GIMĘS ELEKTRINIU.

BMW I

BMW i.

GIMĘS ELEKTRINIU.

BMW i.

GIMĘS ELEKTRINIU.BMW i.

BMW i – visapusė ir novatoriška tausaus mobilumo koncepcija. Ji atspindi ateities elektromobilius, mobilumo paslaugas, įkvepiantį dizainą ir naują, tausų kokybės suvokimą. Šie novatoriški automobiliai išties stebina: elektrinis BMW i3 – aplinkos neteršiantis tausus miesto automobilis, o BMW i8 – pažangiausias iki šiol sukurtas sportinis automobilis.

Read more
BMW i

DAUGIAU NEI AUTOMOBILIS.

BMW i.

Mūsų pasaulis greitai keičiasi: miestai tampa megapoliais, juose daugėja žmonių, kurie vis daugiau keliauja iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu auga autentiškų vertybių ir tvaraus, sąmoningo gyvenimo stiliaus troškimas. Su BMW i mes sistemiškai ir išsamiai atsigręžiame į šiuos kintančius troškimus.
Read more

NAUJAI IŠRASTAS MOBILUMAS.

Su BMW i mes imame kvestionuoti viską, ką žinome apie mobilumą. Visiškai naujai pažvelgėme į „koncepcinį automobilį”. Su naujomis gamyklomis ir gamybos procesais. Su galinga, neteršiančia aplinkos elektros pavara. Su viziją turinčiu tvariu dizainu. Rezultatas yra BMW i3 ir BMW i8 – šiuolaikinė mobilumo koncepcija, kuri prisitaiko prie individualių poreikių.
Read more

MOBILIOSIOS ATEITIES PIONIERIUS.

Elektrinis ir įelektrinantis – BMW i3 yra visiškai išbaigtas aukštųjų technologijų automobilis, kuris perkelia į ateitį. Jis iš naujo apibrėžia mobilumą: turi aiškią viziją, yra novatoriškas ir tvarus. BMW i3 yra daugiau nei automobilis. Tai požiūris į gyvenimą.
Read more

DRĄSUS POŽIŪRIS.

Būdamas įkraunamu hibridu BMW i8 sujungia sportinio automobilio dinamiką ir kompaktiškam automobiliui būdingas sąnaudas. Jo dizainas, aerodinamika ir stilingos detalės yra įrodymas, kad tvarumas nėra pasiaukojimas, o gyvenimo būdas.
Read more

LIFE DRIVE STRUKTŪRA.

BMW LifeDrive yra pirmoji automobilio struktūra, sukurta specialiai elektriniam mobilumui. Visi važiuoklės ir pavaros komponentai bei akumuliatorius yra absoliučiai saugiai įrengti pavaros modulyje. Tokiu būdu „gyvenamasis“ modulis gali būti visiškai naudojamas pagal savo paskirtį. Pirmą kartą keleivių erdvė yra gaminama iš ypač patvaraus anglies pluošto įprastoje gamybos linijoje. Anglies plaušeliai yra dešimt kartų plonesni už žmogaus plauką. Jie yra ypač tvirti, bet sveria dvigubai mažiau nei plienas. Tai reiškia didesnį saugumą, mažiau svorio ir daugiau manevringumo kelyje.
Read more

GIMĘS ELEKTRINIU.

BMW I

GIMĘS ELEKTRINIU.

Nuo BMW i atsiradimo 2013 m. elektromobilių fanai visame pasaulyje ėmė naudotis, gyventi, ir dalintis mūsų ateities mobilumo vizija. Socialinės medijos platformose jie susikuria savo asmenines erdves, pasakoja mums savo elektrines istorijas ir dalijasi kasdienio gyvenimo su BMW i3 akimirkomis.

Read more

IŠMANUS TAUSUMAS.

Tvarumas BMW i nėra tik žodis. Tai mūsų pagrindinis kelrodis principas. Todėl mes sukūrėme visą BMW i3 gyvavimo ciklą vadovaudamiesi maksimalaus išteklių taupymo ir tvarumo principais.
Read more

TOBULINIMAS.

Vietoj sprendimo integruoti tik vieną elektra varomą jėgos agregatą į jau egzistuojantį modelį, mes visą BMW i automobilio koncepciją sukūrėme specialiai elektriniam mobilumui. Tai padarė įtaką ne tik aerodinaminiam automobilio dizainui, bet ir naudojamoms medžiagoms. Kur tik įmanoma mes panaudojome tvarias ar perdirbamas medžiagas.
Read more

GAMYBA.

Nauja energija naujoms idėjoms: BMW i gamykla Leipcige 100 % savo energijos poreikių užsitikrina iš atsinaujinančių šaltinių, tarp kurių ir vietoje specialiai šiam tikslui įrengtos vėjo turbinos. Anglies pluoštas gaminamas naudojant 100 % vandens energijos.
Read more

NAUDOJIMAS.

Nulinė emisija ir beveik jokio triukšmo ar kvapo. Važiavimas su BMW i – ne tik pramoga, bet ir sumažinama oro tarša miestuose. Tokios inovacijos kaip ECO PRO režimas dar labiau sumažina energijos sąnaudas ir pailgina vien elektra nuvažiuojamą atstumą.
Read more

PERDIRBIMAS.

Laikas naujoms vertybėms: 95 % BMW i3 naudojamų medžiagų galima perdirbti. Pavyzdžiui, perteklinį anglies pluoštą galima grąžinti atgal į gamybos procesą ar perdirbti kitose srityse. Akumuliatorių modulius taip pat galima perdirbti kaip tarpinę saugyklą saulės ar vėjo energijos jėgainėms.
Read more

ATEITIES MOBILUMAS.

SU TOKIU RYŠIU ESATE VISADA LAISVAS.

BMW ConnectedDrive dėka BMW i automobiliai pasižymi geriausiu ryšiu savo klasėje. Su stacionaria SIM kortele turėsite pastovų priėjimą prie visko, kas Jums yra svarbu. Ir susisieksite su visais, kurie Jums yra brangūs.
Read more

DRIVE NOW.

BMW i, MINI ir Sixt siūloma aukščiausios klasės dalijimosi automobiliais paslauga. Pasiimkite ir parkuokite bet kur: mobilumo ekspromtas bet kurioje situacijoje.
Read more

CHARGE NOW.

BMW i mobilumo paslauga didžiausiame pasauliniame viešųjų įkrovimo stočių tinkle apima įkrovimo paslaugas kelionėje.
Read more

PARK NOW.

Aukščiausios klasės paslaugas sudaro tiek parkavimas gatvėje, tiek ir visur kitur. Raskite, užsakykite ir mokėkite už Jums reikalingą parkavimo vietą tiesiog su viena programėle.
Read more

BMW i VENTURES.

BMW i Ventures investuoja į novatoriškus sprendimus, kurie orientuojasi į miesto gyventojų reikalavimus mobilumui. Mes remiame augančias įmones su dideliu ateities globalaus mobilumo potencialu.
Read more

ELEKTRINIS KASDIEN.

E-MOBILUMAS KASDIEN.

Kaip pirmasis vien tik elektriniam mobilumui sukurtas automobilis, BMW i3 padės Jums mėgautis tvariu mobilumu kasdien. Visa BMW i8 koncepcija įkūnija modernaus ir tausaus sportinio automobilio viziją. BMW i automobiliai yra ne tik tausūs, bet ir labai stilingi.
Read more

VAIRAVIMO MALONUMAS, VISIŠKAI NAUJAS POŽIŪRIS.

BMW i3 ir BMW i8 yra naujos srities pionieriai. Kai dar visai neseniai variklio garsą buvo galima išgirsti, tai dabar jėga išvystoma praktiškai tyloje. Dabar dinamiškumą mieste galite patirti visiškai atsipalaidavę. Iš naujo sukurtas BMW i elektrinis mobilumas tai leidžia padaryti visiškai nauju ir tvariu būdu.
Read more

PATOGUS ĮKROVIMAS NAMUOSE.

Vidutiniškai automobilis stovi pastatytas 22 valandas per parą. Galite optimaliai išnaudoti šį laiką patogiai įkraudami savo BMW i3 ar BMW i8. Pavyzdžiui, standartiniu įkrovimo kabeliu, ar BMW i Wallbox
Read more

ĮKRAUNAMAS KUR BEBŪTUMĖT.

Net ir kelyje yra daug būdų įkrauti BMW i3 ar BMW i8. Naudodamiesi ChargeNow mobilumo paslauga galėsite sužinoti, kur rasti artimiausias įkrovimo stotis. Tai leis Jūsų automobiliui dalinai įsikrauti, kol apsipirksite, būsite darbe ar ilsėsitės.
Read more

Gimęs elektriniu.

BMW i bendradarbiavimas su kitais prekių ženklais.

BMW i Vizijos.

BMW i3.

BMW i8.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0* / 13,0**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 11,9* / 11,5**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3s (94 Ah) (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0

  BMW i3s (94 Ah) su didesnio atstumo nuvažiavimo funkcija (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14,0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 12,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7

  BMW i8 su įkraunamu hibridu BMW iPerformance (3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 42
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,0
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,9

  BMW i8 Roadster su įkraunamu hibridu BMW iPerformance(3) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46

  * Ratlankiai 1: 19 colių ratlankiai

  ** Ratlankiai 2: 20 colių ratlankiai; žieminės padangos

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html