDrive sužavės itin puikiomis charakteristikomis, M serijos automobiliams būdingu dizainu ir aukščiausio lygio funkcionalumu. 
 

 • V8 tipo M TwinPower Turbo benzininis variklis išvysto net 390 kW (530 AG) galią. 
 • Daugybė eksterjero ir interjero detalių išsiskiria M serijai būdingu dizainu. 
 • Tris sėdimųjų vietų eiles turinčioje sportiškoje ir elegantiškoje interjero aplinkoje vairuotojas ir jo keleiviai mėgausis ypatingu erdvumu ir komfortu. 


BMW X7 M60i xDrive*:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 129–12,1
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 273–292

*Visos vertės preliminarios

Skaityti daugiau

BMW X7 M60i xDRIVE: GALIA.

Pavaros sistema, pakaba ir techninės charakteristikos.

BMW X7 M60i xDrive.

 • M TwinPower Turbo v8 cilindrų 530 AG benzininis variklis*
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • M serijai būdinga 2 ašių pneumatinė pakaba
 • 390 kW/530 AG, 750 Nm, 0–100 km/h per 4,7 sek.*
BMW X7 M60i xDrive G07 LCI stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X7 M60i xDRIVE - PAGRINDINIAI PRODUKTŲ AKCENTAI.

BMW X7 M60i xDRIVE VAIRAVIMO DINAMIKA IR DIZAINAS.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue spalvos, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių galinis vaizdas iš paukščio skrydžio
M TwinPower Turbo V8 cilindrų benzininis variklis BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vaizdas iš arti

M TwinPower TurboV8 cilindrų benzininis variklis

V8 tipo M TwinPower Turbo benzininis variklis gali drąsiai puikuotis tokiomis pažangiomis technologijomis kaip dviejų turbokompresorių sistema su elektriniu išleidimo vožtuvu, kryžminis išmetimo kolektorius ir dar galingesnė patvirtintų BMW sistemų variklio elektronika. Visa tai leidžia pasiekti įspūdingas charakteristikas, itin didelį efektyvumą ir nedidelę emisiją.

M serijai būdinga pakaba BMW X7 M60i (G07) LCI vaizdas iš arti

M serijai būdinga pakaba

M serijai būdinga dviejų ašių pneumatinė pakaba leidžia mėgautis ypatingai patogiu vairavimu ir puikiomis vairavimo dinamikos charakteristikomis. Integruotoji aktyvi galinių ratų valdymo sistema dar labiau padidina automobilio manevringumą ir užtikrina dar lengvesnį valdymą.

M sportinis diferencialas BMW X7 M60i G07 LCI vaizdas iš arti

M sportinis diferencialas

Sportinis M diferencialas  užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, išvažiuojant iš posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą  su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.

BMW X7 M60i G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue kėbulo spalvos stovinčio automobilio vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Naujoji dvigubų priekinių žibintų su šviesų išskaidymo funkcija dizaino interpretacija tik patvirtina, kad BMW X7 M60i automobilis priklauso prabangių BMW automobilių klasei. M logotipu dekoruotos priekinės grotelės ir M dvigubų juostelių dizainu išsiskiriantys išoriniai veidrodėliai akivaizdžiai byloja apie M serijai būdingą vairavimo dinamiką.

BMW X7 M60i G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue spalvos stovinčio automobilio vaizdas iš šono

Vaizdas iš šono

Žvelgiant iš šono, dinamiškumu alsuojantys kontūrai ir išryškinti blizgiai juodos spalvos paviršiai užtikrintai pabrėžia atletišką BMW X7 M60i charakterį. Išskirtinis M logotipas šalia oro alsuoklio – dar vienas sportiškumu spinduliuojantis šoninės dalies elementas.

BMW X7 M60i G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue kėbulo spalvos stovinčio automobilio vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Platus stotas, charakteringos dvigubos išmetimo angos ir išskirtinis modelio logotipas – tai su niekuo nesupainiojami galinės automobilio dalies elementai, atskleidžiantys įspūdingas BMW X7 M60i charakteristikas.

M odinis vairas BMW X7 M60i G07 LCI vairuotojo erdvė

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Walknappa oda aptrauktas vairas su dekoratyviais M spalvų dygsniais ir atramomis nykščiams bei į vairą įmontuotos pavarų perjungimo svirtelės leis mėgautis sportiško ir tikslaus vairavimo pojūčiais.

Išlenktas BMW monitorius ir M serijos apšvietimo juosta BMW X7 M60i G07 LCI vairuotojo erdvė

BMW išlenktas monitorius ir M serijos apšvietimo juosta

Išlenktą BMW monitorių, kuriame galėsite peržvelgti visą reikalingą informaciją, sudaro 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelis ir 14,9 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas. Po apdaila sumontuota naujoji prizmės struktūros apšvietimo juosta išsiskiria ypatingu M serijai būdingu dizainu.

7 sėdynės BMW X7 M60i G07 LCI Interjeras

7 sėdynės

Standartiškai BMW X7 M60i xDrive automobilyje montuojamos septynios sėdimos vietos, tačiau galima pasirinkti versiją su 6 sėdimomis vietomis. Dėl dviejų atskirų kilnojamų ir reguliuojamų sėdynių 2-oje eilėje, gale sėdintys keleiviai galės mėgautis didesniu komfortu.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vaizdo įrašas apie interjero dizainą

NAUJOJO X7 M60I XDRIVE INTERJERO DIZAINAS

NAUJOJO X7 M60I XDRIVE INTERJERO DIZAINAS

BMW X7 M60i xDRIVE: VAIRUOTOJO ERDVĖ IR TECHNOLOGIJOS.

BMW X7 M60i xDRIVE M SERIJAI BŪDINGO DIZAINO RODMENYS IR IŠMANIOSIOS INTUITYVI VALDYMO KONCEPCIJA, SKAITMENINĖS PASLAUGOS IR PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vairuotojo erdvė interjero vaizdas iš priekio kalnų fone
Vairuotojo erdvė BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vaizdas iš arti

Vairuotojo erdvė

M serijai būdingas prietaisų skydelis ir apšvietimo juosta su M logotipu leis visada matyti visą reikalingą informaciją ir mėgautis išskirtine, šiuolaikiška ir skaitmenine vairuotojo erdve.

BMW Live Cockpit Professional, BMW X7 M60i xDrive G07 LCI priartintas vaizdas

BMW Live Cockpit Professional

Dar paprastesnė navigacija ir didesnis vairavimo saugumas. Vairuotojo erdvės valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional papildo BMW Live Cockpit Plus vairuotojo erdvę spalvotu BMW projekciniu ekranu. Jame pateikiamą informaciją matysite savo regėjimo lauke. Be to, galėsite patys pasirinkti, kokią informaciją pageidaujate matyti.  Aiškiai pateikiami duomenys leis visą dėmesį sutelkti tik į kelią.

BMW iDrive BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vairuotojo erdvė

BMW iDrive

BMW iDrive technologija ir konfigūruojama 8 kartos BMW operacinė sistema leis pasinerti į visiškai intuityvią naudotojo patirtį. Savo naująjį BMW X7 M60i xDrive galėsite valdyti lietimu, balsu, naudodami daugiafunkcį vairą arba išmanųjį asmeninį asistentą.

BMW ConnectedDrive atnaujinimai BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interjeras

BMW ConnectedDrive atnaujinimai

Visada naujausia programinė įranga: BMW ConnectedDrive programinės įrangos atnaujinimo galimybės suteikia nuolatinę prieigą prie naujausių BMW X7 M60i xDrive automobilio funkcijų, kurias nuotoliniu būdu galėsite įdiegti bet kuriuo jums patogiu metu.

Išmaniojo telefono integravimo funkcija BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interjeras

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

Patogios prieigos sistema BMW X7 M60i xDrive G07 LCI išmaniojo telefono valdymas BMW automobilyje

Patogios prieigos sistema

Patogaus patekimo į automobilį sistema Comfort Access leis atidaryti visas automobilio dureles ir bagažinę nesinaudojant rakteliu. Priartėjus prie automobilio, pasitikimo sistema įsijungs dar prieš durelėms atsirakinant automatiškai. Be to, prieigai prie automobilio ir automobilio užvedimui galite papildomai naudoti BMW skaitmeninį raktą savo išmaniajame telefone (jeigu suderinamas) arba rakto kortelę.

Driving Assistant Professional funkcija BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interjeras

Driving Assistant Professional funkcija

Ypatingai universalus: vairavimo asistento sistema Driving Assistant Professional leidžia ne tik palaikyti pageidaujamą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, bet ir, pasitelkus intervencijos funkciją, išlaikyti jūsų BMW reikiamoje eismo juostoje. Tai sumažina įtampą ilgesnių kelionių metu. Kitos šios sistemos funkcijos leis išvengti susidūrimų ir ribojamo greičio viršijimo.

Parking Assistant parkavimo asistentas BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interjeras

Parking Assistant parkavimo asistento funkcija.

Naudodamiesi parkavimo asistentu, automobilį lengviau pastatysite ir manevruosite ankštose erdvėse. Atbulinės eigos kamera, nuotolio jutikliai ir avarinis stabdys apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų statant automobilį. Be to, esant poreikiui, pravažiuojant pro stovėjimo aikštelę, BMW gali parinkti tinkamą stovėjimo vietą ir joje sustoti. Patogu: atbulinės eigos asistentu patogu naudotis, pavyzdžiui, siauruose įvažiavimuose.

BMW vaizdo registratorius BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interjeras

BMW vaizdo registratorius

BMW vaizdo registratorius leis įrašyti automobilį supančios aplinkos vaizdą ir peržiūrėti jį centriniame automobilio valdymo ekrane arba kitame jūsų įrenginyje, perkėlus vaizdo įrašą naudojantis USB jungtimi. Tokiame vaizdo įraše bus rodoma ir kita svarbi su automobiliu susijusi informacija, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo metu buvęs važiavimo greitis arba GPS koordinatės. Šis BMW vaizdo registratorius taip pat turi įvykių ir avarijų registravimo funkcijas.

BMW X7 M60i xDRIVE TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X7 M60i xDrive.

Variklio galia kW (AG):

530 (390)*

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

4,7*

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

12,1-12,9

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

*Preliminarios vertės

273-292

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI techniniai duomenys brėžinys

NAUJOJO BMW X7 M60i xDrive ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR AKSESUARAI

Originalūs BMW aksesuarai leis pritaikyti jūsų BMW asmeniniams poreikiams: šie produktai nepriekaištingai atitinka BMW X7 M60i xDrive kokybę, dizainą ir technines charakteristikas.

21 colio BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke 752 juodos Jet Black spalvos BMW X7 M60i xDrive G07 LCI vaizdas iš arti

21 colio BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke 752 juodos Jet Black spalvos, žiemos ratlankių komplektas su RDCi.

Aukštos kokybės 21 colių BMW lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 752 juodos Jet Black spalvos TPMS žiemos ratų komplektą su RunFlat tipo padangomis ir 9,5J x 21 dydžio ratlankiai. Sniego grandinės į komplektą neįeina.

Išsamiau
Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520, BMW X7 M60i xDrive G07 LCI priartintas vaizdas

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520

Užrakinama juodos/Titanium Silver spalvos stogo bagažinė gali būti atidaroma iš abiejų pusių. Šios bagažinės tūris yra 520 litrų, ji gali būti montuojama su visomis BMW stogo skersinių sistemomis.

Išsamiau
BMW drabužių pakaba iš Travel & Comfort sistemos BMW X7 M60i xDrive G07 LCI priartintas vaizdas

Drabužių pakaba tvirtinama prie Travel & Comfort sistemos

Drabužių pakaba gali būti tvirtinama prie pagrindinio laikiklio arba kitos Travel & Comfort serijos įrangos, kurią galite įsigyti papildomai. Be to, ši pakaba gali būti naudojama ir ne automobilyje.

Išsamiau

BMW X7 M60i xDRIVE FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA.

BMW X7 M60i xDRIVE KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI mėlynos Frozen Marina Bay Blue kėbulo spalvos stovinčio automobilio vaizdas iš galo kalnų fone su modeliu

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X7 M60i xDrive įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

 

 

BMW X7 M60i xDrive*:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,9–12,1
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 292–274

 

*Visos vertės preliminarios   

 

** pasirenkama įranga

 

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu (EB) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

 

 

Skaityti daugiau

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

 • BMW X7 M60i xDrive*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,3–12,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 303–278

  *Visos vertės preliminarios   

  ** pasirenkama įranga

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu (EB) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

BMW X7 serijų M automobiliai

BMW X7 M60i xDrive yra automobilis, kuris turi visus reikalingus įrankius savo arsenale, kad jo ir vairuotojo nesutrikdytų jokia situacija ar kliūtis. BMW X7 M60i xDrive suderina įprasto * modelio savybes kartu su galingiausiais M padalinio varikliais ir sportine M filosofija. Rezultate gaunamas automobilis, kurį nepaprastai malonu vairuoti kasdien. Naujas  BMW X7 M60i xDrive tikrai nėra tas automobilis, kuriam stringa aštrumo ar drąsaus charakterio.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW X7 M60i xDrive - automobilis

Tiek automobilių variklio tipas, tiek kėbulo estetika, transporto priemonės siluetas, net ir tokios detalės, kaip sėdynių forma arba žibintų dizainas dera tarpusavyje.

Registruokitės bandomajam važiavimui ir patys sužinokite, kodėl  BMW X7 M60i xDrive automobiliai ir jų atsiliepimai vertinami taip puikiai.

 

Skaityti daugiau

BMW X7 M60i xDrive - variklis ir kuro sąnaudos

Kai kuriuose modeliuose gali būti ir benzinas, ir dyzelis, ženklinami „i“ bei „d“ raidėmis atitinkamai. Jūsų  BMW X7 M60i xDrive automobilio kuro sąnaudos yra nurodomos techninio aprašymo skiltyje. 

Kuro sąnaudos realiomis sąlygomis gali skirtis, priklausomai nuo jūsų vairavimo įpročių.

 

Skaityti daugiau

BMW X7 M60i xDrive kainos ir galimi priedai

Priklausomai nuo to, kokį  BMW X7 M60i xDrive automobilį nuspręsite pirkti, kokią komplektaciją pasirinksite ir nuo to ar taikomas ypatingas pasiūlymas, automobilis gali kainuoti skirtingai. 

BMW Online Store rodomi sandėlyje esantys automobiliai ir nurodomos jų kainos.

 

Skaityti daugiau

BMW X7 M60i xDrive – savybės

Jeigu jus domina bet kuris naujas arba naudotas benzininis ar dyzelinis BMW X serijos M gamos padidinto pravažumo automobilis, nedvejokite apžiūrėti juos virtualiai

 

Skaityti daugiau

BMW X7 M60i xDrive - bandomasis važiavimas

Internetu pasirinkite, kuri BMW atstovybė (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) jums patogiausia ir mes jus pakviesime bandomajam važiavimui. Jo metu galėsite patirti  BMW X7 M60i xDrive vairavimo malonumą, sužinosite, koks saugumas ir vairuotojo pagalbos yra naudojamos.

 

Skaityti daugiau