10 mitų apie elektromobilius
Blog | 2023.01.12

10 MITŲ APIE ELEKTROMOBILIUS

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja elektromobiliai. Nors skaičiai ir tendencijos rodo, kad tai yra ekologiškesnė ir ekonomiškesnė alternatyva vidaus degimo varikliais varomiems automobiliams, tačiau elektromobilis išlieka daugybe mitų apipinta transporto priemonė.

 

Daug tų mitų yra klaidingi ir visiškai be pagrindo atbaido vairuotojus nuo kartais naudingiausio pasirinkimo. Šiame straipsnyje išsklaidysime 10 populiarių mitų apie elektromobilius ir pateiksime privalumus, kuriuos turi BMW elektromobiliai.

Skaityti daugiau
Ką svarbu žinoti apie elektromobilių nuvažiavimo atstumą?
Blog | 2023.01.11

KĄ SVARBU ŽINOTI APIE ELEKTROMOBILIŲ NUVAŽIAVIMO ATSTUMĄ?

Jei jus domina BMW elektromobiliai, vienas pirmųjų dalykų, į kuriuos nukryps jūsų akys, tikriausiai bus elektromobilių nuvažiuojamas atstumas. Šis parametras yra vienas svarbiausių vartotojams, kurie svarsto apie EV transporto priemonės įsigijimą. Tačiau dėl pačių įvairiausių priežasčių apie elektromobilių įveikiamą atstumą yra paplitę pačių įvairiausių mitų. Daug jų – iš piršto laužti arba neteisingi. Tad pasižiūrėkime į tai, ką svarbu žinoti apie maksimalų nuvažiavimo atstumą elektromobiliuose.

Skaityti daugiau