BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 eksterjero vaizdas važiuojant užmiesčio keliu.

THE NEW

BMW VISION NEUE KLASSE

NAUJOJI ELEKTRINIO MOBILUMO ERA.

ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE SUSIPAŽINSITE SU BMW VISION NEUE KLASSE.

0:00
0:00 /  0:00

PAGRINDINIAI BMW NEUE KLASSE AKCENTAI.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 interjeras BMW Panoramic Vision skaitmeninis ekranas BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION SKAITMENINIS EKRANAS

PRAPLEČIA JŪSŲ AKIRATĮ.

BMW Panoramic Vision skaitmeninis ekranas, 3D projekcinis ekranas, centre integruotas ir daugiafunkcis vairas – tai naujausios BMW iDrive kartos dalis. Informacija jums pateikiama per visą priekinio stiklo plotį. Nesvarbu, ar norėtumėt sužinoti su vairavimu susijusią informaciją, mėgautis pramogų sistema ar navigacijos sistemos teikiamais privalumais.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 eksterjero 4/5 vaizdas iš šono, prie sienos parkuojamo automobilio vaizdas su moterimi

DIZAINAS

ĮSTABUS DAR NEREGĖTAS DIZAINAS.

BMW Vision Neue Klasse – sportiškasis sedanas. Aiškus, elegantiškas ir laikui nepavaldus dizainas. Platūs paviršiai, išraiškingos linijos, neperkrautas interjeras. Su dar daugiau erdvės šiai serijai būdingiems privalumams. Pavyzdžiui, skaitmeninis interaktyvus paviršius, kurį sudaro priekinės grotelės ir priekiniai žibintai arba itin proporcinga erdvė gale sėdintiems keleiviams su atskiromis sėdynėmis.

BMW Vision Neue Klasse 2/3 koncepcinis automobilis 2023 eksterjeras 2/3 vaizdas iš šono, mišku važiuojantis automobilis

TVARUMAS

NESIBAIGIANTIS DŽIAUGSMAS. ŠIANDIEN IR VISADA.

Tikrasis vairavimo malonumas prasideda jau šiandien. Ir yra orientuotas į ateitį. BMW Vision Neue Klasse ženkliai sumažino CO2 pėdsaką automobilių kūrimo, gamybos, naudojimo ir perdirbimo etapuose. Dėl išteklius tausojančios gamybos, didesnio antrinių žaliavų panaudojimo ir itin efektyvios visiškai elektrinės pavaros.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW I Vision Circular, asortimentas, šeimos vaizdas, eksterjeras, parkingas

ELEKTRINIS. SKAITMENINIS. ŽIEDINIS.

BMW Vision Neue Klasse gerokai lenkia dabartį. Tai šuolis į naują technologijų amžių. Čia susilieja moderniausios technologijos ir nepamirštama vairavimo patirtis.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 eksterjero vaizdas iš šono, prie sienos parkuojamo automobilio vaizdas iš priekio, su trimis asmenimis

BMW NEUE KLASSE – TIK TAI, KAS NAUJAUSIA.

Vizija – tai dar tik pradžia. Pasinerkite į naująją mobilumo erą su BMW Neue Klasse – užsiregistruokite ir gaukite naujausią informaciją.

VIZIJOS, KURIAS JAU PAVERTĖME REALYBE.

BMW Vision Neue Klasse BMW i4

Naujasis BMW i4.

Susipažinkite su pirmuoju visiškai elektriniu Gran kupė – tai BMW i4, demonstruojantis puikų išskirtinės dinamikos ir tvaraus mobilumo derinį. Šis modelis ne tik puikuojasi itin sportišku dizainu bei įstabia vairavimo dinamika, bet ir daro įspūdį savo 250 kW (390 AG) galia. Tai tobulas kelionių kompanionas tiek kasdienai, tiek ir ilgesnėse kelionėse su net 590 km siekiančiu nuvažiuojamu atstumu.

BMW Vision Neue Klasse BMW i5

Naujasis BMW i5.

Sportiškas ir visiškai elektrinis BMW 5 serijos sedanas. Jame tobulai dera visiškai elektrinė varos sistema ir galingas net 250 kW (340 AG) variklis. Šis galiūnas puikuojasi itin dinamišku dizainu ir išmaniosiomis vairuotojo pagalbos sistemomis. O ilgiausias keliones be vargo įveiksite su net iki 582 km siekiančiu nuvažiuojamu atstumu.