Vasarinė BMW automobilio priežiūra: kaip išlaikyti idealią automobilio būklę?
Blog | 2023.08.23

Vasarinė BMW automobilio priežiūra: kaip išlaikyti idealią automobilio būklę?

Ne paslaptis, kad tinkama automobilio priežiūra yra būtina sąlyga norint išlaikyti jo idealią būklę. Tačiau tai ne tik vasarinių ir žieminių padangų keitimas – transporto priemonės priežiūra apima daugelį aspektų, pavyzdžiui, techninis remontas ir dalių keitimas. Skirtingai nei mano daugelis, automobilius prižiūrėti reikia ištisus metus, įskaitant ir šiltąjį sezoną.

Skaityti daugiau
Naujo ir naudoto BMW automobilio pirkimas. Ką reikėtų žinoti?
Blog | 2023.08.23

Naujo ir naudoto BMW automobilio pirkimas. Ką reikėtų žinoti?

Transporto priemonės įsigijimas yra didelis finansinis žingsnis, todėl vienas iš svarbiausių klausimų yra ar apsimoka pirkti naują automobilį. O gal rinktis naudotą? Tiek nauji, tiek naudoti automobiliai turi savų pliusų ir minusų, be to, yra tam tikrų niuansų, kuriuos reikia žinoti prieš juos įsigyjant. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra naujo ir naudoto automobilio įsigijimo privalumai ir trūkumai bei į ką verta atkreipti dėmesį.

Skaityti daugiau
Kaip veikia elektromobilių kompensacijos Lietuvoje?
Blog | 2023.08.23

Kaip veikia elektromobilių kompensacijos Lietuvoje?

Ar žinojote, kad Lietuvoje galima kompensacija elektromobiliui? Šiuo metu, kai klimato kaitos problema tampa vis aktualesnė pasaulyje, atsiranda vis daugiau galimų sprendimo būdų. Vienas iš jų – elektrinių transporto priemonių įsigijimas ir naudojimas. Elektromobilis yra apibrėžiamas kaip transporto priemonė, varoma tik elektros energija. Ji beveik neišskiria aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl įvairių šalių vyriausybės skatina šių transporto priemonių naudojimą. 

Skaityti daugiau
Išsamus BMW finansavimo gidas: kaip įsigyti savo svajonių automobilį?
Blog | 2023.08.23

Išsamus BMW finansavimo gidas: kaip įsigyti savo svajonių automobilį?

Nuosavo automobilio, ypač naujo, įsigijimas gali būti brangus žingsnis, bet jums gali padėti automobilio finansavimas. Tai yra puikus būdas įsigyti nuosavą automobilį nemokant visos sumos iš karto. Šis būdas yra vadinamas lizingu arba pirkimu išsimokėtinai. Taip pat galimos ir kitos finansavimo galimybės, tokios kaip išperkamoji (finansinė) nuoma arba veiklos nuoma (juridiniams asmenims).

Skaityti daugiau
Viskas, ką reikia žinoti apie BMW nuotolinio valdymo pultelį
Blog | 2023.08.23

Viskas, ką reikia žinoti apie BMW nuotolinio valdymo pultelį

Įprastas automobilio nuotolinio valdymo pultas yra skirtas transporto priemonės atrakinimui ir užrakinimui. Tačiau BMW prekės ženklas siūlo ne tik itin moderniomis funkcijomis pasižyminčius automobilius, bet ir jų nuotolinio valdymo pultus. Naujausių modelių BMW raktas yra išties išskirtinis įrenginys, o jo funkcijos vis tobulėja.

Skaityti daugiau
Ekspertai pataria: kaip pasirūpinti automobilio apsauga nuo vagysčių?
Blog | 2023.08.23

Ekspertai pataria: kaip pasirūpinti automobilio apsauga nuo vagysčių?

Visapusiška automobilio apsauga yra labai reikalinga kiekvienam. Nuo nelaimingų atsitikimų ir autoįvykių finansinės žalos apsaugo draudimas, jūsų saugumą užtikrina įvairios saugumo funkcijos ir priemonės, pavyzdžiui, oro pagalvės ir saugos diržai, o štai įvairios apsaugos sistemos, tokios kaip signalizacija, gali padėti apsaugoti nuo vagysčių. Tačiau yra ir daugiau veiksmų, kurie padeda apsisaugoti nuo vagių. Mes, kaip automobilių ekspertai, primename, kaip apsaugoti savo automobilį:

Skaityti daugiau
BMW ir klimato kaita: kaip mes kovojame už tvarų ateities transportą
Blog | 2023.08.23

BMW IR KLIMATO KAITA: KAIP MES KOVOJAME UŽ TVARŲ ATEITIES TRANSPORTĄ

Klimato kaita yra viena iš labiausiai nerimą keliančių problemų šiais laikais, todėl ekologiškos transporto priemonės, pavyzdžiui, įkraunami hibridiniai automobiliai ir elektromobiliai, turėtų tapti vis plačiau naudojamos. BMW, kaip vienas iš automobilių gamintojų lyderių pasaulyje, siekia, kad prekės ženklas lyderiautų ir rodytų pavyzdį klimato kaitos kovoje, todėl turi išsikėlęs aukštus tvarumo tikslus. 

Skaityti daugiau
Automobilio draudimo gidas
Blog | 2023.08.23

AUTOMOBILIO DRAUDIMO GIDAS

Nėra abejonės, kad automobilio draudimas yra reikalingas kiekvienam automobiliui ar kitai transporto priemonei. Šiais laikais yra daug draudimo bendrovių, kurios siūlo apsidrausti. Internete yra skaičiuoklių, kurios parodo, koks yra pigiausias automobilio draudimas jūsų transporto priemonei. Tačiau ne visada gali būti aišku, kuo skiriasi skirtingi automobilio draudimo pasiūlymai. Kad būtų lengviau suprasti, paruošėme jums automobilio draudimo gidą.

Skaityti daugiau
kaip išsirinkti tobulą šeimos automobilį – pagrindiniai patarimai tėvams
Blog | 2023.05.08

KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ ŠEIMOS AUTOMOBILĮ – PAGRINDINIAI PATARIMAI TĖVAMS

Daugumai tėvų išsirinkti tobulą šeimos automobilį yra labai svarbi užduotis. Tai transporto priemonė, kuria kasdien vežiosite ne tik save pačius, bet ir patį brangiausią krovinį - vaikus. Šeimos automobilis turi būti: saugus, erdvus, patogus, praktiškas ir dar malonu, jeigu jį būtų smagu vairuoti.

Skaityti daugiau
patarimai, kaip užtikrinti, kad jūsų automobilis važiuotų sklandžiai
Blog | 2023.05.08

PATARIMAI, KAIP UŽTIKRINTI, KAD JŪSŲ AUTOMOBILIS VAŽIUOTŲ SKLANDŽIAI

Turbūt kiekvienam mažiausiai norisi susidurti su situacijomis, kada automobilis stovi servise arba negali būti naudojamas. Gedimai ir nesklandumai kelyje – ko gero nemaloniausia dalis, susijusi su automobilio turėjimu. Tačiau ar žinote, kad galima daryti tam tikrus dalykus, imtis tam tikrų veiksmų bei vengti kai kurių situacijų ir tai gali padėti išvengti bėdų?

Skaityti daugiau
bmw i serija – elektrinių ir hibridinių automobilių ateities pionieriai
Blog | 2023.05.08

BMW I SERIJA – ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ ATEITIES PIONIERIAI

Pasauliui pereinant prie tvaraus judumo, elektromobiliai tapo svarbia automobilių rinkos dalimi. Vyksta savotiška revoliucija autopramonėje.

Skaityti daugiau
bmw m serija: sužinokite daugiau apie aukščiausios kokybės automobilius
Blog | 2023.04.24

BMW M SERIJA: SUŽINOKITE DAUGIAU APIE AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS AUTOMOBILIUS

BMW M serija gali būti laikoma automobilinės inžinerijos viršūne, net ir prabangių automobilių segmente. Šie aukštos klasės, itin našūs (angl. high performance) automobiliai yra derinys tarp lenktyninį automobilį primenančio valdomumo, kvapą gniaužiančios galios ir BMW prekės ženklui būdingos prabangos.

Skaityti daugiau
 viskas, ką reikia žinoti apie elektromobilių įkrovimą
Blog | 2023.04.24

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMĄ

Sveiki atvykę į ateitį vairavimo srityje! Šiame tinklaraščio įraše papildysime jūsų žinias apie BMW elektromobilius. Jeigu tiksliau – tai jų įkrovimą. Tikimės, kad informacija pravers ir pradedantiesiems elektromobilių vairuotojams ir žinovams.

Skaityti daugiau
 bmw oro pagalvės: technologijos, padedančios užtikrinti jūsų saugumą kelyje
Blog | 2023.04.06

BMW ORO PAGALVĖS: TECHNOLOGIJOS, PADEDANČIOS UŽTIKRINTI JŪSŲ SAUGUMĄ KELYJE

Saugumas – prioritetas Nr. 1. Tuo tikrai vadovaujasi dauguma automobilių gamintojų. Ypač Miunchene įsikūrusioje BMW koncerno būstinėje jau eilę dešimtmečių didelis gamintojo resursų kiekis keliauja saugos sistemų vystymui, tobulinimui ir kūrimui. Nors oro pagalvės automobiliams jau tapo savaime suprantamu dalyku, jų nauda ir svarba negali būti pamirštama. Tai yra daugybę gyvybių išgelbėjantis ir nuo sužalojimų apsaugantis išradimas.

Skaityti daugiau
 apie bmw variklių grandines. techninė priežiūra, eksploatavimo laikas ir keitimas
Blog | 2023.04.06

APIE BMW VARIKLIŲ GRANDINES. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, EKSPLOATAVIMO LAIKAS IR KEITIMAS

Esant BMW savininku, naudinga išmanyti savo transporto priemonės techninės dalies subtilybes, įskaitant svarbiausius komponentus. Juk nuo jų tiesiogiai priklauso jūsų važiavimo patirtis.

Skaityti daugiau
keliaukite optimaliai su šiuo kuro sąnaudų ir efektyvumo gidu
Blog | 2023.03.19

KELIAUKITE OPTIMALIAI SU ŠIUO KURO SĄNAUDŲ IR EFEKTYVUMO GIDU

Daugeliui vairuotojų rūpi kuro ekonomija ir ekonomiškas vairavimas, ypač kai degalų kainos nuolat kyla. Maksimaliai sumažindami degalų sąnaudas galite sutaupyti pinigų ir sumažinti anglies dvideginio pėdsaką.

Skaityti daugiau
viskas apie bmw automobilių garso aparatūros sistemas
Blog | 2023.03.19

VISKAS APIE BMW AUTOMOBILIŲ GARSO APARATŪROS SISTEMAS

Automobiliuose komforto įranga darosi vis svarbesnė. Automobilių garso aparatūra – svarbi komforto įrangos dalis, daranti didelę įtaką kasdienei patirčiai, kai sėdite už vairo ar mėgaujatės kelione iš keleivio vietų.

Skaityti daugiau
hibridiniai automobiliai ir jų veikimo principai
Blog | 2023.03.19

HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI IR JŲ VEIKIMO PRINCIPAI

Hibridiniai automobiliai tampa vis populiaresniu vairuotojų pasirinkimu. Šios transporto priemonės naudoja tiek vidaus degimo, tiek elektrinių variklių galią, todėl sumažėja išmetamų teršalų kiekis ir automobilis pasidaro ekonomiškesnis. Tačiau ar žinote, koks yra hibridinio automobilio veikimo principas, kokių yra hibridų tipų bei kuo ypatingi BMW hibridai?

Skaityti daugiau
 bandomasis važiavimas mūsų salone – kodėl jį verta rinktis?
Blog | 2023.03.02

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS MŪSŲ SALONE – KODĖL JĮ VERTA RINKTIS?

Bandomasis važiavimas yra svarbi automobilio pirkimo proceso dalis. Nors smagu automobilį apžiūrėti ir iš išorės ar pasėdėti viduje, tik bandomoji eksploatacija leis iš tikro pamatyti, kaip automobilis elgiasi kelyje, kiek komforto siūlo ir kaip tiksliai jis atitinka jūsų poreikius.

Skaityti daugiau
„steptronic“ transmisijos privalumai
Blog | 2023.03.02

„STEPTRONIC“ TRANSMISIJOS PRIVALUMAI

Jeigu domitės naujais automobiliais ir ypač – BMW arba Mini markės transporto priemonėmis, terminas „Steptronic“ jums bus girdėtas. Tačiau ar žinote apie šios technologijos privalumus ir ypatumus? Jų yra tikrai daug.

Skaityti daugiau
 patys populiariausi visų laikų bmw automobiliai
Blog | 2023.02.22

PATYS POPULIARIAUSI VISŲ LAIKŲ BMW AUTOMOBILIAI

BMW – ženklas, kuris yra prabangos, malonumo vairuoti ir stiliaus etalonu daugelyje segmentų. Bavarijos automobilių gamintojas jau daugiau nei šimtmetį randa būdų kaip kurti ikoniškus ir populiarius automobilius.

Skaityti daugiau
kaip paruošti automobilį prieš ilgą kelionę?
Blog | 2023.02.22

KAIP PARUOŠTI AUTOMOBILĮ PRIEŠ ILGĄ KELIONĘ?

Kelionė automobiliu skamba tikrai smagiai, tačiau kai mintys pasisuka apie pasiruošimą, daug kas nuo šios idėjos atšąla. Visgi tinkamai pasiruošus net ir ilgiausia išvyka bus daug malonesnė ir smagesnė.

Skaityti daugiau
 kas turėtų įeiti į automobilio komplektaciją, kad jis įgytų optimalų saugumą?
Blog | 2023.02.10

KAS TURĖTŲ ĮEITI Į AUTOMOBILIO KOMPLEKTACIJĄ, KAD JIS ĮGYTŲ OPTIMALŲ SAUGUMĄ?

BMW supranta, kad saugumas yra vienas svarbiausių faktorių renkantis automobilį. Todėl koncernas didelę dalį savo žinių ir resursų deda į tai, kad kiekvienas naujas automobilis atitiktų aukščiausius saugumo reikalavimus.

Skaityti daugiau
10 mitų apie elektromobilius
Blog | 2023.01.12

10 MITŲ APIE ELEKTROMOBILIUS

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja elektromobiliai. Nors skaičiai ir tendencijos rodo, kad tai yra ekologiškesnė ir ekonomiškesnė alternatyva vidaus degimo varikliais varomiems automobiliams, tačiau elektromobilis išlieka daugybe mitų apipinta transporto priemonė.

 

Daug tų mitų yra klaidingi ir visiškai be pagrindo atbaido vairuotojus nuo kartais naudingiausio pasirinkimo. Šiame straipsnyje išsklaidysime 10 populiarių mitų apie elektromobilius ir pateiksime privalumus, kuriuos turi BMW elektromobiliai.

Skaityti daugiau
Ką svarbu žinoti apie elektromobilių nuvažiavimo atstumą?
Blog | 2023.01.11

KĄ SVARBU ŽINOTI APIE ELEKTROMOBILIŲ NUVAŽIAVIMO ATSTUMĄ?

Jei jus domina BMW elektromobiliai, vienas pirmųjų dalykų, į kuriuos nukryps jūsų akys, tikriausiai bus elektromobilių nuvažiuojamas atstumas. Šis parametras yra vienas svarbiausių vartotojams, kurie svarsto apie EV transporto priemonės įsigijimą. Tačiau dėl pačių įvairiausių priežasčių apie elektromobilių įveikiamą atstumą yra paplitę pačių įvairiausių mitų. Daug jų – iš piršto laužti arba neteisingi. Tad pasižiūrėkime į tai, ką svarbu žinoti apie maksimalų nuvažiavimo atstumą elektromobiliuose.

Skaityti daugiau